Форум Рідного Міста

Як зробити анімацію руху прапора на вітрі?

Ihor Byra - 2-3-2005 у 09:07

Потрібно зробити до кінця тижня анімацію логотипа, щоб він рухався як прапор на вітрі. Порадьте будь-ласка програму, в якій це можна зробити швидко.

---------------------------------
3Ds MAX я ще не знаю настільки, щоб робити там анімацію, а покадрова анімація робиться не так швидко...

Demyan - 2-3-2005 у 09:23

Троха від теми але скажу як гарно виходить. Берете цифровий фотік йдете на високий замок, та знімаєте короткий кліп. Взагалі там дуже класні фотки виходять нашого прапора, який на вітрі коливається...

Ігор Мартинів - 2-3-2005 у 11:06

Забули порадити вчіпити замість нашого прапора логотип замовника

Олексій Мачехін - 2-3-2005 у 11:34

Якщо вирішите - дайте знати :)

Ihor Byra - 2-3-2005 у 12:43

Я серйозно - якщо не знаєте способу то не пишіть...

freewill - 2-3-2005 у 13:00

Робите в фотошопі на прапорі ->Effects->Gradient Overlay-> задаєте кут, під яким буде лягати градієнт (наприклад -138) і blend mode Multiply, в самому Gradient Editor'i ставите 5 точок поперемінно білий (location 0%) - сірий (brightness=75%) ( loc. 21%) - білий (55%) - сірий (76%) - білий (99%). Маєте готовий статичний прапор з псевдотінями.
Далі анімуємо - робите Create Layer, розгруповуєте і розмножуєте леєр з сірими смужками кілька разів по горизонталі. Далі створюєте маску прапора на цьому леєрі -> Unlink Mask і відкриваєте ImageReady, щоб зробити кінцеву анімацію. Пересуньте леєр зі смужками (blend mode Multiply також) на пікселів 100 лівіше в початкову точку анімації (обов"язково щоб маска була з ним розлінкована). Далі додаєте по кадру, і кожен раз при додаванні нового кадру зсуваєте шар зі смужками на кілька (2-3) пікселів вправо, до того часу, поки не доб"єтеся співпадіння кінця й початку, щоб прапор рухався безперервно. Записуєте гіф. Все. максимум 10 хвилин.
Див. приклад http://my.lviv.ua/temp/flag.gif . PSD файл - http://my.lviv.ua/temp/flag.zip

Приклади - досить грубі, їх треба доводити для плавної анімації.

freewill - 2-3-2005 у 16:14

Забув додати - мій метод підходить тільки до плаского фронтального зображення прапора. No comments відносно анімації подібного роду в _логотипі_ ;)

Captivitas - 4-3-2005 у 17:06

У PhotoImpact подібне можна зробити однією опцією у ефектах. Цей пакет має більше можливостей для веб-графіки ніж Фотошоп.

KDI - 5-10-2005 у 23:06

Текстура прапора + 3DSMAX + 5 хвилин вільного часу і прямі руки :)

Ihor Byra - 13-12-2005 у 12:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від KDI
Текстура прапора + 3DSMAX + 5 хвилин вільного часу і прямі руки :)


Треба ще знати 3DSMAX