Форум Рідного Міста

Кодування кирилиці

HEKPOMAH - 25-12-2002 у 12:39

Глюк - не всюди, підозрюю, проставлене кодування. Зірок собі адміністратори понаставляли, а забули елементарні речі. Пропоную не сподіватися на те, що у всіх стоїть дефолтом CP1251. А спеціально під кожен сайт, зроблений за принципом "свині в космосі", підлаштовуватись не хочеться!

vovka - 25-12-2002 у 16:38

Цитата:
Першим відправив користувач HEKPOMAH
Глюк - не всюди, підозрюю, проставлене кодування. Зірок собі адміністратори понаставляли, а забули елементарні речі. Пропоную не сподіватися на те, що у всіх стоїть дефолтом CP1251. А спеціально під кожен сайт, зроблений за принципом "свині в космосі", підлаштовуватись не хочеться!


Що стосується форуму , то цет радше проблема хлопців з xmb, які не поставили необовязковий(альтернативний до заголовку відповіді сервера) чарсет в хтмлках. А щодо сервера, то там таки в конфігурації апача, або в htaccess треба адміну прописати нормальне кодування. Хоча незнаю, в мене відображається добре. Віндовс, браузер ІЕ. Ти б сказав, що саме і де відображається погано, а заодно і операційну систему, браузер, може б хто відповів.


p.s. Особисто мене трафляє, коли людина кричить що всюда глюки і не вказує причини і умов. Це так роздуми...Нічого особистого..

HEKPOMAH - 26-12-2002 у 18:21

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Цитата:
Першим відправив користувач HEKPOMAH
Глюк - не всюди, підозрюю, проставлене кодування. Зірок собі адміністратори понаставляли, а забули елементарні речі. Пропоную не сподіватися на те, що у всіх стоїть дефолтом CP1251. А спеціально під кожен сайт, зроблений за принципом "свині в космосі", підлаштовуватись не хочеться!


Що стосується форуму , то цет радше проблема хлопців з xmb, які не поставили необовязковий(альтернативний до заголовку відповіді сервера) чарсет в хтмлках. А щодо сервера, то там таки в конфігурації апача, або в htaccess треба адміну прописати нормальне кодування. Хоча незнаю, в мене відображається добре. Віндовс, браузер ІЕ. Ти б сказав, що саме і де відображається погано, а заодно і операційну систему, браузер, може б хто відповів.


p.s. Особисто мене трафляє, коли людина кричить що всюда глюки і не вказує причини і умов. Це так роздуми...Нічого особистого..


А от я особисто роздумую, що мене неособисто трафляє нахаляву особисто лазити всюди і перевіряти, а чи і тут глюки є? А потім ще особисто писати листи, які когось особисто й неособисто трафляють. :) От зайшов уперше на http://misto.ridne.net/ і уздрів зюгрики. А сьогодні ні. Бо вчора переставив на CP1251. А може, вже й справили. І хто знає, що буде завтра? На глибшій сторінці? Якщо у цьому напрямі систематично ніхто не попрацював?
ОС і бровзер адмін собі гляне, коли схоче - на то є протокол роботи. І незалежно від авторів, ОС і бровзера кодування _повинне_ бути проставлене!

vovka - 26-12-2002 у 20:19

Цитата:

ОС і бровзер адмін собі гляне, коли схоче - на то є протокол роботи. І незалежно від авторів, ОС і бровзера кодування _повинне_ бути проставлене!

Ну так в протоколі не фіксується в якому саме браузеру щось криво відобразилося. Щодо того що кодування повинно бути проставлено, я згоден. Це проблеми сервера.
Але все ж таки, причину при якій виник глюк вказувати потрібно, інакше його не поправлять. Може ти там наприклад в браузері сам перемудрив з настройками і ніякий адмін тобі не допоможе.

Андрій Пелещишин - 26-12-2002 у 21:06

Цитата:

ОС і бровзер адмін собі гляне, коли схоче - на то є протокол роботи.


Чесно кажучи, в мене і без того вистачає різної роботи. Форум є проектом "для душі", я з нього не живу та гроші на ньому не заробляю. Тому уваги йому багато приділяти не можу. Природньо, що десь трапялються неточності та помилки. Дякую за інформування. Що не вимагає великих зусиль виправляю, багато залишаю як є. Ви, якщо будете регулярно на Форумі, ще багато неточностей знайдете :(.

Цитата:

А спеціально під кожен сайт, зроблений за принципом "свині в космосі", підлаштовуватись не хочеться!


Але Вас сюди здається ніхто на налигачі не тягнув і на ланцюг до Форуму не прикував, тому зауваження щодо "свиней у космосі" вважаю недоречним. Я стомився казати - не подобається - забудьте адресу і край! І підлаштовуватися не прийдеться.
Якби я на кожен сайт, на який потрапляю дописував, якої нездалої думки я про нього, то мені певно 48 годин на добу мало б було.