Форум Рідного Міста

Добрі люди! Перевірайте свої у2у!

Aleksandra Fink-Finowicka - 26-2-2005 у 20:48

Вислала Пані Темріці повідомлення, як вона не пречита -не зустринемось - що тоди? Я пива не п'ю буде проблема:(

Напевно не я одна маю такий проблем. Що треба писати тут на форумі наприклад 2Леся Кулик: прочитай моє повідомлення...:)

Але її якраз давно нема на форумі, та хіба не швидко дізнтимось відповіді на моє запитання.

Хай буде таке місце - де можна хвиловатись за своє непрочитане повідомлення. Може такім чином воне швидше прочитаються?

Ярема П. - 26-2-2005 у 22:02

А ти моє прочитала? Файл отримала?

dr.Trollin - 26-2-2005 у 22:09

та щось ото (передзвонив додому до неї)
наша Темпіка прихвОріла трохи :(

Tempika - 27-2-2005 у 00:57

не трохи а сильно :-((( знов 39

Ігор Мартинів - 27-2-2005 у 11:00

Дуже файно це реалізовано в phpBB . Якщо у вас є приватне повідомлення, то як тільки логуєтесь в форум - вискакує попап - вам лист.

Так само в форумі Phorum . Якщо є повідомлення, то вгорі на видному місці з"являється лінк, за яким його можна прочитати. Чи цей двигун не дає таких можливостей?

Дмитро Тарасов - 27-2-2005 у 14:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
Якщо є повідомлення, то вгорі на видному місці з"являється лінк, за яким його можна прочитати. Чи цей двигун не дає таких можливостей?

Дає. Деталі тут http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3503

Aleksandra Fink-Finowicka - 27-2-2005 у 14:48

Але... проблема не в тому, щоби я змогла знати чи в мене нові повідомлення (я так і перевіраю), проблема в тому, що іноди висилаю комусь повідомлення, бачу його на форумі, та перевіраю скринку із повідомленямі "вихідні" - не прочитано і ничого не зможу зробити, щоби прочитано...