Форум Рідного Міста

Захист від СПАМу

Громов Сергій - 11-4-2005 у 08:47

Нарешті ця фігня мене дістала !

От в мене мило качається ЗеБат'ом, добавив антиСПАМівський фільтр Bayeslt!. Тиждень як вчу його, маю вже бльзько пів-тищщі листів в СПАМ-листі, а він собако все-одно на кожен лист що приходить ЗеБат'у повертає інформацію про найвищу ймовірність СПАМу :mad:

Хто чим користується ?

Nazar - 11-4-2005 у 08:53

Мозілу також тре привчати:)
Але, там по замовченню стоїть плаг не помічати спамом адреси з адресної книжки.
У "вдалий" день назбирується близько ста лівих повідомлень, котрі автоматично попадають у смітник. Налаштував окрему папку з підозрою на спам. Там і шукаю нових адресатів.

Громов Сергій - 11-4-2005 у 08:59

Доречі - не вихід. От якщо я тобі напишу - лист моментом у СПАМі, а це не є добре ......

Nazar - 11-4-2005 у 11:00

Ні, у папці з підозрою на спам. Іншого виходу поки не бачу.

Громов Сергій - 11-4-2005 у 11:12

Зустрів (на ТРК Люкс) оригінальну систему "захисту" від СПАМу, а саме: поштова служба при прийомі листа бере заголовок, читає "Від кого" і пробує його пінгувати. Ящо пігнується - приймає лист, інакше - дає відлуп.

Система на мені заткнулася - в мене пінг заборонений :( значить не панацея !

Андрій Пелещишин - 11-4-2005 у 11:24

Дуже серйозне обговорення ефективності баєсівських фільтрів та переспектив використання спам-фільтрів на робочій станції розгорнулося тут
http://www.webplanet.ru/forum/news.html?news=6799

В обговоренні були прийняли участь ряд провідних російських фахівців по боротьбі зі спамом, зокрема Ігор Ашманов (керівних системи spamtest яка використовується на mail.ru та інших поштових сервісах). Його думка щодо перпектив такого ПЗ (баєсівських фільтрів на персональній станції) - досить скептична
Раджу почитати, кому цікаво

Дмитро Тарасов - 11-4-2005 у 11:35

Користувався безкоштовним поштовим клієнтом Mozilla Mail. Баєсівский фільтр навчився досить швидко (до 7 днів) і якісно.
Нормальні листи не блокував, спаму проходило 10-20%. При додатковому навчанні процент спаму можна зменшити.
Білі та чорні списки не використовував

Зараз використовую Thunderbird (безкоштовний поштовий клієнт). Картина подібна.

Рекомендації щодо навчання спам-фільтрів:
  • повчіть фільтр протягом тиждня - двох (але не менше 200-300 листів)
  • не ставте до кінця навчання опцію "пропускати всіх з адресної книги"
  • для навчання фільтра відмічайте власноруч листи "спам" та "не спам"
  • для пришвідшення навчання та контролю якості можна кілька разів прогнати Ваш спам-фільтр на одних і тих листах
  • для різних поштових ящиків, як правило, спам-фільтри треба вчити окемо. дивіться документацію
  • забороніть спам-фільтру автоматично видаляти спам
  • скидайте спам у спеціальну папку

    Громов Сергій - 11-4-2005 у 11:47

    От приблизно те ж саме роблю, шкода що подібні рекомендакії не писані великими жирними літерами на початку документацій :)

    Сам дійшов висновку, що тільки персонально набита база працює достатньо надійно, а те що всіх "автоматів" на час навчання тре вимкнути - це перша справа !!!!!! По-дефолту листи отримують статус 99, найвищий рейтин спамності, і валяться, валяться, валяться ......

    Одним словом - вчу.

    vovka - 11-4-2005 у 14:33

    А в мене баєсівський фільтр в Баті щось майже нічого не фільтрує.
    За вихідні назбирується 600 листів спаму, з них десь 50 попадає в спам.
    Мало...
    Вчу вже другий місяць. Старанно помічаю сам листи як "СПАМ", "не СПАМ" .
    В папцы Junk Mail вже 1200 листів ... А все одно від тих семінарів позбавитися нереально...

