Форум Рідного Міста

як одягатися мужчинам?

Aleksandra Fink-Finowicka - 8-3-2005 у 23:12

а так серюзно - чого говорити як кому одягатися?

Ігор Луцький - 9-3-2005 у 14:15

Так, щоб добре виглядати?

Рост - 9-3-2005 у 15:20

До пані Олександри - то хіба добре? Вимерзнемо ж, як мамонти... І, як завжди, першими найкращі - адже вони не звикли ховатись за спинами... :rolleyes:

Odarka - 9-3-2005 у 15:46

Чоловіки в будь-чому виглядають, як чоловіки..лишень одиниці вміють добре вбиратися і слідкують за собою, але переважно - це бабії...

Наталка - 9-3-2005 у 16:14

Ну так, Одарочко, все ж не може бути у мужчини добре (втім, як і у жінки). :) З чимось доводиться миритися. :)

Dмитрик - 9-3-2005 у 16:35

лишень одиниці вміють добре вбиратися і слідкують за собою, але переважно - це бабії...


наклеп, наклеп і ще раз -- наклеп
виходить так, що якщо я слідкую за своєю зовнішністю й доситть не зле одягаюсь то я бабій? наклеп! чоловіки також можуть пристойно виглядати

Tempika - 9-3-2005 у 16:42

...чоловіки можуть і повинні одягатися :-)
але як і у кобіт у більшості увага до зовнішнього вигляду зменшується
з віком... Дмитрик ще певно дуже молодий :-)))

Dмитрик - 9-3-2005 у 16:58

зате вумний :D

Tempika - 9-3-2005 у 17:01

...та всі чоловіки вумні :-))
в тій чи іншій мірі..... :-)))))))))))))

jaguara - 9-3-2005 у 17:10

Ну, я знаю далеко не одного чоловіка, хто з віком не те, що не перестає стежити за собою, а навіть навпаки... щоправда, не візьмусь оцінювати, бабії вони, чи ні, бо з віком то бабійство теж має тенденцію зникати -- здоров"я вже не те...
і до речі серед чоловіків трапляється купа ...еееее... не надто вумних :)

Nazar - 9-3-2005 у 17:20

Запропонований Алєксандрою варіант - не поганий варіант.
Троха зимний, але кобітам подобається.:)
Мені більше подобається одягати суміш строгого з лайтом.
Тобто краватка, сорочка - по настрою.
Маринарка - темна (стандарт)
Штани - джинси темного відтінку - робота-вихід в люди,
- класичні темні - парадові,
- світлі - батярські:)
взуття - по погоді.
(до краватки несильно пасують кросівки та кеди):)

Odarka - 9-3-2005 у 17:34

я тебе пригадую лишень у синій сорочці:rolleyes::D

Галина Лев - 9-3-2005 у 18:33

Головне, аби хлоп светер у штани не заправляв, трафляє від того. Відразу уявляєш його у дворічному віці в колготках, а мамця витирає йому носика. Г-р-р...

Tempika - 9-3-2005 у 18:47

...і не носив пінджак під коротку куртку :-)))

Demyan - 10-3-2005 у 11:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...і не носив пінджак під коротку куртку :-)))


Доречі порада - якщо піджак під коротку куртку - то можна легенько піджак закотити - і він не мнеться і ходити зручно, сам так роблю - зручно.

А ще не люблю коли чоловіки одягаються однаково наприклад пішли модні ті светри в стилі "дракули" так мало того що все місто в них ходить так ще й на базарі нічого іншого не знайдеш хіба довго тре шукати.

Ігор Луцький - 10-3-2005 у 11:41

А як вам довгі пальта до землі на чоловіках?

Tempika - 10-3-2005 у 12:07

....під 600-й мерс можна носити :-)
а так прийдеться підбирати шлєйф, як та панянка, не то тролєйбусні
двері рпищемлять хвіст... :-)

Рост - 10-3-2005 у 13:00

Таки так, в трамвай в довгому плащі заходити незручно, можна і носом об підлогу :)
А от рулять вони, в принципі, до будь-якої самопхайки, хоча може і на з кожною гармоніюють :) А особливо зручні дводверні авта (як у мене), вони (двері) тоді довгі і заходити-виходити зручно :)
Але чекайте, що до чого підбирати краще - плащ до авта, чи авто до плаща?

