Форум Рідного Міста

Чи має "жовтіти" "Поступ"?

Jurko BANZAJ - 1-6-2005 у 21:22

Як Ви вважаєте, чи має сходити "Поступ" на пси?

Jurko BANZAJ - 1-6-2005 у 21:58

повісьте форму для голосування, плс

Андрій Пелещишин - 1-6-2005 у 22:12

Яку форму? Ви ж уже створили голосування

Роман Голощук - 1-6-2005 у 22:19

На мою думку не зовсім вірна тема опитування :(
Зрозуміло, що будь-який проект повинен змінюватися - рухатися у бік покращення - себто вдосконалюватися ;)
Але якщо мова йде про "спрощення", "економію" на працівниках і просування у бік "жовтої преси" - то звичайно такі зміни у "Поступі" категорично НЕ ПОТРІБНІ.
Але знову ж постає питання - а кому такі зміни потрібні - і для ЧОГО?

dr.Trollin - 1-6-2005 у 22:32

для чого для чого...
бидлом легше кермувати(с)
тому і рівень понизити треба.
бо зарозумні.
а нєфіг (с)

Роман Голощук - 1-6-2005 у 22:37

І взагалі - хочется почути інформацію про "перебудову" Поступу з обох сторін, а особливо з "середини".
Чому мовчать П'єцух, Садова, Банзай та й Юзьо (той що Обсерватор :))?
А то мережею вже блукають відомості, які протиставляються одна одній.

Наприклад: "...голова спостережної ради ЗАТ “Видавнича група “Поступ” Роман Андрейко заявив, що “журналісти “Поступу” зробили не газету, а цинічний пасквіль, який не можна назвати “Поступом”. “В газеті “Поступ” були заплановані зміни, зміни на краще, оскільки те, що робив цей колектив газети, не влаштовувало ні власників, ні читачів. Газета потребує реформи, аби стати успішним виданням. Але не всі журналісти хочуть цього. Вони вирішили, що самі формуватимуть редакційну політику. Вони не готові підтримувати трудову дисципліну, в день викурюють по кілька пачок цигарок, в робочий час п’ють пиво, а, можливо, й міцніші напої, матеріали здають невчасно, дані неперевірені, підписуються псевдонімами...

Взято тут: http://cupol.brama.com/newsite/cupol/index.php?&id=28&backP...

Jurko BANZAJ - 1-6-2005 у 22:39

Банзай не мовчить. Він створив цей топік і щойно поправив (на прохання відвідувачів) тему.

З. І. Вибачте, я просто вже від кількох місяців в "Поступі" не працюю.

Jurko BANZAJ - 1-6-2005 у 22:45

Жвавіше, прошу паньства! В мене вже цигарки закінчуються!

Jurko BANZAJ - 1-6-2005 у 22:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
І взагалі - хочется почути інформацію про "перебудову" Поступу з обох сторін, а особливо з "середини".
Чому мовчать П'єцух, Садова, Банзай та й Юзьо (той що Обсерватор :))?
А то мережею вже блукають відомості, які протиставляються одна одній.

Наприклад: "...голова спостережної ради ЗАТ “Видавнича група “Поступ” Роман Андрейко заявив, що “журналісти “Поступу” зробили не газету, а цинічний пасквіль, який не можна назвати “Поступом”. “В газеті “Поступ” були заплановані зміни, зміни на краще, оскільки те, що робив цей колектив газети, не влаштовувало ні власників, ні читачів. Газета потребує реформи, аби стати успішним виданням. Але не всі журналісти хочуть цього. Вони вирішили, що самі формуватимуть редакційну політику. Вони не готові підтримувати трудову дисципліну, в день викурюють по кілька пачок цигарок, в робочий час п’ють пиво, а, можливо, й міцніші напої, матеріали здають невчасно, дані неперевірені, підписуються псевдонімами...

Взято тут: http://cupol.brama.com/newsite/cupol/index.php?&id=28&backP...


і за це треба Ромка Рака штурхати?

Роман Голощук - 1-6-2005 у 23:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Jurko BANZAJ
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
І взагалі - хочется почути інформацію про "перебудову" Поступу з обох сторін, а особливо з "середини".
Чому мовчать П'єцух, Садова, Банзай та й Юзьо (той що Обсерватор :))?
А то мережею вже блукають відомості, які протиставляються одна одній.

Наприклад: "...голова спостережної ради ЗАТ “Видавнича група “Поступ” Роман Андрейко заявив, що “журналісти “Поступу” зробили не газету, а цинічний пасквіль, який не можна назвати “Поступом”. “В газеті “Поступ” були заплановані зміни, зміни на краще, оскільки те, що робив цей колектив газети, не влаштовувало ні власників, ні читачів. Газета потребує реформи, аби стати успішним виданням. Але не всі журналісти хочуть цього. Вони вирішили, що самі формуватимуть редакційну політику. Вони не готові підтримувати трудову дисципліну, в день викурюють по кілька пачок цигарок, в робочий час п’ють пиво, а, можливо, й міцніші напої, матеріали здають невчасно, дані неперевірені, підписуються псевдонімами...

Взято тут: http://cupol.brama.com/newsite/cupol/index.php?&id=28&backP...


і за це треба Ромка Рака штурхати?


Та не треба поки нікого штурхати...
Відверто кажіть - пили, курили, псевдо використовували?
Коліться, одним-словом ;)

Jurko BANZAJ - 1-6-2005 у 23:10

канєшна

Jurko BANZAJ - 1-6-2005 у 23:13

добре. пішов я спати. почуємося. завтра буду на дроті. якщо щось пильне -- пишіть в асю

Ігор Мартинів - 1-6-2005 у 23:13

Сьогоднішній "правильний" Поступ весь всіяний псевдонімами. Люди які виконали замовлення власника мабуть відчувають сором за свою роботу, навіть не підписалися...

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 07:23

їх просто було тільки четверо чи п*ятеро

Остап_М. - 2-6-2005 у 09:23

блін, яка халепа. всі нормальні люди звідти вже пішли. тепер це якась ксерокопія книжок Винничука....

Остап_М. - 2-6-2005 у 10:15

В.о. Головного редактора „Поступу” став Володимир Хрущак

Учора трудовому колективу газети „Поступ” було представлено нового виконуючого обов’язки головного редактора Володимира Хрущака, який до того працював заступником головного редактора, повідомив директор Інституту розвитку міста Андрій Садовий. Він зазначив, що вже наступний номер матиме значно кращу якість, і там до друку заплановано „бомбові” матеріали. Також він підтвердив що Юрій Винничук працюватиме редактором відділу культури.

Андрій Садовий розповів „Гал-info”, що в ніч з 31 травня на 1 червня довелось зупинити в друкарні номер газети, який був підготовлений редакцією увечері 31 травня, оскільки це, за словами Садового, булла справжня „жовта” газета, і її вихід спричинив би численні судові позови. Газета вже була в плівках, тож „здоровій частині колективу довелось терміново вночі робити нову газету”. Водночас Андрій Садовий визнав, що поспіх, з яким довелось переробляти газету таки помітний, але це є меншим злом, аніж той номер, випуск якого було зупинено. Так само з причини поспіху у газеті відсутні вихідні дані – вони розташовані на сторінці „Культура”, яка була повністю переверстана, тож тепер за це доведеться сплатити штраф, – припустив Садовий.

Він зазначив, що діяльність газети упродовж трьох днів вивчали експерти, які вказали на низку непродуктивних витрат, на роздутий штат, на те, що газета не заробляє достатніх коштів. Коли ж з’ясувалось, що частина журналістів не здатна працювати за новими, вищими вимогами, то вони вирішили зробити „заколот” – підготувати „жовтий” номер газети, а пізніше звинуватити власників у тиску на них, однак цей задум зірвався.

джерело: львівський портал

tysovska - 2-6-2005 у 10:43

У нас усе, як завжди: немає вичерпної інформації, поширюються тільки плітки й чутки, тому, насправді, оцінити зміни в газеті неможливо. А стосовно псевдонімів, так то поширена практика: у мене товаришка сама робить цілу газету. Ну, і підписує половину матеріалів вигаданими прізвищами. А що їй робити?

Дмитро Тарасов - 2-6-2005 у 11:22

Прохання до журналістів та інших фахівців.
Дайте своє тлумачення "жовтіти" та "жовта преса"

Tempika - 2-6-2005 у 11:46

...цікаво, а як же ж *...з’ясувалось, що частина журналістів не здатна працювати за новими, вищими вимогами...*? проводилася атестація чи
як?... я балдію від наших роботодавців...

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 11:53

Цікаво, у який спосіб п’ятеро редакторів підготували до друку "еталонне" число "Поступу". І чому звільнили людей, котрих брав на роботу я, Юрко БАНЗАЙ? У когось виникли підозри про те, що я набрав бовдурів, не здатних писати нормальні тексти? Хтось належним чином оцінив якість ІТ-шних текстів, що їх писав Ромко Ґанджа?

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 12:53

yellow press "желтая" пресса, бульварная пресса Syn: gutter press

(С) Lingvo

Ігор Мартинів - 2-6-2005 у 13:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Тарасов
Прохання до журналістів та інших фахівців.
Дайте своє тлумачення "жовтіти" та "жовта преса"


Якщо підсумувати все, написане з цього приводу в цьому форумі, то "жовта" преса - це вся преса у Львові крім "Поступу" (до вчора), який був єдиною серйозною газетою з серйозними аналітичними і політичними матеріалами ;)

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 13:58

Не перебільшуй. Ніхто не досконалий. Рівно, як і не застрахований від таких "приколів"

vovka - 2-6-2005 у 13:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Jurko BANZAJ
У когось виникли підозри про те, що я набрав бовдурів, не здатних писати нормальні тексти? Хтось належним чином оцінив якість ІТ-шних текстів, що їх писав Ромко Ґанджа?

З того що я бачив ( а читаю Поступ від випадку до випадку) Ромко Ганджа вроді нормально іграшки описував. Тексти було легко читати :) І мому шефу подобалося.

