Форум Рідного Міста

Skype - безкоштовні розмови через Інтернет

Андрій Пелещишин - 28-3-2005 у 22:27

Сьогодні з Юрком Сєровим опробували skype - програму для безкоштовних розмов через інтернет (інтернет--телефонія "комп'ютер-комп'ютер" )
Перші враження позитивні. Звук хороший, навіть при діал-ап зєднанні. Розмови безкоштовні по всьому світу, є інші можливості - теоретично (ми ще не встигли спробувати) - телеконференції, голосова пошта.
В чомусь програма схожа на ICQ, але не для тексту а для голосу.
Брати тут http://www.skype.com/

jaguara - 28-3-2005 у 22:55

текстові повідомлення як в асьці там теж пересилаються. Програмка симпатична, щоправда раз у нас була проблемка з колєжанкою -- я на ЛАНі, вона на дайл-апі -- я її чула реал-тайм, вона мене з затримкою не менше хвилини. в чому була проблема ми так і не з"ясували, бо в усіх решті випадків зв"язок був хороший -- і у мене, і у неї

Олексій Мачехін - 29-3-2005 у 09:28

Проблема, Ягуаро, в тому, що нині на ринку України взагалі нема провайдерів, які б гарантували прийнятну для передачі мультимедіа затримку пакетів, а саме: 120-150 мс.
Пелещишину і Сєрову пощастило з провайдером і його завантаженням. Зовсім не завжди так буває і це велика проблема побудови VPN через Інтернет - гарантій якості ніхто не дає.
З особистого досвіду - з Москвою затримка до 10-20 секунд.

Барвінків Борис - 29-3-2005 у 23:31

С-ки трафіку їсть? (на офіційному сайті не знайшов)

Ярема П. - 30-3-2005 у 19:46

Давно користуюсь, як для безкоштовного з'єднання (комп-комп), так і для дзвінків на телефон. Інстальована на Федорі 3. Дуже добре себе поводить, тримаю зв'язок по всьому світу. Одна проблема - якість зв'зку при звонінні на Україну паршива. Порівнював якість зв'язку (телефон) з Америкою, Європою versus Україна - взагалі жах.
Хтось ще пробував? Як результати?

Галина Лев - 31-3-2005 у 00:03

Чую нові для себе цікаві речі, було би незле якби якась добра душа підказала які прибомбаси потрібні до комп*ютера для того, аби та програма запрацювала. Я уявляю, що тре якісь навушники, мікрохвон, а що саме і якої хвірми поняття не маю.

jaguara - 31-3-2005 у 00:28

звук в принципі і на колонки виводиться -- іноді доречно, іноді ні. Мікрофон -- чесно в них не розбираюся. але те що має бути -- то напевне :)

Андрій Пелещишин - 31-3-2005 у 08:48

Цитата:
Я уявляю, що тре якісь навушники, мікрохвон, а що саме і якої хвірми поняття не маю.

Будь-якої . Наприклад NoName Inc. :)

volkorny - 8-12-2005 у 13:00

Активно користуюсь Скайпом для дзвінків на звичайні стаціонарні телефони в Європу та Канаду. Ціни просто смішні - 12 коп/хв. Нажаль на мобільні набагато дорожче - до 1 грн/хв. Правда мінімальний платіж 10Є, зате дійсний 180 днів від останнього дзвінка.

Ярема П. - 8-12-2005 у 13:16

Для безплатних дзвінків по Європі і Америці: http://voipbuster.com , як настроїти лінукс-читати тут: http://david.dw-perspective.org.uk/VoipBuster-Linux-MacOS-Solaris-F...
Все, що потрібно-кинути перші 10 євро, які просто висять на рахунку і ніде не зникають. До речі, на Україну дзвонити дешевше, ніж в Скайпі.

volkorny - 8-12-2005 у 16:45

:D Супер! щойно поставив, і виявляється навіть 10Є платити не треба щоб дзвонити в Austria Denmark Finland Germany Greece Ireland Luxembourg Netherlands Norway Spain Sweden Switzerland Taiwan United States на звичайні телефони (США мобільні теж) БЕЗКОШТОВНО!
:( А так недавно я кілька годин проговорив з Швецією, вірніше мені з України туди дзвонили.... по Скайпу...

volkorny - 8-12-2005 у 16:55

Сорі, там ліміт 60 секунд доки не покладеш 10Є. Але таки варто покласти...