Олексій Мачехін - 10-3-2005 у 13:11

З огляду яке авто і яке пальто, Росте :)

Tempika - 10-3-2005 у 13:16

...маєте пальто – підбираєте авто...
маєте авто – підбираєте пальто :-)))

Олексій Мачехін - 10-3-2005 у 13:23

Е, пальто я маю :)
Але як тільки про авто щось мугикнув - ледь від дружини прочухана не дістав... може вона в мене неправильно вдягнена? :lol:

Рост - 10-3-2005 у 13:38

Просто авто було неправильного кольору, Олексію! Воно не гармоніювало з рукавичками дружини!

Олексій Мачехін - 10-3-2005 у 14:09

Я не обговорював колір, я тільки сказав - а чи не купити нам авт... і ледь не дістав.

Рост - 10-3-2005 у 14:45

Ет, дірьовня...
"Кохана, я хочу подарувати тобі чарівного, кольору твоїх очей, кабріолетика" - і так далі, в тому ж дусі мінімум півгодини.
А то - "а чи не купити нам..." Учи вас учи, а все турками помрете! :rolleyes:

Рост - 10-3-2005 у 14:49

Саме головне забув, а то ти, турку, не здогадаєшся :)
Коли ти кажеш "хочу подарувати", ключі від нього уже повинні лежати в твоїй кишені!

Aleksandra Fink-Finowicka - 10-3-2005 у 15:01

доходимо висновку - все одно як одягаються человікі, але важне те - що в них у кишенях, або яка машина :(
Трошкі романтизму люди добрі!

Рост - 10-3-2005 у 15:16

Ну от, з милим рай і в шалаші, тільки бажано, щоб шалаш де-небудь на Таїті, з джакузі, каміном, басейном, зимовим садом і ще двоповерховий... :)

Справа в тім, що чоловіку, щоб гарно виглядати, таки треба мати не порожні кишені, а щоб біля нього гарно виглядала його супутниця життя, так і подавно.

Тоді вже давайте розбиратися... ммм... веснааа... от... про що я?... ага, розбиратися, що таке романтизм з огляду на одяг чоловіка, якщо залишити в спокої його (одягу) повну відсутність?

Олексій Мачехін - 10-3-2005 у 15:17

Александро, то і є романтизм :) Просто Рост знає мою дружину :) Їй зовсім не важливо що у мене в кишені. Точніше це теж має свою вагу, але не настільки щоб.

Росте, а ЗАЗ кабріолети вже навчився випускати?

Рост - 10-3-2005 у 15:27

Під час недавніх помаранчевих подій в Києві бачив на Хрещатику чудового горбоконика-кабріолета!


Олексій Мачехін - 10-3-2005 у 15:30

Який красивий офтоп....
Хоча ні, чому? горбатий жужик - моя мрія і я котів би бути в нього вдягнутим :)

Рост - 10-3-2005 у 15:35

Особливо кабріо, що актуально при твоєму зрості ;)

А вдягнутим в жужик... Лесю, як вам сподобається Олесь, вдягнутий лише в сам жовтий жужик-кабріолетик? :)

Олексій Мачехін - 10-3-2005 у 15:38

ні, ти не в курсі моїх мрій. Я мрію бути вдягнений в жужик без передніх сидінь. Тобто сидіти десь на рівні заднього.

Aleksandra Fink-Finowicka - 10-3-2005 у 15:43

Добра, ви мабуть і романтичні. Все одно вважаю человікі більше переживають скількі в них грошей, ніж їхні жінкі. Мій Войтек теж переживає за те скількі грошей заробляє. Хіба ви - человікі інше не вмієте;) такі ви романтичні-пргматикі. (все для добра своєй жінкі - звичайно)

.... а! Така машина:)

Олексій Мачехін - 10-3-2005 у 15:55

Неправада - кому як з дружиною пощастило. Я за гроші переймаюся меньше за Люду :)

Aleksandra Fink-Finowicka - 10-3-2005 у 16:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Неправада - кому як з дружиною пощастило. Я за гроші переймаюся меньше за Люду :)


добра, добра, кожен так каже, я все не довіряю. Надто багато человіків знаю:D Зі всіх якіх знаю тилькі мій батько не переживає скількі в нюго грошей, але він науковець - науковці не зовсім нормальні люди (в позитивному сенсі).