Tempika - 2-6-2005 у 14:07

...ну якщо чесно, то якість матеріалів *компутерної сторінки* була нижче
плінтуса... переповідки новин з інтернету, ті ж іграшки... не старалися ви,
хлопці, не старалися... :-)))

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 14:11

Доведи мені, що Ромко брав огляди заліза й іграшок з нету і він довічно буде ставити пиво всім, хто тільки почує натяк на спрагу

Сергій Бєляєв - 2-6-2005 у 15:13

Я тут подумав. Теза про "пожовтіння" дійсно не зовсім точно. Ми матимеме не "жовтий Поступ", а агітаційну листівку кандидата на посаду Львівського міського голови Андрія Садового.

Tempika - 2-6-2005 у 15:14

...а хто казав, що брав?... але таке враження, що матеріали бачені,
тематики заяложені... щоб писати цікаво на комп*ютерну тематику,
тре вміти не лише надьоргати фактів та зкомпілювати статейку, а зуміти
зробити цілісне узагальнення того, що відбулося, скажімо, значного в
ай-ті сфері за тиждень (місяць, рік)... що є знАчущим, що міняє погляд на
речі, що рухає світ вперед... комп*ютерна сторінка робилася відверто
халтурно, я просто її пропускала... бо кажу ж, новини прочитала вже в
інтернеті, іграшки мене не цікавлять (та й чомусь нікого з моїх знайомих
від 14-ти років теж), залізо я купую раз на три роки (щось міняю частіше,
але суттєво раз на ри роки), і при цьому читаю товсті огляди ЧІПу, а не
випадкові огляди випадкових залізяк випадково написані... :-) абсолютно
неактуальна компутерна сторінка, нецікава, якась порожня... на
відміну від інших матеріалів ПОСТУПу...

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 15:20

давайте ще оголосимо рейтинг на тему: "Чи подобався Вам "Технопоступ"?

Ігор Мартинів - 2-6-2005 у 15:27

Взагалі, наскільки поінформований я, йшлося не по "пожовтіння", а про зміну формату газети згідно останніх європейських віянь (принаймні так думало керівництво). Приїхали консультанти здається з Польщі. Розказали яка успішна там нова газета "Факт". От і вирішили щось таке зробити. Фішка в тому, щоб зробити газету легкою. Давати мінімум тексту, вся інформація подається лаконічно, і разом з тим подаються великі картинки. Як на мене, така форма цілком має право на існування, тим більше з огляду на успішний досвід західних сусідів.

А наскільки це вдалося реалізувати - то питання спірне. Змінюючи концепцію, треба було подумати і про дизайн. В теперішньому дизайні Поступу ті великі фото дивляться ніяк. І наскільки етичо і порядно вчинили з колективом - теж питання. Змінювати газету можна, але робити це треба правильно і підходити до справи комплексно

Сергій Бєляєв - 2-6-2005 у 15:34

От і я про те. Буде легка невимушена передвиборча агітка у стилі коміксу: багато картинок і мінімум тексту.

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 15:42

Та ще й мінімум видатків. П’ятеро в редакції, двоє верстальників. Літредакторів не треба, і так газета безграмотна. Такі газети можна робити по 5 копійок за штуку. Назва їм -- copy-paste, коли Ви розумієте про що я.
А що журналістів вигнали -- теж чєпуха. То що, хіба люди? Їх таких в Універі можна теж по три копійки за купку брати.
Біда тільки в тому, що Ляхи так не роблять

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 16:03

інфа про деніщукову машину:
в редакції практично ніхто не знав, що в нього є брика. є підозри про те, що в сашка намагалися витягнути гамнітофон. не вдалося, от і побили

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 16:34

У "Поступі" вийшов наказ №33/30 (від 2 червня) про те, що прикрі саботажники мусять визнати свою провину щодо нагебного числа газети, інакше їх буде покарано. До наказу долучено листу "курців і алкогіликів", котра повністю дублює листу членів поступівської профспілки та тих, хто підписав учорашню заяву.
Серед саботажників виявилася і моя Леся (між іншим вона зараз при надії -- можете нас привітати), не зважаючи на те, що тексти свої подала ще до "реформи" і -- на жаль -- не встигла їх в день "х" потерти.
Так що про схему "відбору" офірних цапів можете судити самі.

Остап_М. - 2-6-2005 у 19:49

Є кілька думок:
1. Ромко Ганжа - молодець і фахівець, це видно навіть з того про що він писав і тут Банзай правий;
2. агітка Садового непогана, проте що буде як на такі агітки перетворяться всі решта медіа? (для прикладу сьогодні у Львові ні Експрес ні ВЗ не підтримали своїх колег);
3. вітання Юркові та Лесі!!! :)
4. чи ти Юрку маєш текстуру наказу??? оприлюдни???

Tempika - 2-6-2005 у 20:36

...та ніхто не спорить, що Ганджа фахівець, але для більшості користувачів
його дописи не є цікавими.... ось подивіться, що обговорюється у нас
на форумі на компутерну тематику, а що писав Поступ, – небо і земля...
фахівці собі пишуть, а читачі собі пролистують... ніхто не спорить, що
дисертації з фізики пишуть фахівці, але ви пробували їх читати?... хоча це
дуже перебільшено... я сама колись написала лист у Поступ з приводу
тематики компутерних статей, але жодної реакції не дочекалася...
взагалі наша преса рідко намагається хоча б взнати, чого хоче від неї
читач...

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 22:44

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3773 -- голосування на тему паршивості "Технопоступу"

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 22:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап_М.
Є кілька думок:
1. Ромко Ганжа - молодець і фахівець, це видно навіть з того про що він писав і тут Банзай правий;
2. агітка Садового непогана, проте що буде як на такі агітки перетворяться всі решта медіа? (для прикладу сьогодні у Львові ні Експрес ні ВЗ не підтримали своїх колег);
3. вітання Юркові та Лесі!!! :)
4. чи ти Юрку маєш текстуру наказу??? оприлюдни???


Мерсі, Остапе
Текстівки, на жаль, не маю. Про її зміст поінформували мене... кгм... надійні джерела. Так що мусите повірити на слово, або задзвонити дірєктару ЗАТ "Видавнича група "Поступ", чиїм авторграфом наказ оздоблений.

Jurko BANZAJ - 2-6-2005 у 23:45

Цікавий пост на http://www.vgolos.com.ua/nagolos/1649.html

"Параска Горобець, 03.06.2005 00:39:59 ^p
реалісту: фу... "правильно, що власників "вкурвило". За їхні гроші "журналісти-недоучки" будуть собі дозволяти: бухати, влаштовувати борделі, тупо писати і ще говорити нісенітниці." Насправді, все набагато простіше. Садовий не зміг "нагнути" журналістів "Поступу". всім відомо, що всередині травня журналісти газети страйкували через затримки зарплати. До речі, гроші заплатили наступного ж дня після страйку. Але грошей в Садового, схоже, поменшало, а тут ще й мерські вибори на носі, і журналісти "Поступу" без особливої охоти співають дифірамби "найкращому претендентові на крісло мера міста". От він і вирішив оригінальним способом позбутися від нелояльних до нього журналістів "Поступу". таким чином він вбивав двох зайців: економив гроші на журналістах (який як на 12 сторінок газети дійсно було забагато, бо штат розраховувався на газету обсягом 16 сторінок) і мав можливість використовувати газету в передвиборній боротьбі, як і Самопоміч. А виглядало все так (для тих хто не в курсі або втратив память). У понеділок журналістів познайомили з польским консультантом паном Анджеєм, який заявив, що "Поступ" -- це повне гівно. Відтепер він буде зовсім іншим. За ознаками, які озвучили поляк та Винничук, виглядало на те, що з "Поступу" дійсно хочуть зробити бульварне чтиво. Журналістів це обурило. Наступного дня всім оголосили про скорочення штату. Щоправда, конкретно повідомили лише про скорочення кількох відділів -- економіки, спорту та культури. цікаво, що офіційних документів про реорганізацію і скорочення не було. тобто окремим журналістам взагалі було незрозуміло, чи виходити наступного дня на роботу. Того ж дня вирішили зробити Поступ таким, яким хоче його бачити пан Анджей: більше фото, менше текстів, більше скандальності. Жодна зі статей, які підготували до друку журналісти, не містила неправдивої інформації. Просто теми підбиралися за іншим принципом, ніж звикло. Окрім того, журналісти оприлюднили звернення до преси про свою незгоду зі змінами у форматі газети. Однак такий розвиток подій, схоже, не входив до планів керівництва газети, тож друк видання зупинили і повернули в редакцію на доопрацювання видатними "медійниками". До речі, журналістів тої ночі в редакції не було, тож пяний дебош і трощення машини Деніщука, про яке заявляв Садовий, вони організувати не могли. Можливо це зробила "здорова частина колективу Поступу" -- вони ж Самопоміч? Керівництво газети розраховувало витиснути частину колективу з редакції. Їм це вдалося, однак вони навряд чи сподівалися, що все відбуватиметься так публічно. Тому й не знайшли нічого кращого, як змішати журналістів з лайном, звинувативши в алкоголізмі, хронічній залежності від цигарок і повній профнепридатності. "

Здається, я її знаю

Яндрух - 3-6-2005 у 07:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від dr.Trollin
для чого для чого...
бидлом легше кермувати(с)
тому і рівень понизити треба.
бо зарозумні.
а нєфіг (с)


Володимир Хрущак
Ігор Мельник
Іван Ґор
Галина Скибньовська
Марія Титаренко
Катерина Кирилова
Олена Садовник
Леся БанзаЇвна*
Ілько Лемко
Михайло & Тарас Мишкали
Інна Корнелюк
і врешті – Юзьо Обсерватор
____________________________________
то шо, вони всі, що зосталися – бидло?