Ярема П. - 8-12-2005 у 19:34

Варто, варто, я теж думав класти чи ні:D В результаті зараз це моє основне знаряддя для розмов.

Андрій Пелещишин - 8-12-2005 у 20:31

Ходять вперті слухи про Скайп для платформи Palm OS. Якщо таке справді появиться, то власники телефонів Трео зможуть за невеликі гроші розмовляти зі світом.

volkorny - 8-12-2005 у 22:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ходять вперті слухи про Скайп для платформи Palm OS. Якщо таке справді появиться, то власники телефонів Трео зможуть за невеликі гроші розмовляти зі світом.

Але враховуючи ціну на GPRS-інтернет - 5 грн/Мб то хвилина розмови навряд буде дешевша 1 грн/хв. Крім того незнаю як з затримками, мені здається у GRPS завеликі затримки голосової передачі.

Тарас Задорожний - 9-12-2005 у 17:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від volkorny
Сорі, там ліміт 60 секунд доки не покладеш 10Є. Але таки варто покласти...

А які гарантії? скільки ця контора існує?

volkorny - 9-12-2005 у 18:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Цитата:
Оригінальне повідомлення від volkorny
Сорі, там ліміт 60 секунд доки не покладеш 10Є. Але таки варто покласти...

А які гарантії? скільки ця контора існує?

Це треба питати Ярему П.

Ярема П. - 10-12-2005 у 14:36

Я користуюсь від кінця 2004 року, на разі ще не підводило, на сайті voipbuster.com, коли логінуюся, є акуратний список моїх розмов з цінами, що збігається з моїм обліком. Моя жінка годинами теревенить з коліжанками з Німеччини і Штатів, я теж маю купу задоволення від безплатних дзвінків. На разі, як видно на сайті, це бета версія. Коли я починав користуватися, список країн з безплатними розмовами був набагато більший. Зараз там майже вполовину він скоротився. Хоча хочу сказати, що ціни в них дійсно не є високі, та і клiєнт під лінухом працює дуже класно. Під віндою не пробував.

Тарас Задорожний - 10-12-2005 у 17:11

Користуюсь ВоіпБастером 2й день. Не перерахував їм ні цента, тому маю розмови по Європі і Штатах до 60 секунд на халяву. Воно дійсно варто. Може вирішу їм кинути 10 евро :)

Sagittarius - 10-12-2005 у 23:27

Випробував voipbuster (під віндовс 2000). Якщо натиснути 2 рази на кнопку ДЗВОНИТИ - клієнт починає одночасно дзвонити на 2 номери (тих самих) і вішається. Ще є проблема з налаштуванням звуку - в мене SBlive5.1 як не крутив не вдалось налаштувати що б мене чули - в налаштуваннях замість скажем мікрофону дає на вибір один з 4 пар каналів у вигляді їх адрес у хексі (скайп, net2phone налаштувались одразу і без проблем). Теж не ложив на рахунок ні центу але на деякі номери (стаціонарні в Америці) видавало радісне повідомлення що можна говорити скільки влізе бо даний номер безкоштовний. Загальні враження позитивні, ще б мене чули взагалі все було б прекрасно.

Андрій Моравський - 21-12-2005 у 15:09

Гм... файно.. а як же тих 10 євриків їм покласти.... ніколи не платив нікому нічого через інтернет... тому НЕ ВМІЮ і НЕ ЗНАЮ як ті гроші їм покласти.... хтось підкаже?....
Хтось вже платив тих 10 євриків...?...має хто досвід?

а то в дисковід запихаю... запихаю..... а воно не бере, зараза :-D

Громов Сергій - 21-12-2005 у 16:20

Чекай-но !!! Ти отримав телефонію ??

Тарас Задорожний - 21-12-2005 у 18:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Хтось вже платив тих 10 євриків...?...має хто досвід?
а то в дисковід запихаю... запихаю..... а воно не бере, зараза :-D

Досвід дехто має... Краще в СД-ром ;)
Якшо зайти на сайтик, то там є форма, яку треба заповнити і з Вашої кредитки їх знімуть. Якшо така є...

Тарас Задорожний - 21-12-2005 у 18:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sagittarius
... але на деякі номери (стаціонарні в Америці) видавало радісне повідомлення що можна говорити скільки влізе бо даний номер безкоштовний...

Навіть не знаю... В мене під ХР не йде так чудово... Пише, шо дзвінок безкоштовний, але на 60й секунді обриває. Треба набирати знов...

Андрій Моравський - 21-12-2005 у 18:34

Код:
Якшо зайти на сайтик, то там є форма, яку треба заповнити і з Вашої кредитки їх знімуть. Якшо така є...


яка кредитка підходить... ? люба? люба карточка? Visa Maestro? Visa Electron? .... а не знімуть більше?...

Тарас Задорожний - 21-12-2005 у 18:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
яка кредитка підходить... ? люба? люба карточка? Visa Maestro? Visa Electron? .... а не знімуть більше?...

Не знаю, не перевіряв... Тут Ярема П. кращий порадник... Напишіть йому в Ю2Ю або аську і він вам пояснить...
А щодо типу картки, то є на сайті детальна інструкція. Успіхів! :)

Ярема П. - 21-12-2005 у 19:29

Віза, MasterCard, PayPall проходить, візою електрон я взагалі не чув щоб хтось розплачувався в інтернеті. Щодо скільки знімає, то знімає суму, яку введеш, проколів ще не було

volkorny - 27-12-2005 у 11:43

Visa Electron теж використовуэться для платежів в Інеті, якщо ця послуга спеціально не закрита. Приватбанк закриває такі картки для Інету, інші банки не усі, принаймі Укрсиб точно не закриває, маю їхню "миттєву".

volkorny - 27-12-2005 у 11:44

Тепер Скайп можна поповнювати на 2.5Є та 5Є.
http://skype.hgcbroadband.com/en/skypeout_buy.htm

Юрій Сєров - 27-12-2005 у 15:07

На сайті ціни для Скайпа вказані з/без ПДВ. Я так розумію знімають з ПДВ?
Хотів би спробувати, але не впевнений чи з моїм дайл-апом затримки будуть терпимі...

Ярема П. - 27-12-2005 у 15:58

знімають за розмови з ПДВ, ясно. Алез даял-апом навіть не пробуй- якість до ...

volkorny - 27-12-2005 у 20:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
знімають за розмови з ПДВ, ясно. Алез даял-апом навіть не пробуй- якість до ...

Не знімають, я плачу 1.7 Cents. Там ж написано: If your billing address is in the EU, you will be charged 15% VAT when you buy SkypeOut Credit.
На даял-апі пробував. Звичайно затримки між репліками співрозмовників були, але фрази звучали чисто без розривів слів. Але даял-апи бувають різні...

volkorny - 27-12-2005 у 21:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хотів би спробувати, але не впевнений чи з моїм дайл-апом затримки будуть терпимі...

Спробуй voipbuster, тобі ж в США треба?
Там можна 60 секунд без буть-яких платежів говорити,
потестити вистачить!

Андрій Моравський - 5-1-2006 у 21:39

Нарід.... така ситуація... з-під Лінукса усе запустилося Скайп запрацював і підконектився...(користувався їх статичним файлом вже компільоване...)

Але от біда як дзвоню на тестовий номер нічого не чую... вже які ручки звуку не шарпав....

пристрій аудіо мені показує як /dev/dsp це в налаштуваннях....

XMMS грає... з іншим проблем не було а от тут... ну хай би мікрофон тілки не рпцював а то тут і звуку нема...шо робити?
Лінукс Кноппікс .... заінстальований на хард....
Дякую

Ярема П. - 5-1-2006 у 23:56

За оутпут відповідає в тебе /dev/mixer напевно. Подивися в настройках міксера.

Ярема П. - 6-1-2006 у 22:19

От чорт, воайпібастер забрав штати з безплатних дзвінків!!!!!! Ммммм, прикро... Може хтось знає як ще безплатно в штати дзвонити?

volkorny - 23-1-2006 у 21:20

Тепер Скайп можна поповнювати ваучерами номіналом 2.5$ 5$ та 10$
Придбати можна наприклад через http://www.rupay.ru. Хто мене знає - може звертатись до мене - допоможу.

Ростислав Скарбек - 18-3-2006 у 04:15

З кредитних карток в цілому світі підходять для оплати тільки VISA (не Visa Electron, а просто VISA), або MasterCard. Skype i VoipBuster також, МАБУТЬ, приймають оплату через банк. Пластикові карточки кошутують досить дорого, але є віртуальні карточки, які тільки для Інтернету використовуються. Вони в 4 рази більші за пластикові і на папері зроблені. В Україні їх можна точно замовити в Кредо Банку (КредитБанк Україна) і коштує 1 долар виготовлення і 5 доларів річна підтримка. На неї бажано класти лише ту суму, яку збираєтесь витратити. Ми на роботі такою користуємось для оплати на Google і ніяких проблем.