Рост - 10-3-2005 у 16:31

"Ой, яка красива шууубкааа! Ой, дивись, як вона мені личить!" Дивишся - та личить, така кралечка виходить - смак! ммм... 1800.... не гривень... Маммаа...
От і не переживай тут за гроші...
Ні, Лесю, чоловіки перестануть переживати за гроші, коли жінки перестануть переживати, як вони виглядають... тобто ніколи :)

Tempika - 10-3-2005 у 18:49

...слухайте, *шубна* манія – явище надто вже перебільшене, як на мене,
і в житті я його ні в кого з колєжанок не спостерігала... як і сама не
страждала... взагалі більшість з них можуть самі себе потішити і шубкою,
і чобітками, і парфумами... всі жаліються, що їм бракує не грошей, а
спілкування... і хай би хоч що чоловіки носили, але увечері після роботи
все ж відлипали на якийсь час від тєлєвізора або кантупера... :-)
ось такі результати невеликого опитування у тісному колі :-)))

Рост - 11-3-2005 у 09:32

Тоді таке запитання - а які стосунки складуться в жінки з чоловіком, який не може нормально забезпечити себе та її фінансово?
І чи не тому у цьому тісному колі колєжанок така проблема з браком ... ну, назвемо це спілкуванням. Різним.

Tempika - 11-3-2005 у 09:39

...та ні, не тому...
частіше чоловік каже *я тут вкалую цілий день, щоб забезпечити сім*ю і
дітей, тому ввечері хочу, щоб від мене відчепилися, бо я (мовляв)
відпочиваю*... а жінці бракує того спілкування і все тут... таке враження
що кобіту низводять до обслуговуючого персоналу і внаслідок того
втрачають до неї інтерес... причому коли вона й сама непогано заробляє,
то все рівно повинна нести тягар побуту і отого *неспілкування* на собі...
ех, як далеко ми зайшли від одягу... та одяг по суті майже ні при чім, бо
якщо чоловік одружений, то частіше всього про його одяг дбає
дружина... нє?

Рост - 11-3-2005 у 10:19

Є така штука. Каюся, сам таким грішив. Отим "не чіпайте мене". Але це як раз не від мужності.. вірніше, не від мужчинності іде (хоч і нема такого слова, сам придумав :) ). Воно є, коли як раз чоловік не є мужчиною, не відчуває, вірніше, не бере на себе відповідальності за ситуацію, яку признав своєю.
І щось я так думаю, що як раз такі чоловіки не заробляють багато грошей, а саме вкалують.
І ще, з певного часу я зробив висновок, що гроші таки є певним мірилом і їх кількість теж є ознакою рівня розвитку чоловіка.

Tempika - 11-3-2005 у 11:56

...звичайно є мірилом :-) якщо людина справна і займається ділом, яке
любить, то гроші приходять як правило... може не мільйони, але певний
добробут дають...
...ну і теж згідна, що робота для них не стільки засіб заробляння грошей,
скільки *відмазка*... засіб поменше втягуватись у проблеми сім*ї...
а чому?...
да... офтопік все далі і далі... може повернемося до довгих пальт? :-)))

Рост - 11-3-2005 у 13:22

Сьогодні я в куртці :)

Користувач Олесь - 11-3-2005 у 16:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...та ні, не тому...
частіше чоловік каже *я тут вкалую цілий день, щоб забезпечити сім*ю і
дітей, тому ввечері хочу, щоб від мене відчепилися, бо я (мовляв)
відпочиваю*... а жінці бракує того спілкування і все тут... таке враження
що кобіту низводять до обслуговуючого персоналу і внаслідок того
втрачають до неї інтерес... причому коли вона й сама непогано заробляє,
то все рівно повинна нести тягар побуту і отого *неспілкування* на собі...
ех, як далеко ми зайшли від одягу... та одяг по суті майже ні при чім, бо
якщо чоловік одружений, то частіше всього про його одяг дбає
дружина... нє?


Природньо, що люди, які непогано заробляють, мають мало часу і бажання займатися домашньою роботою. Чому ж не найняти прислугу, якщо обидвоє добре заробляють? Тоді буде час на спілкування і не буде роздратованості від побутових справ.