    Громов Сергій - 11-4-2005 у 14:47

    :D в мене ще все попереду - лишень перший тиждень, але ! в СПАМ-папку поки ніц не йде

    Андрій Пелещишин - 11-4-2005 у 15:23

    Цитата:

    Зустрів (на ТРК Люкс) оригінальну систему "захисту" від СПАМу, а саме: поштова служба при прийомі листа бере заголовок, читає "Від кого" і пробує його пінгувати. Ящо пігнується - приймає лист, інакше - дає відлуп.

    Якщо вже говорити про екзотичні методи захисту від спаму, то я ще зустрічав такий - на лист який відправлено, від сервера адресата приходить автоматична відповідь з вказанням спеціальної адреси, по якій потрібно перейти в броузері. Лише після цього оригінальний лист буде доправлено адресату.
    Особливо "забавно" це виглядає, коли цю службову сторінку обвішати банерами

    Андрій Пелещишин - 11-4-2005 у 16:28

    Практично по темі розмови, своєрідний ювілей

    Спамтест:: На Mail.Ru отфильтровано 10-ти миллиардное спамерское сообщение

    Громов Сергій - 11-4-2005 у 16:41

    Цитата:
    Оригінальне повідомлення від vovka
    А в мене баєсівський фільтр в Баті щось майже нічого не фільтрує.
    За вихідні назбирується 600 листів спаму, з них десь 50 попадає в спам.
    Мало...
    Вчу вже другий місяць. Старанно помічаю сам листи як "СПАМ", "не СПАМ" .
    В папцы Junk Mail вже 1200 листів ... А все одно від тих семінарів позбавитися нереально...


    Питання!

    Там в настройках фільтру є локаль .... національна, якщо її не встановити, то всі науки до одного місця ! Я от тіко зараз те нарив :(

    Подивись в себе - може через це він і не вчиться !

    Nazar - 11-4-2005 у 17:37

    Мій тандербірд працює навіть дуже ефективно, бо ще жодного спаму не пройшло у вхідні, а нових контактів за місяць маю лише три, тому для мене то не проблема - їх витягти зі смітника.
    За тиждень часу на автоматичних налаштуваннях він мене почав навіть дуже радувати.

    Громов Сергій - 12-4-2005 у 08:09

    Що за звір, де лежить і по скільки коштує ?

    Андрій Пелещишин - 12-4-2005 у 09:42

    Цитата:

    Що за звір, де лежить і по скільки коштує ?

    тандербірд? Це поштовий клієнт Thunderbird, безкоштовний. Брати на сайті mozilla.org

    Vitalik - 14-4-2005 у 09:46

    А в мене питання хто отримує спам запрошення на тренінги, семінари.

    Зміст приблизно такий:

    Код:
    Учебный центр приглашает Вас на Семинар-пратикум :

    НОВОЕ! В НАЛОГОВЫХ ПРОВЕРКАХ©
    В СВЯЗИ С ПРИНЯТИЕМ 16.02. 2005г. ЗАКОНА УКРАИНЫ №2322

    16 апреля, (044) 2ЗЗ-7З49

    Семинар-практикум адресован: руководителям и бухгалтерам предприятий всех форм собственности - тем, кто хочет защитить
    интересы фирмы от НОВШЕСТВ НАЛОГОВЫХ ПРОВЕРОК

    ЦЕЛЬ практикума научить слушателя:

    1. защитить ФИРМУ и СЕБЯ от НОВШЕСТВ, умышленных или ошибочных действий налоговой службы;
    2. получить ЗНАНИЯ И НАВЫКИ, которые дают возможность минимизировать негативные последствия налоговых проверок

    АВТОР практикума:

    Ивченко Олег Николаевич - ведущий специалист Факультета экономической безопасности Европейского университета, глава
    Конгресса частных работодателей, консультант комитета Верховной Рады Украины, академик
    Бизнес-тренер: Гурьева Татьяна Анатольевна - директор образовательных программ, член Совета объединения предпринимателей
    Конгресса частных работодателей, сертифицированный бизнес-тренер Европейской консалтинговой группы.