Ярема П. - 12-4-2006 у 14:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський

Але от біда як дзвоню на тестовий номер нічого не чую... вже які ручки звуку не шарпав....

пристрій аудіо мені показує як /dev/dsp це в налаштуваннях....

XMMS грає... з іншим проблем не було а от тут...


Розібрався я з цим на лінуксі. Це під КДЕ його звукова система артс блокує /dev/dsp. Треба просто її виключити в настройках КДЕ, або поставити галочку на "Автоматично зупиняти коли вільний впродовж" і там поставити найменший час, одну, дві або 3 секунди. Після того все має працювати.

Ярема П. - 12-4-2006 у 14:51

Для любителів потеревинити на халяву з Європою, зокрема Німеччиною, пробуйте http://sipdiscount.com/ , тільки треба поставити собі якийсь сір-клієнт. Для лінукса я використовую xten, є там і для мастдая теж клієнт: http://www.xten.com/index.php?menu=download
Конфігурація (з малюнками) описана тут: http://www.voiptalk.org/products/xsetup.html
і тут:
http://www.voipuser.org/forum_topic_322.html

Ярема П. - 12-4-2006 у 15:59

Arts в кде блокує не сам /dev/dsp, а доступ до нього. chmod 777 /dev/dsp допоможе, якщо проблема не в Arts, а в алзі або осс.

Юрій Сєров - 6-4-2008 у 19:03

Знайшов ще одну аналогічну програму для ip телефонії. JustVoip.
Привабила цінами. На багато напрямків (в тому числі США і Канада) дзвінки безкоштовні або значно дешевші ніж в Скайпа.
Ціни можна подивитися тут: http://www.justvoip.com/en/calling-rates.html
Пробував тестові дзвінки - якість досить непогана. Єдиним недоліком є те, що навіть якщо плануєш дзвонити на Free-напрямки потрібно поповнити рахунок, причому на 10 євро одразу.
Крім того, можна вказувати свій номер телефона, тож абоненту, якому Ви телефонуєте буде висвічуватися Ваш номер. А ще можна слати смс, також дешевше ніж з телефону.
Поповнювати рахунок можна за допомогою поширених платіжних систем, в тому числі і paypal.

Ярема П. - 7-4-2008 у 18:20

На даний момент в них дійсно найнижчі ціни на дзвінки в Україну.

Юрій Сєров - 10-12-2008 у 00:10

Skype уклав угоду з Приватом. Тепер ніби має стати простіше поповнювати рахунок
Навіть сайт спеціальний відкрили: http://skype.privatbank.ua/

Степанюк Василь - 10-12-2008 у 00:36

Поповнити рахунок Skype можна було і раніше через банкомати ПриватБанку, а тепер як я зрозумів http://expert.com.ua/23588.html буде популяризуватися серед українців ...

Юрій Сєров - 12-3-2009 у 13:59

Можливо, у Скайпа з'явиться серйозний конкурент від Google
http://korrespondent.net/tech/technews/769758
Треба буде потестувати. Незрозуміло чи буде безкоштовним зв'язок комп'ютер-комп'ютер.

А гуглток продовжує пищати неймовірно.

Ярема П. - 12-3-2009 у 20:23

Це в тебе звукова карта така, напевно. Ти на інших компах не пробував потестити перед остаточним вердиктом?

До речі, на мобілах рекомендую http://www.fring.com - є все, навіть SIP.

Юрій Сєров - 13-3-2009 у 01:42

В гуглтоці пищить, а тут же в скайпі не пищить. До чого тут звукова?

Ярема П. - 13-3-2009 у 01:59

Ну що, на всіх компах пищить чи тільки на одному? От на твому eee 1000H пищить (в тебе ж там вінда, підозрюю)? А на іншому стаціонарному десктопі пищить?

Юрій Сєров - 13-3-2009 у 02:11

На асусі ще не пробував. На десктопі і на старому ноуті пищало. Можливо, проблема з іншого боку.

