Форум Рідного Міста

Диверсія проти "Поступу"?

Користувач Олесь - 8-4-2005 у 08:27

Саме таке спало на думку після прочитання статті "Ватикан оприлюднив заповіт Папи" в нинішньому випуску газети ( http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=39267 ):

Всюди в статті написано "пантифік" (через "а" і з малої літери), хоча "понтифікат" написали добре.

"У документі пантифік також заявляє, що його врятування від пулі під час замаху у 1981 році було чудом."

"...оскільки з моменту проголошення про їхнє возведення у сан жалування їм виплачували за попередні роки."


Хтось має друкований примірник "Поступу"? Там теж таке?

Андрій Пелещишин - 8-4-2005 у 09:15

Цитата:
пантифік


А може комусь видалося, що так звучить більш пантово

Tempika - 8-4-2005 у 09:20

..ну коректор мабуть був на лікарняному :-))

Dmy - 8-4-2005 у 15:23

Хіба що чудо - слово легітимне, хоча мені й не дуже подобається (проте зачудований - цілком славно)
Цитата:
ну коректор мабуть був на лікарняному :-))

Коректор був не на лікарняному, а у стані глибокого жалувАння за Папою, тому жАлування йому не платити, доки не проспиться! :mad:
Але Головред із ним - із тим коректором.
Хто-небудь знає, хто такая грамотная Уляна Івашків?

Нормалайзер - 8-4-2005 у 20:44

насправді - ніякої диверсії нема.
уже давно Поступ вирізняється показовим нехлюйством коректорів: помилки - в кожному номері...
можна сперечатися про те, скільки їх на сторінці, але не треба про те, є вони, чи - нема
апофігоз просто

Tempika - 8-4-2005 у 20:48

...та причина як правило в одному... вони роблять вигляд, що платять, а
ми робимо вигляд, що працюємо... часто просто низька зарплатня не
дозволяє працювати на повну силу... звідси пофігізм і апофігоз.

Андрій Пелещишин - 8-4-2005 у 21:20

В мене ніколи не було контактів з Поступом, і я думаю, що це одна з найпровесійніших газет регіону.
Проте, якийсь час мав часті контакти з журналістами однієї, також досить великої газети, і був просто вражений (в негативному сенсі) їхнім ставленням до роботи, і роботи (в смислі працедавця) до них.
Що там було первісне - не знаю, але факт був. Пригадую, доручили некомпетентній журналістці вести комп'ютерну рубрику, що, з одного боку, в неї не викликало жодного ентузіазму, а з другого, - породило масу проблем з підготовкою матеріалів. І ляпів навзірець згаданого в чільному повідомленні там було аж задосить.
Коли я запитав, чого не дати когось професійнішого, мені повідомили, що спеціально під комп'ютерну рубрику брати нікого не будуть, а ця журналістка "недовантажена" роботою

Підозрюю, що і в випадку, що обговорюється, мало місце щось подібне.

сумна - 9-4-2005 у 11:31

Пам'ятаю, років зо три тому був один номер "Поступу", що просто-таки ряснів помилками. По кілька в одному слові.
Було велике бажання відіслати його в редакцію з відповідним коментарем.
Але потім подумала: нащо? Вони і без мене все це бачили.
Коли з'являється ТАКИЙ номер, має бути соромно всім - і журналістам, і працедавцям.

Ігор Мартинів - 9-4-2005 у 13:55

А справді хтось бачив паперове число того Поступу? Може просто на веб пішли невичитані тексти. Наскільки мені відомо адміністратору просто скидають файли з помітками, куди саме їх публікувати.

У нас в "Газеті", наприклад, адміністратор копіює тексти уже зі зверстаних сторінок і то тільки після ятого, як їх відправляють до друкарні. Відповідно на сайті і на папері маємо 100% аналогічний контент, адже на верстці тексти ще раз вичитуються, більше того, щось може просто "злетіти" через відсутність місця, щось коротиться (іноді досить суттєво) або переписується.

Андрій Пелещишин - 9-4-2005 у 20:47

З твого допису я зрозумів, що газета має і в Інет скидати редаговані матеріали. Що цілком логічно

Користувач Олесь - 6-10-2005 у 11:56

Нинішній Поступ:
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=45759

Цитата:
До речі, вважають, що ця протидія з боку Австрії має свою передісторію. 1983 року османську армію Кари Мустафи Паші було розбито біля Відня.


Я тоді малий був, але пам'ятаю турецьких солдат з кривими шаблями в їх шляху на Відень :D:lol:

Юрій Сєров - 22-10-2005 у 17:56

Оскільки також купую Поступ, то продовжу:
Минулотижневий postПоступ, перша сторінка, назва статті!!!:
Інвалідіви не вірять міськраді.

Останній четверговий поступ, стаття Квартирна афера, в p.s.:
Імена і прізвища героїв публікації змінено з оптичних міркувань
- довго уявляв собі таке :)

Ну і ще одна перлина, четверговий номер за, здаєтьється, минулий тиждень.
Так от виявляється, що ресторан "Пузата Хата" розташований на вулиці СЕЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ. Краще собі такого і не уявляти... І сміх і гріх...

Олексій Мачехін - 22-10-2005 у 20:45

Як можна купляти таке сміття?

Юрій Сєров - 22-10-2005 у 21:03

Цитата:

Як можна купляти таке сміття?
Цитата:

Це одна з кращих, якщо не найкраща місцева газета...

Ярема П. - 22-10-2005 у 21:31

По моєму, статті що ідуть в інтернет,погано або ж і взагалі не редагуються, сирий матеріал. Бо в друкованому видання таких ляпсусів я не зустрічав.

Юрій Сєров - 23-10-2005 у 12:48

Ляпи взяті з паперового варіанту!