Форум Рідного Міста

Творчий потенціал форуму

Nazar - 31-3-2005 у 11:42

Був час, коли я оцінював дії форумців, більш творчими, ніж інформативними, і цей потенціал збільшувався.
Наразі тенденції у цьому напрямку мене засмучують.

Люди зникають, аудиторія не розвивається, що, нема хіба про що говорити?
Чи заїжжені теми обговорені заїїженими користувачами, і тому не мають розвиткового продовження?

Одним словом, у цій гілці можна було б обговорити про концентраційні дії що до цього, та й просто поплакатись.

Круціфукс. - 31-3-2005 у 12:13

Як на мене, свіжі теми Яндруха - особливо політичні - є доволі творчо свіжими :-))

Олександр Шевченко - 31-3-2005 у 12:24

Ага, комедійний театр одного актора ;)

Tempika - 31-3-2005 у 15:06

...згідна з Назаром... стало скучно :-(((

Олексій Мачехін - 31-3-2005 у 15:16

Ви як собі уявляєте? Приходить на форумлюдина яку на порозі попросили представитись на ім`я-прізвище, потім дозволили писати і тут вона сіла і почала робити креатив? Вірші писати?
Петро Небувайло написав вірш такий-то....
Марічка Забудько написала відгук....
Гриць Пацик погодився...

В такому офіціозі далеко не всякий наважиться щось писати.
Плюс до того нас доволі захопила політика минулого року і всі творчі наміри відійшли на другий план. І не тільки у нас - не випустили заплановані альбоми Чубай і Терція, скажімо.

jaguara - 31-3-2005 у 16:00

я взагалі не надто розумію проблеми... я наприклад і не збираюся свої креативні потуги одразу на форумі викладати -- хай нарід вже не ображається -- занадто то інтимна справа, коли йдеться про щось серйозне. одне діло в римуванні повправлятися -- то легко, як щодення зарядка для хвоста, а зовсім інше виставити на заг огляд кров"ю написане дітище.
а що стало нудно -- ну не згідна. залежить, що кого цікавить, окрім того різні дні бувають -- іноді не хочеться встрягати в суперечку, іноді просто ніщо не зачіпає, а буває що й актуальне випливе, от і вставляєш своє. так що -- все залежить.

Tempika - 31-3-2005 у 16:35

...ось збиралися зустрітися 1 квітня, і все знов повисло в повітрі,
ніхто не викладає вже ні віршів, ні оповіданнячок... тоска.... тільки й
робимо, що вставляємо 5 копійок, а справжньої розмови або навіть
дискусії не виходить.

Odarka - 31-3-2005 у 20:14

З цією "новою" темою Назара, я відчуваю, що знову буде цікаво і не скучно:)))))))))))
:D
Я думаю, що всі помучилися..всім треба кудись поїхати, відпочити, поїсти вітамінок, а потім знову повернутися і почати дискутувати...чи не так:rolleyes:;)

Олексій Мачехін - 1-4-2005 у 09:19

Незнаю, в 2003 році пік творчості на форумі припав на осінь. В 2004 такого явища як творчість тут взагалі не було.

Nazar - 1-4-2005 у 10:45

Не так категорично - вона була, хоча запал захоплюючих ідей, які би сприяли кому зробити зарядку, кому знайти себе, кому себе зрозуміти дійсно зменшився.

З моїм щастям вітамінки напевно заміню на канапки, і буду мріяти про гори:rolleyes:

Давайте може троха погенеруємо якісь початки, котрі б відволікли
б троха від політики та соціальних справ, для мене доволі болючих, і може придумаємо початок якоїсь забавки, чи кліпу чи ще ЧОГОСЬ, і чим менше буде прогнозований у задумі розвиток цього, тим буде воно "творчіше".

І ще, я це написав, не стараючись показати що мені нудно, та й не кажу цього зараз, але ЩОСЬ мені таке тепленьке дзигою ворушиться в грудях і не має продовження у викладенні.

Tempika - 1-4-2005 у 12:15

...може тре якісь форумські конкурси організовувати – для художників,
фотографів, тих, хто пише... скажімо, конкурс на найкращий весняний
спогад... або на найвеснянішу фотку, або на найвеснянішу картинку...
може, хоч дух суперництва когось пробудить на творчість?... :-))

Олексій Мачехін - 1-4-2005 у 12:22

Для цього на форум має бути вільний доступ :)

Tempika - 1-4-2005 у 13:12

...гм... а зараз що, не вільний хіба? :-)))

Олексій Мачехін - 1-4-2005 у 13:36

А ви спробуйте зареєструватись :)

Nazar - 1-4-2005 у 14:01

Олесю! Гадаю, не причина в реєстрації, і таки така система виключає страчені емоції, які також шкодять творчому потенціалу.
Хоча я вже давненько не реєструвався.

Олексій Мачехін - 1-4-2005 у 14:23

Я не наполягаю, але висловлюю свою думку. Це, без сумніву, впливає.

Чарівник з міста Гамельн - 1-4-2005 у 15:08

Назаре, ще не все втрачено: буття циклічне, тому після чергового Рагнароку форум гарантовано чекає новий розквіт творчості. Навіть не зважаючи на те, що для реєстрації необхідно буде вказувати кількість крил та наявність перепонок між ними :)

Nazar - 1-4-2005 у 15:30

Я вірю в цюциклічність не менше, ніж в помаранчеву ідею:)
Але гадаю, що їй потрібно допогти з початком.

Теорія Олеся - нові творчі ідеї = новим відвідувачам, так, як старі вже все створили. Я не перефразовую, лише стараюсь зрозуміти пов'язаність творчості з реєстрацією.
Якщо це насправді так, так давайте "давити" на адміністрацію, про можливість незалонгованихдописів, так як це у Фішки на форумі (не шкодить, до-речі).

jaguara - 1-4-2005 у 15:44

а про конкурси ідея прикольна :lol: а судді хто? і номінації?

Олексій Мачехін - 1-4-2005 у 16:04

Назаре, я не те мав на увазі. Я мав на увазі те, що ускладнена реєстрація, вимоги до назви ім`я і прізвища є чинником зниження творчої активності. Але я не казав що треба відкрити можливість анонімних повідомлень :)
Також, якщо пам`ятаєш, я згадував про політику.

Що до конкурсів - оно вже два роки конкурс на кращу тему. На наповнення форуму це не вплинуло, бо у порівнянні з 2003 роком, рік 2004 був явним провалом.

Odarka - 1-4-2005 у 16:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від jaguara
а про конкурси ідея прикольна :lol: а судді хто? і номінації?


Суддя в нас один - це Андрій:))

Tempika - 1-4-2005 у 17:52

...ну як хто судді... голосувати будемо :-)))

Nazar - 2-4-2005 у 10:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від мого колєги Олексія
Я мав на увазі те, що ускладнена реєстрація, вимоги до назви ім`я і прізвища є чинником зниження творчої активності.


Якраз це я і стараюсь зрозуміти, і поки що з цим не погоджуюсь. Чому?

Андрій Пелещишин - 2-4-2005 у 11:54

Хочу нагадати, що:

Цитата:
На Форумі забороняється публічне обговорення дій Адміністрації по модеруванню Форуму (як то: обговорення правил Форуму, закриття/відкриття тем, вилучення повідомлень, обмеження доступу користувачів до Форуму, призначення модераторів і тому подібне). Усі зауваження по модеруванню Форуму прохання надсилати Адміністрації через службу приватних повідомлень u2u.


Це стосується, зокрема, і обговорення процедури реєстрації користувачів

Nazar - 2-4-2005 у 12:30

Тобто, якщо обговорення визначить що саме заважає творчості форумців, і якщо тим виявиться "процедура", то виявляється що це виявляти заборонено.
Цікаво.

Олексій Мачехін - 2-4-2005 у 13:42

Андрію, це не обговорення дій адміністрації. Ну принаймні не з мого боку.

Tempika - 2-4-2005 у 14:03

...мені теж здається, що *дії адміністрації* і *процедура реєстрації* не
одне й те ж саме... якщо десь у правилах визначено їх тотожність, то
прошу на це вказати... :-))

Андрій Пелещишин - 2-4-2005 у 14:10

Я ж лише нагадав про Правила, нікому жодних зауважень не робив

dr.Trollin - 3-4-2005 у 08:33

Ну творчість... а що творчість? її не підстігнеш.
та і (імхо) форумчан багацько є сильнозамотаних як у світі реальнім, так і у Мережнім. то отудить і креатив витікає
(як вода сяючим струмочком з промінними блискітками, що від блискують сяйво перерозігрітого аж на червоне життєвими проблемами чола форумців)

