Форум Рідного Міста

Хто ж таки стане мером у 2006???

Остап_М. - 26-5-2005 у 14:10

Останнім часом всі потихеньку балакають про наступні вибори. Ось ЗІК написав навіть статтю: Святе місце Львівського голови – одне на всіх (http://www.zik.com.ua/2005/5/26/news12658.htm).
Цікаво хто ж таки на Вашу думку стане мером???
:D

Роман Голощук - 26-5-2005 у 22:18

Пропоную влаштувати опитування з конкретними кандидатурами.

Tempika - 26-5-2005 у 22:31

...а я голосувала і голосуватиму за Федоришина.

Demyan - 27-5-2005 у 08:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а я голосувала і голосуватиму за Федоришина.


Голосуй і знову і знову голос пропаде:) краще вибери між поганим і дуже поганим:)

Василь Яворський - 27-5-2005 у 10:28

Щодо статті: маю великий сумнів, що Стецьків проміняє відносно спокійну посаду в Києві на найбільш не вдячну посаду у Львові, тим паче після Буняка. Взагалі, я не заздрю тому, хто після Буняка буде перебирати справи. Садовий, до речі може отримати на цих виборах доволі високий відсоток голосів, якраз завдяки "Самопомочі", наскільки б кумедно вона не виглядала в очах чиновників і політиків.

Юрій Сєров - 27-5-2005 у 11:03

Федоришин? А я б за нього не голосував!
Взагалі достойних кандидатів нема...

Користувач Олесь - 27-5-2005 у 12:31

А може, Буняка на другий термін? :baddevil:

Андрій Пелещишин - 27-5-2005 у 13:36

Чув чутки про майбутню підтримку Федоришина Батьківщиною та особисто Тимошенко.

Василь Яворський - 27-5-2005 у 13:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
А може, Буняка на другий термін? :baddevil:


Боронь Боже!!! :(
Львів цього не перенесе, і передчасно загине у бою із власним мером у віці 750 років.

Odarka - 27-5-2005 у 14:00

Який Федоишин? про що ви говорите..моя мама вчила його в школі...
це був жахливий учень і бандюга і далі ним залишається...ви лишень подивіться..на його обличчя...:mad:
Невже вам не хочеться для Львова чогось приємнішого інтелектуальнішого...не селянина...а дійсно розумну людину, яка буде любити це місто...і нарешті зробить воду:)) відновить архітектурні пам'ятки:)) ні?:sing::sing::sing:

Чарівник з міста Гамельн - 27-5-2005 у 14:06

Я, напевно, знову буду голосувати за Садового :|

Юрій Сєров - 27-5-2005 у 14:16

Ще один "достойний" кандидат... З розповідей знайомих людей жахливий керівник Львівських електроліній. І його постійний піар на Люксі надоїв!

Tempika - 27-5-2005 у 15:06

...стикалася з Федоришиним особисто... ніякий він не бандюга, а що
зовні несимпатичний, то жаль :-(( знаю, як і що у нього у сім*ї та бізнесі,
він єдина людина, що робить у нас в галузі медицини толкового...
взагалі нема сенсу його не поважати... також стикалася і з садовим,
ще з часів, коли він відкрив радіо люкс... ну що ж, майстерний кар*єрист,
більше ніц хорошого.

Василь Яворський - 27-5-2005 у 16:14

Я взагалі не знаю за кого голосуватиму... З названих кандидатур не можу вибрати найменш недостойного, бо достойного кандидата на посаду мера не має, мабуть він зараз десь у садочок ходить. А якщо серйозно, то львівська міска адміністрація зараз стоїть на порозі дуже серйозної кадрової кризи. Якщо, навіть, Сірик підніметься по драбині на мере, то немає кого посадити на його місце, окрім того Сірик не є оптимальним варіантом. Про Федоришина і Садового я промовчу, бо перший неодмінний атрибут виборів, а другий просто не виправдає сподівань.