Nazar - 11-3-2005 у 17:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
... та одяг по суті майже ні при чім, бо
якщо чоловік одружений, то частіше всього про його одяг дбає
дружина... нє?


Таки гадаю, що нє.
За вийнятком справ, пов'язаних з дрібним ремонтом одягу - я до того щось не здатен;)
Все решта вибираю сам.
Річ в тому, що ми з дружиною не надто маємо різні смаки, для того, щоби те, що подобається мені також і подобалось їй. З того - вдягаючись щоби подобатись їй - вдягаюсь і по свому смаку також.
Але от тут стверджувати, - що формування мого смаку не було під впливом естетичних та смакових поглядів дружини я б не брався;)

Tempika - 11-3-2005 у 17:45

...а навіщо наймати прислугу, якщо жінка в декреті...
та й не заробляють у львові ще так, щоб наймати домогосподарку...
не те у нас місто, не та країна...

назар, а одяг ти сам переш, прасуєш?... чи формування смаку не є під
впливом дружини, а все решта (ну так і бути, кохана, можеш все це
попрати і попрасувати :-))) – її прерогатива?
:-)

Користувач Олесь - 11-3-2005 у 17:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а навіщо наймати прислугу, якщо жінка в декреті...
та й не заробляють у львові ще так, щоб наймати домогосподарку...
не те у нас місто, не та країна...


Ну то тоді нема підстав казати "я тут вкалую цілий день, щоб забезпечити сім'ю...", кобіта може спокійно відповісти що мало вкалуєш, раз вся домашня робота на мені. ;)

Nazar - 12-3-2005 у 09:49

Пре пралка - вивішую я. Дружина може вмішатись у цей процес із своїми побажаннями що до якогось особливого режиму для якихось її особливих речей.
Сорочки прасую або я, або тато...

Ігор Луцький - 13-3-2005 у 11:42

Одяг же ще залежить від того, що в кишені.

Tempika - 13-3-2005 у 12:09

...да тут приблизно однаково у всіх в кишені... я можу припустити, що
серед нас нема ні мільйонерів (чи може хто одягається в Парк Авеню, га?)
ні бомжів... :-)

Ігор Луцький - 14-3-2005 у 11:27

Ну тобі мабуть справа смвку. Я наприклад не вдягаюся в те що диктує мода. Ну принаймні намагаюся не бути клоном інших людей мого віку.

Галина Лев - 14-3-2005 у 23:25

А, як на мене, яка зараз мода? Тепер усі стилі в одному сезоні, і кожна людина вдягає те, що їй до вподоби і до гаманця, а вже чи до смаку,- то дасться чути.

vovka - 15-3-2005 у 01:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
та й не заробляють у львові ще так, щоб наймати домогосподарку...
не те у нас місто, не та країна...

Отут Ви помиляєтеся. Заробляють у Львові якраз більш-менш пристойно, причому не така вже і маленька кількість людей.
В моєму близькому оточенні ще шкільних друзів навіть є декілька таких які б цілком могли тримати прислугу.. Просто психологія ще трохи не та. Не зовсім люди до такого готові. Та і не всі хочуть афішувати свої доходи.

А піджаків я жах як не люблю, почуваюся в них як не в своїй тарілці, от Білл Гейтс в светрі ходить і нічо :) В них же незручно їздити на авто, навіть такі двері як в Роста не допомагають :D
Хоча признаю, що в ньому чоловік дивиться зовсім по іншому.

Tempika - 15-3-2005 у 09:42

...а ось у моєму оточенні люди заробляють досить скромно, причім
живуть у приміщеннях, де для прислуги просто нема місця... вот так.

dr.Trollin - 15-3-2005 у 10:07

2vovka В них же незручно їздити на авто
чого б ото? я он спокійнесенько у Жигулях(тм) у "пінджаку"(тм) (причому з карманАми) їжджу...
інша річ, що є, звісно, і кращі (більш продумані) одягові конструкти, але...

Користувач Олесь - 15-3-2005 у 11:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а ось у моєму оточенні люди заробляють досить скромно, причім
живуть у приміщеннях, де для прислуги просто нема місця... вот так.

Прислуга не мусить мешкати з господарями (і це дійсно і дорого - наймати когось на full-time; я нікого не знаю, хто би мав таку прислугу). Хіба не досить, якби прислуга приходила на пару годин в день чи навіть раз в пару днів? Платите тоді тільки за фактичні години.

