Форум Рідного Міста

Є пропозиція започаткувати регулярні зустрічі меломанів.

airra - 13-4-2005 у 17:22

Привіт Друзі.

Є пропозиція започаткувати регулярні зустрічі тих, хто цікавиться музикою. В контексті обміну мп3 дисками, ритуалом смакування хорошої кави і безперечно приємним спілкуванням. Щодо мене, то улюблене місце - Світ Кави біля катедри. Об'єм музики в мп3 форматі понад 100 гіг. Музичні уподобання різноманітні.

Аська 71198539 або roman {@} airra.net.

З повагою Андрій.

Tempika - 13-4-2005 у 19:14

...тут всі ініціативи зникають під шаром наступних повідомлень :-)))
марно.

Рост - 14-4-2005 у 08:24

Меломани і мп3??? Це взаємовиключаючі речі.
Але музичні зустрічі - це добре. Хоча, звісно, з часом проблема.
Але. Раз музичні, значить під музику. А де ж її слухати в світі кави?

Тоді зустрічна пропозиція - завтра (це п`ятниця), на... яку? На 19:30, скажімо. Перетин Наукової і княгині Ольги, супермаркет "ВАМ". Там є де хорошого чаю випити, та й кава в них певно знайдеться. І з транспортом теж нормально.
Одразу ж послухати музику на системі Hi-End можна буде. МП3 вона теж вміє грати. Тільки бажано без кирилиці в назвах файлів! А краще несіть фірмові аудіо-диски, бо навіть ті, що під ліцензійні косять у нас - трохи теє, неякісні в сенсі фонограми.

Tempika - 14-4-2005 у 09:36

...краще десь в центрі, а не на околиці... я того району боюсь вечорами.

airra - 14-4-2005 у 09:44

Ну дискутувати з приводу термінів сумісності меломанів і мп3 думаю не варто. Наприклад мене цей формат наразі влаштовує. У світ кави є також хай енд. От тільки не знаю чи читає він мпеги, але це не суттєво. Варто просто відпочити від буденного життя і обмінятися думками.

У мене є офіс поряд, апаратура звичайно не хай енд, але звучить пристойно.

Наприклад я дуже тішуся що моя колекція італійскої музики поповнилася повною дискографією Челентано і Нанніні.

Рост - 14-4-2005 у 09:57

Дивно, зовсім там не страшно :)
Ну давайте десь ближче центра, але так, щоб я міг тою своєю системою заїхати, тобто, щоб там знаків не було :) О, можна в тому ж світі кави, але біля філармонії - спокійна вуличка і припаркуватися є де.

А говорив я не про термінологію, а про якість відтворення музики. Просто займаючись професійно аудіосистемами, мені важко слухати музику в поганій якості. І я не рисуюсь, хто вже попробував правильного меду, іншого не захоче :)
Щодо викорстання апаратури в кав`ярні - не знаю, чи відвідувачі будуть в захопленні :)

Отже, пропозиція - кожен приносить якусь кількість альбомів, які вважає хорошими/улюбленими/тощо. Трохи поговоримо, кави вип`ємо та й послухаємо, може і дійсно когось мінятися потягне :)

airra - 14-4-2005 у 10:26

Кавярня біля філармонії гарне місце. Я за. Пропоную приміром о 19.00 зібратися там. Поп"ємо кави а там буде видно.

Рост - 14-4-2005 у 10:30

Тоді прошу зголошуватись, хто буде.

airra - 14-4-2005 у 10:45

Ну безперечно що я, оскільки початкова пропозиція була від мене. Збираємся сьогодні чи завтра?

Рост - 14-4-2005 у 10:50

Напевно краще завтра, щоб інші бажаючі могли підкоректувати плани.

airra - 14-4-2005 у 11:27

Добре. Значить збираємся завтра, 15 квітня о 19.00 біля входу в кавярню Світ Кави , що біля філармонії. Колишня вулиця Спартака якщо я не помиляюся. Теперішню назву непам"ятаю.

Tempika - 14-4-2005 у 19:09

..філармонія, що на Чайковського?

Рост - 15-4-2005 у 09:21

Так.
Підтверджую своє бажання бути. Ну хіба би щось термінове впало на голову.
Для комунікації мій мобільний (066) 7055707. Щоб зустрітись було простіше.

airra - 20-4-2005 у 09:32

Доброго дня друзі.
Підводячи підсумки першої зустрічі, не можу не потішитися що вона таки відбулася. Хоча і в доволі малочисельному складі (я і Рост :-)). Понад година навколо музичного спілкування пролетіла швидко. Зайвий раз пересвідчуєшся наскільки Львів тісний.