Остап_М. - 30-5-2005 у 13:27

Цікаво, ви не помітили що так чи інакше називається тільки кілька прізвищ? Оскільки одне вже ніби обговорили (маю на увазі Федоришина), пропоную обговорити і інших, більш детально.
Моя пропозиція для обговорення - Андрій Садовий???
Інфо для початку - http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=35655 :cool:

Василь Яворський - 30-5-2005 у 13:53

Як на мене це звичайний піар. Не вірю я що "Поступ" (доречі моя улюблена газета) буде об"єктивно писати про Садового. Щодо реалій мерства Садового, то я не вірю що він буде достойним господарником. Зрештою до "Самопомочі" доходять лише 1-2 % реальних проблем жителів міста, і Садового просто не вистарчить на всіх, коли він стане мером. Та й не вірю, що Садовий не стане займатися бізнесом і політикою, особливо політикою. А мер - перш за все посада господарника (і виключно господарника), мер Львова до політики має таке саме відношення як начальники київських жеків.
Я нічого не маю проти Садового, він би був хорошим депутатом, тої ж міської ради - активним, дієвим, піарним. Але в мера Садового я не вірю. Хоча, можливо, за Буняка він буде кращий. Бо за Буняка гіршим мером бути дуууже важко, тут особливий дар вже потрібен.

Tempika - 30-5-2005 у 15:04

...мої знайомі зверталися до садового з реальною проблемою, коли він ще
був депутат, здається... сорочку на собі рвав, що допоможе, але як
тільки виявилося, що будуть зачеплені інтереси *великих грошей*, то все
потихеньку звів нанівець... свію причетність до певних бізнесових кіл
він не афішує, але я впевнена, що для нього стати мером – це дістатися
до нових можливостей, у тому числі й фінансових... ясне діло, шуму буде
багато, він щось там з великою помпою робитиме, але господарник з
нього ніякий.

Сергій Бєляєв - 30-5-2005 у 15:24

Не знаю, хто стане. Цікавіше, що буде робити, коли стане. Намагатиметься задовольнитися за один термін, чи розтягне задоволення на триваліший час :lol:

Нормалайзер - 30-5-2005 у 19:56

А чи не могло б місто наприклад, взагалі обійтися без мера?

От зібралися б депутати і вирішили: а нашо нам мер? Давайте запросимо на посаду ну, припустімо, Директора міської господарки людину, контракт з нею і - фертиґ... Може, досить з нас всіх, га?

Очевидні плюси:
а) економія на коштах, що кануть в Полтву при виборах
б) як зачне робити глупства - можна попросту звільнити
в) можна, врешті, запросити ліпшого...

Бо як подумаю, що якийсь Садовий-Федоришин-Буняк-Стецьків - то знов на 5 років, знову брехатимуть, знову розтранжирять ще недорозтранжирене - зачинає трафляти

dr.Trollin - 31-5-2005 у 07:32

ну!
"норма"-льний підхід, імхо, самий нормальний.

(зацікавлено) як будемо акцію переконування організовувати?

(песимістично) хоча як у нас навіть "на чай" орг-здатностей не стало
-- то певно _ніяк_ не будемо.

а щодо наступного мерствування...
теза "за Буняка гіршим бути важче" видається мені зело дитячо оптимістичною... :-((((

особливо враховуючи досить щедрі поступлення фінансові ближчого часу.
Котрі, правда, супроводжува(тимуться)/(лися) зубовним скрегОтінням певного Банку зі Світових...
Котрий (отой-о СБ) _напевно_ "прилУчився" до проваджуваних у кращому янукович-стилі чорних піар-акцій по дискредитації чинного мера.
(та за таку суму, як він у СБ відібрав... та я сам би... горлянку... сволощ!!)

PS. "свiтло буде"(c)

Олександр Чорнобиль - 31-5-2005 у 08:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нормалайзер
А чи не могло б місто наприклад, взагалі обійтися без мера?

От зібралися б депутати і вирішили: а нашо нам мер? Давайте запросимо на посаду ну, припустімо, Директора міської господарки людину, контракт з нею і - фертиґ... Може, досить з нас всіх, га?


Теоретично місто могло б і, найімовірніше за все, лише виграло б від того. Я не знаю чи Нормалайзер знайомий з теорією та практикою місцевого самоврядування, однак пропозицію він зробив дуже гарну. А от практично - тут є проблеми.