*шо Юрку, будеш тепер сі викручував?
Так що, чоловіче: перестань тут сі вимахувати – й так з тобою всьо ясно. Ліпше й далі собі валандайся Львовом з фотокамерою на шиї і з Лесею попід ручку.
:lol:

І по-моєму, газета оновилася задля банальної боротьби за читача, за вплив у суспільстві, за створення позитивних образів певних осіб у ньому, бо за останній рік газета відчутно здала позиції – насамперед головному конкурентові г. високий замок, а також аргумент-газеті, яка, навпаки, здобула заслужену популярність, а отже й тираж.
Колишній штат журналістів, як на мене, бавився в романтику…

Jurko BANZAJ - 3-6-2005 у 07:52

Прошу пана акакдеміка Яндруха, уважніше читайте попередні пости. Леся Банзай написала заяву на звільнення разом з усіма ПОРЯДНИМИ працівниками редакції.

А ще мені здається, що у Вашій листи деякі імена повторюються

Остап_М. - 3-6-2005 у 08:55

Володимир Хрущак
Ігор Мельник
Іван Ґор
Галина Скибньовська
Марія Титаренко
Катерина Кирилова
Олена Садовник
Леся БанзаЇвна*
Ілько Лемко
Михайло & Тарас Мишкали
Інна Корнелюк
і врешті – Юзьо Обсерватор
____________________________________
то шо, вони всі, що зосталися – бидло?

Галя Скибньовська - в Києві на УТ-1 (програма Світ.огляд)
Леся БанзаЇвна - за словами Юрка теж пішла з іншими нормальними людьми з газети (а Юркові ніби вірити можна)....
так що небагато то й зосталося....


то шо, вони всі, що зосталися – бидло?

вони ні. а ті що намагаються зробити поступ додатком до Самопомочі так!!!

Яндрух - 3-6-2005 у 09:39

Незнаю, працюють вони там ше чи ні, але прізвища журналістів я взяв із учорашнього числа газети, в якій вони попідписувалися під статтями. Не додав нікого зайвого.

Jurko BANZAJ - 3-6-2005 у 09:43

Дякую, Остапе.

Найпркріше в цій ситуації те, що наші львівські журналісти не мають навіть граму якоїсь солідарности. Мені частіше пишуть кияни (навіть московиті писали), висловлюючи свої почуття. А от колеги зі Львова, виглядає на те, що ’йно ся тішуть. Мені не зрозумілі їхні емоції. Це ж бо трафунок, від котрого ніхто не застрахований.

Яндрух - 3-6-2005 у 11:49

Незнаю, в чий бік цей закид, але немаю жодного стосунку ані до "львівських журналістів", ані до журналістики взагалі.

Остап_М. - 3-6-2005 у 12:26

журналісти "львівської газети" (до якої маю певні симпатії) морально підтримують своїх колег, і стаття Віки на другий день конфлікту вийшла нормальна + ратуша (Микола Савельєв ставив пану Андрейку дуже гарні питання). А от решта....

Ігор Мартинів - 3-6-2005 у 15:44

Львівські журналісти виявляють "корпоративну солідарність" вкрай рідко. Це коли йдеться вже про дуже екстремальні випадки. Тоді солідаризуються, підтримують один одного, роблять гучні спільні заяви. Мабуть цей випадок до розряду екстремальних місцеві журналісти не зараховують :) А так переважно вони на сайті "Вголос" поливають один одного помиями. Львівська газета і Ратуша виділилися із загальної маси, написали "нормальні статті". Більших рухів ні вони ні хтось інший не робили...

Jurko BANZAJ - 3-6-2005 у 16:20

Прикро. Бо це -- проблема не одної структури. І навіть не одного журналіста. Не хочу наврочити, але прикрощі в "Поступі" можуть просто стати прецидентом, стимулом львівських видавців до дії: мовляв, навіщо цим вівцям ми платимо стільки багато грошей, коли можна ці видатки в половину зрізати?

В "Поступі" ж ще два місяці тому, коли я звільнявся теж була "чікуляда" з керівництвом....

root - 3-6-2005 у 17:25

IMHO бідні ближні мої. В основному розумом. Привозили ж пару років тому майже
забездурно з Польщі Політику і Газету Виборчу - і шо ? НІХТО НЕ КУПЛЯВ!!!
Канкрєтні пацани такої лабуди не читають Їм падавай фак ти і камсамолку!
Натали да Лизи. Бідний нарід що читає лиш газету мрій. Европа певно ніколи
до нас так і не прийде. Будуть тут жили адні васі. Канєшна ім поступ н вср.
Дайош чьота папрощщє. Побільше малюнків і фоток. Приміроим так - гола тьолка
на остатній сторінці. Красворд. Крімінал. Пару анігдотів. Чим не проект успішної
газети? Як вам такий дзізайн?

BTW Кого з дописувачів Вісокого Замака чи Експреса ви знаєте? Може хто з них такий як Лемко чи Прохасько? Я звичайний читач і не знайомий з журналістами.
Але я читав "Львів понад усе" "Непрості" читав вірші Савки. Я просто НЕ ВІРЮ
що ці люди можуть бути поганими журналістами і писати лабуда на зразок
"Скажений помідор покусав сім'ю податківця" або "Як зварити самогон з
плодів мушкательки"

Jurko BANZAJ - 3-6-2005 у 17:32

Сльози заважають говорити... Піду вмиюся, щоби клавіатуру не спалити...

Injust - 3-6-2005 у 18:01

Щось незрозумiле тут ся дiє.
Поперше ця iсторiя зi звинуваченнями у тому, що поступiвцi п'ють, палять i таке iнше. Так от, i пють i палять на Поступi не бiльше нiж у редакцiях iнших львiвських ЗМI. Найцiкавiше це те, що сталося вночi i iсторiя з тим самоходом Денiщука. Хто ж його потрощив? Невже газетярi настiльки розлютилися? Чомусь вже на другий день пiсля скандалу про це мовчать? Не чув я i щоб мiлiцiя цим займалася, були якiсь версiї альбо звинувачення чи пошуки винних.

Останнiм часом рiвень газети дiйсно дуже впав. Дописували журналiсти - одноденки, на другий день зникали, багато псевд, передруковок з нету, мало оперативної роботи у мiстi, мало провокативних тем, думок...Зникнув навiть поступiвський неповторний стиль написання статей. Вiдсутня серйозна аналiтика. Замало статей на галицьку полiтичну тему, мовно - нацiональну тему, мiжнароднi теми тощо.

Дiйсно реформа потрiбна, точнiше не реформа, а повернення до старого Поступу, але те, що пропонує той польський консультант це шлях до самогубства газети.

А ще у цьому скандалi сильно перейшли на особистостi. Роман Богданович сказав, же Полiщук "людина, яка найбiльш цинiчно спричинилася до нищення газети". Як це коментувати?

А я знову залишився без начальства :), буквально мiсяць тому налагодив спiвпрацю з Полiщуком. Тепер вже буде новий шеф.

Пелагія Голубець - 3-6-2005 у 20:51

хм... щойно була на вголосі. гнило якось воно виглядає. сидить Винничук і бакланить журналістів-бунтарів, яких сам же ж на бунт і спровокував своїми заявами про необхідність зміни формату газети.

проблема не в тому, що в поступі були погані журналісти. поступ -- це студентська газета, більшість журналістів -- це студенти. однак це не тому, що садовий такий добрий і дає можливість студентам набути практику, а через куці зарплати поступівців. хочу побачити досвідченого журналіста, який буде працювати в поступі за ті гроші, які йому тут можуть запропонувати (до того ж останнім часом були проблеми з виплатою зарплати). а як тільки чергові студенти чи випускники опіряться, вони шукають собі нового місця праці -- більш прибуткового.

що ж стосується редакційної політики, право на визначення якої так полумяно відстоював Андрейко перед камерами, то йшлося, передовсім, не про редакційну політику, а про формат газети. Тобто журналістам оголосили, що змінюється формат. А редакційна політика визначається спільно журналістами та менеджментом і є поняттям набагато ширшим, ніж формат газети... кому цікаво -- може пошукати в інтернеті відповідну інформацію.

Пелагія Голубець - 3-6-2005 у 20:59

http://www.profspilka.org.ua/cgi-bin/show_story.cgi?Id=670&Idr=...

Injust - 3-6-2005 у 21:52

Нiколи ранiше Поступ не був студентською газетою.
Хiба Петренко, Бондаренко чи Iленко були студентами?

Jurko BANZAJ - 3-6-2005 у 22:05

2 Injust

Ой, не кажіть. Може хто пам’ятає Андрія Сайчука, Славка Цеголка, Олега Комарчука, Мар’яну П’єцух, мене, Василя Скрібу... хто там ще був...

"Поступ" завжди був школою кадрів. Приходили зелені студіки (я за 6 років таких побачив чимало) й тікали досвідченими журналістами. А виглядало воно професійно, бо завжди були в наявності поважні редактори відділів (той самий Петренко {старий, може колись це прочитаєш}), котрі все давали студентам таку як слід науку.

Jurko BANZAJ - 3-6-2005 у 22:09

Їду додому. На вихідні в неті не буду. Пишіть, відповім у понеділок.

Injust - 3-6-2005 у 22:43

Ну Цеголко не так часто дописував i те, здебiльшого, як у вiдрядження їздив. Ранiше поступiвцi взагалi бували всюди i завше у центрi подiй, а згодом все рiдше стали полишати мiсце за компом. Київського кореспондента теж немає, у регiонах немає кореспондентiв, за кордоном - я взагалi мовчу...
Так, треба змiнювати i треба полiпшувати, але пощо вигадувати ровер? Треба взяти архiв за 2000-2001 рiк - там взiрець.

Пелагія Голубець - 3-6-2005 у 22:46

можливо раніше журналісти Поступу були всюди в центрі подій, а останнім часом їм на це банально не давали грошей. як може журналіст їхати робити матеріал в інше місто без грошей? чи може їздити за свої? і диктофони купувати за свої, і компутери з дому тягнути, бо в редакції їх бракує? а за що ж тоді жити?

Injust - 4-6-2005 у 00:06

Ха, панi думає, що менi командировочнi хтось вiдшкодовував? А Цеголко хiба до Бiлорусi їздив редакцiйним коштом?

