Форум Рідного Міста

Нова опозиція

Юрій Сєров - 24-5-2005 у 10:06

Випала мені вчора нагода подивитися по 1+1 передачу "Іду на Ви" з лідером сьогоднішньої опозиції - Януковичем.
Враження:
1. Подякував Богу, що він лідер опозиції, а не нації! :)
2. Настільки обеженого, примітивного, ображеного, безперспективного, нудного політика годі й шукати. І це вже сумно :(.
Україні потрібна конструктивна патріотична опозиція оскільки, лише вона зможе стимулювати владу до розвитку. З таким лідером важко на щось сподіватися. На запитання, що б ви зробили інакше "в країні політичні репресії, я б їх не проводив...". Про економіку він щось таке там наплів, типу "економіка дуже тендітне створіння і його потрібно любити і плекати". Конкретики жодної!
З того всього складається враження, що така опозиція оптимальний варіант для влади.
Більше лідерів опозиції на сьогоднійшній день не видно. Коновалюк, бачив його виступ в неділю, також не вражає. Про Вітренко, Шуфрича і т.д. мовчу...
По моєму, Януковичу слід піти!
Хто ж очолить опозицію і коли це станеться?

p.s. ще б Піховшека забрали, бо шкода на нього дивитися...

Олексій Мачехін - 24-5-2005 у 10:56

Найгірше як раз не те, що Янукович такий, найгірше те, що його електорат вважає це нормальним :(

Василь Яворський - 24-5-2005 у 11:11

Найбільша біда навіть не у тому, що в Україні немає сильних політиків здатних очолити опозицію, а у тому, що немає навіть нормальної потужної ідейно-опозиційної сили. Ось що найгірше. Хоч я і прихильник сьогоднішньої влади але вважаю, що така повинна бути, інакше про яку демократію може йти мова, а до диктатури нації нам ще ой як далеко, та й чи це доцільно в Україні взагалі? Янукович, Шуфрич, Вітренко, Корчинський - то все кар'єристська опозиція, вона завжди буде гадити владі (саме гадити а не протистояти), до тих пір поки самі цією владою не стануть.

Сергій Бєляєв - 25-5-2005 у 09:16

To: Юрій Сєров
Ну Ви не зовсім праві. Віктор Федорович останнім часом змінюється. Говорить вже майже без великих пауз. :saint: