Форум Рідного Міста

Коли нести заяву в ЗАГС?

Demyan - 31-3-2005 у 12:48

Підкажіть будь-ласка хто має досвід коли нести заяву в РАГС (центральний). Був там сказали що за 1 місяць та 1 день. Але планую одружуватися в серпні, час весіль. Кажуть що треба за 3 місяці нести, а в РАГСІ по іншому. Виходячи з їх логіки я розраховую час прихожу з самого ранку та по ідеї маю бути першим в запланований день, тобто будь-коли. Але щось мені мало в це віриться тому порадьте як краще робити хто

Олексій Мачехін - 31-3-2005 у 13:31

Тра` раніше йти, бо все буде зайнято.

Demyan - 31-3-2005 у 13:54

Ну а вони скажуть приходьте за 1 місяць і один день...

Олексій Мачехін - 31-3-2005 у 13:59

Значить не в ті двері ввійшов.

vovka - 31-3-2005 у 15:31

Щоб попасти на суботу і на то число яке ти хочеш треба мати там знайомих, яким потім треба віддячити :) Інакше майже нереально попасти саме тоді коли хочеш..

Demyan - 31-3-2005 у 16:53

Ну так встановлені якісь же норми терміни....чи знову виходить корупція??? За що ж ми боролися???

vovka - 31-3-2005 у 20:40

Про які ти терміни ? Там єякісь три тижні. Але на суботу попасти нереально, не тому що корупція, а тому що бажаючих багато, і всіх обслужити фізично не реально. То я з досвіду коли знайомі восени одружувалися... Хоча можливо і так пощастить...

На якийсь інший день, понеділок -пятниця : будь-ласка, неси заяву і проблем нема, і корупції нема...

А раз ти плануєш в серпні, так правильно тобі там сказали - за місяць заяву. Чи за три тижні вроді раніше було.. Тому то я кажу, що в таку пору нереально попасти на суботу без звязків.

Demyan - 1-4-2005 у 08:54

А якщо я не маю звязків, прихожу рівно за 1 день і 1 місяць, з самого ранку. Тоді виходить що я перший а отже можу вибирати і суботу в будь-який час, цей день же має бути вільним бо раніше заяв не можна подавати. А якщо ні то де тоді правда? як можуть раніше попасти туди заяви коли термін 1+1?

Олексій Мачехін - 1-4-2005 у 09:21

Пізніше неможна. Інакше довідку про вагітність треба нести.

Користувач Олесь - 1-4-2005 у 10:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Пізніше неможна. Інакше довідку про вагітність треба нести.


Тоді простіше скористатися корупцією в охороні здоров'я і зробити довідку про вагітність. :baddevil:

Nazar - 1-4-2005 у 11:01

Нема в мене досвіду про то.
Я приносив за три тижні, мене записали на суботу, це був так само серпень, було декілька вільних "вікон", я вибрав найпізніший - бо ми любимо поспати.
Троха важче було зі шлюбом, бо настоятель храму мав на той день багато шлюбів, і тому не вийшловсе відразу.
Спочатку був шлюб, потім двогодинна прогулянка Львовом (до-речі рекомендую включити в графік - незабуваємі фото), потім розписка, потім гулянка:)