Форум Рідного Міста

Конкурс для оптимизаторів сайтів

Дмитро Тарасов - 29-4-2005 у 12:00

Пропоную конкурс для оптимизаторів сайтів під пошукові машини.
Чия персональна сторінка, сайт ... підніметься вищє у результатах пошуку за словами "ім'я" або "прізвіще" оптимізатора.
:)
Спеціально зроблені під конкурс сторінки - не приймаються
Пошуківці - популярні з великою базою сайтів

А тепер перший претендент - Dmitriy Tarasov
http://www.google.com.ua/search?hl=uk&q=dmitriy&btnG=%D0%9F...
:lol:
10 на Google - Результати 1 - 10 із близько 336 000 для dmitriy

Прошу бити рекорд :)

spark - 29-4-2005 у 12:47

Ти програв з самого початку.
Весь SERP його
http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rl...

Взагалі, дещо безглуздий конкурс. Ось було б твоє прізвище не Тарасов, а Шевченко, що робив би :)

Дмитро Тарасов - 29-4-2005 у 13:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Ти програв з самого початку.

Я наперед знаю кілька переможців :) і не тілки в Гуглі

Але чи вони про себе це знають? Хай народ порадіє :)

PS
Як сторінка http://it.ridne.net/user/11 взагалі попала в першу 100 з запитом з одного слова английською?
Виникають питання про якість алгоритмів ранжування Гугла.
Точніше їх практичну застосовність для ранжування

Ігор Мартинів - 30-4-2005 у 08:26

По слову Ігор

По слову Мартинів

І разом

Латинка

Російська


А це просто Прикол ;)

Олексій Мачехін - 30-4-2005 у 10:41

Дмитре, а чому Dmitriy? зроби Dmytro і результати будуть кращі :) Врешті, зазирни в свій паспорт - ти Дмітрій?

http://www.google.com.ua/search?hl=uk&q=Olexiy&btnG=%D0%9F%...
Мій сайт на третьому місці.

Captivitas - 30-4-2005 у 10:54

якщо кирилицею, то на першому. :)
у мене ж сайт українсько-російськомовний.

Андрій Пелещишин - 30-4-2005 у 13:56

Мені в принципі формування назви теми (відносно її змісту) виглядає невірною.
Річ у тім, що оптимізація сайту під ім'я оптимізатора - абсурдна по замовчуванню. Оптимізація відбувається під корисні слова по яких шукають, а не під що небудь. Тому "під себе" оптимізувати абсурдно.
Ще один момент - по своєму "Імені Прізвищі " на першому місці бути не обов'язково. Бо якщо шукатимуть саме тебе - то вже будуть настирні в перегляданні результатів пошуку.
Природа WWW та пошукових систем така, що ресурс, який має визначеного власника, все рівно буде в 10-ці результатів пошуку по цій людині (якщо не зразу то через якийсь час). За умови чіткої специфікації цієї людини (бо "Іванов" є наприклад слабкою специфікацією).
Окрема історія - це імена популярних людей. Наприклад Britney Spears уже не перший рік є в топі пошукових фраз в світі. Але я сильно сумніваюся, що такі люди самі займаються оптимізацією сайтів. Крім того, якщо такі люди мають офіційні перснальні сайти, то в більшості випадків їм гарантоване місце в топі.

Інший момент - популярність імені людини в Інеті - є відображенням її мережевої активності (точніше життєвої активності, спроектованої на Інтернет). У цьому сенсі Інтернет є дзеркалом життя. Щоправда дзеркалом кривим, з викривленням в сторону людей та подій пов'язаних з ІТ та інтернетом.

Питання характеристики людини по її сліду в Інтернеті - питання непросте та цікаве. Зараз я з молодим науковцем Олексадром Березком завершуємо підготовку до друку наукової статті на цю тему. :)

П.С.
До речі, про Britney Spears . Кілька тижнів тому був маленький скандальчик з приводу того, що Гугл ніби то спеціально зробив і оптимізував одну зі своїх сторінок для пошуку по даному слову на Гуглі :)

Дмитро Тарасов - 30-4-2005 у 14:59

Прошу не сприймати цей конкурс та його умови занадто серйозно :) .
Перше повідомлення обліплено смайликами. Включіть малюнки у броузері :)

spark - 2-5-2005 у 11:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин

Інший момент - популярність імені людини в Інеті - є відображенням її мережевої активності (точніше життєвої активності, спроектованої на Інтернет). У цьому сенсі Інтернет є дзеркалом життя. Щоправда дзеркалом кривим, з викривленням в сторону людей та подій пов'язаних з ІТ та інтернетом.

Питання характеристики людини по її сліду в Інтернеті - питання непросте та цікаве. Зараз я з молодим науковцем Олексадром Березком завершуємо підготовку до друку наукової статті на цю тему. :)



Хотілось би обговорити ту статтю десь тут. Ви посиланнячко викладіть, коли напишете. Власне, мене більше не люди цікавлять, а, наприклад, фірми. Але люди теж нічого, щось спільне є.