Форум Рідного Міста

Новий гітарист "Океану Ельзи"

Oleksandra Zorina - 6-5-2005 у 20:13

Шановне панство!
Вже декілька тижнів - одні й тіж плітки - мовляв, Вакарчук знову шкандалить з музикантами. Казали, тепер від нього пішов Павло Гудімов. Замість нього знайшли якогось надзвичайного музиканта, молодого і зіркою в лобі незіпсованого. Дивилася пряме включення з Т.І. -ба,справді! Такий собі смаглявий мачо молодшого шкільного віку. Дівчатка ридатимуть! :rolleyes:
Чи не здається вам, що команда ,втративши хоча б одного учасника,не має морального права виступати далі під тією самою назвою ? Чи не перетворюється вона в колектив а ля "Славік Вакарчук і музиканти " (наприклад)?
Або навпаки - зміна музиканта додає нового звучання композиціям ?.

vps - 19-5-2005 у 14:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
Чи не перетворюється вона в колектив а ля "Славік Вакарчук і музиканти " (наприклад)?

Це було цілком прогнозовано після "розлучення" з Хусточкою.
Нажаль...

vps - 19-5-2005 у 14:27

Хоча про нового гітариста, чесно кажучи, чую вперше :o !

Oleksandra Zorina - 19-5-2005 у 15:31

Ну.. Хусточка -то ще не аргумент.
Мені здається, з ОЕ хлопці пішли, бо втомилися від надмірного пафосу. Це ж захворіти можна! Статус до землі притискає. А їх новий проект у цьому розумінні -просто знахідка. Дуже все симпатично, по європейськи, ніяких тобі дурних ярликів типу "найкраща українська рок група". Талановито. А то, що їх слухає більш вузька аудиторія -не так вже й почесно стати попсою.
Гудімова ж просто випхали. Не спитавши. (Принаймні, так він всім розповідає. )
Що до наявності нового гітариста -доведений факт. На форумі ОЕ всі тільки про те й говорять. Пізнали, фотку опубліковали. Знайшовся хтось, наче з ним знайомий... Скоро ще знайдеться хтось, з ким він у пісочок бавився,або портвягу в ніжному віці пив (в громадських місцях) ;) . Тепер не зможе сховатися .

vps - 19-5-2005 у 16:22

Знаєш, якось в інтерв'ю Славка спитали чи не зіпсувались у нього бува стосунки з Хусточкою (це вже після "розлучення").
Він сказав, що для таких ВЕЛИКИХ людей, як він і Хусточка вихід когось з групи - це дрібниця, через яку не сваряться.
Це майже дослівно (слово "ВЕЛИКИХ" прозвучало точно).

Tempika - 19-5-2005 у 23:34

...а мене останнім часом дратували вже і вакарчук, і гудімов (що то за
пісня *коротка розмова*, просто жах)... вже все нецікаво, пісні на один
мотив, голос з фальшивим пафосом... та ну їх, набридли.. :-)))

Odarka - 20-5-2005 у 16:47

Що це змінить в музиці О.Е. - от скажіть будь-ласка??? Нічого!
Всеодно..вони мають ждотримуватися певного формату...всеодно...вони мають виглядати...так як скаже стиліст...і танцювати і кривлятися...
В групах часто...так буває...що лишається лишень вокаліст... - бренд групи, голос....тіло...(якщо хочете);)....
А так це ж не катастрофа...
Дуже рідко..коли....група може протриматися в однуму складі..довший період часу...чи не так:)))?

Oleksandra Zorina - 20-5-2005 у 23:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а мене останнім часом дратували вже і вакарчук, і гудімов (що то за
пісня *коротка розмова*, просто жах)... вже все нецікаво, пісні на один
мотив, голос з фальшивим пафосом... та ну їх, набридли.. :-)))


Що поробиш..Ну справді..Які вже є...:( В якості зірок Б.Х. більше й згадати нема кого. Крім широко відомих у вузькому колі. Але щоб з телику посміхатись і почуття прекрасного масам прищеплювати ...

Oleksandra Zorina - 20-5-2005 у 23:48

Цитата:
В групах часто...так буває...що лишається лишень вокаліст... - бренд групи, голос....тіло...(якщо хочете);)....
А так це ж не катастрофа...
Дуже рідко..коли....група може протриматися в однуму складі..довший період часу...чи не так:)))?


Одарко, Вас важко вважати неупередженою:rolleyes:
Чи я помиляюсь?
Я і не казала що ..Сама таких люблю і слухаю -груп світлого імені вокаліста, але якось це неправильно.

Odarka - 21-5-2005 у 11:35

2 Oleksandra Zorina
Не знаю...упереджена чи неупереджена...:D
Живу давно у світі музикантів...знаю, що, коли йдуть гітаристи...це нічого не міняє...
всеодно...всім більше подобається Вакарчук...:rolleyes:
І саме Вакарчук...є лицем групи...а хто з ним буде продувжувати грати...ролі для загальних мас не міняє...:)

Oleksandra Zorina - 23-5-2005 у 21:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
коли йдуть гітаристи...це нічого не міняє...
...а хто з ним буде продувжувати грати...ролі для загальних мас не міняє...:)

Обережно! Гітаристи - вони ж злопам'ятні. І багато хто з них читати вміє.:D

vps - 25-5-2005 у 14:00

Я недавно в "Бульварі" інтерв'ю Павла Гудімова читав з цьго приводу (лиш ви не подумайте зразу нічого такого, просто газета випадково до рук потрапила :saint: :D . З його слів ситуація вимальовується дуже не гарна. Якщо це правда, то Вакарчуку велике Фе!

Tempika - 25-5-2005 у 14:27

...я читала статтю в експресі... зі слів гудімова, його просто попросили з
групи... а з іншого боку, він теж добряче тяг на себе ковдру, що не
могло не дратувати вакарчука... та бог з ними, лижби співали файно... а
з цим щось останнім часом не дуже... тотальний самоплаґіат. :-)))

Odarka - 25-5-2005 у 14:27

Вакарчук - велике "ФЕ":))))))))) - відкрили Америку:)))
Я знаю. що гітаристи читати вміють..всеодно нічого не міняє..коли вони йдуть з групи...:P:D

Odarka - 25-5-2005 у 14:29

Всі зірки велике "ФЕ" - зіркова хвороба...має вірус..називається "Фе" і це нормально:)))
Зірки...не доступні для нас смертних...з ними важко...
але ми так любимо, коли вони співають...:D;)