Форум Рідного Міста

Яка службу миттєвих повідомлень найкраща?

Андрій Пелещишин - 12-4-2005 у 21:33

Яку службу Інтернет-пейджингу вважаєте найкращою та найзручнішою?
ICQ, AOL, MSN Messenger, Yahoo Messenger, чи ще якусь?
Питання не про програмне забезпечення, а саме про службу.

ICQ мене, чесно кажучи, вже дратує.

Користувач Олесь - 12-4-2005 у 22:46

Tlen однозначно.

Tempika - 13-4-2005 у 07:35

http://www.okcupid.com
:-))))

Tempika - 13-4-2005 у 11:00

...аська найліпша, бо має найбільше користувачів... у мене більшість
клієнтів користуються саме нею... тому користаю аськіну міранду, бізнес
є бізнес :-)))

Громов Сергій - 13-4-2005 у 11:26

Я найактивніше користую ICQ, буквально недавно пустив ще mIRC - ніби теж свої зручності має.

2Андрій: а чим саме Ася дратує ?

Ігор Мартинів - 13-4-2005 у 13:08

Зараз уже не можу собі уявити робити без ІСQ. По всій Україні і за її межами всі партнери, клієнти, співробітники. Та й просто багато друзів. Не дай Боже щось з аською станеться :saint:

Громов Сергій - 13-4-2005 у 13:33

Моє припущення:
- Ася має один сервак, свого роду монополізм, якщо навернеться - боюся щось подумати :(
- Отой mIRC що я зараз товчу - це ніби локальненькі сервачки в інеті, кімнатки для спілкувань за певною ознакою, відповідно не має такого ризику, стабільніша в існуванні.

Андрій Пелещишин - 13-4-2005 у 13:40

Мене ася дратує
1. числовою ідентифікацією
2. глюками при передачі повідомлень. Я розумію, що це частково проблема мого з'єднання, але мене вона дратує. У моїх друзів таке також трапляється. Плюс, існують підозри в Асі проблеми зі серверами

Асею користаюся не для бізнесу а лише для спілкування з друзями, тому комфорт для мене важливий а перейти не є проблемою.

Громов Сергій - 13-4-2005 у 13:49

Стосовно з'єднання певно версія в тебе застара. Рік чи півтора тому відбулися значні зміни на серваку, тому глюки - це свого роду стимул до оновлення версії. В мене "проф2003а" - працює абсолютно стабільно, не збираюсь поки міняти, хоча вже в наявності Ася-4 і вище :)

Tempika - 13-4-2005 у 14:16

...на ірці мене дратує хамство, і це вже певним чином стиль спілкування
там, бо нормальні люди вимиваються з цих чатів, а залишаються ті, хто в
віртуальному світі мстять за свої невдачі там, поза екраном :-))

...у асьці насправді далеко не один сервак, а ціла мережа, хто знає...
можна вказувати з цілого списку, хоча більшість чомусь ставлять у якості
коннектуючого той основний... і глупо... крім того, такого різноманіття
програм-клієнтів, як для аськи, нема ніде... чомусь серед дизайнерської
братії інші протоколи не отримали поширення... і хоча я давно не
спілкуюся активно по асьці, але якщо вона не висить в треї, то мені
незатишно... :-)

Sergi Adamchuk - 13-4-2005 у 15:56

ICQ!!!!!
А взагалі слід би було голосування влаштувати, це якось інформативніше..

Ігор Мартинів - 14-4-2005 у 10:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Мене ася дратує
1. числовою ідентифікацією

А мені здається це зручніше, ніж літерами. Отримав унікальний номер і все. А літерами при реєстрації довелося би довго підбирати ту комбінацію, яка ще не зайнята. Наприклад по ніку apele я знайшов в базі ICQ 5 користувачів. А взагалі тебе не дратує, що телефони, квартири, будинки, трамваї і навіть корпуси Політеху ідентифіікуються числами ? :)
Цитата:
2. глюками при передачі повідомлень. Я розумію, що це частково проблема мого з'єднання, але мене вона дратує. У моїх друзів таке також трапляється. Плюс, існують підозри в Асі проблеми зі серверами
Це все буває, але альтернативи наразі нема :)

Андрій Пелещишин - 14-4-2005 у 11:13

Цитата:
Наприклад по ніку apele я знайшов в базі ICQ 5 користувачів.


