Форум Рідного Міста

Проблема з PhpBB!!!

Maluy - 24-5-2005 у 16:27

Обставини заставили зайнятись мінімальним адміністрування форуму!

Отже ніби все спочатку працює, але є декілька проблем:

1. Коли користувач реєструється то скрипт повинен йому відправити згенерований ключ активації. В мене він відправляє на ukr.net, rambler.ru, на всі домени які закінчуюються .ua, а на mail.ru, list.ru ..... нічого не приходить! Не знаю з чим то повязано?

2. Є така функція, як "Розсилка" відправка повідомлення на пошту всім учасникам форуму. В мене відправляє лише на скриньку адміністратора форуму, але це тоді коли функція використовувати smtp сервер відключена. А коли я її включаю і відправляю розссилку то взагалі пише

"Ran into problems sending Mail. Response: 500 5.5.1 Command unrecognized: "AUTH LOGIN"

DEBUG MODE

Line : 127
File : /home/Ім'я/www/phorum/includes/smtp.php"

Отож, як маю вирішити ці проблеми? Порадьте будь ласка.:(

Хостінг надає нам Уарнет, там стоїть сендмейл, дзвонив до адміна він казав що в них все добре потрібно мені тут всебе ковирятись. Не знаю, що маю робити!

Версія форуму 2.0.5

Андрій Пелещишин - 24-5-2005 у 17:05

Цитата:
1. Коли користувач реєструється то скрипт повинен йому відправити згенерований ключ активації. В мене він відправляє на ukr.net, rambler.ru, на всі домени які закінчуюються .ua, а на mail.ru, list.ru ..... нічого не приходить! Не знаю з чим то повязано?

Певно гасяться спамодавилками. На деяких форумах я бачив попередження - не вводити mail.ru як поштовий сервіс
Або пишіть таке саме, або міняйте процедуру реєстрації. Можливо достатньо текст листа.
Цитата:
2...

Напевно погано налаштоване приєднання до поштового сервера
Цитата:
Версія форуму 2.0.5

Кажуть, що потрібно апгрейдитися до нових версій. ASAP

Громов Сергій - 25-5-2005 у 09:58

Львівська залізниця нежодавно запустила форум на PhpBB - може з ними поговорити ?

Maluy - 25-5-2005 у 10:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Львівська залізниця нежодавно запустила форум на PhpBB - може з ними поговорити ?


Є там хтось знакомий? Чи там на форумі теж є такі пункти типу як "Комп'ютерні балачки"?
І як залвсти на той форум?

Громов Сергій - 25-5-2005 у 10:41

http://www.railway.lviv.ua/forum/ - траф шалений, але паше.

vovka - 26-5-2005 у 00:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Maluy
В мене він відправляє на ukr.net, rambler.ru, на всі домени які закінчуюються .ua, а на mail.ru, list.ru ..... нічого не приходить! Не знаю з чим то повязано?

list.ru і mail.ru це помоєму практично те ж саме..
В майл.ру це давня проблема. Нашого хостера в їхні чорні списки вносять вже раз 20, і 20 раз звідтам виносять :)
Якщо всюда решту доходить а на mail.ru ні - то однозначно пиши в майл.ру гнівного листа :)

Цитата:

"Ran into problems sending Mail. Response: 500 5.5.1 Command unrecognized: "AUTH LOGIN"
DEBUG MODE
Line : 127
File : /home/Ім'я/www/phorum/includes/smtp.php"
Отож, як маю вирішити ці проблеми? Порадьте будь ласка.:(

А настройки того SMTP правильно вказані через який розсилаєш ? Адреса, логін, пароль якщо треба.. Там десь в скрипті то все вказується

Цитата:

Хостінг надає нам Уарнет, там стоїть сендмейл, дзвонив до адміна він казав що в них все добре потрібно мені тут всебе ковирятись. Не знаю, що маю робити!
Версія форуму 2.0.5

Ясно. З УАРнетівських діалапних IP ще недавно в мене пошта на mail.ru не відправлялася.. Писало що blacklisted.
А версію форуму онови, а то завтра я тобі твої паролі вишлю в аську, перевіриш чи ці :) 2.0.5

Дмитро Тарасов - 27-5-2005 у 10:18

Можете проконсультуватись тут phpbbguru.net.ru/community/