Нормалайзер - 4-6-2005 у 23:03

з того всього мені чомусь шкода лише читачів "Поступу", одним з яких років зо два тому був і я. Нинішній "Поступ" - просто ніякий, просто - не "Поступ", а якийсь "Відкат". Не знаю, чия в тому вина, але думаю - спільна: власників, журналістів і читачів. Власників - бо ставляться до журналістів як до кріпаків, а до читачів - як до худоби, журналістів - бо пристали на умови кріпаччини, а читачів вводили в оману, читачів - бо не проголосували гаманцями проти такої газети.

але по-справжньому мені дуже шкода того, що "Поступ", газета моєї юності, котра, не зважаючи на те, що сама змаліла, та все ж - на купу шпальт інтелігентніша за усю разом взяту львівську пресу, попри всі акції, опір і внутрішнє шаленство опозиціонерів - буде нагнута, поставлена раком і... матимуть її, і - читачів заодно.

бо бабло завжди перемагає зло

Пелагія Голубець - 5-6-2005 у 13:38

панове, давайте будемо реалістами. Чомусь всі вважають, що журналісти повинні працювати за ідею, а не за гроші. але журналісти -- такі ж люди, як і всі решта. Вони теж хочуть їсти і одягатися. Я ж не вимагаю від лікаря, щоб він працював забездурно, бо в нього місія -- рятувати людей. Я не вимагаю від вчителя працювати задурно тільки через те, що його місія - виховувати майбутнє покоління. Так само і з журналістами. Так, вони мають на собі велику відповідальність, але вони не святі. Журналіст має бути чесним і обєктивним, але не голодним. тому не потрібно вимагати від журналістів чогось надреального.

Injust - 5-6-2005 у 14:41

Святi слова, Пелагiє...Якби ще начальство почуло.

сумна - 6-6-2005 у 07:27

Вітаю з Днем журналіста... тих, для кого він є святом.
Хай вам легко пишеться, а нам - легко читається (не розцінюйте як цинізм).

Пелагія Голубець - 6-6-2005 у 08:05

до Injust'a
ці слова в першу чергу має почути суспільство. люди, які читають газети, мають розуміти, що все, що там написано, коштує грошей. і якщо читачі не платитимуть за можливість читати правду, то хтось інших буде платити за те, щоб читачі читали ЙОГО і лише його правду. Невже читачі не чуються обдуреними, коли читають гори заказухи під соусом редакційних матеріалів?

Jurko BANZAJ - 6-6-2005 у 10:39

А я вчора забирав з "Поступ" рештки своїх манаток. Сумне вражіння.

Наталка - 6-6-2005 у 13:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Пелагія Голубець
до Injust'a
ці слова в першу чергу має почути суспільство. люди, які читають газети, мають розуміти, що все, що там написано, коштує грошей. і якщо читачі не платитимуть за можливість читати правду, то хтось інших буде платити за те, щоб читачі читали ЙОГО і лише його правду. Невже читачі не чуються обдуреними, коли читають гори заказухи під соусом редакційних матеріалів?


Вибачте, що втручаюся, але мені цікаво, як саме читачі мають платити за те, щоби читати правду? Я завжди думала, що роблю це, сплачуючи власне за газету. Чи ні?

tysovska - 6-6-2005 у 14:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Пелагія Голубець
журналісти -- такі ж люди, як і всі решта. Вони теж хочуть їсти і одягатися. Я ж не вимагаю від лікаря, щоб він працював забездурно, бо в нього місія -- рятувати людей.

Не можна змішувати два поняття - отримувати винагороду за працю і продаватися. Якщо лікарю мало платять, то кількість лікарів у державі критично зменшується. Якщо вчителеві мало платять, то кількість вчителів критично зменшується. І тоді завдання держави - рятувати ситуацію. Чому ж, якщо в гарних (чесних, нежовтих тощо) виданнях журналістам мало платять, вони не шукають собі просто іншої роботи? (Я, звісна річ, не маю на увазі всіх журналістів, але є певний прошарок). Тоді б державі (і видавцеві преси) довелося якось вирішувати ситуацію. Чому журналісти поступаються принципами, ідуть працювати на когось, і ми повинні це виправдовувати тим, що їм нема що їсти? Якщо мені нема що їсти, я пишу свої книжечки у вільний час, а вдень працюю на звичайній роботі. Чим журналісти кращі за мене?

Jurko BANZAJ - 6-6-2005 у 15:10

2 tysovska

Тому, що журналістика не може бути забавкою у вільний час. До неї або ставишся серйозно, або не займаєшся взагалі. Якщо ти журналіст -- треба:
а) набратися досвіду (в "Поступі", наприклад)
б) дістати копняка в дупу
в) валити в Кієв, де перевчатися на російску й писати за хліб з маслом

Патріотів Львів не терпить.
sad but true

Tempika - 6-6-2005 у 15:19

...не терпить львів патріотів, то точно... так і випихає кудись у столицю або
в закордони... ех.

ZT - 6-6-2005 у 19:20

хм, що це ви - зробили зі Львова якусь об’єктивно існуючу "потвору" яка не терпить своїх мешканців... жах. Дозвольте нагадати, що Львів – це ви! і це ми.
Як на мене, це нарікання і згадування "Кієва" просто недоречне.

Пелагія Голубець - 6-6-2005 у 20:34

Цитата:
Вибачте, що втручаюся, але мені цікаво, як саме читачі мають платити за те, щоби читати правду? Я завжди думала, що роблю це, сплачуючи власне за газету. Чи ні?


Газети у Львові коштують дешево. Але дорожче коштувати вони не можуть, оскільки тоді їх взагалі ніхто не купить. от і вся арифметика. з усіх львівських газет лише Експрес заробляє на себе, решта дофінансовують власники. А тут "кто девушку кормит, тот ее и танцует"... така от прикра правда.
p.s. а в деяких газетах ще й бездарні рекламні відділи, які не здатні нормально заробляти на газету

Jurko BANZAJ - 6-6-2005 у 20:48

2 ZT
Чого ж тоді "Поступ" волочив такі нещасні тиражі?
Як ми з вами такі шальоні патрійоти, чому ж ми пурєдних ґазетів не читаємо?

Наталка - 6-6-2005 у 20:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Пелагія Голубець
Газети у Львові коштують дешево. Але дорожче коштувати вони не можуть, оскільки тоді їх взагалі ніхто не купить. от і вся арифметика. з усіх львівських газет лише Експрес заробляє на себе, решта дофінансовують власники. А тут "кто девушку кормит, тот ее и танцует"... така от прикра правда.
p.s. а в деяких газетах ще й бездарні рекламні відділи, які не здатні нормально заробляти на газету


Справді, прикро. Я так зрозуміла, що власники дофінансовують газети із грошей, отриманих за статті на замовлення. Або самі власники - не бідні люди, і дають газетам власне замовлення. А піпл хаває потроху. Хоча я, приміром, за ту газету, якій довіряю, буду платити, скільки скажуть (в розумних, звісно, межах, тобто за щоденну п’ять гривень за число платити не буду - тоді вже краще інтернет). Мені чомусь здавалося, що таких, як я, серед читачів багато. Я помилялася? :(

Пелагія Голубець - 6-6-2005 у 21:04

правильно, газети на себе не заробляють. але не факт, що коли поступ стане самоокупним, Садовий не буде визначати, кого в газеті бакланити, а кого хвалити. і статті заказушні ставити як редакційні. тому люди і не довіряють газетам -- ні чесним, ні не дуже... бо репутація в медіа таки підмочена і сушити її доведеться довго і нудно.

Tempika - 6-6-2005 у 21:11

...все правда: і нерентабельність газет, і бездарні рекламні відділи...
якщо хтось вміє працювати, як Експрес, наприклад, то це велика рідкість...
згадайте, колись, коли появився Експрес, він конкурував за всіма
параметрами і цільовою аудиторією з Суботньою поштою... ну і де
тепер Експрес, а де Суботня пошта?... :-) стартові умови були ті самі майже.

Andreas - 6-6-2005 у 21:11

Пані Пелагіє, з Вашого постингу в мене два варіанти вималювалось:

1. Я власник газети. Газета неприбуткова, тобто, я за Вашими словами „дофінансовую” її, . Заснував я її для якихось своїх цілей (реклама, пропаганда моїх особистих політичних поглядів, особиста примха і т.д.).

Тут я маю повне право прийти до СВОЇХ журналістів, і сказати – „Так, хлопці-дівчата, я вам гроші плачу? Плачу! Будьте добрі писати те, що мені подобається, а хто не згоден – до побачення!”

2. Я власник газети. Газета прибуткова, тобто я маю з неї непоганий „навар”. Заснував я її саме для того, щоб отримувати гроші.

Тут МОЇ журналісти мають повне право прийти до мене і сказати – „Так, хлопче, ми тобі гроші приносимо? Приносимо! Будь добрий не пхатися в наші справи, а якщо не згоден – до побачення, ми пішли в сусідню газету, а ти шукай собі інших писак, подивимось, що ти заробиш...”

Питання для „знатоків”. В якому варіанті журналісти незалежні?

Tempika - 6-6-2005 у 21:16

...якщо журналіст має ім*я, хорошу репутацію, то звичайно газета
втратить у випадку номер два... а так як правило поміняють одних
журналістів на інших, і все буде нормально.

...в випадку номер один власник повинен буде утримувати газету вічно,
бо рано чи пізно вона втратить своїх читачів... багато у нас таких
мільйонерів?

...журналіст незалежний тоді, коли він є відомий і поважаний серед
людей, і може писати у різні видання, а як найманий робітник журналіст
ніколи не буде незалежним, ось так.

ZT - 6-6-2005 у 21:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Jurko BANZAJ
2 ZT
Чого ж тоді "Поступ" волочив такі нещасні тиражі?
Як ми з вами такі шальоні патрійоти, чому ж ми пурєдних ґазетів не читаємо?


