Форум Рідного Міста

Чи любите ви SMS-и як форму комунікації?

Користувач Олесь - 26-4-2005 у 15:28

Спіймав себе на тому, що не люблю, коли хтось присилає SMS. Тоді ніби пасує і у відповідь теж не дзвонити, а писати, хіба що в повідомленні прямо просять передзвонити у відповідь. З дзвінками простіше - подзвонив, поговорив, питання відразу вирішене. Посилати текстові повідомлення по-перше незручно, по-друге треба якийсь час чекати на відповідь.

Хоча в певних випадках SMS-и дуже вигідні як засіб односторонньої комунікації. Наприклад ті повідомлення, що приходять з банку про зміни на рахунку. Завжди знаєш залишок і маєш перегляд всіх транзакцій без необхідності лізти в Інтернет.

Tempika - 26-4-2005 у 16:06

...не маю мобілки і не матиму... :-) семески крякозябристі теж не приймаю...
все від бідності душі, такі ось огризки спілкування... куди спішимо, де?
прям вол-стріт, чесне слово :-))

Андрій Пелещишин - 26-4-2005 у 16:17

Мені смс подобаються тим, що можна послати людини не гризучи себе тим, чи не перешкоджатиму їй.
Мені важко себе заставити дзвонити комусь на мобільний, якщо я підозрюю, що дзвінок може бути не вчасно

Користувач Олесь - 26-4-2005 у 16:32

Андрію:

Тут я згідний, щодо неперешкоджання. Хоча, з другого боку, нема впевненості, що людина то повідомлення прочитала, якщо не отримав відповіді. От якби в SMS-ів був Read Receipt, як в емайлів :)

Юрій Сєров - 26-4-2005 у 16:32

Мені подобається.
Не обов'язково одразу реаґувати, як на телефонний дзвінок.
Не переймаєшся, що твій дзвінок буде невчасним.
Зручно слати інформацію, яку важче продиктувати: напр. телефонний номер, серійний номер віндози ;) і т.д.
Крім того, в смс можна слати, привітання, нетермінову інформацію, і т.д. І нарешті, маю джинс-фан: смс коштує 5 коп., а дзвінок більше.

Андрій Пелещишин - 26-4-2005 у 16:35

От чого я справді не розумію та не користаю - то пересилки всяких ММС, мелодій і тп.

Андрій Пелещишин - 26-4-2005 у 16:37

Ну і ще вдогонку посиланнячко
Вебпланета / Новости / SMS снижает IQ

:)

Олексій Мачехін - 26-4-2005 у 19:36

Якщо перед текстом СМС поставити знак оклику !, то ви отримаєте повідомлення про доставку вашого, власне, повідомлення.

Роман Голощук - 26-4-2005 у 20:27

Мені набагато зручніше надсилати СМС-ки через Інтернет - і безкоштовно і на клавіатурі легше набирати :)

Андрій Пелещишин - 26-4-2005 у 21:06

А я можу зі свого Палма :) - теж зручно набирати

Громов Сергій - 27-4-2005 у 07:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Якщо перед текстом СМС поставити знак оклику !, то ви отримаєте повідомлення про доставку вашого, власне, повідомлення.


Це де такє написано ??? Не вірю, бо скажемо на УМЗ знаки оклику - це виділення теми повідомлення для відправки на мило, аж ніяк не "повідоплення про доставку".

А от дійсно працює - це в настройках СМС поставити помітку"Інфо про стан" - так в мойому Сіменсі зветься. Точно є в Тріумах, Нокіях. В Самсунгу на диво не знайшов.

Олексій Мачехін - 27-4-2005 у 09:29

>Це де такє написано ??? Не вірю, бо скажемо на УМЗ знаки оклику - це виділення теми повідомлення для відправки на мило, аж ніяк не "повідоплення про доставку".

Це стандарт СМС. Так само, як омега - символ кінця повідомлення. Знак оклику як перший символ - флаг для службового повідомлення про доставку. Не вірите? Спробуйте! Я користаю цю функцію постійно і жодного разу вона мене не підводила. Повідомлення генерується оператором зв`язку і ніяких фінансових наслідків не несе.

Громов Сергій - 27-4-2005 у 09:33

Спробую, звичайно !!!!! Просто того нігде не видів :(

Captivitas - 27-4-2005 у 12:09

Суто з економічної точки зору, якщо треба передати невеликий обсяг інформації, то користуюся SМS.
Якщо пишуть з іншого оператора, то сигнал про повідомлення грає поки не прочитаєш.

Андрій Біляк - 9-5-2005 у 14:09

Спробуйте вднайти відповіді на свої запитання - які і які можуть вподальшому виникнути тут:
http://www.motorolka.ru/modules/news/
Тут можна знайти усе. Порадив би відвідати форум там дадуть відповідіна ксізапитання.

Леся Кулик - 9-5-2005 у 14:24

На запитання: Чи любите ви SMS-и як форму комунікації?
важко однозначно відповісти. Моя пропозсція: поширити кафетерію можливих відповідей, або лишити заптиання відкритим, або поставити додаткові запитання.
Я сама особисто не вмію відсказати однозначно: так-ні. Усе залежить від комунікату повідомлення. Коли у час вихідних (особливо неділю) скидають смс з повідомленням, що маю приїхати й працювати, то мене лише такі повідомлення дратують.
Смс-и важко любити, вони швидше вигідні.

Користувач Олесь - 10-5-2005 у 21:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Леся Кулик
Я сама особисто не вмію відсказати однозначно: так-ні. Усе залежить від комунікату повідомлення. Коли у час вихідних (особливо неділю) скидають смс з повідомленням, що маю приїхати й працювати, то мене лише такі повідомлення дратують.
Смс-и важко любити, вони швидше вигідні.


Я саме так і хотів поставити опитування "Чи любите ви це як форму комунікації". Тобто незалежно від змісту комунікату, а в загальному. Коли у час вихідних скажуть їхати працювати, думаю, що це буде неприємно незалежно від того, чи це був SMS, чи телефонний дзвінок, чи факс, чи ще щось (до речі, телеграмами ще користуються?).

Щодо вигідності - так само би можна було провести опитування "Чи любите ви листи як форму комунікації". Класичні листи не такі вигідні, як скажімо електронна пошта. Хоча напевно знайдуться люди, які люблять саме листи як форму спілкування, люблять їх писати, отримувати, розпаковувати, читати.

Андрій Біляк - 12-5-2005 у 02:58

Я наприклад знаю декотрих людей, які час від часу користуються СМС
як чатом - просто можуть переписатися по 3 - 4 слова і їм цього вистарчає. Для них це просто прікол.
Ще СМСками зручно користуватися коли неможливо додзвонитися (поза межами досяжності) - поганий
зв*язок а треба привітати хоча б з якимось святом, днем ангела тощо...
СМС - Сонце Мусить Світити;)

Тарас Сокальський - 13-5-2005 у 13:35

Ситуація:
Стоїш на зупинці, чекаєш на маршрутку. Пригадуєш, що потрібна якась адреса/телефон/etc. Передзвонюєш і просиш, щоб тобі то СМС-нули. Заліз в маршрутку. Стоїш на одній нозі, тримаєшся зубами за повітря, однією рукою передаєш чиюсь гривню, другою намагаєшся дістати свою. І в цей час тобі дзвонять, радісним голосом диктують потрібну інформацію, ще й перепитують, чи встигаєш ти записувати…
Питання:
Чи любите Ви СМС?