Форум Рідного Міста

Пропозиція - Latest posts на сторінці порталу

Олександр Дєдик - 7-4-2005 у 18:18

Чи не можна було б зробити так, щоб список останніх повідомлень вів не на треди, а на власне останні повідомлення у тих тредах?
Я гадаю, що функціональність цього списку найбільш цікава тим, що можна побачити актуальні обговорення, а коли намагаєшся перейти по лінку, то потрапляєш на першу сторінку

jaguara - 7-4-2005 у 18:29

праворуч є графа "останнє повідомлення" коли і хто його написав, а поруч стрілочка. отуди й тиснути тре і буде Вам останнє повідомлення треду

Тарас Сокальський - 8-4-2005 у 11:52

Було б прикольніше, якби в БД фіксувалися останні повідомлення, прочитані користувачем в кожному треді. Тоді, відповідно, можна було б показувати йому перше непрочитане ним повідомлення.

Олександр Дєдик - 8-4-2005 у 12:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від jaguara
праворуч є графа "останнє повідомлення" коли і хто його написав, а поруч стрілочка. отуди й тиснути тре і буде Вам останнє повідомлення треду

Якщо я вас правильно розумію, то ви маєте на увазі ситуацію уже коли я переглядаю список тем (чи список розділів), а мене цікавить перехід зі сторінки порталу. (а якщо ви усе ж таки про сторінку порталу, то я мабуть сліпий бо не бачу там таких лінків)

Дмитро Тарасов - 8-4-2005 у 12:55

Графа "останнє повідомлення" і описана стрілочка на сторінці "Сьогодні" головного меню

jaguara - 8-4-2005 у 13:02

Підтримую ідею Тараса Сокальського -- бо коли протягом кількох днів не залажу на Форум, цікаві пости опиняються десь далеко (мені ж-бо ліньки всі теми переривати, як думаю багатьом) і випливають в кращому випадку або пізніше, або до певної міри вже втрачають актуальність...

Олександр Дєдик - 8-4-2005 у 13:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Тарасов
Графа "останнє повідомлення" і описана стрілочка на сторінці "Сьогодні" головного меню

дякую, вибачте за необізнаність у всіх можливостях форуму

Captivitas - 8-4-2005 у 16:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від jaguara
Підтримую ідею Тараса Сокальського -- бо коли протягом кількох днів не залажу на Форум, цікаві пости опиняються десь далеко (мені ж-бо ліньки всі теми переривати, як думаю багатьом) і випливають в кращому випадку або пізніше, або до певної міри вже втрачають актуальність...


Було б зручно.
Коли довго не буваєш на форумі, то доводиться заходити у улюблені розділи та сортувати "останні за ___ днів".