ну знаєте, це ж не читачі винуваті, що Поступ мав низькі тиражі. Може винувата сама газета? Може менеджери, редактори десь схиблювали і недопрацьовували? Мені здається, Поступ в загальному перестав бути "пурєдним" досить давно :(, хіба окремі матеріали окремих авторів...
Чи, може, існують якісь особливі критерії "пурєдності" спеціально для львівських "шальоних патріотів"?


П.С.: сама назва зобов’язує до поступу-прогресу-розвитку. Немає прогресу - немає тиражів... Конкуренція ж.

ZT - 6-6-2005 у 21:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...в випадку номер один власник повинен буде утримувати газету вічно,
бо рано чи пізно вона втратить своїх читачів... багато у нас таких
мільйонерів?


не зовсім так, бо коли власник друкуватиме те, що йому подобається, а не те, що хочуть журналісти і читачі, то газета все-рівно втратить своїх читачів, незалежно від утримуваня газети власником...

Пелагія Голубець - 6-6-2005 у 21:56

але для того, щоб стати чимсь на зразок експресу за успішністю, потрібно працювати в своїй ринковій ніші, постійно розвиватися і вдосконалюватися. В поступі ж просто кидалися від одного формату до іншого. То будемо робити інформаційно-аналітичне видання, то будемо робити більше "отсєбятіни", то будемо робити "жовту" газету, як запропонував поляк, бо все, що робилося до того часу, "атстой"... дешевше для власників було б одного разу визначитися і розвивати газету в одному напрямі, а не кидатися зі сторони в сторону. тільки чи хочуть її розвивати?

Injust - 6-6-2005 у 22:05

А мене цiкавить таке питання. Якого дня, якого року Поступ перестав бути ТИМ Поступом i став бiльш - менш таким, як ми його знаємо нинi? Чи це був ПОСТУПовий процес?

Пелагія Голубець - 6-6-2005 у 22:16

яким тим і яким тамтим? окресліть, що ви вкладаєте в ці поняття і зразу зрозумієте, коли поступ змінився

Injust - 6-6-2005 у 22:25

Як на мене, що відрізняло "той" Поступ вiд "цього"

1. Гострота тем та стиль подання
2. Авторськi статтi на iсторично - нацiональну тему
3. Коментарi авторитетних експертiв
4. Мала частка передруковок з Iнтернету
5. Чiтке позицiонування газети як видання для львiвської україномовної iнтелiгенцiї, що симпатизує iдеї галицької окремiшностi
6. Вiдсутнiсть глюкiв, помилок, попсових статейок
7. Глибока та серйозна аналiтика

Andreas - 6-6-2005 у 22:56

Цитата:
не зовсім так, бо коли власник друкуватиме те, що йому подобається, а не те, що хочуть журналісти і читачі, то газета все-рівно втратить своїх читачів, незалежно від утримуваня газети власником...


Нічого не втратить! Гороскоп, кросворд, телепрограма, анекдоти....

Andreas - 6-6-2005 у 22:59

Цитата:
Tempika
багато у нас таких
мільйонерів?



Та трохи є. Так і газет не дуже багато
:(

Tempika - 7-6-2005 у 00:13

Гороскоп, кросворд, телепрограма, анекдоти.... — для цього досить
тижневої газети, а ця ніша вже досить заповнена... та й кого зараз
особливо цікавлять *Гороскоп, кросворд, телепрограма, анекдоти....*?

Jurko BANZAJ - 7-6-2005 у 08:21

Цитата:
Нічого не втратить! Гороскоп, кросворд, телепрограма, анекдоти....


О! Прошу пана забули сте голих цьоток!

З. І. Здається мені, я Вас знаю.

Andreas - 7-6-2005 у 09:04

Цитата:
Jurko BANZAJ


З. І. Здається мені, я Вас знаю.


Все може бути... Цікаво, звідки?

Пелагія Голубець - 7-6-2005 у 09:10

5. Чiтке позицiонування газети як видання для львiвської україномовної iнтелiгенцiї, що симпатизує iдеї галицької окремiшностi


а скільки у Львові тої інтелігенції? для того, щоб її перелічити, вистарчить пальців однієї руки... цей поступ вже ніколи не буде таким як той поступ. і це вартувало б усвідомити. проблема тільки в тому, що тепер він взагалі невідомо який

Andreas - 7-6-2005 у 09:26

Цитата:
Пелагія Голубець

а скільки у Львові тої інтелігенції? для того, щоб її перелічити, вистарчить пальців однієї руки...


Навіщо ображаєте? Цей форум – чудовий показник! Щось я тут маргиналів не зустрічав...
Інтелігентних людей тут явно більше п’яти.

Пелагія Голубець - 7-6-2005 у 09:52

але якщо газету купуватимуть щоденно 5 осіб, чи навіть 10, то вона буде коштувати так, ніби її зробили з золота

Остап_М. - 7-6-2005 у 10:11

Журналісти «Поступу» вимагають публічних вибачень від Андрія Садового
Журналісти газети «Поступ», котрі минулого тижня протестували проти нової редакційної політики, вимагають публічних вибачень від власника газети Андрія Садового та дотримання ним чинного законодавства. В іншому разі вони мають намір звертатися до суду. Про це йдеться у заяві медіа-профспілки «Поступу».

Подаємо текст заяви цілком.

«Заява медіа-профспілки газети «Поступ».

Зважаючи на те, що керівництво медіа-холдингу п. Андрія Садового своїми заявами щодо конфлікту в газеті «Поступ» заводить ситуацію у глухий кут, і, розуміючи, що відновлення «статус-кво» неможливе, ми, що нижче підписалися, вимагаємо відшкодування матеріальних і моральних збитків, а саме:

– публічного вибачення від п. Андрія Садового за образу честі, гідності і ділової репутації (нагадаємо, що в коментарі «Львівській газеті» від 02.06.2005 р. Андрій Садовий заявив, що «журналісти «влаштували пиятику в редакції та розтрощили машину»);

– приведення запланованого скорочення штату у відповідність до чинного законодавства;

– виплати заборгованої заробітної платні в повному обсязі, а також компенсації у зв’язку зі скороченням.

У разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право звертатися до суду.

P.S. Оскільки спекуляції навколо ситуації, що склалася в «Поступі» тривають, наголошуємо, що причиною нашого протесту стали різка зміна редакційної політики без попередження редакційного колективу та спроби звільнення частини працівників з порушенням трудового законодавства.

Юлія Божок, Марія Шоломицька, Вікторія Прихід, Ольга Петрів, Валентин Концевич, Юлія Куринкіна, Роман Рак, Всеволод Деревацький, Всеволод Поліщук, Ірина Смертига, Анастасія Канарська, Катерина Зельман, Олена Дуб, Оксана Лабойко, Вікторія Садова».

джерело: ЗІК

Tempika - 7-6-2005 у 10:24

...ну нічо собі... 11 кобіт *влаштували пиятику і розтрощили машину*... при
слабкій підтримці всього 4-х чоловіків... :-)) садовий мусить вибачитися
перед дамами, однозначно... і виплатити зарплату, бо затримка зарплати
(хто не знає), це смертний гріх (нарівні з *не убий*, *не вкради*), а він ж
дуже хизується своєю набожністю.

tysovska - 7-6-2005 у 12:17

Мені сподобалася заява. Чітко вказана позиція журналістів. Сто відсотків заслуговує на повагу!
А все-таки з конфлікту так і не зрозуміло, що саме стало причиною різкої зміни редакційної політики.

Остап_М. - 7-6-2005 у 15:49

7 червня 2005 р.
Журналісти львівської газети «Поступ» шукають захисту у перших осіб держави
Журналісти львівської газети «Поступ» звернулися з відкритим листом до Президента України Віктора Ющенка,
прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та голови Верховної Ради України Володимира Литвина. У листі вони наголошують на
необхідності «започаткували процес захисту журналістів від будь-якого тиску», – повідомили Західну інформаційну корпорацію
у медіа-профспілці «Поступу».

Подаємо текст відкритого листа цілком:

«Ми, журналісти львівської газети «Поступ», звертаємося до вас у зв’язку з порушенням наших конституційних прав з боку
власників та адміністрації газети на чолі з Андрієм Садовим (до речі, членом партії Народний Союз «Наша Україна»).

Після Помаранчевої революції трудовий колектив газети «Поступ» згідно з ідеалами побудови демократичного суспільства і
правової держави висунув вимоги легалізувати фінансову діяльність нашого підприємства, припинити практику зарплат у
конвертах, забезпечити гідні умови праці та гарантований соціальний захист працівників.

Після відповідних заяв вищого керівництва держави ми очікували, що власники й адміністрація газети «Поступ»
дотримуватимуться задекларованих прав на свободу слова, об’єктивного висвітлення подій на шпальтах нашого видання,
принципів невтручання у процес редакційної підготовки матеріалів (зокрема, в авторський текст та відбір тем).

Натомість керівництво газети не тільки не підтримало нашого прагнення до демократичних змін, а навпаки – заборгувало
виплату розрахунків за декілька місяців та різко змінило редакційну політику видання. Після попереджувального одноденного
страйку, оголошеного за одностайною ухвалою профспілки, керівництво газети взялося до усіляких утисків трудового колективу
(скорочення кількості шпальт, спроба скорочення значної кількості працівників, перешкоджання виконанню професійних
обов’язків та відстоюванню наших конституційних прав).

Утім ситуація, що склалася навколо газети «Поступ», є непоодинокою. Мало того, що професія журналіста досі залишається
найнебезпечнішою, самі журналісти є одними з найменш захищених працівників. Вони постійно потерпають від бажання власників
себе «попіарити» та когось «затопити». Журналістів власники використовують як засіб поквитатися з ворогами. Більшість
працівників українських медіа досі отримують зарплату в конвертах, сфера українських засобів масової інформації досі не
вийшла з тіні. Лише незначна частина власників ЗМІ уклала з редакційними колективами угоди про засади редакційної політики.

