Форум Рідного Міста

POTIAH 76 у Варшаві

Леся Кулик - 13-3-2005 у 11:35

2 Оля Фінк-Фіновицька

Олю, як твої враження після зустрічі 12.03.05 у Traffic-Club, ul. Bracka 25 (маю на увазі спільну промоцію укр. та польської колії: літературний потяг - маршрут Чернівці - Перемишль, зупинка Варшава)??????
У полі пасажирів: Сергій Жадан, Олександр Бойченко, а серед кондукторів модератор Оля Гнатюк, перекладач Богдан Задура і Міхал Петрик.

Aleksandra Fink-Finowicka - 13-3-2005 у 15:07

Гніватимешся на мене, я не була. Мені жал, але саме зараз я хвора (моя мама смєся з мене - ніби непотрібно їхала до Львова - ніби через це застуділась). Все одно, хтось з моїх друзів був напевно, бо про цю зустрич від давна я чула. Спитамся:-)
Шкода, що ваших поетів вживу не побачила. Може поети - не актори - їх не дивитись, але їх читати?

jaguara - 13-3-2005 у 15:18

ну, я особисто віддаю перевагу з ними спілкуватися у неофіційній обстановці :) Не знаю, чим там займався Жадан на цій презентації, теж хворіла і не з"явилася, але що-що -- а тексти він свої читає розкішно, то варте слухання.

Aleksandra Fink-Finowicka - 13-3-2005 у 15:29

Ягуаро! Не роби мені прикрості:( Мені краще думати не так багато втратила через відсутність:(:(:(

:mad:айайай, болі

jaguara - 13-3-2005 у 15:46

не плакай, Олександро, великий український поет Сергій Жадан буде у Варшаві орієнтовно до кінця червня :) думаю, ще надолужиш

Леся Кулик - 14-3-2005 у 14:36

2 Ola Fink-Finowicka,
Wybachaj za latynku
Jaguara prawa, u kvitni u Warshawi bude ne tilky Zadan, a j Jurij Andruxowych, Izdryk, Proxasko, ta inshi. Ne perezywaj, ranishe wyshlju tobi powidomlennja.
Rekomenduju slidkuwaty storinku: http://www.potyah76.org.ua. Matymesh nahodu slidkuwaty usi wazlywi literaturni podiji.
Olu, ja tez prozywau w Polshi. Tut dlja tebe Olu nespodiwanka - bula razom z tobou na misji z "Wolnej Ukrainy", w autobusi "C":)

Aleksandra Fink-Finowicka - 16-3-2005 у 10:06

То ти напевно є учасніком польськомовного форуму цей ж "Wolnej Ukrainy":-) Я їхала автобусом "А".
:D:D:lol::D:):D:) так тішуся зі зустричі!

оля.фф

Леся Кулик - 16-3-2005 у 13:43

Faktychno pidtrymuju kontakt z ljud'my, jaki buly prysutnimy u misji pryvatno, ale z radistju pobachyla twoje prizwyshe u spysku forumiwciw:)