А що не можна було перевірку на унікальність ніка поставити? Це також в АСІ мені не подобається

Ігор Мартинів - 14-4-2005 у 12:24

Навіщо? Унікальний тільки номер, а кожен собі як хоче так називається. Це краще, ніж apele_1, apele_2, apele_3 і тд. Так можна дойти до беззмістовних комбінацій літер і чисел бо всі ніки будуть зайняті, зважаючи на те що користувачів уже мабуть десятки мільйонів

Tempika - 14-4-2005 у 15:53

...ась дозволяє приховати електронну пошту, і це дуже добре :-))

Громов Сергій - 14-4-2005 у 15:58

Гі-і ! Ася зовсім не показує мило, принаймі в мене - от я за тим шкодую

Tempika - 14-4-2005 у 17:41

...так вистав преференції нормально...
у мене показує аж у двох місцях :-))

MartinkaDP - 14-4-2005 у 23:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
такого різноманіття
програм-клієнтів, як для аськи, нема ніде...

... і, накільки я помітила, більшість із них підпримують і інші служби, причім одночасно (принаймні Міранда точно) Тк шо можна й не мучитись вибором чогось одного:saint:

Tempika - 15-4-2005 у 07:38

..для міранди є (перевірено) працюючий плагін для яху та мсн-месінджера...
може з*явилися й нові.

Tempika - 28-4-2005 у 15:04

...дик, питання не в тому, наскільки той чи інший сервіс добрий, а в тому,
наскільки він масовий... :-) ася всіх побиває.

Harry - 2-5-2005 у 23:57

Цитата:
Не оминайте jabber

Ще цікава річ - http://www.skype.com/
Це не тільки інтернет телефонія є ще звичайне "текстове" сплкування, конференції.
Клієнти під Windows (нові версії не підтримують 98), Mac OS X, Linux, Pocket PC. Проскакують чутки про розробку клієнтів для Symbian і Palm.

:) Для Palm jabber вже давненько існує. Chatopus називається. Я через нього спокійно заходжу як з ICQ. Лише треба підібрати файний сервер, деякі відсилають на КПК крякозябри. Наразі користуюся Jabber.ru. Працює нормально і видно українську мову, що є найголовніше :)
Треба зареєструватися на тому сайті і зайти під своїм логіном/паролем під пальмом. Тоді, щоб добавити користувача, треба добавити адресу наступного типу:
номер_ICQ@icq.jabber.ru

Також цей джаббер підтримує різноманітні AOL-ICQ-блабла сервіси...

Ось один різновид джаббера:
http://jajc.ksn.ru/

Для тих, кому цінний трафік і він не хоче платити по 100 КБ за сеанс асі, то йому прийдеться заплатити лише 5 КБ за підключення до джабберової асі :)

Андрій Пелещишин - 6-5-2005 у 22:39

Пробую жабера. Перші враження позитивні.

Harry особлива вдячність і респект за змістовне повідомлення - на Пальмі собі також налаштував і Жабера і Асю через жабера.

Галина Лев - 4-8-2005 у 22:47

А в мене Ася не хоче встановлюватися, верещить, шо аж ніяк не є "приложением Win32". Шо би то мало означати, бо я в тих компутерних справенціях - рідкісний телепень.
Людоньки, підкажіть!

Tempika - 5-8-2005 у 06:55

..постав собі міранду.

Громов Сергій - 5-8-2005 у 07:48

Дивно, що Ася такє заліпила !!! Певно битий інстал.

Свого часу я сам був прихильником Асі, ставив виключно icqpro2003a - ніяких проблем ніколи крім шаленого розростання хісторі.

Потім перебіг на "Криску" (&RQ) - на ній і зупинився. В результаті - "Миш" для пошти і "Крис" для спілкування :)

Тарас Задорожний - 5-8-2005 у 13:53

Ну є ше непоган штука - Skype (http://www.skype.com). Безкоштовна, але це по-суті телефон... тому без мікрофона нема чого і рипатись

Роман Голощук - 10-8-2005 у 10:04

Ось тут йде мова про "першого конкурента" Skype, який має назву Gizmo:
http://netz.ru/comments.php?id=3851_0_1_20_C
Сам ще не пробував, але те що він базується на відкритих стандартах вже добре :)

Галина Лев - 10-8-2005 у 21:39

Що саме Ви маєте на увазі під відкритими стандартами?
До речі, я завантажила, меню лише англійською мовою, у Скайпу наче все зручніше. І тепер, коли я в інтернеті, увесь час вистрибує віконечко і каже, аби я ввела лоґін. Скайп себе не пропонує так нахабно, а фокус в тому, що те віконечко з*являється навіть коли я шо-небудь роблю в тому Ґізмо. Поки я написала це повідомлення, воно вилазило разів чотири. Доведеться викинути...

Роман Голощук - 10-8-2005 у 22:25

У статті йшла мова про SIP-стандарти. Але чи все правда у цій статті, чи це просто "рекламувка" важко сказати ;-)

Sergi Adamchuk - 25-8-2005 у 10:37

Схоже Google планує не залишити поза увагою жоден із відомих інтернет сервісів....

