Форум Рідного Міста

Продаю DVD-R, CD-R диски

Demyan - 30-5-2005 у 13:58

кого цікавить придбання дешево ДВД та компакт дисків пишіть, орієнтовна вартість скажімо Х-Digital DVD+R 4x - по 2,50 грн за штуку (без упаковки). При більших тиражах - знижки.

Василь Яворський - 30-5-2005 у 14:04

А по чому TDK, або принаймні Samsung, ну і звичайно Verbatim? DVD мається на увазі.

Рост - 30-5-2005 у 14:10

Я час від часу закуповую ЦД-Р для запису аудіо-дисків. Оригінали шкода волочити в автомобілі.
Непогано себе показали в експлуатації Платінум. Беру їх по 1,5 грн. Будуть дешевші?
А ТДК надто делікатні, скоро царапаються.

Tempika - 30-5-2005 у 15:05

...куплю сині вербатімки, відносно недорого якщо... ну і якщо хтось має
старі (може користувані) ервешки для першої-червертої швидкостей, поділіться, куплю або, як говориться, прийму у подарунок :-)))

Demyan - 30-5-2005 у 16:26

та оті сині диски це варбатім метал азо. Це єдині диски які займають середнє місце. Всі диски які проходили через мене низької якості та мають низький рівень покритя. Або ж невідому фірму виробника. А вербатіум метал азо - це були Mitsubisi диски, зараз їх важко вловити а всі решту дисків як повезе, єдине не слід брати диски без будь-якої фарби (типу SKC). інші чи то есперанза чи навіть ТДК чи xDisks - всеодно.
На рахунок ДВД я пробю інформацію чи є на складі Verbatium or TDK or Samsung

Tempika - 30-5-2005 у 19:15

...міцубісі це і є виробник вербатіму, якщо я не помиляюся, мусять бути
фірмові... я перевіряла програмкою цдр-діагностікс... у мене вони пишуться
і читаються стабільно, а ось тонкі тедекашки стали зараз масово
підроблятися, а жаль... добре писалися старі золоті самсунги, тепер теж
нема... :-(( практично з усіма дешевими болванками у мене сумна історія...
якщо й пишуться, то потім читаються через раз :-((

Demyan - 31-5-2005 у 08:29

Якщо пишеш пиши на меншій швидкості, більша надія. Скоро вступлять в силу нові диски так звані FMD ROM флуоресцентні багатослойні диски. Технологія не нова але аж тепер всутпає в дію.
Щодо дисків є тільки з дешевих, зчитуються як повезе.

Tempika - 31-5-2005 у 08:44

...та влесне у мене 4-х швидкісний старий сідірайтер, фірмовий, з
німеччини привезений, з ним з самого початку було трудно, ліві болванки
погано писав, а тепер взагалі біда :-((