Журналісти повинні бути захищені! Відтак, ми пропонуємо, аби ви започаткували процес захисту журналістів від будь-якого
тиску. Пропонуємо, аби ви втрутилися в ситуацію, яка склалася навколо львівського видання «Поступ», показали приклад
забезпечення прав журналістів та покарання винних у їх порушенні».

Під листом підписалися: Божок Юлія, Деревацький Всеволод, Дуб Олена, Зельман Катерина, Канарська Анастасія, Концевич
Валентин, Куринкіна Юлія, Лабойко Оксана, Либа Уляна, Логінов Якуб, Матвіїв Ярина, Петрів Ольга, Поліщук Всеволод, Прихід
Вікторія, Рак Роман, Садова Вікторія, Смертига Ірина, Шоломицька Марія.

Західна інформаційна корпорація

Jurko BANZAJ - 7-6-2005 у 20:31

Молодці, хлопці!

Остап Дзондза - 8-6-2005 у 08:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika


...ну нічо собі... 11 кобіт *влаштували пиятику і розтрощили машину*... при
слабкій підтримці всього 4-х чоловіків... :-))


Майже як у кліпі Металіки Whiskey in the Jar :cool:

Injust - 9-6-2005 у 15:19

Ви щось чули про те, що троє журналiстiв з "Поступу" вже влаштувалися в Аргумент - газету (там де Iрена Тершак)? А ще є такi чутки, же редактори "Поступу", "Експересу" i "ВЗ" домовилися про те, щоб не платити журналiстaм бiльше нiж 600 грв мiсячно?

Tempika - 9-6-2005 у 15:30

...експрес сьогодні знов надрукував інтерв*ю садового із його
самопоміччю... може, слухи й правдиві... рука руку так би мовити... все, я
припиняю купувати експрес... і телезамок :-)))

vovka - 9-6-2005 у 16:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Injust
Ви щось чули про те, що троє журналiстiв з "Поступу" вже влаштувалися в Аргумент - газету (там де Iрена Тершак)? А ще є такi чутки, же редактори "Поступу", "Експересу" i "ВЗ" домовилися про те, щоб не платити журналiстaм бiльше нiж 600 грв мiсячно?

А що в журналістів такі зарплати ? :o
Хм.. Ніби газети оці серйозні і такі зарплати..
І що, серйозні журналісти ( не студенти і практиканти) теж з такими зарплатами ? Не вірю.

Tempika - 9-6-2005 у 17:02

...такі зарплати, а то й нижчі... якщо тільки на гонорарі працює...

Andreas - 9-6-2005 у 18:15

Цитата:
Tempika
...такі зарплати, а то й нижчі...


Боже... Бідненьки! Як же вони ще живуть???

Tempika - 9-6-2005 у 19:15

...у мене є знайомий добрий дуже журналіст... живуть з того, що на
городі росте... а що, хочете якось допомогти?

Injust - 9-6-2005 у 19:36

Якщо ви думаєте, що з закордонних ЗМI легше вибити грошi, то це теж не так. Менi регулярно не доплачують. Нинi довiдався, що заборгували 60 євро. Чесно платити нiхто не любить

Andreas - 9-6-2005 у 19:41

Цитата:
від Tempika
а що, хочете якось допомогти?


Темпіко, а як журналістові, що живе з городу, допомогти можна? Грошей дати? Ну, я дам, припустимо, а потім скажу „А тепер пиши, яка я золота людина”, а насправді я злодій якійсь... Ні, шановна, людина мусить заробляти на життя своєю спеціальністю. Чи міняти її, якщо не вдається.

Jurko BANZAJ - 9-6-2005 у 20:53

У львівського журналіста (особливо, коли він екс-поступівець і не годен працювати на "задок" за 100 баксів) один вихід: ґоу кієфф. Я майнув, бо не було чим у Львові займатися, а теперка шукаю собі помічників. Маєте бажання писати про компутери для пузитих дядів -- пишіт на мило, або в асю.

Tempika - 9-6-2005 у 21:12

...якщо не можете допомогти, пан Андреас, то принаймні не тре зверхньо
кпинити з них... :-((
...по-друге, якщо всі гайнуть до києва, то різко впадуть зарплати київських
журналістів... так, як сталося з дизайнерами: як тільки натовп вихованців
львівських вузів та типографій рванув у київ, оплата праці там стала нижчою...
хотілося б знайти вихід з цієї ситуації, бо знаю багато журналістів, яким
дійсно платять копійки... і врахуйте, ми все ж львів, обласний центр,
а ситуація в райуентрах і далі ще гірша...

песе: якщо ще користуються попитом статті *як зробити цю фігульку в
фотошопі*, то я б спробувала.

Jurko BANZAJ - 9-6-2005 у 22:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika


песе: якщо ще користуються попитом статті *як зробити цю фігульку в
фотошопі*, то я б спробувала.


на жаль....

Ігор Мартинів - 10-6-2005 у 02:07

Ось тут http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/06/10/6021/ маєм дуже добре розписано, хто то такі є "польські консультанти", яких пан Садовий запросив аби реформувати свою газету. Виглядає на те, що наш місцевий медіа-магнат в гонитві за мерським кріслом уже давно користується послугами польського політ-технолога з далеко не найчистішою репутацією. . . Тепер уже проясняється, що саме хочуть зробити з "Поступу"...

Tempika - 10-6-2005 у 08:05

...ну вот, *на жаль* :-)) а російські сайти в свій час з задоволенням мене
друкували :-)

Jurko BANZAJ - 10-6-2005 у 08:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ну вот, *на жаль* :-)) а російські сайти в свій час з задоволенням мене
друкували :-)


ок. давай напишемо про досвід втілення ERP на львівській пивоварні

Tempika - 10-6-2005 у 08:53

...а що таке EPR?

Остап_М. - 10-6-2005 у 09:21

Павловскій львівського масштабу

Протистояння між частиною редакційного колективу газети “Поступ” та її менеджментом, про яке “Газета” писала впродовж минулого тижня, схоже, вичерпано.


За посередництвом представника київської медіапрофспілки
І. Чайки в середу сторони конфлікту провели переговори, взаємно перепросили та думають про формат подальшої діяльності.

Як стверджує керівництво Видавничої групи “Поступ”, джерелом конфлікту став проект реформування газети, якого спершу не сприйняли редактори та журналісти видання. Роман Андрейко, голова спостережної ради ЗАТ “Видавнича група “Поступ”, у коментарі “Газеті” пояснив, що суть реформи полягала в підвищенні редакційної якості підготовки матеріалів, удосконаленні візуальної версії видання, наближення до сучасних європейських стандартів друкованих ЗМІ, а також запевнив, що газета й надалі залишатиметься серйозним суспільно-політичним виданням.

Проте нашу особливу увагу привабила фраза із заяви менеджменту газети: “Для допомоги в реформуванні “Поступу” ми залучили європейських фахівців – викладачів Варшавської школи журналістики ім. Єжи Гедройца”. На запитання про цих фахівців Роман Андрейко пояснив, що йдеться лише про одну особу – польського громадянина Анджея Ґроховальского, щодо високих кваліфікацій і фаховості якого немає жодних сумнівів і з яким вони співпрацюють уже тривалий час.

“Газета”, знаючи про досвід “завищення” наукових кваліфікацій міністром юстиції Романом Зваричем і трагічну роль, яку відіграли в останніх виборах іноземні політтехнологи на кшталт Ґлєба Павловського, вирішила докладніше ознайомитися з фаховим доробком Анджея Ґроховальского. Несподіванки почалися під час уважного вивчення мережної сторінки авторитетної Вищої школи комунікування та суспільних ЗМІ ім. Є. Ґедройця у Варшаві. Цей приватний ВНЗ готує фахівців двох спеціальностей – політологів та акторів – водночас програма студій дозволяє спеціалізуватися в журналістиці та PR. Високе реноме закладу, названого іменем легендарного політичного журналіста, який майже півстоліття редагував паризький польськомовний журнал “Культура” і став архітектором політичного ладу сучасної демократичної Польщі, зокрема і її проукраїнської зовнішньої політики, забезпечують відомі вчені, здебільшого викладачі Варшавського університету. Проте в жодному розділі розбудованої мережної сторінки цього ВНЗ Анджея Ґроховальскі не згадано.

Президент і засновник ВШКСЗМІ, відома радіожурналістка, магістр Барбара Окаліч-Слуґоцка в розмові з “Газетою” категорично спростувала причетність її школи до проектів реформування “Поступу”, натомість про
А. Ґроховальского поінформувала, що він не є викладачем школи, а лише виступає асистентом іміджмейкера Пьотра Тимоховіча, який час від часу проводить тренінги на відділенні акторської майстерності та не пов’язаний безпосередньо з ВНЗ.

Якихось свідчень вагомих журналістських або менеджерських досягнень А. Ґроховальского нам також не вдалося знайти в мережі інтернет, що дивує, адже робота в ЗМІ є справою доволі публічною, й уже немолодого журналіста мали б згадати бодай у бібліографічних переліках.

Водночас там міститься інформація про його співпрацю з Міжнародним центром консалтингу та навчання Ґрінпол – фірми вже згаданого Пьотра Тимоховіча. Особливо велику увагу вона приділяє, як можна судити з її веб-сайту, маніпуляціям свідомістю та емоціями натовпу. Не дивно, що одним із найуспішніших її проектів вважають навчання та супровід на виборах знаного популіста, “польського Жиріновского”, лідера скандальної партії “Самооборона” Анджея Лєппера. Ба більше, на публічних заходах, зокрема й тих, що їх організовувала зареєстрована у Кракові громадська організація “Безпечне суспільство” (її контактною особою є
А. Ґроховальскі, завдяки чому пошукова машина і знайшла цей матеріал), Пьотр Тимоховіч відверто зізнається у запозиченні досвіду маніпуляції з практики публічних виступів Адольфа Гітлера, що дуже далеко відбігає від сучасних європейських вартостей і поглядів Єжи Ґедройця, ім’я якого згадано в контексті заяв менеджменту “Поступу”.

