Форум Рідного Міста

Ринок "Південний"

Андрій Пелещишин - 31-5-2005 у 08:35

Нарешті в депутатів ЛМР дійшли руки до питання про самозахват великих ділянок землі ринком "Південний" (чув цифру 10 гектарів).
Шкода, що лише тепер дане питання піднялося на міськраді, хоча ситуація існує уже кілька років.
А пан Писарчук іще має претензії до ЛМР - мовляв, вони не мали права відмовити йому в праві аренди землі, коли він звернувся в ЛМР з відповідним поданням.
Наскільки я знаю, бувають випадки, коли відмовляють навіть в оренді під маленький кіоск, а тут 10 гектарів!

Олександр Чорнобиль - 31-5-2005 у 08:46

2 Андрій Пелещишин: Яким саме чином у них "дійшли руки"?

Андрій Пелещишин - 31-5-2005 у 08:53

Вони прийняли якесь рішення щодо повернення в міську власність. Принаймні таке я почув сьогодні зранку в новинах, коли випадково ввімкнув телевізор :)

Олександр Чорнобиль - 31-5-2005 у 09:25

Ага. Ясно. Тепер цікаво, як фактично воно виконуватиметься?
Це я до того, що "Південному" повинні дати трохи часу, щоб забратись. Оце "трохи" в наших реаліях затягується від кількох місяців до ... того часу поки пан Писарчук не виб"є потрібне рішення. :)

Tempika - 31-5-2005 у 09:45

....та все як стояло так і стоятиме... просто у деяких депутатів відбудеться
різке підвищення матеріального добробуту :-)))

Сергій Бєляєв - 31-5-2005 у 10:24

Наприклад, "Південний" змінить власника.

Василь Яворський - 31-5-2005 у 11:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Наприклад, "Південний" змінить власника.


Ага... "щас"... Так Писарчук комусь щось щось і віддасть. Максимум чого тут можна добитися - чималого хабаря. Бо рішення про повернення цих земель у міську власність мяко кажучи - смішне. А смішне, бо не реальне.

Остап_М. - 31-5-2005 у 13:00

За словами депутата Андрія Стецьківа: "Писарчук, по суті, незаконно володіє десятьма гектарами землі та незаконно збирає гроші з людей. Ринок слід узаконити, але власниками місць на ньому мають бути люди, які там торгують. І підпорядковуватися ринок має міській владі."

На таку думку Писарчук відповів прес-конференцією, де розповів свою історію (http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/05/31/5656/).

висновки робіть самі. Далі буде...

Павло Жежнич - 31-5-2005 у 13:50

Цікаво, як власники яток і магазинчиків стануть власниками комплексів Європа, Україна, Галичина і ще нових, які будуються? А готель Південний? Хіба власники цих споруд це добровільно віддадуть?
Один з варіантів виходу з цієї ситуації:
1) прийняття Верховною Радою закону про дооцінкку держмайна, переданого "не зовсім" чесно в приватну власність
2) приведення ситуації з ринком Підвенний до цього закону
3) і нехай Писарчук оплатить виставлений рахунок за всі роки існування ринку.
Як події розвиватимуться - побачимо. Але думаю, що без втручання вищого керівництва держави чи правоохоронних органів тут не обійтись. Подивіться, як розкрутили ситуацію з ринком у Дніпропетровську.

Сергій Бєляєв - 31-5-2005 у 14:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Наприклад, "Південний" змінить власника.


Ага... "щас"... Так Писарчук комусь щось щось і віддасть. Максимум чого тут можна добитися - чималого хабаря. Бо рішення про повернення цих земель у міську власність мяко кажучи - смішне. А смішне, бо не реальне.

Як я пригадую, землі, на яких стоїть "Південний", були і залишаються у власності територіальної громади м. Львова, а, отже, повертати нічого не треба. Треба лише відновити порушене право власності.