Форум Рідного Міста

Погода у Москві 09.05.2005

Aleksandra Fink-Finowicka - 8-5-2005 у 12:34

Одна моя падруга вважає росяни якось свідомо покерували зміною погоди.
Мені здаєся такі речі покіщо - неможліве.
Але думка падруги - мені здаєся настилькі нещоденна й цікава, щоб її передати далі.

Андрій Пелещишин - 8-5-2005 у 13:05

Не знаю, що саме малося на увазі в даному випадку, але розгін хмар на дні масових акцій в СРСР практикувалися часто.

Юрій Сєров - 8-5-2005 у 13:49

Була така практика. За допомогою хімії, викинутої з літака, дощ випадав швидше і хмари не доходили до Москви. До речі, не тільки під час масових акцій: радіоктивний дощ після Чорнобиля плановано "осадили" в Білорусі.

Aleksandra Fink-Finowicka - 8-5-2005 у 15:11

Про це, що панове пишете - я чула, але так можна змінювати погоду локально.

Річ в тому, що 9.05.05 в цілей західнєй Європі холодно, та в Росії на відміну - має бути тепло, через front atmosteryczny (даруйте не вмію краще: атмосферний тиск їнший в західнєй, та інши у північно-східнєй Європі, ці масіповітря не мішаються) такий. Здаєся мені - вчиніти таке людмі сьогодня неможліве. Мені здаєся якраз це то є натуральна відміна погоди, яка традиційно випадає в половіні травня.

Hanor Narasson - 9-5-2005 у 10:24

IMHO, то ще раз підтверджує, що Росія - не Еуропа. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Фронти у них не ті зовсім...:baddevil: (Атмосферні...)

Dmy - 11-5-2005 у 16:20

Мало того, що "не Европа", на дива вона також не спроможна!
Змін погоди не було - тривіяльно 11 літаками розганяли хмари. Не розігнали... :( Дощ був такий самий, як у Києві, де ніхто нікого не ганяв.
І це дивує, бо на 9 травня випадає якесь хитре, здається, зороастрійське свято, на яке завжди тепло і безхмарно (сам обсервував із десяток років - співпадало)
Мабуть треба таки календарі міняти.

А от у нас було порівняно тепло і без опадів :P

Captivitas - 12-5-2005 у 13:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
IMHO, то ще раз підтверджує, що Росія - не Еуропа. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Фронти у них не ті зовсім...:baddevil: (Атмосферні...)


Путіну підмочив настрій не тільки дощ, а ще й Дж. Буш, який одразу відлетів до Грузії. ;)