Tempika - 15-3-2005 у 11:46

...у нас колись був тред хто скільки заробляє... на прислугу мало
хто заробляє, мабуть.

Nazar - 15-3-2005 у 12:51

Про маринарки.
Мені дійсно літом зручніше за кермом, коли в самій сорочці, ніж коли ще по верху маринарка. Але дизкофорту я не відчуваю, вірніше відчуваю несерйозність та "пацанячість", коли одягаю светр.

Краватки тепер майже постійножовтого, або у жовтих відтінках вибираю - вони добре гармоніюють з моїми "обов'язковими" блакитно-синіми сорочками:)

vovka - 15-3-2005 у 17:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а ось у моєму оточенні люди заробляють досить скромно, причім
живуть у приміщеннях, де для прислуги просто нема місця... вот так.

Я не хочу щоб виглядало так ніби я чимось хизуюся... Це просто взяв маленьку вибірку. З 10-12 людей 1 може собі таке позволити в моєму близькому оточенні.
Якщо розширити це оточення на роботу, і ще + не таке вже й близьке оточення - то відсоток практично не зміниться..
Тому не думаю що в цілому Львові відсоток таких буде менший.
Можна також глянути на львівський парк авто, і прикинути згрубша.. Напевно скоро вже ніхто на Жигулях їздити не буде... :)
Особисто я б не наймав прислуги. Якось воно не по нашому.. Чужа людина в хаті, в нашій країні, це трохи небезпечно...

Ну і про одяг щоб не був сам офтоп.
Я навпаки коли почуваюся по пацанячому в джинсах і кросовках - то зовсім не комплексую, просто зручно, а от в піждаку - то так, зовсім незручно :) Ще певно не доріс щоб бути серйозним дядьком :) І напевно не доросту, шоб почуватися вних комфортно. Але обставини колись заставляти таки його носити..

Наталка - 15-3-2005 у 21:47

Мені нереально подобаються чоловіки в костюмах та при краватках. Я свідома того, що не всім це пасує, і не до кожної нагоди, але дуже приємно було, коли чоловік прийшов на перше побачення у костюмі та з краваткою, а про мого хорошого друга скажу, що добре зауважила, який він симпатичний, коли побачила його на фото в костюмі, краватці та сонячних окулярах. ;) І це при тому, що до того бачила його не один раз. :) Назагал, я вважаю, що хлоп у костюмі почувається десь так, як кобіта у вечірній сукні - то не на кожен день, і під настрій, якщо ти тільки не бізнесмен, для якого це - форма одягу. Бо було би кожного дня - певно би, приїлося, а так - дуже гарно. :)

Aleksandra Fink-Finowicka - 15-3-2005 у 22:39

Yes! Yes! Yes!
(перепрошую учасників дискусїі - буде офтоп:baddevil: )
:PБільше відповідей в темі "як одягатися мужчинам?" ніж у темі "Як має одягатись жінка"
Суперово!
Правда дві теми однаково "мудрі", особліво в інтернеті - я з Вамі всіма не зустрічаюся й мені ВСЕ ОДНО хто як і чому одягаєся :)
Однаковож вважала світ їде на гірше, якщо всі переживають ліше за те як вбрне жінкі. Щасліво показалось однак у світі рівноправність жінок, та человеків:D

Tempika - 15-3-2005 у 22:43

... я люблю чоловіків у потертих добре випраних джінсах і мокасинах
на босу ногу... і щоб у сорочечці навипуск не защіпалися верхній і нижній
гудзіки... про розщеплений комір я вже говорила, а ось про... все,
припиняю :-)))))

