Форум Рідного Міста

Як організовувати зустрічі форумців

Андрій Пелещишин - 14-4-2005 у 11:45

Часто на Форумі висуваються пропозиції по організації очних зустрічей форумців.
Мені, як адміністратору Форуму, приємно бачити такі спроби, проте неприємно бачити, що часто вони завершуються невдачею.

Пропоную свій погляд на те, як організовувати реальні зустрічі віртуальних спільнот. Думаю, це актуально не лише для нашого Форуму. Сказане стосується активіста, який ініціює зустріч


- Подумайте, чи справді хочете такої зустрічі. Зважте добре, перше, ніж починати тему зустрічі.
- Якщо вирішили організовувати - організовуйте
- Чітко напишіть як ви бачите зустіч - коли, хто, де зустрічається, з якою метою, і що там відбуватиметься
- Не назначайте зустріч на завтра, але і не на 2 місяці наперед. Люди мають мати достатньо часу спланувати свій день, але не так далеко, щоби не знати конкретних планів і варіантів проведення дня зустрічі.
- Вислухайте побажання. 1-2 дні.
- Далі директивним методом призначте день і місце зустрічі та план зустрічі. Ви організатор і ви маєте на це право. Кому не підходить - нехай не приходить. Нагод зустрітися вистачатиме.
- Обміняйтеся номерами мобільних (якщо є) з іншими бажаючими зустрітися. Продумайте систему ідентифікації, якщо люди не знайомі.
- Обов'язково прийдіть на зустріч, навіть якщо ніхто не зголосився. Можливо хтось прочитав про неї, але не написав що прийде
- якщо на зустріч люди прийшли - ви несете відповідальність за те, як вони проводять час. Якщо їм скучно - то ваша вина. Тому врахуйте це і старайтеся все продумати
- будьте готові до невдачі. Невдача - це нормально. Успіхи почнуться обов'язково, головне бути переконаним в своїх діях. Найкраща аналогія яка мені приходить в голову - це запуск хвилі на переповненому стадіоні. Хто бачив як це відбувається або приймав участь - мене зрозуміють.

dr.Trollin - 14-4-2005 у 12:31

"Продумайте систему ідентифікації" бейджик з рідномістовою емблемою та ніком.
імхо ніц іншого і не придумовуєтсья...

Ярема П. - 14-4-2005 у 13:51

То вже найкраще організувати чергування. Скажімо, я повідомляю: в такому то місці в таку годину мене можна буде побачити і поговорити (випити пива :-)). Я зобов'язуюся там пробути від такої години по таку годину. Впізнавальні знаки - бейджик з емблемою, прапорець з емблемою етс., як це запропонував dr.Trollin.
Переваги - ні ти не зобов'язаний сидіти більше ніж потрібно, а той, кому ти потрібен, знайде. В мене так з студентами, чергування, раз на тиждень я мушу відсидіти годину в кабінеті, готовий до дачі консультацій. Часом прийдуть, часом ні - їхнє право.

Tempika - 14-4-2005 у 15:55

...пора починати розробляти *опознавательние знаки* :-))
для вставки в бейджик .... :-))))

Андрій Пелещишин - 14-4-2005 у 21:02

Tempika
Ви професійний дизайнер, от можете і спробувати :)

Олексій Мачехін - 14-4-2005 у 22:25

>Обов'язково прийдіть на зустріч, навіть якщо ніхто не зголосився.
Соло, чула? :rolleyes: :saint:

>якщо на зустріч люди прийшли - ви несете відповідальність за те, як вони проводять час.

А от цікаво, якщо я непогано провів час на минулий Великдень у Львові, то хто несе за це відповідальність, якщо організатор присутній не був? :cool:

MartinkaDP - 14-4-2005 у 23:16

пропозиція банальна - оте лоґо, що вгорі сторінки...

Tempika - 15-4-2005 у 07:39

...я професійний дизайнер, але зара у мене творча криза...
роздруковуймо те лого, чи що.

Nazar - 15-4-2005 у 10:19

О, якраз принагідна тема вибачитись перед всіма, до кого я не прийшов.
Вибачте будь-ласка (такий почервонілий смайл).