Tempika - 3-4-2005 у 09:51

...людина сама собі створює свою замотаність :-)) хто не вміє правильно
розставити акценти у власному житті, постійно ховається від себе і
світу, той і не вміє творити... ні власного життя, ні жодних несподіваних
матеріальних його проявів у риму, прозою, картинкою, плямою, стилем
одягу, вражаючим ракурсом на фотці або через відкриття, гідне
нобелівської премії, через дітей або просто вирощування яблуньки на
безнадійно сірому клаптику землі... люди, не ховаймося один від
одного!! :-)))

Bis - 3-4-2005 у 20:55

Тож творіть, шановні форумчани!!! Але не забувайте про "ПРАВИЛА" і про те, що за їх дотриманням слідкує "кулеметник на вежі" дії якого "не обговорюються"...
Що не пишеться під прицілом? А ви будьте білими, пухнастими і чемними, пишіть про "сльози, рози і морози", а якшо не виходить, то про "кровь, любовь, морковь"...
Витер свої повідомлення, що могли когось образити... вийшов такий собі "політкоректний Bis"... і кому тепер я такий стерилізований треба?..

:baddevil:

Андрій Пелещишин - 3-4-2005 у 21:16

Мушу сказати, що останній допис я сприймаю як образливий в адресу адміністрації Форуму та мене особисто. Особливо оце - "кулеметник на вежі". Для мене це болюче та неприємно.

Bis, xочу ще раз нагадати, що я особисто та ніхто з адміністрації жодним чином не обмежує Ваших творчих поривів. У Інтернеті існують тисячі сайтів, де ви можете вільно реалізовувати свої творчі плани. Крім того, без особливих труднощів Ви можете реалізувати власний проект, де вільно і в обраній Вами формі подавати свою творчість.
Адміністрація не перешкоджає нікому нічого писати. Адміністрація лише слідкує за тим, щоби на Форумі не розміщувалися матеріали чи провадилися інші дії які суперечать Правилам Форуму або законам.
У той же час писати Ви можете що завгодно. Мені байдуже. Просто публікувати можете в інших місцях. Або не публікувати взагалі.

Bis - 4-4-2005 у 04:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Адміністрація не перешкоджає нікому нічого писати. Адміністрація лише слідкує за тим, щоби на Форумі не розміщувалися матеріали чи провадилися інші дії які суперечать Правилам Форуму або законам.



Більшість форумців, що роблять дописи з дому користуються піратськими версіями програм навідь для "коректної" участі у обговореннях.
Одже добра половина повідомлень на Вашому Форумі прямо чи опосередковано порушує закон про авторскі права...

Ваші діі, ПАНЕ АДМІНІСТРАТОРЕ?

:baddevil:

Круціфукс. - 4-4-2005 у 07:58

Bise, твій рефлекс "протестного драйву" "проти системи" виглядає тут, м'яко кажучи, трохи фальшстартом. :))

Доктор Троллін правильно каже: "креатив" витікає поза форум. Тобто, туди, де від нього і користі може бути більше. І де "цільова аудиторія" є. Так чи не так? Навіщо писати, скажімо, вірші, на всеохоплюючому дискусійному форумі, якщо для цього вже є сайти типу http://litclub.lviv.ua?

Tempika - 4-4-2005 у 08:39

...на сайтах типу http://litclub.lviv.ua поети пишуть для поетів, а пересічні
громадяни (шановна публіка) туди не ходять, як я, наприклад... а деколи
хочеться прочитати такий ось *випадковий вірш*... :-)

Nazar - 4-4-2005 у 09:29

Пристаю до Темпіки.
Форум на початках відмінно справлявся з впровадженням творчих поглядів у "всеохоплюючий дискусійний форум" додаючи цим йому більшої "всеохоплюючості", створюючи свою цільову аудиторію. Досить смачно виходило, між іншим.

сумна - 5-4-2005 у 18:16

Думаю, не все так зле.
Може це саме той випадок, коли можна застосувати теорію циклічності?
Звичайний тимчасовий спад активності перед наступним сплеском.

Nazar - 5-4-2005 у 20:51

Палко вірю у ту циклічність.
Взагалі мета заведення теми дещо трансформувалась у не зовсім те. у що планував я.
А саме пленував дещо підштовхнути той сплеск у ідеях подальшого розвитку.