Відтак стає більш зрозумілим, чому громадська організація, створена у Львові, мабуть, за участі А. Ґроховальского, називається “Самопоміч”, використовує “фірмовий” зелений колір Ґрінполу, а її лідер, публічний політик Андрій Садовий останнім часом вдається до епатажних та екстравагантних заходів на кшталт дарування голові облдержадміністрації “Камасутри” (зв’язок між Видавничою групою “Поступ” і “Самопоміччю” очевидний бодай із того факту, що її звернення надходять у ЗМІ, власне, з електронної адреси “Самопомочі”).

Безвідповідальний популізм став причиною багатьох лих сучасної Європи: етнічних чисток, авторитаризму, ксенофобії тощо. Чи варті швидкого та тимчасового успіху небезпеки, які вносять в українське суспільство іноземні PR-експерти, зацікавлені лише у своєчасній оплаті їхніх послуг?

Андрій Павлишин
"Львівська газета"

Jurko BANZAJ - 10-6-2005 у 10:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а що таке EPR?


на жаль....

Tempika - 10-6-2005 у 10:15

...мені набридло 100 разів писати хто я є за фахом :-)))) бо тут уже
мають до того претензії... і написати статтю я можу написати лише про
те, в чому розбираюся, причому досить непогано... а банзай просто
придурюється, як на мене, роблячи вигляд, що все типу серйозно... :-)))
припиняй, га?...

Відьмочка - 10-6-2005 у 10:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Injust
А ще є такi чутки, же редактори "Поступу", "Експересу" i "ВЗ" домовилися про те, щоб не платити журналiстaм бiльше нiж 600 грв мiсячно?


Уже 600 грн? Минулого літа ще була домовленість - не більше 200 баксів.

Юрій Сєров - 10-6-2005 у 11:19

До речі про Юзя Обсерватора...
Ось що він написав в останньому номері:
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ще де-де вибори на посади бургомістрів Львова, а вже куриться у повітрі дим пристрастей і запах кровопускання. Вже робляться прогнози, вираховуються варіанти, вигострюються стріли, а подекуди уже ці стріли й випускаються на волю. Просто так, з розвідувальною метою. А як, цікаво, поведе себе поцілений критичною стрілою? Чи не здадуть нерви і не вискоче він, як Пилип з конопель, та не почне демонструвати свої слабкі місця?
Я розумію, коли йде критика діючого бургомістра, який у нас на разі є найбільшою атракцією в житті міста. Що не слово – то перл, що не вчинок – то потіха для газет. І взагалі, люди при владі мусять усвідомлювати собі таку лиху долю, що до них будуть присікуватися. Але коли під обстріл потрапляє особа, яка не є при владі, тоді це трішки дивує. І насторожує. Виходить так, що Андрій Садовий, занадто перейнявшись проблемами міста, посягнув на святая святих: став робити те, що вимагається від влади. Чи може влада щось подібне подарувати? Ніколи.
„Самопоміч” окремим чиновникам і особисто панові бургомістрові сниться в кошмарних снах. Змиритися з її існуванням – то як серпом по одному місцю, яке, на мою думку, у влади й так відсутнє. А що боронитися якось треба, то чому не виладуватися на „Самопоміч”, обізвавши це піаром. Так ніби хтось забороняє панові бургомістрові – винятково задля піару – виконати обіцянку і дати людям воду. Натомість маємо зародок нового довгобуду – ЗАМОК. Тобто виходить, що „Самопоміч” піар, а ЗАМОК – не піар. Хоча насправді будівництво ЗАМКУ – це чудова нагода покращити свій сімейний бюджет, а заодно відволікти увагу львів'ян від безлічі проблем. Щоб напередодні виборів вийти і сказати:
– Я прийшов дати вам воду! Але передумав. І даю вам – ЗАМОК!
І не знаю, чи писав би я не сесю тему, якби не одна цікава інформація, яку мені підкинули мої аґенти. Виявляється, одна файна львівська газета та окремі інтернет-сайти вже отримала конкретне замовлення „мочити” Садового. Не Буняка, чи Куйбіду, який почав принюхуватися чи не варто йому ще раз стати на прю. Не губернатора чи депутатів, які ділять державні гроші. А когось, хто буде куди незручнішим супротивником, якщо, звичайно, буде. Бо наразі ще ніхто не висовувався і не казав „мняв”. Але стріли вже на тятиві. Так жи як помітите їхні постріли, то будете знати, котра газета дістала конкретні вливання. І можна навіть здогадатися від кого.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Ну так от. Я не шанувальник Буняка, але те що "робота" Садового суцільний PR - це для мене очевидно. І цим піаром вже спаскуджені деякі львівські телерадіокомпанії і газети.

Андрій Пелещишин - 10-6-2005 у 11:49

Цитата:
окремі інтернет-сайти вже отримала конкретне замовлення „мочити” Садового. Н


Офіційно заявляю - Форум Рідного Міста жодного замовлення не отримував.

Кажу це не випадково, бо не виключено що в хворобливій уяві якогось "піарщика" виникне бажання сформувати такий список сайтів, а так як Форум не останній сайт для львів'ян можуть і його включити.

Jurko BANZAJ - 10-6-2005 у 11:57

А що поганого від перебування у такому спискові? До опозиції завжди більше уваги, ніж до всяких бовдурів. Правда, часами ця увага вилазьть боком... Горять, наприклад серпневими ночами відділи верстки і т. д., а потім тих, хто таку пожежу пережив виставляють на вулицю.

Vlotsk - 10-6-2005 у 13:32

А тим часом в Поступі на пів сторінки надрукували "Кросворд №1". Схоже, газета скурвлюється остаточно. Тьху...

Tempika - 10-6-2005 у 15:56

...ніхто особисто мені не давав ніякого завдання когось там мочити, та й
іншим форумцям, я гадаю, теж... у мене склалася певна позиція тільки
внаслідок особистого спілкування з паном садовим, і тому тільки сам він у
цьому винен... маленькі люди теж пам*ятають образи, і не тільки власні, а
й їх друзів.... юзьові — ганьба! :-)

Andreas - 10-6-2005 у 16:15

а так як Форум не останній сайт для львів'ян можуть і його включити.

Ну то включимо з іншої країни. Єрунда яка!
Ви тільки базу збережіть...

Injust - 10-6-2005 у 16:53

"а потім тих, хто таку пожежу пережив виставляють на вулицю. "

Про кого саме йдеться?

Андрій Пелещишин - 10-6-2005 у 16:58

Цитата:
Ну то включимо з іншої країни. Єрунда яка!


Я мав на увазі не "виключити сайт фізично", а що хтось може почати зараховувати до тих чи інших політичних сил.
Тут наводилася цитата про якісь сайти, які ніби повинні компрометувати Садового. А так як на Форумі є і критичні дописи до Садового (що природньо для самої природи форумів), то я наперед повідомляю, що ми замовлення не отримували.
Цитата:
...ніхто особисто мені не давав ніякого завдання когось там мочити, та й
іншим форумцям, я гадаю, теж... у мене склалася певна позиція тільки
внаслідок особистого спілкування з паном садовим, і тому тільки сам він у
цьому винен.


З другого боку, хочу сказати, що я особисто не бачу нічого аж такого поганого в професійній (тобто такій що оплачується) критиці політика, якщо вона в відповідних рамках (правдива, коректна і тп).

Andreas - 10-6-2005 у 17:33

Я мав на увазі не "виключити сайт фізично", а що хтось може почати зараховувати до тих чи інших політичних сил.

Вас то сильно хвилює?
Нехай собі!

dr.Trollin - 10-6-2005 у 17:52

ОЙ! мало не пропустив!!!

2Яндрух "то шо, вони всі, що зосталися – бидло?"
я не про членів редколлегії, але ж про читачів!!
- то з них хочуть зробити невідь що, щоб легше пройтидо влади/грошей...

До речі,- офф-топічно, але по суті.

у пірілельній гілці велося про те, що от немає добрих кандидатів.
але Буняк-нездара, мовляв.
тут ото-о Бургомістр казав, що у на форумі немає звички "мочити когось"
(певно тоді і Буняка...)

то може відкрити замість тредикоопитування
"Хто з Потенційних Мерокандидатів Кращий Буняка"?

Jurko BANZAJ - 13-6-2005 у 10:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Injust
"а потім тих, хто таку пожежу пережив виставляють на вулицю. "

Про кого саме йдеться?


Про кого? Про Сєв, Деревацького і Поліщука, про Віку Садову, про відділ економіки в повному складі (Іра Смертига, Юля Куринкіна). Лекше перейтися поступівською заявою і назвати тих, хто НЕ переживав серпневої пожежі у відділі верстки "Поступу". А мою Лесю йти не просили. Їй просто дали зарплату розміром 400 гривень. Це при тому, що добру половину з тих грошів Лесюня спалила на кіна, літературу й періодику. От вам і "любов" до ближнього

Остап_М. - 13-6-2005 у 17:45

«Поступ» «ображає честь і гідність» Петра Димінського
Прес-служба народного депутата України Петра Димінського поширила сьогодні, 13 червня, заяву, у якій вимагає офіційних вибачень від керівництва газети «Поступ» за надруковану у сьогоднішньому числі газети статтю «Олійник стає гострішим».

На думку прес-служби нардепа, «ця публікація носить систематичний та цілеспрямований характер і має ознаки як дешевого популізму, так і «інформаційного кіллерства» та «ображає честь і гідність народного депутата України Петра Димінського».

Текст заяви подаємо повністю зі збереженням стилістики:

«Останнім часом на сторінках газети «Поступ» поширюється неправдива інформація щодо діяльності народного депутата України Петра Димінського. З номера у номер читачам газети нав’язується думка про те, що за всіма конфліктами у Львові та області — «рука Димінського». При цьому такі узагальнення робляться не на підставі перевірених фактів, а на основі чуток та безпідставних припущень.

Підтвердженням цьому є і стаття «Олійник стає гострішим» від 13 червня 2005 року, у якій П.Димінський звинувачується у діяльності, спрямованій на неприйняття сесією міської Ради ухвали щодо польських поховань на Личаківському цвинтарі. Абсурдність цього твердження очевидна хоча б з огляду на те, що сам П.Димінський нині перебуває не у «бункері», як про це повідомляє газета, а у складі офіційної делегації в Парижі.