Модель, запропонована Нормалайзером, називається "Сильна рада" і застосовується, наприклад в США і Британії . Рада вирішує майже все (от тільки в таких радах не 80 депутатів, а 10-25), а для виконання своїх рішень наймає ... менеджера міста. Оскільки спеціально таких менеджерів ніде не готують (а потреби немає - закони менеджменту одні і ті ж усюди), то містами керують вправні менеджери з бізнесу, або найвправніші менеджери з міської господарки (колишні керівники департаментів).
У нас то є повністю неможливо, бо ми маємо Конституцію і закон "Про місцеве самоврядування", яка чітко визначає систему місцевого самоврядування в країні. Змінити її, на мою думку, трохи складніше ніж обрати більш-менш толкового мера. ;)

Василь Яворський - 31-5-2005 у 12:05

Можливо моя точка зору занадто песімистична, однак я не тільки не бачу серед сучасних міських діячів більш-менш підходячу кандидатуру, а й не уявляю де її взяти. Знаю одне: мер сьогодні - посада політична. Чому? Не знаю чому так сталося. Політика тут ні до чого, але лізуть у мери всі, хто себе бачить пізніше у великій політиці і цього не приховує. А господаркою щось мало хто займатися хоче.

dr.Trollin - 31-5-2005 у 12:46

ну то гнати їх до біса
і не слухати їх теревенів "про господарку, що падає" якщо вони самі нею не збираються займатися...

Остап_М. - 31-5-2005 у 12:50

маю цікаву статистику на квітень. отже:

1) На Вашу думку, які цілі переслідує об'єднання "Самопоміч"?
Реально захистити інтереси громади перед свавіллям чиновників 31.33%
Важко відповісти 23.92%
Це піар-хід А.Садового, як кандидата на посаду міського голови 22.50%
Не знаю такого об'єднання 19.08%
Така організація нам непотрібна 3.17%

Олександр Чорнобиль - 31-5-2005 у 12:54

Звідки дані?

Павло Жежнич - 31-5-2005 у 14:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нормалайзер
А чи не могло б місто наприклад, взагалі обійтися без мера?

От зібралися б депутати і вирішили: а нашо нам мер? Давайте запросимо на посаду ну, припустімо, Директора міської господарки людину, контракт з нею і - фертиґ... Може, досить з нас всіх, га?


Ідея непогана, враховуючи відсутність навіть поганих кандидатів (бо хороших просто нема, а є лише дуже погані). Буняк всім набрид :P. Садовий - це смішно :rolleyes:, а Федоришин - це сумно :o. Стецьків не погодиться - та це й не серйозно :wow:. То хто ж тоді?

Думаю, що бажаючих буде досить, особливо різних темних конячок. Як на мене, підтримка кандидата в мери зі сторони, наприклад, Тимошенко нічого не значить, а може й нашкодити.

В мене є пропозиція - ввести пряме президентське правління або призначити Ющенка (за сумісництвом або почесним) мером Львова. Тоді Ющенко дуже часто буде у Львові, і місцеві (без)господарники змушені будуть трясти своїми м'якими частинами тіла, щоб не тільки будувати собі хороми, але й щоб наше місто справді було найкращим.

Andreas - 31-5-2005 у 14:54

Цитата:

В мене є пропозиція - ввести пряме президентське правління



Тоді вже краще – військове становище. Ото „порядок” буде!


:sing:


Вибачте – проблеми закордонної клавіатури

:(

Остап_М. - 31-5-2005 у 15:37

дані інституту... блін забув. але достовірні точно. це т.зв. "закрите дослідження"

Олександр Чорнобиль - 1-6-2005 у 08:32

Та я питав, бо хотів приєднати свій голос до тих, хто вважає, що це PR Садового. :lol:

Остап_М. - 1-6-2005 у 16:39

Вже точно не Садовий... який знищив нормальну газету.....
А окрім того бреше про інші речі.... (Екс-міський голова Львова Василь Куйбіда вважає, що директор Інституту розвитку міста Андрій Садовий й надалі продовжує займатися наклепництвом. «Пан, який зараз знову претендує на мера, вирішує за рахунок іншого підвищити собі імідж», – заявив Василь Куйбіда у коментарі Західній інформаційній корпорації після того, як А.Садовий звинуватив його у «прийнятті таємних рішень» стосовно продажу земельних ділянок у Львові в час головування В.Куйбіди.
http://www.zik.com.ua/2005/6/1/news13155.htm)

Tempika - 1-6-2005 у 16:44

...а давайте все ж подумаємо, хто у нашому місті має авторитет і
незаплямовану репутацію, хто є людина толкова і порядна... візьмемо його й
висунемо :-))

Андрій Пелещишин - 1-6-2005 у 17:18

Чомусь мені сумно це писати, але я боюся що серед "розкручених" політиків у нас у Львові такого нема. А "нерозкрученого" - на жаль, висувати безнадійно

сумна - 13-6-2005 у 10:29

Цікавою видається кандидатура Степана Кубіва, яка останнього часу з'явилася. Про нього багато позитивних відгуків і як про людину, і як про бізнесмена.