Загалом зацікавлені сторони прийли до спільної думки про регулярність таких зустрічей. Наступну плануємо у п"ятницю 22 го, на 19.00 у Дзизі. Якщо спільнота не заперчуватиме, зробимо музично-чайну зустріч. Від себе гарантую не тільки присутність і чашку, а й трохи цікавого музичного матеріалу.

З повагою Airra.

P.s. Проводячи ревізію своєї фонотеки у географічному контексті, отримав цікаві результати.

Отже як представлені європейські країни -

Австрія - Falco
Великобританія - Brightman, Sarah
Греція - Vangelis
Данія - Junkey XL
Ірландія - U2
Іспанія - Paco de Lucia
Італія - Nannini, Gianna
Німеччина - Scorpions
Норвегія - A-Ha
Польща - Oddzial Zamkniety
Поргугалія - Moonspell
Угорщина - Without Face
Фінляндія - The Rasmus
Франція - Jarre, Jean Michael
Швейцарія - Yello
Швеція - Abba

Як можна побачити є різностороннє представлення музичних стилів і країн, хоча білих плям вистарчає. Хотілося б почути думку спільноти.

Nazar - 20-4-2005 у 12:02

Сподобалась підбірка по Україні:)

Круціфукс. - 20-4-2005 у 12:09

:)
Назаре, я думаю, там би було так:

...
Україна - Руслана
...

Чарівник з міста Гамельн - 20-4-2005 у 12:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Круціфукс.
:)
Назаре, я думаю, там би було так:

...
Україна - Руслана
...


Нєа. З конфіденційних джерел мені відомо, що там був Степан Гіга :)

Андрій Пелещишин - 20-4-2005 у 12:45

Чарівник та Круціфукс отримують по зауваженню за розведення офтопу в абсолютно конкретній темі.

airra - 20-4-2005 у 15:19

Внесу корективи і доповнення.

Україна - Мандри
Білорусь - Ляпис Трубецкой
Молдова - Zdob si Zdub
Росія (європейська частина) - Алиса
Латвія - Brainstorm

былою плямою залишаються Албанія, Андорра, Бельгія Болгарія, Ісландія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерданди, Румунія, Сан-Маріно, Чехія, Словаччина, країни Югославської федерації..., Литва і Естонія.

Odarka - 20-4-2005 у 15:33

А я внесу зі свогобоку корективи...оскільки ми в Дзизі російськомовну музику не крутимо...
Може подумайте про уркаїнську підбірку музику...а?:):D:lol:

Tempika - 20-4-2005 у 15:34

Монако - принцеса Стефанія Грімальді :-)

airra - 20-4-2005 у 19:20

Ще додаток:

Албанія - Sezen Aksu
Бельгія - Hooverphonic
Румунія - Interius Dei
Словаччина - Kontrafakt
Чехія - The Plastic People of The Universe

P.S Наведена вище інформація відображає лише стан _Моєї_ фонотеки у географічному розрізі, і ні в якому разі не являється навязуванням комусь свого смаку. Щодо спільноти хотілося б з її допомогою просто заповнити наявні білі плями.

Captivitas - 21-4-2005 у 17:04

Ісландія - Sigur Ros, Reptilicus
Норвегія - Гарбарек, Нільс Петер Мольвар та інший джезззз
Швеція - купа прог-року
Данія - Пале Міккельборг

Це з мого: наведено для поповнення географічної різноманітності:)

airra - 22-4-2005 у 11:19

Закрив білі плями музики країн балканського регіону.

Сербія і Чорногорія - The No Smoking Orchestra
Боснія і Герцоговина - Bijelo Dugme
Македонія - Leb I Sol
Хорватія - Ashes You Leave
Словенія - Laibach

Залишаються білими - Андорра, Болгарія(!), Ісландія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Сан-Маріно.

Tempika - 22-4-2005 у 11:34

...давно шукаю Леді Панк, особливо з тих пісень, що тепер крутять по
Радіо Ман :-) давайте присвятимо наступну зустріч сучасній польській
музиці, я так багато хороших пісень почула за останній час, а навіть не
знаю, що то за групи :-(((