    Эксклюзив:

    - ПОСЛЕДНИЕ ИЗМЕНЕНИЯ В ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВЕ О ПРОВЕРКАХ;
    - уникальный практический 8-летний опыт членов Конгресса частных работодателей;
    - топ-лист наиболее популярных штрафов у налоговиков;
    - проверка глазами налогового инспектора

    ВОПРОСЫ:

    1. Новшества закона № 2322 и риски, которым подвергаются предприятия в процессе осуществления проверок ГНС
    2. Проверка глазами налогового инспектора
    3. Практика действия налоговой милиции в отношении сотрудников фирмы
    4. 2 порядка изъятия документов предприятия
    5. Документарная защита персонала
    6. Коммерческая тайна
    7. Алгоритм наиболее безопасного поведения персонала
    8. Алгоритм успешного обжалования результатов налоговой проверки

    УЧАСТИЯ В СЕМИНАРЕ: 540,00 грн. - за одного участника.
    Для второго и третьего участника скидка - 5% и 7% соответственно.
    В стоимость включены: информационно-консультационное обслуживание, эксклюзивный сборник материалов, блокнот, ручка,
    кофе-брейк, обед в ресторане

    КАЖДОМУ УЧАСТНИКУ ПРЕДОСТАВЛЯЕТСЯ:
    - Комплект учебно-методических материалов
    - Семинар проводится в современном конференц-зале с использованием наглядных пособий и мультимедийного проектора. Данные
    условия проведения семинара значительно повышают его эффективность, что позволяет за короткий срок получить максимум
    информации и повысить квалификацию.

    РЕГИСТРАЦИЯ УЧАСТНИКОВ ПО ТЕЛЕФОНУ: (044) 2ЗЗ-7З49

    Для отписки от рассылки напишите письмо по адресу rar33@mail.ru и укажите все адреса для отписки.



    На цей адрес я вже писав дуже багато раз, недопомагає.
    Також дзвонив по (044) 2ЗЗ-7З49. Сказали написати лист на деяку адресу (вже і непам"ятаю). Теж нічого недопомагає.

    Питаюся в кого ви заказуєте розсилку. Кажуть незнають.

    В мене є пропозиція. Якщо неможна наказати спамера, то можна наказати фірму яка заказує дану послугу.
    Можна хочаб раз на день подзвонити і сказити щоб викинули мене з розсилки. Якщо в когось немає можливості дзвонити з простого телефону, то можна просто пускати маяк з мобільного.

    Громов Сергій - 14-4-2005 у 10:00

    Це дійсно якийсь жах ! Вчу свій фільтр на таких листах - без жодних результатів !!!!!!!!!!!

    А от ще більше дратує текст Для отписки от рассылки напишите письмо по адресу rar33@mail.ru и укажите все адреса для отписки. - набивка бази для розсилки СПАМу :mad:

    Громов Сергій - 17-5-2005 у 09:16

    Місяць навчаннь фільтру - і маю певний результат. Приблизно дві третини візуально СПАМу валиться власне в папочку "СПАМ" !!! Це вже суттєвий результат.

    Прийшлося трохи покрутитися з версіями, підправити конфігурацію - тепер ніби життя налагоджується.

    З.І. Частотный словарь спама: 3963 писем, Частотный словарь НЕ-спама: 637 писем. BayesIt! 0.7.3 at TheBath! 2.13 "Lucky" Beta/8 on Windows 98

    vovka - 17-5-2005 у 10:04

    Поставив Касперський Антихакер + Антиспам. ЛОвить набагато краще чим TheBat з BayesIT. Візуально десь 5 частина валиться в папку спам. Єдиний суттєвий мінус - дуже повільно працює. 500 листів опрацьовує десь за 3-4 хвилини..