Форум Рідного Міста

Міжсезоння. Футбольні переходи.

Теодор - 23-12-2002 у 12:39

Накінець ніби вирішена проблема переходу Дмитра Сичова з московського "Спартака". Він таки одягне біло-голубу форму. Правда не київського Динамо, а французького Олімпіка з Марселя.
До слова Ігор Суркіс, президент ДК, дуже шкодує що Сичов не вибрав київський клуб. Сума трансферу наразі не розголошується. Відомо тільки що сума влаштувала обидва клуби та й особистий контракт влаштував Дмитра. Нагадаю що ДК був готовий заплатити за Сичова 1 млн. доларів USA.

Теодор - 24-12-2002 у 12:39

Скандальна історія з Ващуком, ніби то закінчена. Владислав залишається в Динамо і не буде переходити до Спартака.
Також в Динамо залишається ще один захисник - Головко. Він був на оглядинах в Болтоні. Але чи то йому чи то він . Одне слово - одне одному вони не підійшли. Він вже продовжив контракт з Динамо
Вже ніби то відома сума, яку Марсель заплатив за Сичова. Вона становить 3 млн. євро, що в 3 рази більше ніж готове було заплатити Динамо !

Теодор - 24-12-2002 у 14:10

Вже точно відомо, що з наступного року Сергій Ребров не буде гравцем лондонського Тоттенхема. Правда наразі сказати в який клуб він перейде не можна. Швидше за все що це буде англійський клуб.
Мені особисто шкода, що Ребров не прижився в Тоттенхемі. Навряд чи йому вдасться перейти в якийсь сильніший клуб.

Теодор - 24-12-2002 у 17:01

Воротар московського ЦСКА Нігматулін на деякий час покине московський клуб. Як це не парадоксально росіянин буде тренуватись з італійською Вероною. І має бажання там залишитись з надією що його помітить хтось з серії А.
Парадокс полягає в тому, що ЦСКА зайняло 2 місце в ЧР, лише в додатковому матчі програвши 0:1 Локомотиву, завоювало право наступного року стартувати в Лізі Чемпіонів, а Верона грає тільки в серії В, і на сьогодні займає тільки 14 місце з 20 команд, відстаючи від лідера на 11 очок.

Ващук. Історія продовжується

Теодор - 25-12-2002 у 09:03

Історія з переходом Владислава Ващука в Спартак М продовжується.
Спартак стверджує що контракт у Владислава закінчиться 31 грудня 2002 р. І 1 січня на правах вільного агента він зможе перейти в Спартак. Але в клубі Динамо та в ПФЛ України стверджують що контракт в Ващука закінчиться в червні 2004 року.

Не знаю хто правий. Але гравець ще наразі Динамо К ХОЧЕ перейти в Спартак. І зараз із сім'єю він знаходиться в Москві.

Будь тут мудрий !

Теодор - 26-12-2002 у 09:46

Ще одна, на мій погляд, цікава новина

З дніпропетровським Дніпром зараз тренується американець українського походження Дмитро Коваленко. Про підписання контракту наразі рано говорити, тому що в Америці його вже практично всі бачать в клубі "Вашінгтон".

Нагадаю, що зараз Дмитро є футболістом клубу "Чікаго Файр"

Динамо К - Спартак М . Противостояння продовжується

Теодор - 27-12-2002 у 08:55

Або хто кого намахає.

Незрозуміла ситуація твориться із двома найкращими пост-совіцкими клубами.

Ніби то закінчився скандал із Сичовим. Але юристи Динамо не поспали 3-и ночі. І таки якимось чином знайшли компромат на Сичова. І що це було ?
Ну ви і так здогадались - контракт з Динамо !!!

Три дні ніхто з функціонерів Динамо не давався чути після оголошення Олімпіком про підписання контракту з Сичовим. Мабуть весь динамівський персонал був безбожно запив.
Я думаю що всі ці історії з подвійними контрактами не роблять честі динамівському клубу. Не так давно був скандал з шубами. І ось знову. Щоб це погано не закінчилось для Динамо та України. тьфу-тьфу.

Щось не в порядку в динаміському клубі.
Про це також говорять ще дві гучні новини : Несмачний та Дмитрулін виявляють бажання перейти в Спартак М. І бузумовно ще не закінчена не менш запутана історія з Ващуком.
Київська оборона переходить в Спартак ?

Павло Жежнич - 27-12-2002 у 16:49

Цитата:

Щось не в порядку в динаміському клубі.

В цьому клубі давно вже щось не впорядку. Бажання "жити по понятіях" повністю відкинуло на задній план здоровий глузд. Шуби, підсужування, псевдо збірна України, урок футболу в школах, купа іноземного хламу (тобто футболістів), а тепер "липові" контракти - це тільки малий перлік того, що відверто кидається у вічі з життя ДК протягом останніх 7-8 років.

Т.зв. керівництво ДК давно забуло, що ця команда призначена грати у футбол для київських чи українських уболівальників.

Ця команда колись була народною, в ній грали народні улюбленці. А зараз?

ДК гониться за Сичовим. А він потрібен команді? Якщо він в Росії скандалив, то можна передбачити, що би він робив тут. Такий хлам не потрібен жодному українському клубові, а тим більше за мільйони євро.

Теодор - 28-12-2002 у 09:32

ДК гониться за Сичовим. А він потрібен команді? Якщо він в Росії скандалив, то можна передбачити, що би він робив тут. Такий хлам не потрібен жодному українському клубові, а тим більше за мільйони євро.



Тим більше що вчора декілька агенств передали що Олімпік ще розглядає питання про підписання контракту у зв'язку з тим що в Сичова лікарі знайшли якісь негаразди з нирками.

Юрій Сєров - 29-12-2002 у 21:12

Багато набирав, але все накрилось, тому коротко ще раз.
Згідний з zizu, братки, ой вибачте брати Суркіси :) перетворили Динамо з народної команди у казна-що з різними талановитими узбеками у нападі :) і іншим мотлохом.
З Ващуком справді заплутана історія :(. Хлопець то непоганий, але навіщо йому Шпиртяк??? - третя команда західної Монголії?. Перейшов би собі чи в середняк англійського іспанського чи в гіршому випадку у Португалію чи Францію.
Сичов.
Щось він таке мутить, що нікому не зрозуміло. Дивно бажання меншого брата, щоб Сичов залишився. Хто він такий це Сичов??? (нічого особливого не досягнув + півроку не грав). Я думаю в Україні можна знайти такого ж Сичова. Просто треба шукати!!!
З'явилася інформація, що не було ніякого контракту...
Все ж таки далеко нашим братам до цивілізованих відносин з партнерами.

Юрій Сєров - 29-12-2002 у 21:18

Нарив на гостовій Влада Ващука.
Автор Норд. Як на мене виглядає досить логічно:
Скажу сразу – мысль навеяна различными меседжами в различных форумах, но не является моей в чистом виде. Я ее только доработал.
Значит теперь по порядку…
Суркис договаривается с Червиченко о покупке Сычева. Червиченко называет какую-то сумму (думаю до $ 2,5 млн.) Игорек говорит, что заплатить столько они не могут, но могут предложить только что восстановившегося после травмы капитана (его цена в районе $ 1 млн., но в случае набора оптимальной форму может вырасти до $ 3 млн, ведь возраст для защитника еще совсем не ветеранский)… Сам Суркис при этом думает, что неизвестно еще сможет ли Ващук играть на привычном уровне, да и его место в основе уже не свободно…ну и разговор после матча с Бешикташем вспоминается (о том, что Влад хотел бы свалить). Что бы избежать налоговых вопросов, игроки должны перейти как свободные агенты. Для этого Ващуку предложено уничтожить свой экземпляр нового контракта, а Сафиулину (как известно с ним и Ахметовым в последние пол года у братков Суркисов наладились отношения) припрятать третью копию контракта в безопасное место (но пока не уничтожать). Вот Влад и отправляется в Москву якобы на свадьбу к одному из друзей-спартаковцев подписывать контракт. Сычов в начале января может перейти за символическую плату (около $ 600тыс.), т.е.Спартак не тратит денег совсем, а Суркисы не так много как могли бы. Всех это устраивает и игроки подписывают контракты со своими новыми клубами. Но тут на Суркиса сваливается новость о подписания Сыча Олимпиком. Логика Спиртяка ясна – живые 3 лимона денег, да и контракт с Ващуком уже есть:-))… С Динамо же пока никаких договоров. Суркис понимая, что это кидок достает свой вариант контракта Влада, а также просит вернуть Сафиулина его вариант на место. Т.е. мол у нас (в клубе и ПФЛУ) экземпляры есть, а где Влад про…бал свой мы не знаем. И естественно обнародывается (хоть и не сразу) контракт Динамо с Сычом (который при нежелании мог не подписывать контракт с Олимпиком, тем более при наличии контракта с ДК).
Вывод: Пищевик просто хотел всех кинуть и подстричь побольше капусты еще и оставить себе Ващука, ДК просто пытается адекватно в рамках возможностей на это все реагировать, Сыч – гнида (мог послать всех нах сказав, что у него будущее уже решено, хотя понятно, что в Олимпике его зарплата превышает ту которая была в ДК), Ващук – просто жертва обстоятельств и непорядочности Спартаковских функционеров.
Санкции: ДК и Спиртяк чисты, а вот у Сыча и Ващука по два контракта, что светит им дисквалификацией….. и не по 4 месяца… Корче жаль ВладаL
Это всего лишь мнение, но ни в коем случае не факты.

Теодор - 4-1-2003 у 10:50

Півзахисником київського Динамо Флоріном Чернатом зацікавились два клуби: турецький Галатасарай та італійська Парма.
Наразі рано говорити чи відбудеться трансфер.

Теодор - 4-1-2003 у 16:32

Ще не так давно я дивувався з переходу воротаря московського ЦСКА в Верону.
і ось нові слухи про воротаря Зб. Росії.
Не виключно що в 2003 році він з'явиться в складі міланського Мілану. Ясно що не основним воротарем, а в запас. Просто Аббьяті не хоче стояти в запасі. Останнім часом Діда його повністю витиснув з основи. Трансферна ціна Нігматуліна 1-2 млн. Євро. Ця сума цілком влаштовує Мілан. Та й перехід в Мілан цілком влаштує Нігматуліна.
І на мою думку йому цілком по силі стати основним голкіпером іменитого італійського клубу.

Теодор - 4-1-2003 у 16:36

Ще одна історія з "опери" СМ-ДК.
Московський Спартак заявив що він підписав п'ятирічний контракт з одним з кращих бомбардирів Динамо-2 Артемом Мілевським.
Але вже на наступний день Артем спростував цю інформацію :
""Это абсолютная выдумка, даже не знаю какой и кому есть смысл выдумывать небылицы о моем переходе в "Спартак. У меня нет и помыслов покидать "Динамо", не было у меня никаких контактов и с представителями московского "Спартака". Сейчас моя главная цель - пробиться в основной состав "Динамо". На данный момент я нахожусь на базе "Динамо", где вместе со второй командой продолжаю подготовку к новому сезону".


Теодор - 4-1-2003 у 16:39

Наступною жертвою протистояння ДК-СМ став колишній захисник Карпат, а зараз захисник київського Арсеналу Андрій Чернов.
Здається ці два клуби готові вести дуже серйозну боротьбу за молодого перспективного захисника.

Теодор - 4-1-2003 у 16:58

І ще трохи про Карпати. Як не як, а це мій улюблений клуб.

Так от в Карпатах новий захисник. Ним став колишній гравець Динамо Загреб Споменско Босняк. Контракт підписано на 3 роки.
Також розглядаються варіанти підписання контрактів ще з декількома екс-югославами.

Теодор - 11-1-2003 у 16:40

Колишній нападник київського Динамо Леандро підписав контракт з португальським клубом Санта-Клара.

Теодор - 11-1-2003 у 16:47

Історія з захисником Динамо Ващуком триває. Актив динамівського клубу готує пакет документів для дискаліфікації українського захисника.

А тим часом сам Ващук звернувся до прокуратури Шевченківського району м. Києва з проханням визначити чий підпис стоїть в контракті Ващука, який знаходиться в Динамо.
Якщо прокуратура виявить, що підпис не Ващука - Владислав атоматично стане вільним агентом.

Мені у цій всій історії шкода Владислава. Він виявився жервою великих інтриг Динамо.
І ще одне запитання. Якщо все-таки Ващука дискаліфікують то чи не постраждає від цього Зб. України ???

Сичов

Юрій Сєров - 15-1-2003 у 22:58

А Сичов сьогодні взяв участь у матчі своєї нової команди "Олімпік". Цікаво чи поверне він браткам Суркісам 25000 євриків, які були йому виплачені як підйомні? І чи буде вимагати Динамо компенсації від Олімпіка

Теодор - 17-1-2003 у 10:21

І дебют Сичову вдався. За лічені хвилини, що він провів на полі - йому вдалось вийти віч-на-віч з воротарем. Але м'яч пролетів поруч з воротами.

Ребров у Фулхемі ?

Приблизно з такими заголовками сьогодні в Англії можна побачити спортивні розділи газет та журналів.

Наш форвард вже ніби то пройшов медогляд.
І Тігана розраховує на Сергія. Більше того він вже заявив що у нього на місце в атаці є 4 рівноцінні форварди.

Щасти тобі Сергію у новому клубі !

Юрій Сєров - 18-1-2003 у 00:03

Добре, якщо я помиляюся, але по-моєму не туди перейшов Ребров. Ліпше б перейшов у Італію чи Іспанію. Хоча мабуть йому не було дуже з чого вибирати...

Юрій Сєров - 19-1-2003 у 20:07

Ребров у Фулхем вже не переходить, оскільки Жан Тігана, який його запрошує незабаром покине команду і Сергій не хоче хнову опинитися у такій ситуації як у Тотенхемі.
А конфлікт братків Снікерсів з Ващуком набуває нових обертів. Графологічна експертиза показала, що підпис на контракті поставив Ващук. Хоча я вже цим усім експертизам не довіряю. :baddevil:
Кому корисна дискваліфікація Ващука - я не розумію. Просто мабуть Снікерси хочуть компенсацію.
А з Ребровим я вже взагалі нічого не розумію. З його теперішнім рівнем хай переходить хіба в Карпати :)

Павло Жежнич - 20-1-2003 у 18:03

А ти думаєш Ребров Карпатам потрібен?

Юрій Сєров - 20-1-2003 у 20:22

Я взагалі-то мав на увазі рівень команди, яка йому зараз необхідна.
А відносно Карпат, то їм би не завадив нападник.

Йовічевич - новобранець «Карпат»

Роман Голощук - 22-1-2003 у 20:09

Деякі факти про новобранця:
Ігор Йовічевич - опорний півзахисник. Народився 30 листопада 1973 р. у Хорватії. Зріст 180 см. Вага 73 кг. Перший клуб - «Кроація». Виступав також за клуби «Реал» (Мадрид, 1992-1996 рр.), НК «Загреб» (1998-99 рр.), «Йокогама Марінос» (Японія, 1999 р.), «Гуарані» (Сан-Паоло, Бразилія, 2000- 2001), «Метц» (Франція, 2001 р.), «Шеньян» (Китай, 2001-2002 рр.).
У 1990 р. І. Йовічевич був названий УЕФА найкращим гравцем у віковій категорії до 20 років.
У «Реалі» - разом з Раулем - вважався найталановитішим гравцем. Був капітаном збірної Хорватії (U-20), капітаном збірної Югославії (U-18), провів 10 матчів за збірну Хорватії.

Джерело: www.wz.lviv.ua

Vlotsk - 23-1-2003 у 15:08

Непокоїть мене що всі оті балканські новачки доволі підстаркуваті. Цікаво, чи дорого вони обходяться клубу? Якщо так - то це виглядає як дуже сумнівна інвестиція.

Ребров виїхав у Туреччину

Роман Голощук - 26-1-2003 у 12:43

Чорна смуга в кар'єрі українського форварда Сергія Реброва, здається, підходить до кінця. Керівництво англійського "Тоттенхему" домовилося з турецьким "Фенербахче" про переїзд нападаючих на береги Босфору. Відповідно до умов контракту, Ребров проведе в "Фенербахче" 1,5 року на умовах оренди, після чого турецький клуб буде мати право викупити українця, що уже вилетів у Туреччину для узгодження умов особистого контракту.

champion.com.ua, 25.01.2003, 17:45

P.S. Головне, щоб його і там не посадили "в глибокий запас", а дозволили відновитися і набрати потрібну спортивну форму.

Юрій Сєров - 26-1-2003 у 20:31

Думаю, що заакріпиться. На фоні Володьки Нещасного - це зробити буде не важко :D

Теодор - 6-2-2003 у 14:47

Важко судити чи закріпиться Ребров в основі Фенербахче.
На мою думку він міг зачепитись за основу і в Тоттенхемі. Просто треба було більше працювати , як говорив тренер і щось останньому доводити на полі, а не на шпальтах газет !
Також важко сказати хто в кращій формі - Безщасних чи Ребров. Хоча не виключно що Безщасних повернеться в Москву ?!

Теодор - 6-2-2003 у 15:05

Головна трансферна ( ну не зовсім трансферна - трансфер зірвався ) новина :
Лондонський Арсенал звернувся до ФК Карпати Л з пропозицією про продаж воротаря Мацея Налєпи.
Правда коли почув від предстаників Карпат ціну- 5 млн. євро - ВІДМОВИВСЯ.
Може Карпати в II колі таки заграють ?