Леся Кулик - 29-4-2005 у 14:35

Хай кожен чоловік буде собою і вдягається, як йому вигідно. Він сам повинен знати, що йому підходить, у чому він собі та іншим подобається. Не важко відчитати, коли людині залежить на цьому, щоб більше подобатись собі самому, чи іншим.
Це, як кожен з нас одягається частинно відзеркалює наш характер, нашу вразливість.
Тзв. Моду, тренди треба сприймати з дистансом. Кожен з повинен бути для себе диктатором моди. Кожен має право вдягати це, у чому буде виглядати корисно.
Знаю багато чоловіків, якім не бракує смаку, вони вдягаються цікаво і не нагадують "кльонів" (у розумінні скльонованої вівці), тому що кожен вдягнений згідно зі своїми вподобами, водночас дотримуючись загальних трендів.
Інколи трапляється, що людина не знає, як доповнювати свій гардероб, як йому вдягатись, тоді вважаю, що можна (треба) її допомогти, але завжди я сама коли маю бути дорадником, стараюсь пам"ятати, що вдягаю цю людину для неї. Не хочу, щоб вона вдягалась для мене. Вона ніколи не може бути доповненням нашого іміджу.
У мене двох панів у хаті (одному 33, а другому 64 років). Вони акуратньо доберають свій гардероб. Інколи просять поради, але це вже після їхньої швидшої, вступної селекції. Знайомі, колеги теж цікаво вдягаються. Приємно на них дивитись, кожен виглядає непересічно, цікаво.
І так панове тримати подальше! Ви просто джазі! (це підібрала від студентів, вони рідше вживають слова "тренді", зараз в їхному сленгу використовується це перше "джазі".

Андрій Біляк - 11-5-2005 у 01:52

Я вважаю, що чоловіки повинні одягатися у першу чергу так, як їм
зручно,при цьому не забуваючи специфіку своєї роботи.
Далі уже йдуть колорова гама та той чи інший стиль. Справа у тому, що
не кожній лодині пасує скажімо чорний свитер - набагато *живіше*
вона виглядає у більш світлих і т.п. ...
А на рахунок моди то вона була, є і буде.Та от тільки її потрібно
розглядати не так як: що в моді - значить у цьому буду виглядати супер-
пупер; а як доповнення до уже існуючого асортименту товарів чогось нового
з чого можливо щось підійде і мені.І при цьому знову ж таки не
забувати про вище описані(це моя думка)принципи щодо одягу який ми
носимо.
Зрештою кожен рідіє по своєму ...
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Є пісня з відповідними словами:
Я вийшов із дому - я кльовий пацан....:D

Яндрух - 11-5-2005 у 12:27

А „дехто” – ну, той хто має оті високі доходи і, здавалося б, може собі дозволити вбиратися в найдорожчі речі – якраз так зумисне вдягається, як люмпен чи якийсь селюк: ну, там довгі й чорні-пречорні шкіряні куртки, оті такі дурнуваті білі кепочки з трьома смужками (ніби адідас, як співають польські Kangaroz), светри, шо були в нас популярні на світанку нашої незалежности (всякі там турецькі, в яких нині розкидають гній на селі, а з написами „Boys” – то сама струя тепер!), наклеюють собі на зуби кусні якоїсь жовтої фігні, щоб виглядало, як золоті фікси – одно слово, всі на нього витріщатимуться, а він у свою чергу спостерігатиме за їх реакцією. Для нього це в кайф.

Tempika - 11-5-2005 у 15:21

...зара така мода... під негрів у 80-ті :-)))

Леся Кулик - 11-5-2005 у 17:06

2 Tempika
Я не впевнена, чи зараз домінує мода на негрів...
В загальному? Дкмаю, що абслолютно не всіЮ не всюди.
Швидше у молодіжньому середовищі, але не масово. Хіба, що даєш перевагу медіям, каналам МTV, VIVA, чи тзв. уераїнськи музичні канали.
Тут важливо ще олрєнтуватись на вік, працю, етс.
2 Яндрух
так, ви праві, це дійсно для такої людини кайф, але Пане Яндрух
частіше зустрічається тих, які хочуит бути тренді. Певно це зовсім натуральне у державах, в яких довгими роками доступ до різгих, вперш за все західних, був ограничений. Я це як раз цей приклад відношу до Польщі - початку 90-тих років, але в Україні теж це побачила. Багато разів мене запитувано про марку (фірму), а коли виявилось, що це не фірмове, деяки крутили носом. Для мене головне, щоб це було вигіднеЮ естетичне і не ропалось після першого праня.

Я згідна з Андрієм Біляком!;) Хай кожен радіє по своєму!

Моє запитання: хто більшу увагу надає фірмі: чоловіки, чи жінки?