Сергій Бєляєв - 13-6-2005 у 10:39

Один бізнесмен вже покерував. Кандидату на посаду міського голови треба мати досвід управління великими господарськими комплексу, досвід управління фінансами, але це ще не все.

сумна - 13-6-2005 у 16:52

Не зовсім до теми (точніше зовсім не до теми), але... повідомлення з розряду очевидне-неймовірне: львівський депутат, лікар Зеновій Гузар призначений заступником голови Луганської облдержадміністрації з політико-правових питань.
Щось я не пам'ятаю подібних призначень з заходу на схід, скоріш бували зі сходу на захід.

Остап_М. - 22-6-2005 у 07:55

Пристрасті за Ратушею

Наступні вибори міського голови Львова і депутатів міськради вперше відбудуться за новим виборчим законом. Міську раду на пропорційній основі сформують представники політичних партій. Важливу роль при висуванні кандидатів у мери будуть відігравати міські партійні осередки. Зважаючи на це, всіх потенційних кандидатів можна поділити на партійних висуванців та самовисуванців.

Відповідно і ресурс, який буде задіяно в їх кампаніях, суттєво різнитиметься.

Очевидно, що партійні структури зможуть забезпечити своїм протеже більш потужний піар та значніші фінансові вливання. Але, найголовніше, вони можуть надати підтримку свого партійного лідера (якщо говорити про висуванців від НСНУ та «Батьківщини», то підтримка з боку Віктора Ющенка (неформального лідера НСНУ) чи Юлії Тимошенко може стати одним із вирішальних чинників перемоги). Кандидатам, які підуть на вибори без підтримки жодної партії, залишається розраховувати, переважно, на власні харизму та фінанси, а також на ймовірну підтримку з боку симпатиків чи опонентів інших претендентів на мерські посаду.

Серед всіх потенційних претендентів на крісло мера, яких найчастіше називають ЗМІ, найбільш харизматичними вважають дві фігури: Андрія Садового та чинного міського голову Любомира Буняка. Буняка все ж варто вважати харизматичним діячем, хоча у цій харизмі і переважає негатив. Уся його діяльність на посаді міського голови супроводжувалась постійними скандалами. Серед найбільш резонансних – невиконання обіцянки подати воду всім львів’янам після закінчення двох років; публічна брехня про непричетність до плану організації трагічного авіашоу на Скнилові та наступні вибачення за обман громади міста; скандали навколо проведення земельних аукціонів та приватизації землі, які призвели до самоспалення Станіслава Шендрика; постійні судові процеси проти неугодних журналістів та політичних опонентів. Інакше кажучи, повний джентльменський набір класичного «червоного директора». Можливо, після трьох років такої діяльності і не варто говорити про шанси Буняка на другий термін. Проте, якщо львів’ян у 2002 році не відштовхнули від його кандидатури apriori нереальні обіцянки, брудний та авантюристичний характер ведення виборчої кампанії за принципом «мета виправдовує засоби», то де гарантія, що політтехнологи і цього разу не створять диво. Наразі невідомо, чи братиме участь міський голова у нових виборах. Його позиція у цьому питанні пройшла певну еволюцію: від початку і до середини свого мерства він категорично відкидав можливість повторного балотування, але вже на третьому році почав заявляти про свої плани на наступний термін. Ймовірно, остаточне рішення Любомира Буняка ми почуємо найближчим часом.

Головним претендентом на крісло мера, судячи з найвищого рейтингу – 20,5% (дані Соцінформу), є Андрій Садовий. Третє місце у минулій виборчій кампанії змусило його команду переглянути стратегію ведення виборчої боротьби. Тепер основою «піару» Садового став проект «Самопоміч», метою якого є, швидше, дискредитація чинної міської влади, ніж, власне, акцентування уваги на перевагах власного кандидата. Організація нового проекту та його розкрутка через ТРК «Люкс» зумовила зміну пріоритетності фінансування складових медіа-групи Садового. Скорочення штату працівників «Поступу», нерегулярні виплати зарплати (зі слів журналістів видання), намагання нав’язати нову редакційну політику породили резонансний скандал, який явно не додав балів іміджу Андрія Івановича. Зрештою, якщо проаналізувати характер кампанії останнього, то можна помітити ті самі помилки, які були допущені його командою у 2002 році. Зокрема, зосередження критики виключно на міському голові. На відміну від попередньої кампанії, коли штаб Садового запропонував цікаве ноу-хау – ідею про спеціальний статус Львова, тепер жодної ідентифікаційної ознаки в кандидата немає. Навряд чи стратегія критикувати міську владу, при цьому не заявляючи про свої мерські амбіції, є найбільш оптимальним варіантом при і так низькому рівні довіри до цієї влади з боку громади. Так дискредитувати себе, як це зробила міська влада за останні роки, не зміг би при бажанні ніхто інший. Тому займатись виключно критикою мера і його найближчого оточення – зайва справа.