Юрій Сєров - 10-2-2003 у 00:21

Може Карпати в II колі таки заграють ?
Твої слова та й до Бога :)

Теодор - 18-2-2003 у 08:11

Продовжує комплектуватись Луцька Волинь. Нашому воротареві Б. Стронцицькому буде дуже важко пробитись в основу. Волинь підписала контракт з воротарем Зб. Азербайджану ! Яхангир Хасанзаде. Йому 23 роки. За збірну дебютував в 17 років. Провів 18 ігор.

Теодор - 21-2-2003 у 16:58

Нашим Вороніним зацікавилась Армінія.
Але не думаю що він туди перейде. Бо невідомо чи Армінія зможе втриматись в Бундеслізі.

Тим більше що на Вороніна претендували ( правда поки що неофіційно ) Баварія, Боррусія Д, Герта, Штутгарт.
А це погодьтеся не Армінія.

Незаслужено забута тема

Олександр Чорнобиль - 30-12-2004 у 09:41

Як на мене то навіть дуже. Особливо, коли в Динамо можуть відбутись такі зміни:
http://www.champion.com.ua/football/?football-41228-5

Масовий перехід у Харкові

Олександр Чорнобиль - 4-1-2005 у 16:45

Харків"яни на Форумі є? Поясніть, що у вас відбувається?

Футбол. Литовченко обрав першу лігу

champion.com.ua, 3.01.2005, 15:38

У понеділок третього лютого футболісти харківського "Металіста" вийшли з відпустки. Головний тренер Геннадій Литовченко повідомив, що він залишає ФК "Металіст" і переходить у харківський "Арсенал", який виступає у першій лізі чемпіонату України.

Разом з Литовченко на перше тренування, що відбулася на футбольному полі УФК № 1, відправилися його помічники Михайло Стельмах, Юрій Сивуха, Ігор Корнієць (тренер дубля), начальник команди Сергій Чуйченко, лікар команди Геннадій Кватирук, масажист Андрій Ситников і футболісти Онікієнко, Грановський, Березовчук, Комарницький, Опря, Гладких, Самборський, Максимов.

Інша група футболістів "Металіста" під керівництвом тренера Олександра Іванова й В'ячеслава Хруслова залишилася в клубі й провела тренування на ОСК "Металіст". На тренування вийшли: Остапенко, Колчин, Кравченко, Селезньов, Ханас, Чередниченко, Ветренніков, Ібрагімов, Кузнєцов, Горкун, Мельник та Савчук і молдавський легіонер з московського "Локомотива" Брдіян, що перебуває на перегляді. У клубі так само залишився лікар команди Сергій Ільченко й масажист Сергій Грановський. Завтра в команди заплановане тренування на базі.

Також за повідомленням офіційного сайту "Металіста" не змогли прибути в Харків Гунчак, Джакобія, Рібейро і Яковенко. До речі, останні троє з цих гравців швидше за все опиняться в "Арсеналі"

Днями ФК "Металіст" буде представлений новий головний тренер, а 7 січня команда планує відправитися на перший тренувальний збір у Туреччину.

P.S. Зазначимо, що після першого кола чемпіонату України серед команд першої ліги харківський "Арсенал" знаходиться на четвертому місці. Не виключено, що такий відтік кадрів з "Металіста" пов`язаний з бажанням керівників Харкова мати у своєму місті дві команди серед еліти.

Утім, помітимо, що з Литовченко до "Арсенала" пішли більшість провідних гравців, і нині конкурентноздатність нинішнього "Металіста" викликає сумніви. До речі, Литовченко став вже третім тренером, який після завершення першого кола Вищої ліги змінив своє місце роботи. До цього Слободян залишив "Оболонь", а на його місце прийшов Рябоконь з "Борисфена". До того маріупольський "Іллічівець" залишив Павлов.

Олександр Чорнобиль - 4-1-2005 у 16:54

Звичайно, легіонери українським командам потрібні. Але з кількістю таки потрібно щось робити. Бо Шахтар, наприклад, вже б"є всі рекорди:

Футбол. Бенітес став 20-им легіонером "Шахтаря"

champion.com.ua, 4.01.2005, 15:36

Як повідомив генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін, 29 грудня клуб уклав 5-річний контракт із відомим парагвайським захисником Педро Хуаном Бенітесом

Педро Бенітес став 20-м легіонером "Шахтаря". У донецькій команді п'ятеро румунів - Космін Баркауан, Разван Рац, Чіпріан Марика, Даніель Флоря й Флавіус Стойкан, три серби - Звонімір Вукіч, Игор Дуляй і Ненад Лалатович, три бразильці - Брандау, Матузалем і Батіста, два хорвати - Стіпе Плетікоса й Даріо Срна, два чехи - Ян Лаштувка й Томаш Хюбшман, два росіяни - Олексій Бахарєв (Бахарєв два роки тому отримав українське громадянство, хоча й немає права грати за збірну України. Прим. "Чемпіон". ) й Олексій Ботвіньєв, поляк Маріуш Левандовськи і нігерієць Джуліус Агахова, повідомляє "Спорт-арена".

Може Ахметов взяв на клуб зобов"язання по працевлаштуванню випускників укрїнських філфаків? :D
Ви тільки гляньте скількома мовами там люди розмовляли до цього Бенітеса, а тепер потрібен ще й перекладач з іспанської! :)

Олександр Чорнобиль - 6-1-2005 у 11:20

Бідненко перестав гріти банку в Динамо і перейшов у Дніпро. Що тут скажеш - всі там будуть :D. Я маю на увазі талановиті українські гравці:D.
Склад справжньої української футюольної команди на зборах в Анталії виглядає так (за матеріалами сайта Champion):
воротарі - Микола Медін, Артем Куслій, В'ячеслав Кернозенко, Анатолій Пилипенко
захисники - Олександр Поклонський, Андрій Русол, Володимир Єзерський, Олександр Радченко, Олександр Грицай, Сергій Матюхін, В'ячеслав Шевчук, В'ячеслав Сердюк
півзахисники - Дмитро Михайленко, Олег Шелаєв, Віталій Лисицький, Руслан Бідненко, Сергій Назаренко, Олександр Рикун, Руслан Ротань, Дмитро Семочко, Денис Андрієнко, Костянтин Кравченко, Сергій Мотуз
нападаючі - Олег Венглинський, Олександр Мелащенко, Руслан Костишин, Олександр Попович, Сергій Корниленко, Іван Котенко.

Олександр Чорнобиль - 6-1-2005 у 11:27

А от чудовий дядько з Луцька - Віталій Кварцяний вважає, що в українських командах набагато краще розкриваються нігерійські таланти:).
Волинь підписала 18-річного нігерійця Майка Чіді.
http://www.champion.com.ua/football/?football-5015-2

Dmy - 6-1-2005 у 16:48

Цікавішою здається оця перспектива:
http://www.champion.com.ua/football/?football-5016-1
В. Мунтян:
... може з'явитися корінний полтавчанин Денис Онищенко - поки що мова йде про оренду в київського "Динамо". Можна говорити про те, що третій раз в одну ріку, тобто в "Ворсклу" повертається Юрій Целих, що забив шість м'ячів у першому колі в складі "Закарпаття". Правда викупити його трансфер нам буде складно, тому що київське "Динамо" виставило за нього ціну в 650 тисяч у.о. Також в оренду ми можемо взяти й ще ряд динамівців - Головка, Хацкевича, Огненовича, Амісулашвілі, Реву - про цих гравців я недавно мав розмову із президентом київського клубу Ігорем Суркісом.

Олександр Чорнобиль - 10-1-2005 у 09:10

Читав. То поки що ніби плани.
Тут питання в тому наскільки "гарними" є стосунки у Ворскли з Динамо.
Зазвичай у них жодних проблем не було, але щоб "взяти" половину Динамо-2 - такого ще, здається не було...

Олександр Чорнобиль - 10-1-2005 у 09:26

Як вже говорити про плани, то як завжди всіх "побив" Ахметов. Він виявляється тяжко хоче Робіньо, а ще Тудора і Морієнтеса. Детальніше - тут:
http://ru.obkom.net.ua/news/2005-01-10/0839.shtml

Dmy - 10-1-2005 у 16:40

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Тут питання в тому наскільки "гарними" є стосунки у Ворскли з Динамо...
Зазвичай у них жодних проблем не було, але щоб "взяти" половину Динамо-2 - такого ще, здається не було

Десь у 97-99 роках Ворсклу називали Динамо-1,5. Були підстави. Щоправда, там тоді інші люди працювали.

Цитата:
Як вже говорити про плани, то як завжди всіх "побив" Ахметов. Він виявляється тяжко хоче Робіньо, а ще Тудора і Морієнтеса

Бородатий діалог:
- Я цього року знову хочу до Парижа!
- А що, минулого ти там був?
- Та ні. Також хотів!

Моро, здається, не сьогодні-завтра має опинитись десь ув Англії.

Captivitas - 11-1-2005 у 13:51

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Як вже говорити про плани, то як завжди всіх "побив" Ахметов. Він виявляється тяжко хоче Робіньо, а ще Тудора і Морієнтеса. Детальніше - тут:
http://ru.obkom.net.ua/news/2005-01-10/0839.shtml


Шахтар все більше стає латиноамериканською командою. Може готуються до перекваліфікації з футболу на самбу. :D

Юрій Сєров - 13-1-2005 у 17:18

А як вам Ігор Тудор в Шахтарі?
Я так бачу Ахмєт скоро купить все Челсі з Реалом. Але все одно буде програвати :)

Dmy - 13-1-2005 у 18:33

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Як вже говорити про плани, то як завжди всіх "побив" Ахметов. Він виявляється тяжко хоче Робіньо, а ще Тудора і Морієнтеса

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
А як вам Ігор Тудор в Шахтарі?

Як і всі інші: про Робіньо з Моро вже не йдеться! :P

Ребров в Динамо?!

Олександр Чорнобиль - 3-6-2005 у 10:20

http://www.champion.com.ua/football/?football-5061-4
Оце так новина! Нарешті хлопець одумався! Може поверне хоча б 2/3 своєї колишньої форми і прислужиться збірній?

Останні переходи

Олександр Чорнобиль - 22-6-2005 у 10:02

Отже, Венглинський перейшов в АЕК (http://football.sport.com.ua/news.phtml?id=7385). Будемо сподіватись, що це піде на користь Олегу і, можливо, збірній.

Свідерський перейшов у Шахтар. (http://www.champion.com.ua/football/?football-50622-6). Нарешті там з"явиться, ще один українець, та ще й збірник.
То буде корисно, бо пограти з Сатурном в єврокубках якось
проблематично.

І, що цікаво, не тільки Шахтаря почали цікавити перспективні українські гравці. ;) Подейкують, що Динамо хоче підписати Ротаня. http://www.champion.com.ua/football/?football-50622-5
Теж корисно для хлопця, враховуючи можливість пограти в ЛЧ.

Dmy - 22-6-2005 у 16:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Свідерський перейшов у Шахтар... І, що цікаво, не тільки Шахтаря почали цікавити перспективні українські гравці. ;) Подейкують, що Динамо хоче підписати Ротаня. Теж корисно для хлопця, враховуючи можливість пограти в ЛЧ

Українські гравці, справді, цікавлять не лише Шахтар.
http://www.champion.com.ua/football/?football-50622-9 Алієва, от, хоче бачити у своїх рядах Бенфіка. Певно, до Динамо ще но доріс - хай поки пограє в слабенькій команді :lol:
Може, краще Ротаня - в Бенфіку (вона теж гратиме в ЛЧ - корисно для хлопця :D), а Сашко хай удома залишається?

І щось мені не зрозуміла політика Дніпра - найпатріотичнішої команди України, як це всіляко рекламується
Цитата:
Отже, Венглинський перейшов в АЕК (& Ротань, хоча в останнє слабо віриться)

Що ж виходить? Щирих українських гравціів продають, кого куди, на їхнє місце легіонерів запрошують :( Патріотизм - де?! :mad:

Юрій Сєров - 22-6-2005 у 16:13

Цитата:

І щось мені не зрозуміла політика Дніпра - найпатріотичнішої команди України, як це всіляко рекламується

Дніпро почали "дерибанити" :(.
Молодих і ще перспективних починають переманювати гранди. Боюся, Дніпру нічого не залишиться як брати легіонерів.... :( Фінансовий рівень команди не той, щоб тягатися з ДК і ШД.
А от "патріотичність" Динамо просто вражає. Один з кращих футболістів Чемпіонату світу серед юнаків - Алієв до рівня Динамо не дотягує...
До речі, як на те пішло, ніж брати всяких гаранчічів-блекерів... ліпше ставити в основу своїх, які теж почнуть виходити на рівень. Тим більше, що юнацька школа ДК мала б вже давати результати. Де вони???

Dmy - 22-6-2005 у 16:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Дніпро почали "дерибанити" :(.
Молодих і ще перспективних починають переманювати гранди. Боюся, Дніпру нічого не залишиться як брати легіонерів.... :( Фінансовий рівень команди не той, щоб тягатися з ДК і ШД

А хто Дніпро дерибанить? АЕК? Стеценко каже, що Венглинський відмовився контракт підписувати, тож його на 2 останні матчі і не поставили. А мені щось пигадується, що ще з початку 2 кола "золотий хлопчик" "грів банку", а на його місці грав білорус(!) Корніленко. Навіть не українці Мелащенко чи Балабанов. Доречі, про дерибан. Складається вперте враження, що саме "бідний" Дніпропетровськ пресує "багатеньку" Одесу: Лисицький, Балабанов, тепер от про Косирина заводяться. Може, когось ще забув.

Цитата:
юнацька школа ДК мала б вже давати результати. Де вони???

Мені здається, що "юнацька школа ДК" під назвою "Академія Павла Яковенка" саме зараз дає певні результати десь у районі Голландії (от ще б із Нігерією результата дати :rolleyes:).
Як на мій суб'єктивний погляд, із гри збірної трохи випадають саме ті, хто в академії то і не навчався. Навіть Фещук із Герасим'юком.

Юрій Сєров - 22-6-2005 у 20:25

Цитата:
Мені здається, що "юнацька школа ДК" під назвою "Академія Павла Яковенка" саме зараз дає певні результати десь у районі Голландії (от ще б із Нігерією результата дати :rolleyes:).

З Нігерією вже надавала... :(. Так виглядає, що Михайличенко в свому репертуарі... Грати від оборони, пропустити під кінець матчу...
А ще "Академія Павла Яковенка" дає результати в Динамо-2 ( Взагалі треба відмінити ці другі команди, бо вони одним заваджають виходити у вишку, а іншим помагають. Але це оффтоп) До основи їх майже не підпускають. Там грають всякі блекери...

Мелащенко, думаю, втрачений як гравець. На його фоні Корніленко - Мегастар. Балабанова, якщо я не помиляюся, вони взяли пізніше, після зборів, може тому й не залучали поки -що. (В Одеси, напевно, проблеми з грошима.)
Цитата:
А хто Дніпро дерибанить? АЕК?

Венглинський окрема тема.
Думаю всі, хто ще не був в Динамо, скоро туди попереходять (Ротань, Русол, Назаренео, Матюхін). Рикуна може ще візьмуть, якщо почне бігати...

Олександр Чорнобиль - 12-7-2005 у 11:40

Динамо такі підписало Ротаня. А ще - Луценка, голкіпера "Закарпаття", який і так, здається, належав Динамо, тільки був в оренді.
Металург Д підписав контракт з Аліуце, який два роки грав за Шахтар (став чемпіоном України), а потім на 2 роки повернувся в Румунію.
Ворскла продовжила формувати "албанський легіон". До Цуррі додався ще один албанець, гравець збірної (7 матчів) Арменде Далкку.

Олександр Чорнобиль - 19-8-2005 у 14:43

Один з найгучніших переходів міжсезоння - повернення Оуена до Ліверпуля. Поки що на правах оренди:
http://metro.for-ua.com/rus/sport/lenta.php?id=9361

Український чемпіонат теж не відстає: Таврія орендувала у Динамо Дмитруліна і Реву.

Юрій Сєров - 19-8-2005 у 20:29

Оуен "пробув" зоряний час Ліверпуля поза ним. А тепер вертається... Не розумію. Також не розумію Реал, який його купував.
Відносно Дмитруліна - цілком правильно, він вже давно не попадає в основу. Хай ще собі хлоп пограє на нормальному рівні. Роки вже не ті. Разом з тим не розумію керівництво Динамо, яке не шукає нікого серед українців для підсилення захисту. Всіх віддали в оренду...

Олександр Чорнобиль - 23-8-2005 у 10:00

Оуен не просто повернувся до Ліверпуля - він потіснив Бароша до Астон Віли: http://www.ua-football.com/foreign/england/430ad1f3.html

Ігор Баранік - 23-8-2005 у 11:38

А є новачки у Волині та Закарпаття, і в наших Карпат?

Dmy - 25-8-2005 у 15:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Оуен не просто повернувся до Ліверпуля - він потіснив Бароша до Астон Віли

Оуен не просто потіснив Бароша до Астон Вілли - він зробив це, не вертаючись до Ліверпуля ;)
Його хтів Віган, але, здається, вже йде у Нюкасл. Пішов по руках. (Як раніше Морієнтес. З того ж таки Реалу!)

Ігор Баранік - 28-8-2005 у 11:25

Оуен зараз явно не на висоті. Але й барош трохи не дотягує до рівня Ліверпуля. Судячи по грі Бароша.

Dmy - 29-8-2005 у 13:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Оуен зараз явно не на висоті. Але й барош трохи не дотягує до рівня Ліверпуля. Судячи по грі Бароша.