Леся Кулик - 11-5-2005 у 17:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Біляк
Я вважаю, що чоловіки повинні одягатися у першу чергу так, як їм
зручно,при цьому не забуваючи специфіку своєї роботи.
Далі уже йдуть колорова гама та той чи інший стиль. Зрештою кожен рідіє по своєму ...
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Є пісня з відповідними словами:
Я вийшов із дому - я кльовий пацан....:D

Tempika - 11-5-2005 у 17:32

...фірмі увагу надають сноби :-)) безвідносно до статі...
хоча я сама *ведусь* на одяг і особливо на взуття певних лейблів...
не люблю тратити час на купівлю шмаття, тому якщо бачу, що не
синтетика, мій колір, мір розмір, мій стиль, перевірена *фірма*, стелька
всередині, то не вагаюсь і купую... останнє для мене як знак якості,
чесно :-))

Андрій Біляк - 12-5-2005 у 02:46

А я Темпіку цілком підтримую. Краще купити щось нормальне, якісне, ніж
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika

тратити час на купівлю шмаття

Фірми відомі намагаються постійно збільшувати коло своїх поціновувачів і при цьому повині
якщо не підвищувати, то хоча б підтримувати якість своїх товарів. Це їхні гроші і репутація - а наш комфорт.

Яндрух - 12-5-2005 у 07:51

ФірмА - для снобів та фетишистів!

Андрій Біляк - 16-5-2005 у 00:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
ФірмА - для снобів та фетишистів!


Поясніть темному значення цих слів:)

Яндрух - 16-5-2005 у 08:49

Вчора була неділя: відпуст в Уневі, мотоперегони Ґран-Прі в Лє-Мані (класні виступи Валентіно Россі та Сета Ґібернау!), а в нас на СКА – спідвей – отак усе на раз, - тому не було часу на всяких там снобів та іже з ними. Але нині – гаразд – відповім на отаке провокаційне питаннячко.
Щоб не вдаватися до словників, подам, як думаю на хлопський розум. Ну, сноби – то, як на мене, люди, які прихильні до одного того чи іншого напрямку, течії, принципів у своїй власній виробленій поведінці в своєму ж житті. Причому, прихильні завзято, можна сказати затято, вперто, сліпо. Й до того ж – з відвертим, б навіть сказав, із ворожим ставленням до людей, що не сповідують ЇХНІ принципи. Це великою мірою стосується в манері їх одягання: я б сказав, вони не вдягаються, а надягають на себе всякі лахи, які підходять під їхні принципи та стереотипи.

Фетишисти – ті, які „моляться” на речі (матеріальні), в тому числі й речі свого гардеробу, які їх леліють, пестять, милуються ними і т.д., і т.п.

Андрій Біляк - 17-5-2005 у 22:50

2 Яндрух: Насамперед подякував за розяснення до цього невідомих для мене слів.
І тепер знаючи їх значення повинен не погодитися, що

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
ФірмА - для снобів та фетишистів!


Можливо це й так, проте не можна відкидати й такого факту, що є і будуть такі люди,
які обирають фірмові речі тому, що у них вони почуваються досить комфортно(і нормально носяться здебільшого).

Яндрух - 18-5-2005 у 07:34

Авжеж, я також згідний із цим. Проте раз-поза-раз стаються прикрі випадки, що й т.зв. “фірмові речі” підводять.
А найчастіше ми переплачуємо, купуючи оці самі речі, якраз тільки за розкручену марку.

Андрій Біляк - 2-6-2005 у 00:51

На рахуок переплачуємо - згоден! Тоді це вже стає питанням смаку і фінансів.

jaguara - 2-6-2005 у 01:59

Стосовно фірмИ згадалася буквально кількаденної давності розмова з татом десь такого змісту: Доця, давай я тобі привезу якусь гарну фірмову шматинку. Подивишся собі в інеті, вибереш фасончик... - Тат, та шматки ж міряти тре! -- Та ні, доця, воно ж фірма, вони ж так зроблені, що усі добре сідають!
Переконати, що навіть фірма на дане конкретне тіло може й не ідеально сісти, мені так і не вдалося... я вже мовчу, що особисто ношу куртячки однієї порядної фірми з різницею в 2 розміри і обидві сидять як влиті... Одним словом, отаку чудненьку позицію подолала лише реплікою, що фірмА може не пасувати до мого кольору волосся, адже інет-картинку не прикладеш...