Тепер вони обзавелись службою миттєвих повідомлень та інтернет телефонії.
Вони випустили бета версію програми Google Talk. Для користування програмою потрібно бути зареєстрованим користувачем GMail.

http://it.ridne.net/node/136

Галина Лев - 6-9-2005 у 23:17

А хто поділиться зі мною страшною таємницею? Я не знаю як на іншому компутері своїм номером Асі користуватись.

Tempika - 7-9-2005 у 07:03

...міранда на одному компі дозволяє ОДНОЧАСНО користуватися скількома хочеш
номерами... а ася... та інсталюєш там асю, правильно вказуєш номер
і пароль, і усе... головне, слідкувати, щоб один й той самий номер на
запускався на двох компах одночасно.

Громов Сергій - 7-9-2005 у 07:57

Можна перевірити звичайним бравзером - http://go.icq.com (там кнопка СТАРТ - і запуститься окреме віконце), це клієнт ICQ без встановлення жодного софта. Так само - логін/пароль, тільки без хісторі :)

Галина Лев - 7-9-2005 у 12:08

А дякую, наче щось виходить.

marco - 7-9-2005 у 20:22

Не забудьте що ще і Trillian є http://www.ceruleanstudios.com/
Як на мене - прога краща від Міранди, про аську вже не говорю...

Trillian is a fully featured, stand-alone, skinnable chat client that supports AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger, and IRC. It provides capabilities not possible with original network clients, while supporting standard features such as audio chat, file transfers, group chats, chat rooms, buddy icons, multiple simultaneous connections to the same network, server-side contact importing, typing notification, direct connection (AIM), proxy support, encrypted messaging (AIM/ICQ), SMS support, and privacy settings.

Without stealing your home page and with no other included software, pop-ups, or spyware, Trillian provides unique functionality such as contact message history, a powerful skinning language, tabbed messaging, global status changes (set all networks away at once), Instant Lookup (automatic Wikipedia integration), contact alerts, an advanced automation system to trigger events based on anything happening in the client, docking, hundreds of emoticons, emotisounds, shell extensions for file transfers, and systray notifications.

Tempika - 8-9-2005 у 06:37

...але міранду можна носити з собою на дискетці :-)

volkorny - 7-12-2005 у 22:44

а ще краще на флешці....

Соломія Федушко - 17-7-2010 у 22:35

Новинки в ICQ7: http://icq.bigmir.net/ua/new/?bm_lang=ua&
Мені оновлення аськи дуже подобається, особливо, "Персональний підхід" :)

Андрій Пелещишин - 18-7-2010 у 13:53

Не хочу казати банальних фраз, але "невже ще хтось користає ICQ?!"

Ярема П. - 18-7-2010 у 19:57

А во цьоця постом вище :)

Катерина Слобода - 18-7-2010 у 20:40

Ну чому не використовують. Я використовую також деколи... :) Деколи дуже навіть в пригоді стає...

Андрій Пелещишин - 18-7-2010 у 21:10

Катерино, а якщо ти станеш Президентом України, тебе не хвилюватиме, що власники ICQ зможуть цілком легально видати твою переписку у вигляді окремої книжки?

Катерина Слобода - 18-7-2010 у 21:18

ну нехай видають- то буде щось на зразок "Включи скайп - Зараз" пів книжки, а друга половина "Чого телефон поза зоною ?" - "Вже включаю" ;)

Андрій Пелещишин - 18-7-2010 у 21:23

А список контактів?

Катерина Слобода - 18-7-2010 у 21:25

один номер :saint: :D

Соломія Федушко - 18-7-2010 у 22:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Не хочу казати банальних фраз, але "невже ще хтось користає ICQ?!"

Так, я користуюсь, аська мені справді зручна і подобається. Частина моїх знайомих та друзів теж так вважає.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А во цьоця постом вище :)

Пане Яремо, я й гадки не маю до кого ви звертаєтесь "цьоця". Але думаю, що з такими зверненнями у ваших повідомлень нереально малі шанси потрапити до адресата ;)

Юрій Сєров - 19-7-2010 у 06:41

Цитата:
Катерино, а якщо ти станеш Президентом України, тебе не хвилюватиме, що власники ICQ зможуть цілком легально видати твою переписку у вигляді окремої книжки?

Нинішньому президенту судимості по-барабану, а ви людей аською лякаєте... :)

Андрій Пелещишин - 12-9-2010 у 12:15

ЗМІ широко протиражували пару тижнів тому, що Президент з своїм сином спілкується по скайпу :)
І куди дивиться СБУ? :D