Маю надію у недалекому майбутньому стати кращим (Знову аналогічний смайл).

Рост - 15-4-2005 у 10:32

Ну от, бери пару компактів і приходь сьогодні на 19-у до Світу кави :)

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3637

Nazar - 15-4-2005 у 10:37

На 19?
Не з моїм щастям виправитись...
Хоча...

Рост - 15-4-2005 у 10:48

Хоча-хоча! :)
Я маю очеретяного кварка "Манію" і "Коломийки", якщо встигну останні забрати в товариша.

Андрій Пелещишин - 15-4-2005 у 12:23

Альоо!!

Я змушений добавити ще один пункт до мого опусу

Для кожної здибанки піднімайте нову тему, не домовляйтеся про зустріч в загальних темах, це по-перше офтоп, а по-друге - неефективно!!

А Росту та Назару - особливо прошу зауважити це. І припинити офтопити в цій темі

Рост - 15-4-2005 у 12:33

Андрію, так і будемо робити, але ж не можна аж так по струнці ходити, ні? А то в роботів німецьких перетворимось :)

Андрій Пелещишин - 15-4-2005 у 12:36

Вам же ж гірше. Ваші дописи в невідповідній темі пролетять мимо очей тих, кому вони можуть бути цікаві.

Nazar - 15-4-2005 у 13:52

Мій допис був цікавий Росту і Андрію Пелещишину.
Як доказ їхньої ефективності маю реакцію вищезгаданих:)

Махання пальця зрозумів, буду над собою працювати.:saint:

Громов Сергій - 18-4-2005 у 10:08

Висловлю свою думку стосовно дизайну бейджиків.

1) - доробити все ж таки щоби аватарки на форумі було видно
2) - тоді вже їх і використати для "опознанія" :)

Demyan - 18-4-2005 у 10:36

Як на мене спочатку треба зустрітися а потім вже й думати про бейджики і т.д. Впізнати можна і просто за допомгою язика спитавши хто тут з форуму.

Tempika - 18-4-2005 у 11:04

...а може, хтось встидається приставати до незнайомих чоловіків і кобіт?...
дайош бейджик!!

Рост - 18-4-2005 у 11:56

Ми з Андрієм (airra) в п`ятницю подумали, що можна б започаткувати регулярні зустрічі форумчан у визначений день (наприклад, четвер, або п`ятницю), у визначеному місці (наприклад, Дзига, де можна попросити Одарку резервувати завжди один і той самий столик), у визначену годину.
Вивісити оголошення на Форумі і кожен бажаючий зможе прийти.
А ще явку представників адміністрації форуму зробити обо`язковою! а то бач у віртуалі ховаються, на люди не показуються! Ганьба, я один віддуваюся тут! :)

Також можна робити ці зустрічі тематичними. Ось, Олег Воробйов з чайними церемоніями і дегустаціями. Музичні теми для ознайомлення з тими чи іншими виконавцями і т.д.

Але! Друзі, спожив-спілка живе і перемагає.
Це я до того, що споживачів багато, а виробників мало. Треба, щоб кожен долучався до того не як пасивний поїдач, а вносив щось своє.

ПС. Вертаючись з п`ятничної зустрічі і пропускаючи когось на переході несподівано виявив, що той хтось - Одарка, яка була мною радісно об-фа-фа-кана (в розумінні, автомобільним сигналом - фа-фа! :) ).

Tempika - 18-4-2005 у 12:44

...так, я згідна :-) наприклад, чатівці вертепу знали, що по п*ятницях
біля універу година сьома завжди можна зустріти рідного ніка :-)))
а якщо були чатівки у Ляльці, то про це міроприємство оголошували
заздалегідь і все таке... мені б підійшов практично будь-який день тижня
окрім понеділка, він чомусь день тяжкий... :-((

Demyan - 18-4-2005 у 13:01

Як діло піде рекомендую повішати оголошення з ссилкою, або взагалі зробити окремий розділ скажем Зустрічі форумців... але не вказувати зсилку на цю тему, бо прочитавши тут взагалі взагалі важко щось зрозуміти. А в зсилці можна вставляти і графіки і оголошувати теми і фотографії ...