Обрана командою Садового така стратегія вже стала чинником, який може відлякати виборця від його персони. Тим паче, коли цей виборець постійно чує, що потенційний кандидат ще не вирішив, чи піде у мери. Природньо, виникає запитання, хто повірить, що олігарх (нехай і львівського розливу) може бігати як тимурівець і вирішувати комунальні проблеми кожного обивателя лише через почуття філантропії. Все це починає викликати у пересічного львів’янина легке роздратування. Про популізм в діяльності «Самопомочі» говорить і голова постійної комісії молодіжної політики, спорту та туризму Львівської міської ради Віталій Загайний: «Діяльність «Самопомочі» є нічим іншим, як популізмом і виборчою кампанією претендента на пост міського голови Львова Андрія Садового. Я з радістю відреагую на якісну пропозицію від громадського об’єднання «Самопоміч» щодо вирішення тої чи іншої проблеми дитячого чи спортивного майданчика, але поки що, на жаль, подібних звернень не було. За час діяльності профільної комісії від організації «Самопоміч» не надійшло жодної реальної пропозиції чи звернення на адресу комісії».

Розуміючи, що починає втрачати довіру, Андрій Садовий шукає додаткові ресурси для своєї перемоги. Входження до НСНУ – це і є спроба отримати додатковий ресурс, підтримку провладної партії. Проте, щодо того, чи ця спроба буде вдалою, є багато сумнівів. Зокрема, лідер міської організації партії Олег Мандюк вказує, що на підтримку партії на виборах міського голови претендують, як мінімум, декілька осіб: «Я вважаю, що людина, яка планує балотуватися на посаду мера, передусім, повинна сама заявити про таке своє бажання. Якщо хтось потребує підтримки партії на виборах міського голови, то він повинен за цією підтримкою звернутися до нас. Я думаю, що таких людей буде декілька і саме тому я пропоную проводити рейтингове голосування. Я думаю, це буде зроблено на міській конференції нашої партії, на якій кандидати мали б представити свою програму. Я вважаю, що з кожним із кандидатів ще до початку передвиборчої кампанії потрібно укласти угоду, в якій буде чітко прописано всі умови стосунків між партією і кандидатом. Я думаю, що такі кроки дозволять максимально захистити себе і Львівську громаду від негативних наслідків діяльності мера, від узурпування влади, яке ми можемо спостерігати зараз. Я думаю, що така домовленість, яку буде укладено між міським головою та партією, дозволить громаді Львова контролювати діяльність мера».

Наразі достеменно невідомо, кого саме підтримає ЛМО НСНУ. Найбільш імовірними вважаються кандидатури самого Олега Мандюка та нардепа Павла Качура. Цілком можливо, що з’являться інші прізвища. Щодо Качура та Мандюка, то ці політики не надто «розкручені» у Львові, особливо останній. Тому, якщо хтось з них стане єдиним кандидатом від НСНУ, то їх головним ресурсом буде партія та, можливо, персональна підтримка Віктора Ющенка.

Взагалі, можна прогнозувати дуже цікаву ситуацію на виборах мерів міст України наступного року. Головним тепер може стати не стільки популярність того чи іншого місцевого діяча, скільки його приналежність до президентської партії. На такі думки наштовхує і недавнє обрання головою київського міського осередку НСНУ (досі лише широковідомого у вузьких політичних та бізнесових колах) Миколи Мартиненка, котрого вже вважають головним кандидатом від партії на посаду міського голови Києва. Більш того, можливий варіант, коли провладні партії будуть домовлятися і на кожних конкретних виборах міського голови підтримуватимуть єдину кандидатуру.