В суботу Барош у 1 свому матчі за Віллу забив, як потім з'ясувалося, вирішальний гол уже на 11 хв.; мав ще пару нагод - не пощастило, дав пару пасів, які загубили партнери.
Може, до Лівера він і не дотягує ;), а хто дотягує? Сіссе, який грає руками, чи Морієнтес, який не грає взагалі? Щось Бенітес начудив...
А Овен у Ньюкасл таки не йде. Бабок їхніх йому мало. Правильно, продамо його у Таврію.

Ігор Баранік - 29-8-2005 у 14:28

Краще в Карпати.:D

Юрій Сєров - 1-9-2005 у 09:38

Косирін перейшов у донецький Металург. В контексті кубку України це не може нерадувати! :)

Ігор Баранік - 1-9-2005 у 10:36

А толку з того, Чорноморець лишився основної ударної сили. Це явно не на користь чемпіонату. Приклад Франческо Тотті, яким не був би сезон для Роми, чоловік не йде, хоча гроші за нього можна ой які отримати.

Юрій Сєров - 2-9-2005 у 08:30

Металургу толк - придбали непоганого нападника, Косиріну толк - напевно більша платня, Чорноморцю толк - заробив грошенят.

Ігор Баранік - 4-9-2005 у 17:09

Ну може й так. А я то думав про рівень чемпіонату.

Олександр Чорнобиль - 8-11-2005 у 11:03

Наштовхнувся на матеріал про те, що МЮ хоче Тимощука:
http://www.tymoshchuk.com/news.php?id=394&today=2005.11.08&...
Ну те, що МЮ потрібно посилення в центрі то зрозуміло. От тільки зрозуміло і те, що якщо купуватимуть Баллака, то на Тимощука може грошей не вистачити. З міркувань національної гордості і покращення рівня гри Тимощука, як одного з ключових гравців збірної чомусь хочеться, щоб Фергюсон зупинив свій вибір на Тимощуку. ;)

Ігор Баранік - 13-11-2005 у 11:43

В МЮ велика конкуренція полюбе, боюся , щоб не сталося те саме, що з Ребровим!

Олександр Чорнобиль - 14-11-2005 у 11:03

2Ігор Дзвін: Я смайлик там не даром вчепив. Я думаю, що МЮ все ж купить Баллака - шуму в пресі більше, реклами більше, футболки в Німеччині продавати можна ;).

Ігор Баранік - 15-11-2005 у 14:28

Тимощук би перейшов до Баєра! Чи до Валенсії, команди міцного середняка. Там ствердився, якщо би ствердився, а там би побачили.

Олександр Чорнобиль - 26-12-2005 у 13:53

Пацюки починають тікати з корабля? ;)
Жадсон ніби-то вже не гратиме за Шахтар:
http://www.champion.com.ua/football/?football-51225-4

Як на мене - нічого дивного. Хлопець побачив, що особливого сенсу тут мерзнути :) немає. Ліпше вже вдома, в теплі. :lol:

Юрій Сєров - 26-12-2005 у 14:04

А от таке: Футбол. Через 200 доларів "Шахтар" втратив перспективного футболіста? http://champion.com.ua/football/?football-51221-7, просто дивує! Закопують мільйони у всяких..., а а для своїх перспективних хлопців шкода 500 доларів!

Олександр Чорнобиль - 26-12-2005 у 14:11

Думаю це пов"язано з тим, що вже згадувалось в інших тредах - в шахтарі завжди "нема коли чекати, треба давати результат вже!". Але ж то трохи різні речі - робота з молоддю і селекція "готових" футболістів...

Dmy - 26-12-2005 у 17:37

Щодо Заневського: якась дивна подача матеріалу - мабуть його агент надиктував.
Що саме не вписується в концепцію (або навпаки - вписується, але в іншу)?

1. Школа Шахтаря щороку когось да випускає, причому пачками. Тобто менеджмент клубу мав уже встигнути набрати статистику і виробити стратегію поводження. Простіше - знає, кому і скільки пропонувати, якщо взагалі пропонувати. Хлопець же просив не на $200, а майже вдвічи більше від запропонованого. Уявіть: Шевченку пропонують 6 млн, а він каже: "10, і торг тут недоречний!" Тут будь-якому керівництву варто замислитись. Але для остаточного висновку краще б знати, скільки мають інші випускники шахтарського (чи то динамівського) дитсадку. Я не знаю.

2. Цікавий факт: проводилися переговори з Інтером, але Заневського (знову) не влаштували умови особистого контракту. Що, в Італії теж не дбають про резерви?
Дбають, але обережно:

3. Мілан не уклав контракт з юним даруванням. Сказали: "Їдь в четверту лігу, побігай там на пісочку за дівчатками, а влітку подивимось." Ну, не можна ж так - без контракту - а раптом втече? В Ювентус! А втече, подумав Гальяні (якщо він, звичайно, в темі), то і нехай. Тобто не можна сказати, що тут за пацана руками і ногами вхопилися.

Отож, хоч і не був я ніколи кротом, а щось заважає побачити саме в цьому випадку "розбазарювання талантів".

Олександр Чорнобиль - 27-12-2005 у 16:25

В світлі наближення Мундіалю досить важливим є питання найближчого резерву національної збірної. Дехто з цього найближчого резерву почав випадати. Завдяки наприклад чудовій селекційній політиці Шахтаря (ця я про Свідерського). Слава богу, вони відпустили його в оренду в Арсенал, який має весною вибратись з дна турнірної таблиці і тому підсилюється як може.
Впевнений, що і Свідерському особисто, і збірній цей перехід принесе більше користі. ;)
Інший "резервіст" - Парфьонов змінює московський Спартак на Динамо. Це, як на мене, не має особливого значення.

Юрій Сєров - 28-12-2005 у 17:15

Кандауров буде грати у "Волині" і інші зміни в стані волиняків: http://www.sport.pravda.com.ua/football/?football-51228-3

Олександр Чорнобиль - 29-12-2005 у 10:40

Виглядає так, що Волинь потроху збувається іноземного легіону. :o

Юрій Сєров - 9-1-2006 у 14:14

Шуст в Шахтарі. За мільйон баксів.
Не зовсім зрозумілий, як на мене, трансфер. Посадити на банку молодого і дуже перспективного воротаря... Хай би ще до літа грав у Карпатах. А може віддадуть його в оренду в ті ж Карпати?
За Карпати переживаю менше: там є Мартищук, Тлумак в оренді, Налєпа...

Олександр Чорнобиль - 10-1-2006 у 09:21

Італійські форварди в останні дні були основними ньюзмейкерами трансферного ринку.
Кассано перейшов в Реал (дійсно, там на банці сидіти приємніше - компанія більш солідна :lol:, а Вієрі - в Монако (от цей може і пережити ще кілька приємних ігор).

Dmy - 10-1-2006 у 17:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Шуст в Шахтарі. За мільйон баксів.
Не зовсім зрозумілий, як на мене, трансфер. Посадити на банку молодого і дуже перспективного воротаря... Хай би ще до літа грав у Карпатах. А може віддадуть його в оренду в ті ж Карпати?

Справді, дивно. Паралельно білоруського Васю Хомутовського Стауа продала у ФК Москва за півмільйона. Так той - гравець рівня збірної (звісно, тамтої, а не нашої чи румунської), а Шуст навіть в молодіжці та в юніорах з якимось динамівцем чи не навпіл стояв. Ну, гроші Ріната - той і після поразки від Бухареста Стойкана купив - традиція така, новорічна.
А Бодя, гадаю, практику не втратить (до літа, принаймні) - буде грати за Ш-2 в тій самій 1 лізі (якщо, звичайно, себе зарекомендує серед інших Ботвіньєвих). Як не крути, для Карпат оборудка фінаносово вигідна, не то слово - хто би ще так заплатив?

Олександр Чорнобиль - 11-1-2006 у 10:57

Так і є. Волинь розпродує легіонерів. Просто оптом. ;)
http://www.champion.com.ua/football/?football-6019-7

Олександр Чорнобиль - 16-1-2006 у 16:48

Про потенційний новачків Динамо К можна прочитати тут:
http://s-ex.com.ua/news.php?id=10621

Що мене ду-у-уже дивує, так це те, що Динамо підшукує собі ще одного швидкого малюка, в той час як якраз з потужними форвардами напряг.

Юрій Сєров - 16-1-2006 у 16:57

Трансферна політика Динамо - це суцільна дурість.
Продавати бразильців в Бразилію це повний маразм.
А на рахунок підсилення, правий фланг захисту і далі проблемний, з нападниками не зрозуміло що буде, та й опорник потрібен.

Олександр Чорнобиль - 25-1-2006 у 16:14

Луческу відпустив Карамушку в запоріжський Металург.
Для українського футболу то трохи ліпше. :)

Юрій Сєров - 5-2-2006 у 22:45

На зустрічі з вболівальниками керівництво «Карпат» представило трьох новачків

У п’ятницю, 3 лютого, на урочистій зустрічі з вболівальниками, почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський представив нових гравців команди –Володимира Бобилєва, Миколу Стуса та бразильця Діого Жозе Піреса, котрі підписали контракти з клубом на 3 роки.

На зустрічі прес-центр «Карпат» представив керівництво та працівників клубу, усіх гравців команди, продемонстрували відеофільми про міжсезонний збір команди у турецькій Анталії та перші дні перебування бразильського легіонера Діого Жозе Піреса у Львові.

Своєю чергою вболівальники нагородили кращого гравця команди минулого року за версією фан-сайту «Карпат» Аляксєя Сучкова пам’ятним призом та грамотою. Після цього в урочистій обстановці форвард Максим Фещук та півзахисник Євген Шмаков підписали нові контракти з клубом терміном на 3 роки.

Виступаючи перед вболівальниками Петро Димінський пообіцяв, що цього року «Карпати» обов’язково вийдуть до вищої ліги. У разі, якщо львівська команда у півфіналі Кубку України пройде київське «Динамо», тоді, за його словами, на фінал до Києва поїде мінімум 40 тисяч львівських вболівальників. Серед іншого Петро Димінський повідомив про намір звернутися у ПФЛ України з проханням на півфіналі Кубку України урівняти можливості суперника випускати на поле одночасно рівну кількість легіонерів.

Головний тренер «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький повідомив, що вже кілька років в команді створені прекрасні умови для тренувань та ігор, футболісти та працівники клубу вчасно отримують зарплатню, що у великій мірі сприяє хорошим виступам його підопічних.

Довідка ЗІКу.

Володимир Бобилев минулого року захищав кольори ФК «Газовик-Скала» (Стрий), а Микола Стус – ФК «Бершадь».

24-річний Діого Жозе Пірес виступав до «Карпат» за бразильські клуби «Сан-Паоло» та «Уніао Барбаренсе», чеську «Млада Болеслав». У «Сан-Паоло» його одноклубниками були знамениті Кака, Жуліо Баптиста та київський динамівець Клебер. Батько Піреса був голкіпером збірної Бразилії. Саме він на чемпіонаті світу в Іспанії у 1982 році пропустив гол від колишнього львів’янина Андрія Баля.

Стус, Бобилев та Пірес – півзахисники, які виконують на полі функції плеймейкера.
http://zik.com.ua/index.php?news_id=34884

Олександр Чорнобиль - 20-4-2006 у 11:23

А от у товариша Абрамовіча грошей кури не клюють і Баллака він хоче понад усе:
http://www.podrobnosti.ua/sports/football/2006/04/20/306845.html

Олександр Чорнобиль - 22-5-2006 у 13:41

Окодува, який ходив по офісам київського Динамо :), все ж як і планувалось раніше переїхав до Шахтаря.
http://podii.com.ua/sport/2006/05/22/140852.html
Як на мене таким темпом (Брандау, Маріка, Агахова, Окодува - всі форварди легіонери і не найгіршого гатунку) Олексій Бєлік буде втрачений не те що для національної збірної, але і для українського футболу загалом... Дякуємо вам, пани Ахметов і Луческу! :mad:

Dmy - 24-5-2006 у 19:14

Еррера і Кройфф - у донецькому Металурзі! :sing::sing::sing:

(власна трансляція новини з Футболу.уа)
Перший віце-президент донецького "Металурга", Дмитро Селюк повідомив про два гучні запрошення: головним тренером команди в новому сезоні буде іспанець Анхель Алонсо Еррера, а склад поповнить Горді Кройф, син видатного футболіста і тренера Йогана Кройфа.

Це дещо! Це справжній піар і шоубіз!! Відразу стільки асоціацій. Із іноземців МетаДон спочатку тренували голландці, далі - серб, тепер - іспанець. Але який?! Еррера - прізвище (друге). Тобто
1) Асоціація намбер ван (тактична). До 80-2000 ми тут ще не доросли, отже рухаємось від тотального голландського футболу (70-і) через італійське катеначчо (60-і) в напрямку... (що там ще у 50-і було, крім Реала і Бразилії, ці явно не доросли)?
2) Асоціація намбер тю (географічна). Нідерланди, Сербія, Іспанія... Цікавий південно-західний вектор - наступний закордонець МД буде з Африки?

Ну і САМ Кройф з опуклими лідерськими якостями (за словами Селюка), і коли він їх встиг у собі виховати - начебто, завжди банку грів? :rolleyes: ).
Хай тепер спробують ходити на стадіон на домашні матчі Металурга всього по 18 чоловік (і ті всі - із заявки) :mad:

PS. Цікаво, а на якій позиції гратиме родич? Чи йому вже байдуже?
PPS. Так, між іншим, причепом: у МД повертаються Деметрадзе (втретє!) і Мендоза.

Юрій Сєров - 25-5-2006 у 22:22

Не розумію навіщо Коломойський так розкачує Металург. Все одно ж під Шахтар ляжуть... Навіщо така дорога підстилка? Чи можливо хочуть мати 2 команди в Лізі? ІМХО це для Донецька забагато! (Dmy, нічого особистого :) )
В людей дурні гроші, от і не знають що з ними робити...:rolleyes:

Юрій Сєров - 25-5-2006 у 23:13

Шевченко в Челсі. Сподіваюся його кар'єра продовжиться успішно! Ну і в плані психології перед ЧС це мабуть плюс.

Олександр Чорнобиль - 26-5-2006 у 08:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Шевченко в Челсі. Сподіваюся його кар'єра продовжиться успішно! Ну і в плані психології перед ЧС це мабуть плюс.


От вже ці модератори! Все знають наперед! ;) Угода ще ж не підписана!
Хоча, звичайно, знаючи які зарплати платять англійські топ-команди та факт, що, виявляється, дружина Шевченка хоче в Лондон (!) справа фактично вирішена.

Олександр Чорнобиль - 26-5-2006 у 08:27

Хоча в цей же час відбувається міграція ветеранів з Англії в теплу Іспанію:
Спочатку Морієнтес у Валенсію, а тепер і Пірес у Вільяреал.
http://fanat.com.ua/news/world/2006/05/26/rober_pires_pod_36981.htm...
Тяжко їм, стареньким, гасати на англійських швидкостях? :)

Юрій Сєров - 26-5-2006 у 11:26

Ох уже ті жінки.... :)

Dmy - 26-5-2006 у 15:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не розумію навіщо Коломойський так розкачує Металург. Все одно ж під Шахтар ляжуть... Навіщо така дорога підстилка? Чи можливо хочуть мати 2 команди в Лізі? ІМХО це для Донецька забагато! (Dmy, нічого особистого :) )

Я якось ніколи тут спеціально не казав, так зараз можу надолужити: не трафило мені у житті такого щастя - бути фаном Шахтаря, тим паче Металурга. Якось із дитинства все наперекосяк пішло :rolleyes::lol: (взагалі-то я до 6,5 років у Києві мешкав). Тому і справді тут не може бути "нічого особистого" - за визначенням ;)
Хіба що одне зауваження. Коломойський Металург не розкачує - йому Дніпра вистачає. А для МетаДона батько рідний - Сергій Тарута вкупі зі своїми ІСД'еками (не еСДеками (о)!) Так само, як і для Сталі пару останніх років. Тому виглядають цікавими заяви, що Сталь не хоче більше бути фарм-клубом МД!
Павлова головним там, доречі, нарешті затвердили - це щоб до теми "футбольні переходи" ).

Щодо Шеви. Хочеться перед ЧС сказати про нього щось приємне, підбадьорливе. Наприклад, я зауважив, що Андрюха має досить симпатичну сестру. Це єдине приємне і підбадьорливе, що спало на думку.
Залишається сподіватися, що Пазіку швидко набридне лондонська мряка, кволе (порівняно зі Штатами) лондонське життя і занудна (порівняно з Італією, тобто просто флегматична) лондонська богема. Вона отримає алергію і почне наполягати, що дитині треба розважитись у теплих краях, скажімо, в Каталонії :rolleyes::cool:
Тільки б хутчіш, а то роки, роки :(

Новий бразилець в Динамо

Олександр Чорнобиль - 29-5-2006 у 13:52

http://fcdynamo.kiev.ua/news/?id=6022
Динамо уклало угоду з опорним хавом Палмейраса Карлосом Корреа. Мене дивує трохи навіщо він їм...
Чуваку вже 25 років, а він досі в Палмейрасі... В цей час класному бразильському опорному хаву треба вже грати десь в Барсі... А не класному? Ну ясно де. :(
Плюс габарити опорного нехарактерні - такий собі Пірло № 2. Це що, щоб мати повну протилежність Юсуфу?

Олександр Чорнобиль - 29-5-2006 у 14:11

Навколо переходу Шевченко в Челсі розгорілась ціла війна між клубами:
http://www.podrobnosti.ua/sports/football/2006/05/29/316927.html
Схоже босів Мілана сильно давить жаба, що у нис зараз немає стільки грошей як у Ромця абрамовича. ;)

Олександр Чорнобиль - 1-6-2006 у 09:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Шевченко в Челсі. Сподіваюся його кар'єра продовжиться успішно! Ну і в плані психології перед ЧС це мабуть плюс.


Тепер це доконаний факт:
http://www.champion.com.ua/football/?football-6061-2
Якщо він так вже підходить Маурінью, то є великий шанс, що його кар"єра прожовжиться успішно. В плані психології перед ЧС - стати найвисокоплачуванішим футболістом світу - мабуть, плюс. Тільки щоб плюс не перетворився на хрест, який дуже важко нести...

Тарас Задорожний - 1-6-2006 у 22:00

Думаю, шо не перетвориться... А успішне продовження триватиме максимум якихось 3-4 роки.... І то, якшо дуже повезе... "Старіє" Шевченко...

Юрій Сєров - 6-7-2006 у 06:34

Як показують останні звістки з Італії, Шевченко вчинив дуже навіть правильно. А в Італії будуть хороші сейли! :) :lol::lol:
Може рінатік щось собі докупить? :baddevil:

Dmy - 14-7-2006 у 15:54

Динамо та Шахтар – братки навіки!

http://www.champion.com.ua/football/?football-60714-3
Цитата:
Форвард «Шахтаря» і збірної України Олексій Бєлік переходить у київське «Динамо». Про це повідомляє «Террикон» посилаючись на неофіційні джерела. Переговори по цьому трансферу йдуть безпосередньо між президентами «Динамо» Ігорем Суркісом і «Шахтаря» Ринатом Ахметовим. І хоча чемпіони країни не хотіли б підсилювати свого головного конкурента, в інтересах форварда національної збірної цей перехід може відбутися.
У Бєліка була фінансово вигідна пропозиція від донецького «Металурга», але нападаючий не захотів переходити в другий донецький клуб, а от змінити Донецьк на Київ форвард згодний

Динамо могло би ще Тимощука прикупити, якщо тому Ман Ю не підійде :D
Цитата:
Одним з додаткових стимулів є те, що київське «Динамо» може очолити... тренер збірної України Олег Блохін, що вперше запросив Олексія в національну команду. У даний момент Блохін роздумує над пропозицією президента «Динамо»

Якщо це правда, то чи не слід чекати в ДК ще Русола, Єзерського, Свідерського та й Каліниченка, хоча він і погано м’ячик відбирає?

Юрій Сєров - 14-7-2006 у 18:59

Тимощука хай куплять Карпати. :)
А якщо серйозно, то Толік засидівся в укрчемпі, хай переходить на захід, навіть якщо і не в топ-команду.

Dmy - 17-7-2006 у 15:49

Юве потроху починає розповзатися.
Карнавало натякнув, що хоче до тата Капелла в Реал (слушна думка - там він справді буде найращим захисником);
Вієра торгують чи то в той же Реал, чи в Ман Ю (дивно, чому не назад в Арсенал - із земляком Венгером він горшки, начебто, не побив і стадіон вони вже побудували, гроші мають);
Ібрагімич - на чемоданах, теж тіпа на Піринеї;
а тепер, от, і Тюраму Серія Б набридла (ще жодного матчу не провів, а вже не подобається - ти помацай спочатку;)) - натякає на Барсу.
Хоч одна людина нормальний клюб вибрала, що значить - досвідчений ветеран!

Серед інших цікавинок:
Дам'єн Дафф може звалити з Челсі (от би ніколи не подумав). І куди? Не в Реал і не в Ювентус (:P), а в Тоттенгем :o Дафф?! Йому, ніби-то, не Шевченко, ні Баллак дорогу не переходили.

Герой України Патрік Цубербюллр нагострив лижи у Вест Гем. Невже найсухіший воротар ЧС-06 так просто погодився на Кока-Кола-лігу? І що робитиме тепер Томаш Кущак? Може, це йому, власне, Кока-Кола поперек горла стала?

Олександр Чорнобиль - 18-7-2006 у 13:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Юве потроху починає розповзатися.


"Суперблагородна" Баварія вустами свого генерального директора Руменіге заявила,
що не буде займатись "мародерством" на італійському трансферному ринку. Гм, воно і зрозуміло бюджетик на зарплати все-таки не той, та й привабливість чемпіонату Німеччини, м"яко кажучи, не висока. А тут ще й контракт з Магатом продлили. Він мабуть не найдешевший з європейських тренерів. :)

Реал, схоже не зупиниться на Дзамбротті і Каннаваро, а прикупить ще й Ністелроя у МЮ. Ну, це теж треба, у них з форвардами - повна гайка - старий Рауль, товстий Роналдо, психічно нестійкий Кассано...

Dmy - 18-7-2006 у 16:24

Наставник "Ліона" Жерар Ульє попросив посередників довідатися, за яку суму кияни погодяться продати півзахисника Олега Гусєва, що непогано себе проявив у складі української збірної на чемпіонаті світу, повідомляє “Террікон”.
http://www.champion.com.ua/football/?football-60718-1

Схоже на звичайний піар. Цікавими є 2 моменти:
1) якщо це правда, то Рібері в Ліон точно не переходить. А стільки було галасу, все на мазі!
2) Щось цього літа Террікон дуже ретельно відслідковує трансферні новини від ДК. Як ніколи. Чому би це?

Олександр Чорнобиль - 19-7-2006 у 16:33

Нове вар"ятство від Абрамовича, який і так вже зібрав збірну світу на порядок ліпшу від розрекламованої мадридсько-реалівської - дядко Ромко хоче купити Кака, який засумував через санкції проти Мілану, за просто немислимі гроші:o

Юрій Сєров - 19-7-2006 у 18:48

Ібрагімовіч в Інтері.
А Ністелрой залишився в МЮ.

Dmy - 20-7-2006 у 14:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Нове вар"ятство від Абрамовича - дядко Ромко хоче купити Кака

Певно, це проїскі Шеви, якому вже не подобаються паси Лампарда :D

Ністельрой може попасти в Баварію - на пару до Макая.
Певно, світ перевернувся: провідні голандськи нападники - в Німеччину?! Куди ж вони скотилися! Кройф із Рейкардом, мабуть, у ліжку перевертаються. Разом зі світом.
А Вань Бастен таких у збірну не бере :P

Рібері таки в Ліон не переходить. Марсельський Папа-Президент-Діоп так і сказав: "ми раді, що Рібері вирішив залишитися з нами, тут йому буде добре." Ну та до 31 серпня час ще є.

Динамо із Шахтарем щодо Бєліка, схоже, так і не домовились. Чи то Рінату 6 лімонів здалось замало (дивно, яка йому різниця: 6 більше, 6 менше?), чи то він образився за Суперкубок. Тобто пронесло. Обидвох.

Юрій Сєров - 25-7-2006 у 20:07

Оце так бізнес: ;) :lol:
утбол. Бос Шевченка зазнає фінансових втрат

champion.com.ua, 25.07.2006, 10:18

Власник "Челсі" Роман Абрамович, за даними Sun, досяг рекордних трансферних втрат.

Як повідомляє видання, із продажем Асієра дель Орно і Демьєна Даффа в "Валенсію" і "Ньюкасл" відповідно за 4,8 млн і 5 млн фунтів стерлінгів втрати Абрамовича на трансферному ринку за три роки склали 53,5 млн. фунтів стерлінгів.

Дафф був куплений у 2003 році в "Блекберна" за 17 млн. фунтів стерлінгів, а дель Орно - рік назад у "Атлетіка" за 8 млн фунтів стерлінгів.

І ще новини зі стану Карпат:
Ідахор в „Карпатах”
25.07.2006

ФК „Карпати” уклав контракти з двома новачками: нігерійським нападником Лакі Ідахором, відомим за виступами у київському „Динамо”, та захисником Ігорем Чучманом, який теж пройшов динамівську школу (виступав за „Динамо-2” та „Закарпаття”).

Про це Інформаційний центр ФК „Карпати” повідомив спортивний директор клубу Юрій Дячук-Ставицький. Лакі Ідахор у Львові перебуває вже кілька днів. Він був присутнім на матчі „Карпати” – „Металург” (Запоріжжя).

Інформаційний центр ФК „Карпати”

Так виглядає, що протистояння Димінський-Суркіс перейшло у тісну співпрацю.
А ще купівля Ідахора показує принциповість Димінського, який стверджував, що в Карпатах будуть грати лише власні вихованці. Хочу помилитися, але думаю, що Ідахор - це чергова трансферна помилка.

Олександр Чорнобиль - 26-7-2006 у 14:42

З"явилась інформація, що Тимощук переходить в Фейенорд. Сума трансферу смішна - 3,5 млн. євро. Щоправда, це з голандських джерел ;). В це слабо віриться, враховуючи як Шахтар торгувався з Динамо за Бєліка. Якось я чекав від Андрія чогось ліпшого ніж Фейенорд... Сподіваюсь, що це якась дурна деза...

А Мілан, який після розгяду апеляції вже не в тякій дзюрі, розправив плечі і поглянув на Мілевського.
Знаючи, про "дружні стосунки" декого з деким спрогнозую, що в 1 турі чемпіонату Італії Мілевський вже буде в заявці Мілану. :P

Dmy - 28-7-2006 у 16:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
З"явилась інформація, що Тимощук переходить в Фейенорд. Сума трансферу смішна - 3,5 млн. євро. Щоправда, це з голандських джерел ;). В це слабо віриться, враховуючи як Шахтар торгувався з Динамо за Бєліка. Якось я чекав від Андрія чогось ліпшого ніж Фейенорд... Сподіваюсь, що це якась дурна деза...

На Тіму крім Феєнорда поклав око Селтік (їм, певно, сподобалось, як він у Глазго ходив на фол останньої надії). За такі самі смішні гроші, як і голландці. Тепер на черзі в боротьбі за Тимощука Аустрія, Бурсаспор і заводська команда концерну "Міцубісі"?
Цитата:
Мілан, який після розгяду апеляції вже не в тякій дзюрі, розправив плечі і поглянув на Мілевського.
Знаючи, про "дружні стосунки" декого з деким спрогнозую, що в 1 турі чемпіонату Італії Мілевський вже буде в заявці Мілану.

Шахтар організував свою відповідь Чемберлену і запропонував Динамо 8 млн за Мілевського, бо сеньору Мірче щось ув око встрягло. Проте, Динамо виявилося не таким дурним, як гадають окремі представники румунської національності.
Хоча щодо заявки Мілана в 1 турі, я не був би таким оптимістом.

Ністельрой таки в Реалі. Хоча і не в Баварії, а все одно - йолоп. Хоча там тепер є Капелло, натомість немає Зідана, а також присутня, окрім голомозого Брюхастика, пара вельми не дешевих бразильських вундеркіндів: якщо вони не гратимуть, то як Президент Правлінню в очі дивитиметься? Побачимо...:rolleyes:

Юрій Сєров - 7-8-2006 у 18:19

Карпати підписали братів Маковських. І нашо?

Олександр Чорнобиль - 22-8-2006 у 16:31

Реал купив собі доброго опорного хава - Мамаду Діарра з Ліона. Незлий вибір. Схоже що цього року Реал складе таки Барсі реальну конкуренцію в Прімеро. Звісно, поживемо-побачимо.

Ліон не залишається в накладі. На отримані гроші вони прикупили аж двох дуже непоганих по міркам французської першості опорних - Тулалана із Нанта і Алу Діарра (далось їм це прізвище) із Ланса. Другий контракт, ще не укладений до кінця, але там є згода і тому все решта - формальності.

Спробую зробити такий прогноз. Ліонський півзахист на чолі із Жуніньо і в цьому сезоні не дасть нікому жити і приведе команду до чергового чеміпонства. Воно може й нудно вже - стільки разів підряд, але нема на то ради. :P

Юрій Сєров - 16-1-2007 у 15:18

Як вам трансфер Бекгема? :o. Попса, вона і у футболі попса. Оплачується добре.
Тим часом, президенти наших ґрандів мали б проявляти активність: Реал виставляє на трансфер Роналдо і Кассано. :)
Карпати поки що серйозних придбань не зробили, і як заявляло керівництво клубу, будуть опиратися на своїх вихованців, тому: "Як повідомив Інформаційному центру ФК "Карпати" головний тренер "зелено-білих" Олександр Іщенко, на збір команди у Трускавці прибули два білоруських футболісти - 22-річний Кирил Павлючек (на фото) та 26-річний Дмитро Ровнейко, а також
півзахисник з Румунії та нападник із Сербії, прізвища яких наразі не називаються."
:baddevil:

Dmy - 28-1-2007 у 17:34

Ця репліка не конче до теми переходів, тим паче, що перехід не відбувся. Можна було в "Європейський футбол", але се є типова азіопа.


Я объясняю популярно - для невежд

Новина на сайті букмекерської контори "Фаворит" (так і не знайшов, звідки вони її витягли):
Цитата:
Бут венграм не подошел
Российский полузащитник Владимир Бут не будет играть в бухарестском "Динамо". Футболист покинул расположение динамовцев, где он проходил просмотр.

ну і так далі.

"Я объясняю популярно - для невежд
Я к болгарам уезжаю, в Будапешт.
В этом польском Будапеште
Что хотите пейте-ешьте..."
(В. Висоцький)

ну і так далі. Росіяни чим далі більше нагадують американців, які вважають, що Югославія - це штат Іраку, який, у свою чергу, розташовано невідомо де, здається, на кордоні з Мексикою.


Щоби навести щось справді по темі - про англо-італо-іспанський трикутник.

Всі вже, певно, знають, що Рональдо в Мілані. Шеві мусить бути соромно: до чого він докотився - на його місце взяли цього брюхоногого :(
Інша втеча від "королівських принад" - Карнавало пластує до Челсі. Цікаво навіть не те, що Капелло відпускає єдиного свого більш-менш вправного стоппера, а те, що Муріна знову забули спитати, бо минулого літа він від послуг "найкращого у світі футболіста" відмовився. "А прідьоцца!" (якщо сам доживе, в чому чим далі більше сумнівів).
Ну і наостанок - як всі і так уже здогадалися, Несмачний ув Англію не їде. Бо не знає англійської мови. Певно, це з'ясувалося на медичному огляді.

Юрій Сєров - 28-1-2007 у 22:36

Ще новина: літом Каннаваро перейде в Челсі. Багато хто вважає, що че означає відставку Муріна, який раніше не хотів бачити цього гравця в своїй команді.

Юрій Сєров - 5-2-2007 у 15:47

Павлючека і Петкуца в „Карпатах” не буде
05.02.2007

Керівництво „зелено-білих” вирішило відмовитися від послуг румунського плеймейкера Георге Петкуца та білоруського центрального захисника Кіріла Павлючека. Про це повідомив спортивний директор „Карпат” Юрій Дячук-Ставицький.

Натомість, поїде на наступні тренувальні збори з командою сербський форвард Мірослав Рікановіч, а подальша доля білоруса Дмитра Ровнейка наразі під питанням. Юрій Михайлович також повідомив, що третій, завершальний збір у Туреччині проходитиме з 10 по 24 лютого. Також відомі спаринг-партнери „Карпат”: варшавська „Легія”, раменський „Сатурн” та один із бельгійських клубів. Можливо, карпатівці також проведуть матч проти „Відзева” з Лодзя.

Інформаційний центр ФК „Карпати”

Воронін в Ліверпулі!

Юрій Сєров - 26-2-2007 у 18:12

Остаточно підтвердився перехід форварда нашої збірної в Ліверпуль.
Тепер 2 наших Андрії в Англії. :)
Можна лише привітати Андрія та побажати йому успіхів, і основне, грати, а не гріти банку!

А Тимощук ще думає чи переходити йому в Зеніт. Озвучуються фантастичні суми трансферу: 20 млн. доларів :o

Тарас Задорожний - 27-2-2007 у 10:17

А ще вчора з"явилась чутка про те, що Ето"О може перейти до Челсі або Арсенала . Про це написано ось тут

Dmy - 18-6-2007 у 17:37

Не встиг ще скінчитися чемпіонат (уже встиг), як Шахтар зайнявся внутрішньоукраїнськими міграціями: купив Гладкого з Харкова, продав до Дніпра Свідерського та Варобья в обмін на колишнього львівянина Єзерського. І шо характерно - той відразу почав давати інтерв'ю російською. Пристосовується...
Ще кажуть, що Шахтар продасть Бєліка (бо той не хоче працювати шахтарем :lol: )
А мені цікаво, чи поверне Динамо з оренди іншого Воробья - Дмитра, який незле відбігав сезон у Зорі і навіть в останньому матчі дуже старався. Мабуть-таки тягне в Кончу-Заспу.

Юрій Сєров - 18-6-2007 у 19:39

З Єзерським цікаво вийшло. Він після Динамо буде грати в Шахтарі. Я багатьох таких не знаю... :)
Не знаю як з мовою, але ще вчора в ГОЛі говорив українською. То хіба для каналу "об'єктивних новин" :) він російською пашталакав :).

В Динамо на контракті купа наших молодих гравців, які грають по орендах, а за ДК виходять якісь загадкові колумбійці і негри... :rolleyes: Могли б давати їм більше шансів!

Шахтар почав агресивно, цікаво буде почути новини від Динамо, Дніпра, Металіста, ну і звісно Карпат.

Dmy - 22-6-2007 у 17:51

Пройшла чуйка, з Шахтаря може піти Брандау. Цікаво, команда розпродає весь свій напад: Воробей, Бєлік, Брандау і поки що купила аж одного Гладкого. Невже залишиться Маріка, про якого прес-служба ще з минулого року триндить, що його Рома з ногами відриває?

Натомість, Динамо вирішило позбутися всієї грузинської колонії.
До того ж воно хоче втулити московському Спартаку "нового Мессі" Форкаша (старі образи не рубцюються - стільки часу спливло, а команди і досі прагнуть підкласти одне одному свиню: вони нам колись Філімонова, ми їм тепер - Форкаша), а також, здається, вже кудись прилаштувало Черната (може, і не в Спартак).

Юрій Сєров - 23-6-2007 у 14:08

Анрі в Барсі - це мабуть стане головним трансфером міжсезоння.
А Черната - "махнулі нє глядя" :). Чомусь підозрюю, що і результат буде відповідний... :rolleyes:

Юрій Сєров - 26-6-2007 у 20:57

Купило ДК Томислава Бушіча з Сплітського Хайдука. Щось таке відчуттся, що буде "як завжди"

Dmy - 27-6-2007 у 15:22

Насправді, не купило - це друга складова бартера: Чернат - Бушич, зміна обстановки на один рік, а там подивляться.

А Динамо може поповнитися ще одним іноземним нападником :D
Із назви матеріалу на Чемпіоні випливає знущальний висновок: жмоти з Гетафе відмовилися заплатити за Верпаковського навіть 1,5 євро! :o:P Хоча насправді то описка, вони не захотіли брати його за 1,5 млн.
Тож Марек може повернутися домів у "рідний Київ" або, якщо захоче, поїхати ще кудись пограти.

Юрій Сєров - 2-7-2007 у 22:01

В Шахтаря серйозні проблеми: Матузалем психанув. Невже буває забагато грошей? ;) Історія дуже нагадує історію з Агаховою, але нажаль вона керівництво Шахтаря нічому не навчила. Вони ризикують, що більше ні один більш-менш іменитий гравець до них не перейде. Та й після конфлікту і Агахова не грав і продали за ще менші гроші.:baddevil:

Тим часом англійський Арсенал на місце Анрі купив нападника збірної Хорватії бразилійського походження- Да Сілву.
Не на жарт підсилюється Реал: майже купили Роббена (на його місце Челсі бере Малуда з Ліона) і дуже хочуть Кака і Фабрегаса. Це й не дивно, давненько вже вони не брали Лігу. :)

Юрій Сєров - 11-7-2007 у 22:01

Подейкують, що Батіста перейде з Карпат в Динамо. Не дуже розумію. Для Динамо він заслабенький, а Карпатам - якраз...

Юрій Сєров - 12-7-2007 у 20:42

Мабуть найгучніший трансфер українського міжсезоння: Шахтар підписав Лукареллі. Офіційно сума трансферу - 8 млн. талярів. Дорогувато, як за 31 річного футболіста

Юрій Сєров - 18-7-2007 у 21:57

А може й не найгучніший.
Матузалем таки вирвався на волю і ШД не мав іншого виходу ніж продати його в Сарагосу.
На заміну йому ШД хоче придбати Хуана Себастьяна Верона. Скуповують пенсіонерів?

Тим часом Батіста залишається в Карпатах ще на сезон.

Юрій Сєров - 2-8-2007 у 20:24

Манчестер Юнайтед підписав контракт з 9 річним австралійським хлопцем Дейвісом Райаном, подивившись ДВД з записами його гри.
http://www.reuters.com/article/internetNews/idUSL0234565820070802?f...

Уривки відео Дейвіса вже викладені на YouTube і користуються великою популярністю.
http://www.youtube.com/watch?v=hG47FDenyXw

В хлопця направду талант. Його дриблінг просто безподобний!
Оце скаути Манчестера працюють!

Щороку Манчестер укладає річний контракт з 40 хлопцями такого віку як Дейвіс. Якщо потрібно через рік укладають новий.

Юрій Сєров - 6-8-2007 у 05:51

Баллак дуже хоче перейти в Реал. Навіть погодився на зменшення зарплатні вдвічі. Чи вистачить нашому Андрійкові розуму і нежадності, щоб також звалити. :rolleyes: Поки не пізно.

Dmy - 7-8-2007 у 17:24

Баллак хоче до свого по своє. Йому в Челсі ні з ким німецькою розмовляти.
От коли Дем'яненко звільнять із Динамо, і він очолить Мілан, то і в Шеви з'явиться шанс.

А ось у ДК в Європі, схоже, з'явився "власний фарм-клуб". За півзахисником Чернатом і нападником Верпаковським до сплітського Хайдука арендонули захисника Сабліча. На черзі воротар Луценко?

Юрій Сєров - 11-8-2007 у 04:59

Карпати підписали ще 2 легіонерів. Це в рамках проекту Димінського - "Команда з місцевих гравців". Не словом, а ділом! :baddevil:
1. Македонського форварда Хрістіяна Кіровскі.
2. Воротаря збірної Грузії Георгі Ломая

Цілком логічні з точки зору ситуації в Карпатах придбання: молодий Мартищук кілька разів лажанувся в останніх матчах, Налєпа ще травмований, тому потрібен воротар. Тільки навіщо грузинський? Вже краще б Шуста або Вірта в оренду взяли. З нападом теж зараз непросто, гра дуже залежить від присутності на полі Батісти і Ковєля: як тільки їх нема - зразу торба в атаці.

Роман Голощук - 11-8-2007 у 11:05

Докладніша інформація про Хрістіяна Кіровскі:
21-річний форвард молодіжної збірної Македонії Хрістіян Кіровскі підписав із "Карпатами" трирічний контракт. Попередній клуб Хрістіяна - македонський "Вардар" зі Скопьє. Ще минулого четверга Кіровскі захищав честь "Вардара" у першому кваліфікаційному раунді Кубка УЄФА у поєдинку проти кіпрського "Анортосіса".

Роман Голощук - 11-8-2007 у 11:17

Тепер про Георгія Ломая:
Георгій Ломая народився 8 серпня 1979 року. Зріст - 193 см, вага - 87 кг. Вихованець клубу «Локомотив» (Тбілісі). Грав за клуби: «Динамо» (Тбілісі), «Мерані-91» (Грузія), «Локомотив» (Тбілісі), «Динамо-2» (Київ), «Хімки» (Росія), «Луч-Енергія» (Владивосток) та «Спартак» (Москва). Останній клуб – німецький «Карл Цейсс» (Єна), який завдяки грузинам Ломаї та Ашветії зберіг прописку в другій бундеслізі. За збірну Грузії зіграв п’ять матчів, пропустив вісім голів. У складі молодіжної збірної Грузії провів 15 матчів.
Підписав угоду про виступи за "Карпати" протягом 6 місяців.

Юрій Сєров - 12-8-2007 у 01:28

Цитата:
Докладніша інформація про Хрістіяна Кіровскі:
21-річний форвард молодіжної збірної Македонії Хрістіян Кіровскі підписав із "Карпатами" трирічний контракт. Попередній клуб Хрістіяна - македонський "Вардар" зі Скопьє. Ще минулого четверга Кіровскі захищав честь "Вардара" у першому кваліфікаційному раунді Кубка УЄФА у поєдинку проти кіпрського "Анортосіса".

Якщо бути ще більш докладним, то він ще грав за запорізький Металург у сезоні 2004/2005. Вийшов лиш у декількох матчах, в основному на заміну. Нічим особливим не відзначився. Будемо сподіватися, що він набрався більше досвіду і заграє за Карпати.

Dmy - 15-8-2007 у 19:48

Охтирка оформила тимчасовий, як кажуть, перехід до себе Віталія Кварцяного, якого у Волині (теж тимчасово?) замінив Богдан Бандура.
Без коментарів - що про Кварцяного можна ще додати?!

Юрій Сєров - 15-8-2007 у 19:56

Пресс-конференції стануть значно цікавішими!
Волинь - фарм-клуб Охтирки?

Dmy - 22-8-2007 у 14:50

В Динамо триває "бразильська сага" (чи то самба?)
Ще в липні Клебер нив, що керівництво клубу його ображає і не хоче продавати, коли надходять гарні пропозиції (теж здивував, не він перший). Тому він вже намастив лижи і по закінченні контракту влітку 2008 тільки його тут і бачили. Минув місяць, за який нічого такого не сталося, крім того, що журналісти спробували "обміняти Клебера на Бєліка", а Динамо купило Бангуру. І що? Вже ніхто нікуди не їде http://www.champion.com.ua/archive/football/2007/8/22/news/1.html, Кльопа подовжив контракт до 2012, і всім бажаючим (якщо вони знайдуться деінде, крім хворої уяви клеберівського агента) доведеться відстебниути 15 лімонів євріків (все-таки не 28, як за Мутузалема).
Дивні ці люди - бразильці.
Бо замість Клебера вітчизна знову хоче повернути Родріго http://www.champion.com.ua/archive/football/2007/8/22/news/6.html (от цього швидше би), у якого "виникли розбіжності з головним тренером киян".

Взагалі, чинний трансферний період якийсь напрочуд бразильський:
1, 2) (див. вище) Динамо свого часу бразильців вже набрало і тепер думає, кого продати, а хто ще нехай покоряжиться;
3) із Шахтаря тікає Мату;
4) фактично, тікає Елано, просто його не так тримали;
5) натомість Рінат (який витратив бабок на нових пацанів - англійському Абрамовичу чи іспанському Кальдерону і не снилося - таки добряче зачепив його минулий сезон) за 19 млн. купує 19-річну бразильську дитину Вільяра, причому навіть Дунга каже, аби той ще не квапився;
6) в Європі якась нещасна убога Севілья крутить хвостом і не бажає віддавати САМОМУ Челсі ЗАХИСНИКА Дані Алвеша менше ніж за сороковник (тіпа, Рома - бабки маєшь - так не жмоться);
7) Мілан купує двох бразильців: молодого замість Шевченка (а я-то гадав, його все ж продадуть, якщо на Лігу не ставлять), і старого, дорослого - Емерсона.
Ну і там ще різна дрібнота, не варта уваги на тлі цих непересічних трансферних подій.

Справжнісіньке бразильське літо у Європі.

Юрій Сєров - 22-8-2007 у 18:08

Наші олігархи обезбашені. Коли в людини "дурні" гроші, нажиті "нєпасільним трудом", то й тратять вони їх по-дурному. Гарна стаття на цю тему від Жадана http://blog.korrespondent.net/2007/08/06/nedhiiia-idheaaaeeanou-aod...
А відносно кількості бразильців у команді, то здається Кучеревський казав, що коли їх стає штук з 5, то порядок в команді йде коту під хвіст. Шахтар пережив це літом, схоже може чекати Динамо.

Dmy - 22-8-2007 у 19:28

А звідки Кучеревському знати? Хіба він у команді мав базильців?
Щодо грандів, то 5 - це, мабуть, сакральне число :)
Шахтар намагається підтримувати квоту: двоє пішло - двоє приходить, залишається саме 5.
А Динамо наразі саме п'ятьох має, але, от, п'ятого має шанс позбутися. Для них норма, схоже - 4. Були колись такі Алессандро з Леандро - сплавили обох, натомість Клебера з Родольфо купили. Продали Родольфо - купили Кореа. Тепер купили Майкла (стало п'ять - непорядок), значить слід позбутися Родріго. Бухгалтера!

Хоча... Знову подумав про квоту. Знаю я одну командочку, так в ній не те що 5, 23(!) бразильці :o Так вона, між іншим, вже п'ятиразовий (і тут 5 :lol: ) чемпіон світу.

Юрій Сєров - 24-8-2007 у 05:39

Не знаю, чомусь про бразильців таке запам'яталося. :) Щось на зразок того, що вони роблять угрупування :).
А Динамівські бразильці - це окрема тема розмови, вони за півроку чомусь стають узбеками ;) - ні дриблінгу, ні прийому :)
Щоб не офф-топ: у Карпатах на оглядинах ще 3 гравці, видно розуміють, що перша ліга не за горами.

Dmy - 27-8-2007 у 16:09

Інфа, звичайно, застаріла – ще за четвер, але прикольна.
Шево! Кам бек тю Динамо!!
Цитата:
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс на прес-конференції зазначив, що він зробив пропозицію босам лондонського «Челсі» стосовно оренди форварда Андрія Шевченка. Мова йшла про трьохмісячний контракт щодо виступів Шеви у нашій команді
Може, їм ще тренера якогось нормального орендувати, якщо на постійно ніхто йти не хоче?

Юрій Сєров - 27-8-2007 у 20:11

Шевченко залишиться в Челсі, і вірю, ще заявить про себе на футбольному полі!

Юрій Сєров - 1-9-2007 у 16:42

Ну ось, накаркав про бразильців динамівських: http://gpu.ua/index.php?&id=180008
Бунт на кораблі! Викинуть в океан?

Юрій Сєров - 3-9-2007 у 22:30

А тим часом Ломая похав в собі геть. І нашо то людей так баламутити?

Юрій Сєров - 11-9-2007 у 13:38

Реал і Челсі домовилися про перехід Баллака в найближче міжсезоння. Він не заявлений на ЛЧ в Челсі, тому зможе допомогти весною Реалу в боротьбі за кубок.
Ех. ще б Шевченка купили! В Челсі йому ніц не світить, зважаючи на останні інтерв'ю Мауріню

Юрій Сєров - 29-11-2007 у 14:01

Міжсезоння ще не настало, а Дніпро вже підписало Ролана Гусєва.
Схоже дніпряни на повному серйозі налаштувалися на лігу чемпіонів.

Юрій Сєров - 19-12-2007 у 00:59

Нері Кастільйо на рік перейшов у оренду за 5 млн євриків до Манчестер Сіті. Причому, більшу частину цієї суми заплатив Шахтарю саме Кастільйо. Прикол. :)
Мабуть ну дуже вже сподобався йому Шахтар і весь донецький край :)

Dmy - 19-12-2007 у 11:14

Та його ж тут усі ображають і змушують грати на команду. Рінат розповідав про перемовини з МС (ті хотіли за мільйон і з правом викупу, а він - за 5 і без права), але про те, що платитиме Кастільо, чомусь промовчав.

Лукареллі теж, між іншим, лижи на батьківщину гострить, і це вже навіть не дуже приховують. Не склалося йому цього сезону ЛЧ виграти :rolleyes::cool:


А в Динамо вже штук 6 або за бортом, або на трансфері. Ще до Сьоміна. А брат-2 щодо оцінки роботи Сабо на різних посадах вже куди радикальніше висловлюється.

Віталій Теплий - 20-12-2007 у 11:22

В Динамо давно було пора зробити чистку! Понабирали хто-зна кого. Така славна динамівська школа, шо там не має кому грати у футбол? Та за такі гроші шо вони платять іноземцям, наші хлопці так будуть бігати, що земля під ногами у них буде горіти! (Це стосується всіх команд).

Юрій Сєров - 20-12-2007 у 13:33

Так платять і нашим хлопцям. Я не думаю, що Шовковський чи Ребров мало заробляють. Інша річ, що гроші в футбол не грають.
Наші б за такі гроші звісно пахали. Але це не є достатня умова. Ще потрібен тренер, який би зробив так, щоб вони не бігали безтолково, а мали тактичну виучку.
Багато з цих футболістів, які в основі показували, що грати вони вміють. Треба просто знову поставити їм гру!

Максим Стюфляєв - 31-12-2007 у 15:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Міжсезоння ще не настало, а Дніпро вже підписало Ролана Гусєва.
Схоже дніпряни на повному серйозі налаштувалися на лігу чемпіонів.
Кравченка таки продали в "Шахтар". Оце так "Дніпро" до Ліги готується... :mad:

Юрій Сєров - 3-1-2008 у 15:20

По-перше, ще не продали. Можливо лишиться ще в Дніпрі.
По-друге, зважаючи на такі гроші, це хороший трансфер.
По-третє, у Дніпра з цією позицією проблем немає.
По-четверте, за ці гроші Дніпро зможе підсилити інші ланки. Наприклад, повернуть Ротаня.

Так що все ОК. Таким чином і мають працювати українські клуби. Виховали гравця, продали за добрі гроші. Закордон було б краще, звісно. Але кому в Європі Кравченко за такі гроші потрібен? :)

Максим Стюфляєв - 3-1-2008 у 15:45

По-перше, вчора у спортивних новинах повідомили, що трансфер вже відбувся.
По- друге, у "Дніпра" і так фінансових проблем немає, а в Лігу виводять найперше сильні гравці.
По- третє, Кравченко на своїй позиції у "Дніпрі" найкращій.
По-четверте, про підсилення інших ланок поговоримо тоді, коли воно відбудеться. Бо ще невідомо, як заграє Гусєв. Про Лукареллі теж багато кричали...
По- п'яте, "Дніпро" цим трансфером посилив свого головного конкурента.
По- шосте, зараз треба берегти кістяк зіграного колективу і пробиватися в ЛЧ. А після Ліги можна було Кравченка значно вигідніше за кордон продати
Висновок: на мою думку трансфер невдалий і безглуздий.:baddevil:

Юрій Сєров - 3-1-2008 у 16:51

Цитата:
По- п'яте, "Дніпро" цим трансфером посилив свого головного конкурента.

Майже впевнений, що Кравченко в основу не потраплятиме, хіба що заради ліміту. Тому "підсилив конкурента" - ще не факт. От Єзерського не треба було продавати.
Крім того, подейкують, що в Кравченка в Дніпрі слава, як у Алієва... Але це плітки.
А ще Дніпро показав, що зовсім не тримає і не маринує гравців, як той же Шахтар, від якого всі тікають.

Цитата:
Висновок: на мою думку трансфер невдалий і безглуздий.:baddevil:

Для Кравченка - згідний, для Дніпра - ні.
По закінченні чемпа - побачимо.