Sashko Nedoviziy - 13-3-2009 у 09:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Поповнити рахунок Skype можна було і раніше через банкомати ПриватБанку, а тепер як я зрозумів http://expert.com.ua/23588.html буде популяризуватися серед українців ...


...а віднедавна і через MoneyBookers. Мені там зручніше, оскільки послугами Привата не користуюсь.

Viktor Tkachenko - 13-3-2009 у 11:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Поповнити рахунок Skype можна було і раніше через банкомати ПриватБанку, а тепер як я зрозумів http://expert.com.ua/23588.html буде популяризуватися серед українців ...


а віднедавна і через MoneyBookers.

Так, справді, скайп стає з кожним днем зручнішим і зручнішим.

Андрій Пелещишин - 13-3-2009 у 12:08

Ложка дьогтю до похвал в адресу Skype
http://stfw.ru/page.php?id=7399
Ця інформація досить ненова, проте мене вона завжди насторожувала

Юрій Сєров - 20-11-2009 у 19:58

eBay продав 70% долю власності на Скайп групі інвесторів.
http://korrespondent.net/business/companies/1019779

Юрій Сєров - 6-3-2012 у 13:54

Якусь чергову дурню придумали.

У Нацкомісії з питань регулювання зв’язку надумали брати плату за Skype

Таке враження, що влада відволікає населення від якихось глобальніших проблем (можна сказати, "тролить" населення :) )

Як вони це збираються реалізовувати?

Не знаю, наскільки реально технічно фільтрувати трафік скайпа і наскільки складно буде це запровадити провайдерам. Фільтрувати треба буде весь трафік, який містить ознаки, що це voip.... Існують інші програми, типу ooVoo, та й Google надає можливість відеоспілкування...

Андрій Пелещишин - 6-3-2012 у 20:26

Це не думка керівника держструктури, це якийсь потік свідомості...
Цитата:
Ось яскравий приклад – Skype. За три роки з невідомої компанії вона перетворилася на мільярдний за вартістю актив. Вона працює на базі хмарних технологій. Ця компанія, можна сказати, віртуальна. Крім співробітників і обладнання, на якому вони працюють, основну вартість Skype формує програмне забезпечення. Гроші вона приносить великі. Разом з тим зростає і навантаження на мережі. Операторам зв’язку нікуди подітися. Регулятори вимагають від них поліпшення якості послуг – розширення мереж. Але в операторів на це вже немає грошей.

Марення! До чого тут "віртуальність" компанії Скайп? Що вона сервіси надає? Ну так не всім чавуній варити.. Чи він вважає, що Скайп краде байти, і вони не піддаються обліку оператором..?
А чого це в операторів нема грошей і чому їм погано, що навантаження зростає? Значить зростають продажі, супер! Ну а хочеш більше продавати продукції - більше купляй ресурсів, інакше бізнес не зробиться (хочеш більше трафіку продати - купляй кращі канали).
Цитата:
І у нас буде 100 Мбіт / сек – швидкість доступу до мережі, але якість надання послуг – як по dial up (застаріла технологія передачі даних).

це щось феєричне, перекладу з чиновницької на українську не піддається
ну а щодо того, що:
Цитата:
А нові мобільні мережі четвертого покоління – 4G (LTE) – просто не будуть окупатися

А може вони нікому нафіг не потрібні? Ринок має визначати, чи потрібна технологія, а не чиновник. Я підозрюю, що і в 3G не так багато користувачів.. Я наприклад користав 3G, а потім відмовився. Для "мобільності" мені вистачає звичайного GPRS.

Андрій Пелещишин - 6-3-2012 у 20:37

Цитата:

Не знаю, наскільки реально технічно фільтрувати трафік скайпа і наскільки складно буде це запровадити провайдерам.

За лінком, який наведений вище, є цікава стаття про скайп. Можливо вона трохи і застарала, але і Скайп не стоїть на місці. Якщо коротко, то фільтрування трафіку Скайп - вкрай складна задача.

Юрій Сєров - 6-3-2012 у 21:27

Ініціатива цього чиновника не нова, в Росії вже щось пробували таке пропхати. Лобіювали це телефонні компанії - ясно, хто буде дзвонити закордон за їхніми шаленими тарифами. Ось і наші щось пробують. Можливо нові власники укртелекому.

Ольга Красилова - 8-3-2018 у 14:14

Помимо скайпу можна використовувати і інші бесплатні програми Discord, Raid Call, Wats Up