Ще про двох можливих кандидатів говорять поки що неохоче. Мова йде про Василя Куйбіду та Олександра Сендегу. Першого можуть спонукати до участі у виборах хіба що реваншистські настрої або ностальгія за часами власного мерства; другого чимало аналітиків називають ідеальним міським головою для Львова, зважаючи на його партійну нейтральність та стійкий імідж фахівця-господарника. Водночас, Олександра Сендегу вважають людиною нерішучою, що напередодні кампанії перевагою не назвеш.

Серед інших претендентів на крісло мера Львова називають Тараса Стецьківа (нардепа та керівника НТКУ), Богдана Федоришина (власника однойменного концерну «Богдан» та, за сумісництвом, гендиректора ФК «Карпати») і Петра Писарчука (нардепа і знаного архітектора ринку «Південний»). Найбільш імовірною є участь саме Федоришина, котрий, чи то з впертості, чи то зі спортивного азарту брав участь в усіх виборах міського голови. Мотиви входження Федоришина у лави міської організації «Батьківщини» пояснень не потребують. Проте розрахунок на підтримку певних партійних структур вже підводив власника концерну «Богдан» — у 2002 році підтримка соціалістів та особисто Олександра Мороза не дала бажаних дивідендів. Очевидно, вадою може стати зближення з Петром Димінським, яке ставить автоматично Федоришина в опозицію до обласної виконавчої влади. Скоріш за все, Федоришин обмежиться тим самим принципом, який сповідують його нові підопічні – футболісти «Карпат» – протягом останнього сезону, — «головне не перемога, а участь».

Джерела, котрі заслуговують на довіру, твердять, що свій інтерес до виборів мера має і Петро Писарчук. Розраховувати на перемогу, з огляду на позицію під час президентських перегонів, нардепу, вочевидь, буде важко, якщо взагалі можливо. Головний інтерес – збереження контролю над ринком «Південний». Останні заяви низки депутатів міськради про доцільність передачі ринку у комунальну власність міста спонукатимуть Писарчука або до пошуку домовленостей з фаворитами перегонів, або ж змусять самому брати у них участь, що навіть у разі поразки дасть певні політичні дивіденди.

Останній з кандидатів, хто публічно натякнув про свою можливу участь у перегонах, – голова НТКУ, львівський депутат-мажоритарник (як і Павло Качур) Тарас Стецьків. Спонукати його взяти участь у виборах можуть декілька чинників.

По-перше, амбіції. Депутат ВРУ усіх скликань часів незалежності може вважати, що як політик він вичерпав себе у парламенті. Нова посада – це шанс нової самореалізації, тим паче, що керівник НТКУ – не зовсім те, на що розраховував Стецьків після «помаранчевої революції».

По-друге, бізнесове оточення. Стецьківа у Львові завше оточували місцеві бізнесмени, котрі мають певні амбіції саме у місті. Їх підтримка та гарантії можуть стати вирішальним при виборі нардепа.

По-третє, політична перспектива. Для більшості членів колись ПРП, а тепер «Нашої України» після саморозпуску та влиття партії у НСНУ залишиться не так багато варіантів самореалізації. Їх фактично два: або стати статистами у грі за вплив на Ющенка з боку різних бізнес-груп в оточенні Президента, або взяти участь в альтернативних проектах, які дають можливість унезалежнення від мінливої київської політичної погоди. Вибори мера Львова – це, власне, другий варіант.

Зрештою, усі описані тут кандидатури та їх початкова характеристика – це лише прелюдія до гри. Шоу ж тільки розпочинається. І воно буде тривати.

Петро Марич,
Західна інформаційна корпорація

Олександр Ганущин - 28-6-2005 у 10:05

Гадаю, все вирішуватиме питання партйіної підтримки. Точніше пдтримки НСНУ та Батьківщини. Досвід проведення таких кампаній у Львові вже є, тому справа буде за малим, але найважливішим - отримати підтримку у зазначених сил. Якщо дві сили погодять єдиного кандидата - мерська кампанія буде нецікавою. Якщо ні - асиметрична кампанія, на відміну від попередньої президентської -виграє тй, хто зубатіший у технологічному плані.
Проблема ще й в тому. яку майбутній мер матиме більшість у міській раді - вона ж то обиратиметься по списках політичних партій. І якщо дві зазначені сили не домовляться то набутий в ході кампанії антагонізм сутєво зашкодить стурктуризації політичних сил у міській раді, і найголовніше для нас, мешканців міста - завадить якраз ведення тієї господарської роботи у місті, яку у сні і наяву чекають більшість львів'ян...:cool: