Форум Рідного Міста

"КРИХІТКА ЦАХЕС" у клубі "Лялька"

Odarka - 25-5-2005 у 12:07

Клуб "Лялька" представляє: 5 червня, неділя - сольний концерт групи „Крихітка Цахес” та презентація альбому „На першому місці” + показ нового відеокліпу
початок 20:00
:D
Вхід 20 грн., з флаєром 10 грн.

Олександр Дєдик - 25-5-2005 у 12:17

Оба-на!
Нарешті дочекались!

Пані Одарко, а флаєри вже є?

Odarka - 25-5-2005 у 12:18

Флаєри будуть у п'ятницю...
і я не "пані":lol::lol::lol:

ZT - 7-6-2005 у 21:00

Але ж то був концерт!
Відеокліпу не показували, але Крихітка виступила фантастично. Це був один з найкращих концертів Ляльки за останній час. Народ реагував прекрасно, у відповідь на що група взагалі розійшлася :D.
Крім основної програми виконали десь 4 "бісові" пісні, серед яких і "Лисицю", яку вони ну дууже давно не виконували наживо. На завершення вокалістці подарували квіти, а деякі фани ще й заспівали Крихітці під час того, як вони сідали в таксі поспішаючи на вокзал :).
Одним словом супер! Хочу ще :D.

Oleksandra Zorina - 8-6-2005 у 08:15

А в нас "Крихітка" теж вчора виступала. В "четвірках". Людей - надто, як на мене..ніякої тобі особистої попільнички, чиїсь коліна в спину упираються, але все одно супер. Такий голос, такі пісні,така дівчина..
В Києві ще весь вечір лило як .. Після концерту хвилі несли мене до метро, кеди - більш ніж на 200% із води, відсутність парасольки.. Але серце співало.. Всім перехожих зустрічала посмішкою ідіота. То було щастя.

Odarka - 8-6-2005 у 17:30

Я дуже хотіла б, щоб такого типу концерти були частіше в "Ляльці", але мені шалено важко переконати адміністрацію "Ляльки", що нам потрібна саме така музика а не хард-кор...
Але я вам обіцяю...що привезу в "Ляльку" ще кілька такого типу груп:)))