Юрій Сєров - 3-1-2008 у 20:50

Ще одна новина, не дуже приємна для вболівальників львівських Карпат. Офіційний сайт раменського Сатурну повідомив, що підписав контракт з Леонідом Ковелем. Якщо це правда, то Карпати залишилися без нападу зовсім :(

Максим Стюфляєв - 3-1-2008 у 23:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
По- п'яте, "Дніпро" цим трансфером посилив свого головного конкурента.

Майже впевнений, що Кравченко в основу не потраплятиме, хіба що заради ліміту. Тому "підсилив конкурента" - ще не факт.
Але ж навіть гарний гравець запасу є суттєвим підсиленням! Він може вийти у другому таймі і кардинально переломити хід гри!

Роман Голощук - 6-1-2008 у 13:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ще одна новина, не дуже приємна для вболівальників львівських Карпат. Офіційний сайт раменського Сатурну повідомив, що підписав контракт з Леонідом Ковелем. Якщо це правда, то Карпати залишилися без нападу зовсім :(


Знову скандал!
Одразу після оприлюднення інформації про перехід Ковєля до "Сатурну" на офіційному сайті ФК "Карпати" з’явився коментар генерального директора клубу Олександра Єфремова: "Мене ця інформація відверто здивувала, тому що "Карпати" жодним чином не порушили умов трансферного контракту між мінським "Динамо" і нашим клубом стосовно переходу Ковєля до "Карпат". Є в нас і особистий контракт, підписаний гравцем. Тому мені незрозуміло, як клуб, не маючи на те жодних підстав, поводить себе таким чином. Припускаю, що тут негативну роль зіграв і агент футболіста Шандор Варга, який відрізняється нечистоплотною роботою на трансферному ринку. Мені особисто шкода, що талановитий і корисний гравець потрапив під сильний вплив недобропорядних людей. Звісно ж, ми відреагували на це, і будемо реагувати й надалі, навіть якщо доведеться звернутися до органів ФІФА. Безумовно, надішлемо ми листа і до Федерації футболу Саудівської Аравії, де зареєстрований агентом гравців Шандор Варга, з приводу дій цієї особи".

P.S. Шкода втрачати такого гравця, як Ковель :(

Юрій Сєров - 9-1-2008 у 15:20

Реагувати треба. Але швидше за все Ковель за Карпати грати ну буде. Тому треба не писати заяви, а купити 2 (Баті теж пішов) форвардів, бо друге коло вже близько.

Dmy - 9-1-2008 у 16:33

Дніпро до Гусева купив у півзахист ще аргентинця, який останнім часом теж грав у ЦСКА. Якщо врахувати, що влітку звідтам переїхав Самодін, то виникає підозра, що у них тісні зв'язки. Дніпро - фарм-клуб ЦСКА?
Водночас, схоже, не приїде форвард із Румунії - Рапід не влаштовують 3,7 млн євриків :o. А шкода - це ж скільки задоволення було би на трибунах: нападник на прізвище Мазіла :lol:

А куди чкурнув Батіста?

Максим Стюфляєв - 9-1-2008 у 16:46

Не до вподоби мені трансферна політика "Дніпра" у цьому міжсезонні. Пішли шляхом "Шахтаря". Не доведе це до добра:mad: ...

Максим Стюфляєв - 10-1-2008 у 15:22

Перша добра новина з табору "Дніпра":) Ротань з "Динамо" повертається!:sing: Оце вже справді підсилення!

Dmy - 10-1-2008 у 16:06

По-перше, ще не факт, хоча і досить імоврно.
По-друге, мені цікаво, як вони таким півзахистом гратимуть: 2 плеймейкери Назаренко і Ротань, жодний із яких не вміє і не любить захищатися, на фланзі Гусев, що теж здебільшого вперед бігає. Плюс оте Льопа, в якого восени я також щось не дуже зауважив характерих рис руйнівника. Плюс нападники. В сумі виходить денецький Шахтар-2 (мадридський Реал-3), де є купа креативників, артистів і художників, що демонструють нам "привабливе обличчя футболу", а всі м'ячики відбирати доводиться парі центральних захисників.

Юрій Сєров - 10-1-2008 у 16:28

Цитата:
Перша добра новина з табору "Дніпра":) Ротань з "Динамо" повертається!:sing: Оце вже справді підсилення!

Звідки інформація?

Максим Стюфляєв - 10-1-2008 у 16:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Перша добра новина з табору "Дніпра":) Ротань з "Динамо" повертається!:sing: Оце вже справді підсилення!

Звідки інформація?
Спочатку зранку про це повідомили у спортивних новинах на "Промені", а потім я прочитав цю інфу на сайті журналу "Футбол" http://football.ua/ukraine/news/29663/page7.html Перепрошую , я не помітив одразу, що трансфер стоїть у графі "можливі придбання" і подумав, що все вже остаточно. Помилився.

Dmy - 10-1-2008 у 16:46

Вчора в Динамо давали пресуху щодо успішного виходу Шпалича зі святкової напруги. І Брат-2 бовкнув журналістам і про Ротаня. Тобто, пацани, якщо станеться - не дивуйтеся, я вас попереджав (а місяць-півтора тому ротанева жінка-каратистка нила: "Не хочу тікати з Києва!")

Юрій Сєров - 12-1-2008 у 17:56

Таки перейшов Ротань назад в Дніпро.
А Карпати знову в "свому репертуарі". Вирішили продати Ковєля, якого в них немає :lol:

Dmy - 14-1-2008 у 14:16

І нападник Мазіла також до Дніпра перейшов. Таки. Цікаво тепер буде слухати коментар матчів - завдяки цьому хлопцеві савелізмів має додатися :P

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 15:44

Він хоч і Мазіла, але забиває :)
Дніпро дуже активно поводить себе на ринку, але купує він не завжди основних гравців команд. Чи заграють вони в Дніпрі?

Юрій Сєров - 15-1-2008 у 20:17

Лукареллі повагався і звалив в Парму.
Щось у Шахтаря імідж не складається. Мату, Елано, Кастілью, Лукареллі...
Може емблему змінити варто? :lol:

Dmy - 15-1-2008 у 21:11

Гадаю, Лука перестав вагатися, ще відколи продули португалам. Вагатися причини були в інших. Не допомогло.

Перепалка: Шахтар - Дніпро навколо Кравченка
http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/1/12/articles/3.ht...
http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/1/13/articles/1.ht...
http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/1/13/articles/2.ht...
http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/1/15/news/15.html

Юрій Сєров - 16-1-2008 у 14:18

Купили Луку за 8 млн., продали за 5.7 млн. За півроку він "подешевшав" на 2.3 млн. Дуже вдалий трансфер :)

Тарас Задорожний - 16-1-2008 у 15:55

Звичайно. Взагалі, я не надто розумію, навіщо Шахті треба було купувати 31 річного форварда. Не вважаю, що 2-3 роки перед закінченням кар"єри (а це максимум) вартують 8 млн. Краще було пошукати когось молодшого... От і програли 2,3 мільйони в трубу

Роман Голощук - 16-1-2008 у 16:08

Ковєля виставлено на трансфер. Стартова ціна - 3 мільйони доларів. Хто більше? :)

Тарас Задорожний - 16-1-2008 у 17:08

Точно не Карпати. Може ФК Львів? :lol:

Dmy - 16-1-2008 у 17:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Купили Луку за 8 млн., продали за 5.7 млн. За півроку він "подешевшав" на 2.3 млн. Дуже вдалий трансфер :)
Вдалий - з огляду на те, що тепер не доведеться платити йому О-О-ТАКЕННУ зарплату!
А скільки він коштує і скільки ще гратиме - хто зна? Он, Парма хай не 8, але ж майже 6 лимонів не пошкодувала. І це при тому, що грати йому залишилося вже на півроку менше ;)

Хоча однозначно: скільки понтів улітку було, і як усе тихо зараз. Це про щось та свідчить :rolleyes:

Юрій Сєров - 16-1-2008 у 18:12

Це свідчить, що трансфери Шахтаря не набагато вдаліші за трансфери Динамо. Тільки Шахтар купує дорожчих гравців і і на фоні ДК виглядає краще. Ні Кастільйо ні Лукареллі в Шахтарі не заграли. А Гладкий попри те здувся, після приходу Лукареллі. Я не хочу сказати, що Лукареллі - причина спаду Гладкого, але психологічно мабуть трохи вплинуло.
Схоже Шахтар вирішив почати більше інвестувати в українців. Кравченко - приклад цьому.

Dmy - 16-1-2008 у 19:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Це свідчить, що трансфери Шахтаря не набагато вдаліші за трансфери Динамо
А хтось сумнівався?
Цитата:
Схоже Шахтар вирішив почати більше інвестувати в українців. Кравченко - приклад цьому
Кравченко - не показник. Влітку були Гладкий і Єзерський, раніше - Шуст, Чигринський, Кучер... Купвля Кравченка із загальної квоти не вибивається. Динамо теж Ротаня з Михаликом купувало, то й що?

А щодо Гладкого... Не від Лукареллі він зачах. Це вже восени почалося. У Києві з тим же Ротанем так само було. Настільки потужно почав - я навіть не сподівався. Півроку-рік - і куди що поділося? Так форму і не відновив.
На мою думку, хлопці стартують на куражі - перейшли ж бо до суперклюбу. Але кураж вічно тривати не може.
В Шахтарі та сама історія з Шустом, який абсолютно незрозуміло чому не може наразі конкурувати з П'ятовим, або із Чигринським, який цієї осені стільки наплужив, що ховайся.

Юрій Сєров - 16-1-2008 у 19:34

Мабуть проблема в тому, що ДК і ШД купують гравців, не тільки, щоб ті грали за них, а ще й щоб не грали за суперників.
В Шахтарі з пари Шуст і П'ятов - один зайвий. Треба лишити одного - його в основу, а в запасі Шутков з Віртом.

Dmy - 16-1-2008 у 19:45

Я не зовсім згідний. Назагал, практика це не підтверджує. Один із найголовніших суперників Динамо і Шахтаря останніх років - це Дніпро: то 3, то 4 місце в чемпіонаті. Але Шахтар міняється із Дніпром влітку, віддаючи Воробея, Динамо взимку віддає Ротаня, а перед тим були Радченко, Мелащенко, Корніленко, Єщенко - всі, кого Дніпро хотів. В аренді купа народу грає. Ну, нехай не на Запад, але в Росію спікійно могли турнути, однако же - конкурентам, чомусь.

Максим Стюфляєв - 17-1-2008 у 14:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Лукареллі повагався і звалив в Парму.
Напевно, Лука сподівався з допомогою "Шахтаря" "засвітитися" у Лізі. А після вильоту з єврокубків що йому тут робити? Грати проти "Таврії" і "Ворскли"?:lol: До того ж в Україні справи у нього явно не пішли...

Максим Стюфляєв - 17-1-2008 у 14:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Гадаю, Лука перестав вагатися, ще відколи продули португалам. Вагатися причини були в інших. Не допомогло.

Перепалка: Шахтар - Дніпро навколо Кравченка
http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/1/12/articles/3.ht...
http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/1/13/articles/1.ht...
http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/1/13/articles/2.ht...
http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/1/15/news/15.html
Схоже, з юридичної точки зору правда таки на боці "Шахтаря". А ось мотиви Кравченка мені не зрозумілі. На що він розраховує? Хоче протирати штани у дублі, як Гладкий?:mad:

Максим Стюфляєв - 17-1-2008 у 14:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Звичайно. Взагалі, я не надто розумію, навіщо Шахті треба було купувати 31 річного форварда. Не вважаю, що 2-3 роки перед закінченням кар"єри (а це максимум) вартують 8 млн. Краще було пошукати когось молодшого... От і програли 2,3 мільйони в трубу
Цілком згоден! Я від самого початку вважав цей транфер безглуздим. Гладкого тільки засадили.:mad:

Максим Стюфляєв - 17-1-2008 у 14:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

А щодо Гладкого... Не від Лукареллі він зачах. Це вже восени почалося. У Києві з тим же Ротанем так само було. Настільки потужно почав - я навіть не сподівався. Півроку-рік - і куди що поділося? Так форму і не відновив.
На мою думку, хлопці стартують на куражі - перейшли ж бо до суперклюбу. Але кураж вічно тривати не може.
В Шахтарі та сама історія з Шустом, який абсолютно незрозуміло чому не може наразі конкурувати з П'ятовим, або із Чигринським, який цієї осені стільки наплужив, що ховайся.
Гладкий почав грати гірше, бо Мірча засадив його в запас. Без ігрової практики "здується" будь-який футболіст, навіть найкращій.

Dmy - 17-1-2008 у 15:24

Та хто там його в запас засаджував? Лохореллі, переважно, грав у лізі, а Гладкий, переважно, - в ЧУку. Грав цілком достатньо, але чомусь перестав забивати, при тому, що тут забивати, начебто, куди простіше.

Хоча, така історія не лише із Гладким і не лише в українському чемпіонаті. Коли востаннє забивав, приміром, Воронін? Шева, на щастя, не вписався у схему в Мілані, але цілком вписався - у Челсі. Колись Ребров теж - тютелька в тютельку: кілька (цілком достатньо) м'ячів за півроку і - застій. А колись на сампочатку і Заваров 2 роки поспіль скисав у Ювентусі акурат к зимі.
Мабуть, це - діагноз, називається "ментальність".

Максим Стюфляєв - 17-1-2008 у 15:32

А до чого тут Гладкий?:o Він же ж грає в Донецьку, а не у Європі.

Тарас Задорожний - 17-1-2008 у 16:24

А до того, що якщо з"являється хтось, хто заб"є в 17-18 років гарний гол - то він новий Шевченко... Згадайте, що казали про Шацьких, про Вороб"я, про Мілевського... Ті "зірки" спалахують уожного чемпіонату і по кілька, а потім дуже швидко гаснуть.

Це не те, що я щось би мав проти Гладкого. Хай грає, і тоді буде зіркою. Але щоб показати, що ти чогось вмієш - тра гарувати

Юрій Сєров - 21-1-2008 у 20:41

"Розрулили" справу Кравченка, поділивши мільйон ПДВ навпіл. Добре, що все закінчилося. Основне, щоб футболіст прогресував і підсилював збірну.
Дніпро заявило, що воно вже закупилося і більше не планує.
З грандіозною чистки Динамо вийшов цілий пшик. Поки що.
Карпати продали, що могли (Сучков, Батіста), а тепер пробують продати, що не можуть (Ковєль) :). Суттєвих придбань немає і це дуже насторожує. В першу лігу зібралися? :rolleyes:
Поміж тим скоро стартує головний турнір міжсезоння - "Кубок першого каналу".

Юрій Сєров - 26-1-2008 у 00:39

Бохум цікавиться Бєліком.
Най би йшов хлоп, а то вже всі штани протер на лаві.

Максим Стюфляєв - 26-1-2008 у 08:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Бохум цікавиться Бєліком.
Най би йшов хлоп, а то вже всі штани протер на лаві.
А сенс? Протиратиме штани у "Бохумі". Щоб заграти треба переходити, наприклад, у "Металіст".;)

Юрій Сєров - 26-1-2008 у 13:13

Та не пустять його в Металіст. Вірніше в Металіста не стане грошей. Та й мотивація в нього буде не та.
А Бохум це з одного боку Бундесліга, що само по собі є стимулом, а з іншого, не такий вже сильний клуб, щоб Олексій не міг пробитися в основу.

Максим Стюфляєв - 28-1-2008 у 10:11

Питання про перехід Бєліка до Бохума, здається, вже практично вирішене. Залишилося погодити деякі формальності.

Роман Голощук - 28-1-2008 у 15:40

У матчі з російським «Амкаром» у складі «Карпат» зіграв потенційний новачок львівського клубу ганський нападник Баба Адаму. Народився він 20 жовтня 1979 року, зріст – 187 см, вага – 83 кг.

Кар’єра гравця – 1998-2001 – «Аль-Шабаб» (Об’єднані Арабські Емірати), 2001 – «Чорноморець» (Новоросійськ), 2001-2002 – «Ростсєльмаш» (16 матчів і 5 голів), 2002 – «Локомотів» Москва (8 матчів і 1 гол), 2003 – «Торпедо-Металург» (0 матчів і 0 голів), 2003-2004 – «Динамо» Мінськ (13 матчів і 6 голів), 2004-2005 ФК «Москва» (19 матчів і 2 голи), 2005-2006 «Крилья Совєтов» (18 матчів і 4 голи), з 2007 — «Сакарьяспор» (Туреччина).

У єврокубках Баба Адаму відіграв 9 матчів, забив 3 голи.

Досягнення – чемпіон Росії у складі московського «Локомотива» 2002 року, бронзовий призер чемпіонату Білорусі 2003 року.


За національну збірну Гани Баба Адаму виступає з 1999 року: відіграв 8 матчів, забив 2 голи.

Джерело: http://zik.com.ua/ua/news/2008/01/28/123469

P.S. Втратили Ковеля та Батісту, а візьмуть Бабу ;)

Юрій Сєров - 29-1-2008 у 11:17

Бєлік таки пішов в оренду в Бохум.
А Динамо віддало в оренду Гавранчіча в Црвену Звезду до літа.

Юрій Сєров - 7-2-2008 у 13:42

Історія з Ковелем продовжується.
Тепер він вже каже, що підписав, але "думав", що це договір оренди. :rolleyes:
http://www2.ua-football.com/ukrainian/high/47aad4b4.html

Дивно таке чути, але знаючи керівництво Карпат всякого можна очікувати.

Роман Голощук - 7-2-2008 у 14:57

Інтерв'ю футбольного агента Леоніда Ковеля Олександра Кулішевича про цю "нездорову" справу читайте тут: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=62636

Тарас Задорожний - 7-2-2008 у 17:04

Динамо далі викидає зайвих. Підуть в оренду Клебер і Рінкон

Роман Голощук - 12-2-2008 у 14:49

Тепер вже інтерв'ю самого Леоніда Ковеля: «Впевнений, ФІФА мене не дискваліфікує...» - http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=62714

Юрій Сєров - 15-2-2008 у 23:11

Київський "Арсенал" зарпошує Кафу з Мілану.
В принципі, було б непогано, якби наші клуби могли запрошувати іменитих "ветеранів", які могли б ще чогось навчити нашу молодь.

Максим Стюфляєв - 15-2-2008 у 23:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Київський "Арсенал" зарпошує Кафу з Мілану.
В принципі, було б непогано, якби наші клуби могли запрошувати іменитих "ветеранів", які могли б ще чогось навчити нашу молодь.
:lol::lol::lol: Та не піде він у наш "Арсенал". Немає у них таких грошей!

Юрій Сєров - 16-2-2008 у 12:01

Йому вже здається 36 чи 37 років. І у нього є вибір: або закінчити кар'єру, або "нарубати" ще трохи капусти. Тому аж таких великих грошей не потрібно. Побачимо.

Максим Стюфляєв - 16-2-2008 у 12:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Йому вже здається 36 чи 37 років. І у нього є вибір: або закінчити кар'єру, або "нарубати" ще трохи капусти. Тому аж таких великих грошей не потрібно. Побачимо.
Згоден, але не думаю, що Кафу поїде "рубати капусту" в Арсенал. За його мірками це копійки. Скоріше дограватиме в Америці або Японії. Його там радо приймуть і заплотять достойно.

Юрій Сєров - 16-2-2008 у 12:30

Корреспондент каже, що Кафу дав згоду. :) Побачимо, чи влаштують його умови контракту.

Максим Стюфляєв - 17-2-2008 у 12:32

Ходять чутки про можливий перехід Шеви до "Фенербахче". Я б на його місці перейшов. У "Челсі" залишатися немає сенсу, "Мілан" його забирати не хоче. То, може, хоч у клубі рівня "Фенера" заграє?

Юрій Сєров - 17-2-2008 у 13:34

Шева у Фенер? Це той Фенер, якому Шевченко в кращі часи "відвантажував" 4 голи. Та ну. Вже краще хай в Динамо вертається!

Максим Стюфляєв - 17-2-2008 у 13:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Шева у Фенер? Це той Фенер, якому Шевченко в кращі часи "відвантажував" 4 голи. Та ну. Вже краще хай в Динамо вертається!
У тім то й річ, що "у кращі часи". А "Динамо" сьогодні теж не те, що колись "Барсу" 4:0 виносило. Остання Ліга довела, що "бахче" зараз сильніше від "Динамо".:(

Юрій Сєров - 17-2-2008 у 14:40

Думаю, в Туреччину пана Пазіка не відпустить дружина :)

Роман Голощук - 2-3-2008 у 12:07

Ніби закінчилась скандальна епопея з Матузалемом.
Півзахисник "Сарагоси" Матузалем і його клуб повинні будуть заплатити 10,3 мільйони доларів колишньому клубові бразильця - донецькому "Шахтареві". До такого висновку прийшло керівництво ФІФА на чергових зборах у Цюріху, повідомляє АР.

Шахтар таки в мінусах: бо Мату перейшов в Шахтар за 14 мільйонів. євро і клуб розраховував отримати за перехід Матузалема до "Сарагоси" 25 млн.євро від іспанського клубу

Юрій Сєров - 2-3-2008 у 12:10

В Євро це 6,8 млн. - тобто 25 і 7 - це суттєва різниця.

Юрій Сєров - 2-3-2008 у 14:00

Ще одна новина, якщо це правда, то я радий за Андрія.
Цитата:
Авторитетне італійське спортивне видання "Сorriere dello Sport" повідомляє, що форвард збірної України і лондонського "Челсі" Андрій Шевченко готовий до повернення в "Мілан", посилаючись на слова самого футболіста.

"Я готовий знову повернутися в "Мілан", для себе вже вирішив, що хочу завершити кар'єру в тому клубі, який довгий час був моєю сім'єю", - заявив Шевченко.

Повідомляється також, що кілька днів тому гравець вже почав підшукувати квартиру в Мілані, адже раніше він продав свій будинок біля озера Комо.

Карло Анчелотті не проти використовувати Шеву разом з Кака і Пато. Важливо, що сенатори клубу дали свою згоду на здійснення цієї угоди. Отже, задовго до літа можна сказати - все йде до того, що українець повернеться в склад "россо-нері".
http://www.acmilan.ru/index2.html

Максим Стюфляєв - 2-3-2008 у 14:12

Не факт, що у нього тепер все піде так чудово, як перший раз. У "Мілані" багато змінилося, та й Андрій уже не той. А після всіх цих скандалів із переходом до "Челсі" у команді його можуть прийняти досить прохолодно. Хоча, звісно, сподіватимемося на краще.

Юрій Сєров - 2-3-2008 у 14:31

Власне, якщо ця новина правда, то в команді його мають прийняти нормально. А це головне.
Андрій вже не той, команда не та, але талант не "проп'єш", та й досвід є.
Маю мрію. ЛЧ 2008/09, Мілан-Челсі, Шевченко відвантажує челсюкам 3 голи. :)

Юрій Сєров - 3-3-2008 у 11:24

Ребров підписав 2-річний контракт з казанським Рубіном. Перейде він туди влітку, після закінчення чемпіонату України. Можливо, таким чином, збережемо гравця для збірної.

Максим Стюфляєв - 3-3-2008 у 11:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Маю мрію. ЛЧ 2008/09, Мілан-Челсі, Шевченко відвантажує челсюкам 3 голи. :)
Пане Юрію, а чого так?:mad: От моя особиста мрія. ЛЧ 2008/09. Фінал. Дніпро : Динамо 5:0 Ось так!:lol:

Максим Стюфляєв - 3-3-2008 у 11:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ребров підписав 2-річний контракт з казанським Рубіном. Перейде він туди влітку, після закінчення чемпіонату України. Можливо, таким чином, збережемо гравця для збірної.
Не думаю, що від цього переходу йому буде якась користь. Щось я песиміст.

Юрій Сєров - 3-3-2008 у 13:06

йому буде дуже навіть велика користь - гроші. В його віці люди вже більше про це думають.

Юрій Сєров - 6-3-2008 у 18:29

Ребров перейшов вже, за 1 млн. уйо. Досить вигідний для Динамо трансфер.
А про повернення Шевченка в Мілан говорять все більше.

Максим Стюфляєв - 9-3-2008 у 00:44

Мілан домовився з Челсі щодо купівлі Дрогби влітку. Думаю, про перехід Шеви тепер можна забути.

Юрій Сєров - 9-3-2008 у 00:53

Думаю, для нього це буде така ж помилка, як для Андрія перехід в Челсі.
Італійський стиль гри абсолютно не його.

Роман Голощук - 11-3-2008 у 13:22

Бразильський нападник Аілтон, який в зимове міжсезоння став гравцем донецького "Металурга", не проти змінити громадянство і виступати за збірну України.
"Я б з радістю. Непогана у вас збірна - я дивився Україну в матчах чемпіонату світу. До того ж там грає один із кращих футболістів світу - Андрій Шевченко. Було б непогано виступати з ним в одній команді", - сказав Аілтон в інтерв`ю газеті "Сєгодня".

Джерело: http://www.champion.com.ua/archive/football/2008/3/11/news/5.html

P.S. Ага, нашій збірній тільки пристаркуватих натуралізованих грубастиків бракувало :mad:

Юрій Сєров - 11-3-2008 у 19:59

Пишуть тепер, що Дрогба таки перейде в Мілан, але не все так просто. Тренером ніби має стати Моуріню. В такій ситуації повернення в Мілан для Андрія не має сенсу. Хіба що в Інтер, але цього також не зрозуміють. Може лондонський Арсенал його б захотів взяти? Це для Андрія був би оптимальний варіант. І переїжджати не треба і стиль гри зовсім інший.

Dmy - 11-3-2008 у 20:37

Цікаво, хто це знову сватає Муріна до Мілану? Начебто, Берлусконі після Арсу чітко сказав: "Анчелотті залишається!" (хоча і не сказав, як довго)

Dmy - 11-3-2008 у 20:43

Навздогін - приблизний аналіз. Дрогба (якщо справді йде, то) йде на позицію Джилардіни, який по-справжньому в Мілані так і не заграв. Шева із Джилою 1 сезон грали разом - і нічого: жили дружно, один забивав у Лізі, інший - в Серії А. Тобто, чому ні? Але наразі особисто я всі ці плітки сприймаю як інформаційний шум - журналістам тра про щось писати, не більше. Подивимось ближче до літа.

Юрій Сєров - 12-3-2008 у 20:09

Карпати підсилилися (?) бразильцем.
Трирічний контракт з львівськими "Карпатами" підписав 27-річний нападник португальського клубу "Уніао Ламас" бразилець Еду.
Еду (зріст 1.80, вага - 73 кг) - шульга, може зіграти на позиції "під нападниками". Свої претензії на місце в основному складі "Карпат" бразилець зможе довести вже найближчої п’ятниці. Тренерський штаб планує задіяти його у матчі дублерів "Карпат" і київського "Динамо", який відбудеться на стадіоні СКА о 15:00.

Тарас Задорожний - 20-3-2008 у 12:49

Давно нічого не було чути і ось на... Карпати очевидно програли справу з Ковєлєм

Football.UA

Юрій Сєров - 20-3-2008 у 13:22

Це було зрозуміло з самого початку. Максимум, що вони можуть отримати це половину трансферної суми Ковеля з Динамо в Сатурн.

Юрій Сєров - 20-3-2008 у 21:09

Ми поспішили. Ще далеко не кінець: http://football.ua/ukraine/news/34887/page2.html

Тарас Задорожний - 21-3-2008 у 12:31

Невже Карпати зможуть на цьому ще й добряче заробити...

Dmy - 12-4-2008 у 12:57

Літо наближається, а з ним ростуть шанси повернення Шеви до Мілану. Такі да!:rolleyes:
Галіані: Шевченко і Рональдіньо будуть у "Мілані"
Ще б пак: що Андюха, що Роні - видатні "випробовувачі" :lol:: "Обидва футболіста зараз випробовують серйозні проблеми з потраплянням в основний склад своїх клубів і по закінченні сезону можуть змінити клубну прописку."

Максим Стюфляєв - 13-4-2008 у 18:20

Сьогодні на сайті http://football.ua/italy/news/36592/page19.html Артем Франков повідомив, що Челсі і Мілан домовилися про перехід Шеви до італійського клубу в оренду строком на один рік. Оренда почнеться влітку.

Юрій Сєров - 13-4-2008 у 18:47

Побачимо, чи вийде щось у нього... Для збірної це звісно плюс.

Dmy - 13-4-2008 у 19:24

Я тільки не конче розумію, де в Мілані гратиме Рональдіньо? Він же брат-близнюк Кака! А там ще якесь Пато бігає; а позаду - різне Пірло підпирає. Щось (якщо вони все реалізують, звісно) Мілан мені Шахтар нагадуватиме. Нібито Анчелотті розумніший.

Юрій Сєров - 22-5-2008 у 12:47

Шахтар купує Худжамова. Питається нащо?

Dmy - 23-5-2008 у 20:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Шахтар купує Худжамова. Питається нащо?
Бартер: Богдан Шуст - Микола Іщенко
http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4836e4d6.html

Плюс у Карпат якийсь новий "перспективний" білоруський тренер Олег Кононов, який у свої 42 ще ніколи не працював головним навіть у рідній Білорусії та Молдові.
Щось у мене передчуття :(

Юрій Сєров - 23-5-2008 у 23:41

Даремно, вони такий обмін роблять. Мартищук під кінець сезону почав демонструвати стабільну гру, було кому в ворота встати. А от без Іщенка буде в захисті складно.
Цікаво, тренер теж зимою втече в Росію? :baddevil:

Dmy - 30-5-2008 у 00:26

Поширилася інформація, що Шацьких продали в "Крилья Совєтов". Найцікавіше, що він сам про це ні сном, ні духом, спокійно грає за свій рідний Узбекистан.

В Інтері (міланському - не бакинському) зміна тренера, який привів команду к черговому поспіль чемпіонству - Манчіні. Йому пропонували 5 лимонів, але він відмовився - хоче 6 і не за раз, а ще 4 рази за 4 роки, на які має контракт. Може, дешевше вбити?
Натомість, на його місце майже напервно приходить великий друг усіх футболерів - Мурін.
Шево, чого соплі жуєшь?! Ось тепер тобі пряма дорога до "Мілану", і мстя твоя буде страшна :baddevil:

Юрій Сєров - 30-5-2008 у 10:06

Може вони хочуть Шацького як в "Нашій Раші" "по частинах" :) Якщо продадуть, то для Динамо це буде дуже хороша оборудка.
А Абрамовіч може візьме Манчіні ? Це би був прикол. :)
А Шевченко... А що Шевченко.... Я взагалі його не розумію. Навесні продовжив контракт з Челсі. Мабуть гроші важливіші за футбол.

Максим Стюфляєв - 30-5-2008 у 18:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

А Шевченко... А що Шевченко.... Я взагалі його не розумію. Навесні продовжив контракт з Челсі. Мабуть гроші важливіші за футбол.
Маю сумнів, що Шеву ще можна врятувати для справді великого футболу...

Dmy - 4-6-2008 у 15:48

2 напівновини-напівплітки на "Ш":
1) Шуст вже не йде в аренду до Карпат, бо там умови недонецьки (годують кепсько і з джакузі проблеми, а він уже звик). При цьому в дублі грати не хоче. Тобто (Худжамов, П'ятов, Вірт, Шутков(?), Лаштувка(?)), Бодя взагалі не гратиме, навіть за Шахтар-3?
2) Шацьких вже, начебто, нікуди не їде. Крилья Совєтов не хочуть платити 5,5 лимонів (а казали, що клуби вже домовилися, залишився особистий контракт)

Юрій Сєров - 17-7-2008 у 18:57

Владислав Ващук можливо стане гравцем ФК "Львів". http://zaxid.net/newsua/2008/7/17/180831/
А Шуст, так виглядає, прогадав, що не пішов в оренду. Суперкубка не бачив, але про гру Худжамова дуже хороші відгуки. Тобто найімовірніше Бодя буде гріти банку.

Юрій Сєров - 18-7-2008 у 03:45

Ващук - гравець ФК "Львів".
Динамо кидає всі сили проти Шахтаря :). Може до неділі ще когось пришлють :)

Роман Голощук - 18-7-2008 у 14:11

Днями спортивний директор ФК "Карпати" Юрій Дячук-Ставицький повідомив, що голкіпер Всеволод Романенко уклав зі львівським клубом 1-річний контракт. У минулому сезоні 31-річний Романенко захищав ворота "Закарпаття", а раніш виступав у складі "Таврії", "Оболоні" і "Волині", провівши в елітному дивізіоні в цілому 96 матчів і пропустивши 123 м'яча, повідомляє "Спорт-Експрес в Україні".

Джерело: http://www.champion.com.ua/football/488067743b1a4/

Dmy - 18-7-2008 у 14:28

Та, начебто, Динамо тут ні до чого: Ващук - вже вільний агент. Він намагався знову влаштуватися в Чорноморець (точніше, це Шевченко був не проти), але мабуть, обіцяли не надто високу зарплату, бо не срослось.
Я ось нещодавно тут на місці висловив припущення, що в аренді ві "Львові" може опинитися Юра Вірт. Може й ні, але не здивуюсь, якщо так станеться.

Юрій Сєров - 18-7-2008 у 18:45

Карпати нормального взяли кіпера - напропускався в минулому сезоні, тепер продовжить :). Це жарт, я не знаю його рівня гри.
По кіперах ФК Львів - а де зараз Мар'ян Марущак?

Роман Голощук - 25-7-2008 у 12:43

Справу Ковєля розглянуть у вересні
"Справа Ковєля має завершитись вже до середини вересня. До середини серпня УЄФА має ухвалити вирок по гравцю, а до середини вересня по клубу", - заявив генеральний директор "Карпат" Олександр Єфремов у четвер, 24 липня, на зустрічі команди із вболівальниками.

За словами Олександра Єфремова, цією справою в УЄФА займається дуже поважна людина, яка не любить російський футбол.

Також генеральний директор ФК "Карпати" повідомив, що мінське "Динамо" майже кожного тижня перераховує на рахунок львівського клубу 430 тис. доларів (це ті гроші, які згідно контракту повинні повернути "Карпатам", щоб львів'яни повернули мінському "Динамо" права на гравця), але "Карпати" їх відразу повертають.

Як раніше заявив Олександр Єфремов: "Якщо динамівці бажають залагодити це питання, то повинні надати нам 50% трансферної суми від продажу Ковєля в "Сатурн", 430 000 доларів США за те, щоб ми згідно контракту повернули їм права на гравця, а сам Лєанід Ковєль повинен публічно вибачитись перед керівництвом та гравцями львівського клубу, яких він образив".

Скарга щодо незаконного трансферу футболіста Лєаніда Ковєля була скерована клубом кур'єрською поштою UPS до Палати з вирішення суперечок ФІФА (FIFA Dispute Resolution Chamber) ще 31 січня 2008 року листом № 112. 5 лютого справу доставлено до ФІФА, про що ФК "Карпати" отримав лист-підтвердження. Скарга викладена клубом англійською мовою на десяти сторінках з 23 додатками.

Відповідачами по справі є ФК "Динамо" (Мінськ), ФК "Сатурн" (Раменское) та футболіст Лєанід Ковєль. При потребі копії документів можуть бути надіслані на адресу будь-якої організації, що цікавиться цією справою. Підготовкою справи займається працівник комітету з питань статусу та трансферів гравців ФІФА Маріана Йонссон, на чий запит від 13 лютого ФК "Карпати" листом №128 від 21 лютого надіслав додаткові матеріали по справі Ковєля.

Джерело: http://www.champion.com.ua/football/48899352191d9/

P.S. А хто знає, Ковєль хоч грає в основі "Сатурна", чи ні?

Юрій Сєров - 5-8-2008 у 19:45

Дніпро просто монстри останніх міжсезонь. Купили Бєліка і швидше за все куплять Калиниченка!
Ще б то якось відобразилося на грі...

Dmy - 6-8-2008 у 13:43

Саєнка їм, Саєнка!:D

Про Бєліка офіційно озвучили суму у 5,5 млн зелених гривень, але народ не вірить: максимум 1, решта - піар або версія: Коломойський Ахметову кілька лямів у карти програв.
Калина теж уже - "3+2".

Юрій Сєров - 8-8-2008 у 18:31

Дніпро продовжує інвестувати. Купили Альсідуса - захисника ПСВ, який належав Челсі.

Dmy - 8-8-2008 у 19:55

У цей час Кріштіану Рональну повідомив, що залишається гравцем МанЮ, вони із сером Алексом поговорили і про все домовилися. А Алекс Фергюсон розповів, що у нього із Кріштіану чудові стосунки.
Схоже, виявилося достатньо одного влучного кидка бутсою, і вже ніхто нікуди не переходить.

Юрій Сєров - 23-8-2008 у 21:12

Вже й не віриться, але схоже таки Шевченко перейшов у Мілан.
http://ua-football.com/foreign/italy/48b054b6.html

Dmy - 23-8-2008 у 21:56

Такіда. Я на удачу мовчав увесь останній час. І гадаю, не я один.
Якщо пройде медогляд:rolleyes: Ги-ги! Астенічний сіндром на радостях? Після свята:lol:

Роман Голощук - 24-8-2008 у 08:50

Андрій Шевченко, який перейшов з "Челсі" до "Мілану", прокоментував своє повернення до Італії.

"Я дуже щасливий. Я сподівався на повернення до "Мілану" уже давно і вчора взнав, що переговори нарешті мають успішно завершитися. Для мене перехід до "Мілану" - як перемога у Лізі чемпіонів. Були складнощі при укладенні угоди, але все вирішилося, і я абсолютно щасливий", - розповів Шевченко в інтерв'ю клубному телеканалу "Мілану".

Джерело: http://www.champion.com.ua/football/48b099b4ed907/

Dmy - 1-9-2008 у 12:59

"Не долго маялась старушка в высоковольтных проводах..."
Олег Протасов, що збирався якийсь час відпочивати від футболу, вже відпочив. І буде грати відразу в Лізі чемпіонів - із румунським Клужем. Тут народ жартує, що після того, як із Клужа пішов тренер, Протя із Циганом наввипередки матчі зливали - кого раніше звільнять. ОВП таки переміг! Знай наших:lol:!

Юрій Сєров - 2-9-2008 у 03:27

Воронін в річній оренді в Герті. Теж на краще. Щось та Англія нашим не йде...

Юрій Сєров - 22-9-2008 у 19:12

Львівські «Карпати» підписали контракт із атакуючим півзахисником Александром Гурулі – сином відомого грузинського футболіста Гії Гурулі.

Ще залишилося придбати нормального президента і тренера.

Dmy - 30-11-2008 у 17:08

Карпати кажуть, що вони виграли справу Ковєля

Юрій Сєров - 30-11-2008 у 17:46

Також це прочитав. Але це дає більше питань ніж відповідей: Хто відшкодує Карпатам, те, що Ковель рік грав за Сатурн?
Як його тепер продати, якщо він там особливо не грав?
Чи потрібен він тепер у складі Карпат? (думаю, ні)
Що з ним тепер робити? Перепродати?

Юрій Сєров - 5-12-2008 у 22:36

Дніпро спродується: http://korrespondent.net/sport/football/669501
Могли б львівські клюби собі когось і прикупити...

Dmy - 6-12-2008 у 03:27

Натомість ніяк не спродадуть Луческу. Циган залишається ще на півроку - до кінця контракту (а там подивляться).
Я у захваті!:lol:

Юрій Сєров - 6-12-2008 у 14:20

нічого не вдієш... економічна криза...

Юрій Сєров - 29-12-2008 у 13:04

За чутками Шахтар вже ніби має нового тренера.
Газзаєва. З літа.

Dmy - 29-12-2008 у 13:16

А московський ЦСКА замість нього відразу двох: Донадоні та Зіко :lol:
Чутки від Спортекспресу. Досить підозрілі. Грунтуються, за великим рахунком, на тому, що Газзаєв був присутнм на матчі Барселона - Шахтар. Так він цілий
тиждень там сидів і встиг переглянути ще й матчі Барси із Севільєю та Реалом. Дивно, що його туди не засватали.

Юрій Сєров - 14-1-2009 у 11:02

Шахтар продав свого Буратіно за 6 млн. євро у Марсель.
Дуже навіть непогана угода для Шахтаря :)

Олексій Мірошниченко - 14-1-2009 у 14:42

Буратіно не Буратіно, а найзабивучий форвард був:lol: треба було Дінамо Шацьких Марселю запропонувати, от би напад був би у команди, всіх в Європі розірвали б як мавпа газету:D

Dmy - 14-1-2009 у 20:22

Марсель - гуд бай Ліга Чемпіонів :(
Прикро, я їм симпатизував. Сподіваюся, що це здуру (у них когось там хочуть купити шейхи з Ман Сіті за 20 лямів), і Брандаун грати буде за тамту молодіжку. Краще б уже Раца купили за ті самі гроші, а то і дешевше.
Брандау непогано забивав у Шахті 1 сезон (позаминулий, здається), коли розділив із Окодувою (теж кадр, хтось знає, де він зараз насправді? Бо Динамо про нього навіть і не згадує) 1 місце серед бомбардирів.
А, приміром, цього сезону Брандаун забив цілих 5 м'ячів у 17 матчах чемпу (хоча це і найкращій результат серед гравців Шахтаря, але всього-то 12-й серед усіх гравців української ліги), а також аж 1 гол у Кубку Чемпіонів - у кваліфікації "непереможному" Загребу (якій навіть гірший за Спартак).
Бомбардир, гля!:lol:

Олексій Мірошниченко - 16-1-2009 у 16:16

Окодува зараз у Динамо, тільки він травмований....до речі Льоня-космос придбав кадра з тієї ж опери, Мазилу(яке прізвище для мега бомбардира:D) який забив за Дніпро лише один м'яч перейшов до Арсеналу

Павло Новик - 16-1-2009 у 23:10

Щось я не чув офіційної інфи проте,що Мазілу у арсеналі. Не було такого.лише вислови агента румуна.про те що такий перехід можливий. Але й говорилось про аренду.

Dmy - 16-1-2009 у 23:55

Мазілу ми рік тому трохи обговорювали, коли він у Дніпро переходив (буквально в цій темі на 7 сторінці). Мені теж тоді прізвище сподобалося. Щодо переходу в Арсенал, то оф~інфи, справді, не було (як і щодо інших Шершунів із Гусевими). Крім агета ще висловлювався Луческу-маленький, той що Разван. Казав: ми його до себе у Брешув запрошували, аби в єврокубках грати, але він в Арсенал зібрався, та то - його вибір:rolleyes:
Насправді, ще взагалі не може бути жодної офіційної інформації, як по Мазілу, так і ще по 4-5 дніпрянах, виставлених на трансфер. Зі слів Олександра Заварова, всі вони їдуть з Арсом на перший збір, після чого з'ясується, що з ними робити: відмовлятися, орендувати чи навіть (:o) купувати.

Стосовно Окодуви - то, звісно, він у Динамо (начебто). Але от дивно: про нього не згадують ні тренери, ні президент, навіть журналісти не питають, як там справи, чи скоро вилікується?
Ото як його в його Ніхерії "пограбували", поцупивши, насамперед, закордонний пашпорт, так він і травмувався (цікаво, яким місцем?)

Павло Новик - 17-1-2009 у 13:11

Свідерський вже приїхав до марсенальців. Чекають на Єщенко.Й от ще цікаво: Арсенал перебрався на базу Княжи в Щасливе.

Юрій Сєров - 17-1-2009 у 15:06

Арсенал у цьому сезоні вирішиуватиме одну задачу - збереження місця в ПЛ. Чи є резон "підсилюватися" лавочниками Дніпра?

Dmy - 17-1-2009 у 15:32

Вони "створюють команду на майбутнє" (з допомогою дідуся Гусєва?? :o)
А базу в Щасливому ще Рабік у Кіндзерського прикупив десь восени

Павло Новик - 17-1-2009 у 20:25

Для збереження місця в ПЛ, лавочники Дніпра та Динамо саме то.Тим більше є кому вилітати

Юрій Сєров - 2-2-2009 у 18:57

Анатолій Тимощук перейшов у Баварію!!!! :sing::sing::sing:

Юрій Сєров - 3-2-2009 у 16:56

Аршавін у Арсеналі. Лондонському!

Павло Новик - 3-2-2009 у 19:08

Гільєрме у Динамо!!!!!!!!!

Юрій Сєров - 9-2-2009 у 21:32

Сколарі вже "натренувався". Вигнав його Абрамовіч за "високі" досягнення. Подейкують, Дзола стане тренером.
Хоча і Дем'яненко, і Буряк, і Сабо сидять без роботи... :)

Dmy - 10-2-2009 у 15:47

У Дзоли - контракт із Вест Гемом. Хоча, звичайно, можуть і розірвати. Тоді чому не Хіддінк (що також сидить на з/п у Роми - навіть зайвих витрат не буде)?

Динамо знову арендувало Асатіані, бо Діакате до літа ми, схоже, не побачимо. Але хто гратиме в КУЄФА - Малхаза дозаявляти вже пізно?

Юрій Сєров - 10-2-2009 у 16:31

Справді пізно?
А челсюки може Гранта вернуть...

Dmy - 10-2-2009 у 16:48

Гранта не повернуть - це самих себе і свій менеджмент підставляти: не встигли вигнати, як за півроку, буквально, "прости нас, Леопольд".
А ось Хіддінк вже веде переговори з Ромою, поки - на тимчасового без слізного прощання з Рашею (тіпа, допрацюємо до літа, а там побачимо).

Павло Новик - 11-2-2009 у 04:39

У Челсі Хіддінг до кінця сезону ніби то буде

Роман Голощук - 19-5-2009 у 19:12

Спортивний арбітражний суд (CAS) поставив крапку у тривалій справі між "Шахтарем" і "Сарагосою", зобов'язавши іспанський клуб доплатити "гірникам" 12 мільйонів євро за трансфер півзахисника Матузалема, який перебрався на Піренєї у 2007 році - http://www.champion.com.ua/football/4a12ce90eb824/

Юрій Сєров - 19-5-2009 у 21:32

А скільки вони тоді за нього хотіли?

Dmy - 19-5-2009 у 22:14

Здається, 28. Але Сарагоса вже кілька лимонів заплатила (чи ні?)

Роман Голощук - 5-8-2009 у 13:23

Бразильський екс-нападник львівських «Карпат» Вільям Роша Батиста повертається до Львова - http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/08/05/191220

Юрій Сєров - 5-8-2009 у 17:24

Карпати продають всіх лідерів і скуповують всіх, кого раніше сплавили з команди.

Юрій Сєров - 26-8-2009 у 17:16

Схоже, епопея з переходом Чигринського в Барселону, закінчиться його переходом. :)
http://ua-football.com/ukrainian/high/4a94efd0.html
Правда щось не віриться, що в Шахтарі він мав другу по величині зарплату.
Якщо справді буде отримувати менше - молодець, футбольні амбіції взяли гору!

Юрій Сєров - 27-8-2009 у 15:21

Перейшов таки Чигринський у Барсу. За 25 мільйонів евро. І нашо було його загравати за Шахтар в еврокубках?

Роман Голощук - 10-1-2010 у 10:57

Андрій Воронін підписав із московським "Дінамо" трирічний контракт - http://www.champion.com.ua/football/4b48e5be566b7/

Dmy - 10-1-2010 у 14:39

А ось Алієв, схоже, вже нікуди не їде, а Локомотив пробує купити Марата Ізмайлова зі Спортинга.

Юрій Сєров - 22-12-2010 у 13:37

Такої "Санти-Барбари" наш футбол ще не бачив! :)
Після досить успішного сезону в Локомотиві, Алієв, схоже, разом з Сьоміним повернеться в Динамо Київ. І це після всього того, що він наговорив про український чемпіонат. Гадьониш - що тут ще скажеш.

Павло Жежнич - 22-12-2010 у 19:05

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Після досить успішного сезону в Локомотиві, Алієв, схоже, разом з Сьоміним повернеться в Динамо Київ. І це після всього того, що він наговорив про український чемпіонат. Гадьониш - що тут ще скажеш.

За логікою Алієва скоріше найсильнішим чемпіонатом є той, де він грає. Гадьониш - це м'яко сказано.

Dmy - 22-12-2010 у 20:42

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Алієв, схоже, разом з Сьоміним повернеться в Динамо Київ
Батьку Алієва народ уже порадив провести аналіз на ДНК, бо щось підозріла в його сина любов з одним тренером.

Ігор Домін - 28-12-2010 у 23:17

щось я не знайшов нічого особливого у гуглі про алієва та український футбол. підкажіть де шукати. не розумію вашого обурення, мабуть щось пропустив

Юрій Сєров - 28-12-2010 у 23:21

Як тільки він перейшов у Локомотив, то почав розповідати, який сильний російський чемпіонат і який слабкий український. Він же і подумати не міг, що через рік доведеться назад. Почитайте його інтерв'ю одразу після переходу.

p.s. Пане Ігоре, якщо не складно, вживайте великі букви на початку речень.

Dmy - 29-12-2010 у 02:07

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
щось я не знайшов нічого особливого у гуглі про алієва та український футбол. підкажіть де шукати. не розумію вашого обурення, мабуть щось пропустив
Талана жартувати:)
Я тупо ввів ключ "алиев российский чемпионат сильнее" і миттєво отримав 180000 записів. Із першої сторінки:
Цитата:
Александр Алиев, полузащитник "Локомотива":
На данный момент, я считаю, что чемпионат России гораздо сильнее, чем украинский. На момент противостояния "Рубина" и киевского "Динамо" многие говорили, что именно из него можно сделать вывод о силе того или другого чемпионата. Я не думаю, что из этого противостояния нужно делать вывод об этом. Это встречались два топовых клуба, и, несмотря на то, что многие указывали на победу "Динамо" в отдельно взятом матче (3:1), я не считаю, что из этого можно сделать вывод о том, что украинское первенство сильнее. Думаю, российский чемпионат сильнее
4/02/2010, http://www.sport.ru/ru/news/20100204/football/article135618/http://
Цитата:
- Вы же сами видите, что чемпионат России гораздо... очень хороший чемпионат. Каждая команда может обыграть каждую. Да вот посмотрите, сейчас Нальчик идет на первом месте.
- Вы хотели сказать «гораздо сильнее, чем чемпионат Украины»?
- А что скрывать, если это действительно так. На голову сильнее
18/04/2010, http://sport.siteua.org/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F/144118... http://
Цитата:
Украинский чемпионат сейчас добавляет, но разница в классе с российским остаётся большой - у вас турнир на голову выше"
19/05/2010, http://sport.bigmir.net/football/russia/559173http://
Цитата:
Полузащитник "Локомотива" и сборной Украины Александр Алиев считает, что в российском чемпионате больше перспектив для профессионального роста, нежели в украинском.
"Я расту, потому что играю в чемпионате высокого уровня. Не секрет ведь, что чемпионат России сильнее украинского. Там можно сыграть хорошие две-три встречи за весь сезон, а здесь я выкладываюсь на пределе постоянно, из тура в тур, и поэтому, мне кажется, прогрессирую
25/07/2010, http://terrikon.com/posts/58593http://
Цитата:
Полузащитник московского «Локомотива» Александр Алиев после матча 30-го тура чемпионата России против казанского «Рубина» (0:0) ответил на вопрос о своих дальнейших планах.
- Останусь ли я в команде, если Сёмин меня попросит? Пока рано об этом говорить. Права на меня принадлежат «Локомотиву», кроме этого ничего сказать не могу. Сейчас планирую полететь домой в Киев, а оттуда вместе с семьёй на отдых, в Эмираты. После первого своего российского сезона могу сказать, что чемпионат России на голову сильнее украинского первенства
28/11/2010, http://www.dynamo.kiev.ua/news/45049.htmlhttp://

"Тому що послідовний" (с) :cool:
Як сказав колись головний тренер "Барселони" Йохан Кройф із приводу одного висловлювання свого основного нападника: "У Стоїчкова мізки мавпи! :("
Залишилися в непоганих стосунках, між іншим.

Ігор Домін - 31-12-2010 у 14:58

Вважаєте за ці слова Алієв має називатись Гадьонишем? не буду сперечатись з дорослими панами, але іноді мені здається, що форумчани "перегибают палку".

Юрій Сєров - 31-12-2010 у 16:31

Гадьонишем його охрестив ніхто інший як Ігор Суркіс. І форумчани тут ні до чого! :lol:
Історія давня, але на пам'ять ми також не скаржимося :)