У зв’язку з цим прес-служба народного депутата України Петра Димінського уповноважена заявити наступне:

1) Публікації та коментарі «Поступу» щодо діяльності П.Димінського не відповідають дійсності та суперечать принципам чесної журналістики.

2) Дані публікації носять систематичний та цілеспрямований характер і мають ознаки як дешевого популізму, так і «інформаційного кіллерства», ставлять собі за мету відвернути увагу громадськості від справжніх проблем регіону.

3) Дані публікації порушують норми Закону України »Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», завдають моральної шкоди, ображають честь і гідність народного депутата України.

Солідаризуючись із чесними журналістами видання, вимагаємо від керівництва видання офіційних вибачень і проведення в майбутньому об’єктивної і неупередженої інформаційної політики! У противному випадку залишаємо за собою право звернутись за захистом своїх інтересів до суду».

Остап_М. - 13-6-2005 у 19:39

Медіа-профспілка „Поступу” вимагає заборгованої зарплати

Медіа-профспілка ДП „Редакція газети „Поступ” оприлюднила заяву, у котрій констатує неповне виконання своїх вимог адміністрацією видання. Текст заяви подаємо повністю:

„Конфлікт у редакції газети „Поступ” від 08 червня увійшов у фазу переговорів двох сторін. Але, на жаль, сторона, яку репрезентує адміністрація, без узгодження із іншою стороною, припустилася заяв, котрі подають тенденційно викривлену інформацію щодо перебігу переговорів.
Нагадаємо, що вимогами профспілки, оприлюдненими 06.06 2005 року були:
1. Публічне вибачення Андрія Садового за образу честі, гідності й ділової репутації журналістів „Поступу”, допущену в коментарях „Львівській газеті” 02.06. 2005 року, де А. Садовий заявив, що журналісти „влаштували пиятику в редакції та розтрощили машину”;
2. Приведення запланованого скорочення штату у відповідність до чинного законодавства;
3. Виплата заборгованої заробітної платні в повному обсязі, а також компенсацій у зв’язку із скороченням.
У разі відмови від виконання вимог, профспілка залишала за собою право звертатися до суду.
Перший пункт вимог задоволений 08.06.2005 на зустрічі представників профспілки, трудового колективу, адміністрації та видавця і за участі представника Незалежної медіа-профспілки України Ігоря Чайки (м. Київ). Сторона, безпідставно здискредитована Андрієм Садовим звинуваченнями у злочинах, який вона не скоювала, прийняла вибачення (нехай і не публічне) від А. Садового. На зустрічі сторін А. Садовий повідомив, що на основі аналізу фінансової діяльності підприємства (цей документ не оприлюднювали, оскільки він є комерційною таємницею) фонд зарплатні від червня суттєво зменшиться, але пообіцяв легалізувати виплати й відмовитися від практики зарплат у конвертах. За словами А. Садового, кількість працівників, необхідних редакції, встановлюватиме в.о.головного редактора Володимир Хрущак після персональної співбесіди із претендентами. Він же провадитиме атестацію журналістів та визначатиме, хто із них відповідає вимогам працівника „успішної і прибуткової газети”.
Виконання другого пункту вимог ( приведення запланованого скорочення штату у відповідність до чинного законодавства) не є доконаним фактом, як про це намагається інформувати сторона адміністрації. Процес триває, оскільки потребує певного часу на залагодження процедурних моментів. В.о. генерального директора ЗАТ „Видавнича група „Поступ” Олександр Деніщук висловив готовність до 13 червня підготувати наказ про реструктуризацію редакції та зміну (скорочення) штату. Із кожним працівником після надання йому посадових інструкцій буде укладено трудову угоду у формі персонального контракту терміном на 0,5 року. До цього маємо лишень додати коментар політичного аспекту: крок на фактичне скорочення робочих місць (навіть коли він здійснений коректно щодо вимог трудового законодавства) усе ж іде врозріз із заявами Президента України Віктора Ющенка щодо внутрішньодержавної політики, спрямованої на збереження існуючих робочих місць та створення нових. Цієї політики В. Ющенка пасувало б дотримуватися саме А.Садовому як засновнику й видавцеві „Поступу” та водночас члену партії, яка асоціюється насамперед із іменем Віктора Ющенка. Сподіваємося, що зарахування на редакційні вакансії працівників не з колишнього журналістського штату свідчитиме про дотримання саме цією політики. Але тоді постане необхідність пояснити громадськості фактичну відмову від співпраці із командою, яка виготовляла „Поступ” до недавнього часу й була брутально примушена розпрощатися із рідним колективом через незгоду із зміною редакційної політики з боку адміністрації й видавця.
Зовсім незадоволеним залишився третій пункт вимог. Відтак інформація щодо здійснених виплат, подана у статті без підпису „Конфлікт у „Поступі” залагоджується” („Поступ”, 9-15 червня 2005), не відповідає дійсності і може бути трактована нашою стороною за яскравий вияв гебельсівщини, якою не гребує сторона адміністрації у своїх заявах. Із реакції інших ЗМІ, де віддзеркалилася ця інформація, видно що її сприйняли на віру. Медіа-профспілка з жалем змушена сприйняти такий крок адміністрації як зумисні дії, спрямовані на перекреслення набутків переговорного процесу сторін та відкинення цього процесу до того рівня , на якому він був спочатку конфлікту. Утім не втрачаємо сподівань, що незважаючи на подібні демарші, досягнути порозуміння стане можливим завдяки зваженим крокам обох сторін”.
Заяву підписала голова медіа-профспілки ДП „Редакція газети „Поступ” Вікторія Садова

„Гал-info”/ 13 червня / 18.00 / Львів

Injust - 13-6-2005 у 22:36

Я під час конфлікту був відсутній, тож лишився в "Поступі". Не бачу для себе зараз причин припиняти співпрацю.

Jurko BANZAJ - 14-6-2005 у 10:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Injust
Я під час конфлікту був відсутній, тож лишився в "Поступі". Не бачу для себе зараз причин припиняти співпрацю.


Чогось мені здається, що я не пам’ятаю поступівців з люксівськими мейл-адресами... А зважаючи на те, скільки бруду лилося на "зрадників" через канали вашого ТРК, я й справді не баду причин -- для пана Injust’а -- в цій хвилі припиняти співпрацю з "ніби-поступом". має ж хтось цю чудасію до купи ліпити.

Injust - 14-6-2005 у 15:23

Для мене що Люкс , що Поступ є однаково рiдними редакцiями, так що можу запевнити пана, що нiколи не мав жодного вiдношення до "лиття бруду" не тiльки на екс - поступiвцiв, але й взагалi на будь кого.

Андрій Пелещишин - 14-6-2005 у 16:12

2 Injust - говорячи, що вим працюєте в "Поступі" незле було би відрекомендуватися.


Принагідно хочу нагадати, що Адміністрація Форуму готова перейменувати користувача за його бажанням до типової форми "Ім'я+Прізвище".
Пишіть в u2u мені.

Injust - 14-6-2005 у 18:22

Дмитро Каневський, кореспондент міжнародних новин.
Це вже записано у профілі користувача, здається.

Остап_М. - 15-6-2005 у 10:26

Не зовсім годжуся з Юрком, бо Дмитро ніби нормально пише. Та й він далеко, а через те ніби не мав навіть змоги "чіпати чи обливати" брудом наших любих, вже нажаль екс-поступівців, хоча вони ще поборяться з "самопомочо-поступівцями"........

Jurko BANZAJ - 15-6-2005 у 11:59

Беру свої слова назад

Остап_М. - 15-6-2005 у 16:14

ось так працює професійна команда "самопомочо-поступівців"........

«Поступ» поширив неправдиве повідомлення, безпідставно звинувативши у цьому ЗІК
Львівська газета «Поступ» (№127, від 14 червня) поширила неправдиве повідомлення, заявивши, що інформація Західної інформаційної корпорації є «неправильною й неточною».

Так, 10 червня ЗІК з посиланням на першого заступника голови Львівської ОДА Мирослава Сеника повідомив про те, що голова Львівської ОДА підписав подання начальнику «Укравтодору» щодо звільнення начальника Cлужби автомобільних доріг області та начальника «Облавтодору». Натомість «Поступ» у замітці (за підписом Галини Буняк) під назвою «Степана Маїка не звільнили» чомусь з невідомих причин грубо перекрутив цю інформацію, написавши таке: «Інформація Західної інформаційної корпорації (ЗІК) про те, що голова Львівської облдержадміністрації підписав розпорядження про звільнення начальника служби автомобільних доріг області та начальника «Облавтодору» Степана Маїка, виявилася неправдивою і неточною».

По-друге, жодних прізвищ, зокрема С.Маїка, в інформації ЗІКу наведено не було.

По-третє, «Поступ» у згаданій замітці стверджує таке: «неточність інформації, яку поширила ЗІК, полягає у тому, що С.Маїк є тільки начальником служби автомобільних доріг області, але не має жодного стосунку до «Облавтодору». Однак і тут помилка, оскільки такої інформації ЗІК не поширював.

Водночас додамо, що за словами заступника начальника управління промислової політики Львівської ОДА Володимира Бойка, зараз начальником Служби автомобільних доріг у Львівській області є Степан Іванович Маїк, а директором дочірнього підприємства «Облавтодор» – Юрій Миронович Тарасович. Що ж до інформації про подання Петра Олійника на звільнення цих людей, то нею Володимир Бойко не володіє. Натомість начальник управління промислової політики Львівської ОДА Ростислав Сорока у коментарі ЗІКу підтвердив попередню інформацію про те, що таке подання насправді є, але особисто він його не бачив.

Сподіваємося, що наші колеги з «Поступу» в майбутньому уважніше і професійніше працюватимуть з інформацією, а також опублікують спростування. В іншому разі ЗІК залишає за собою право діяти згідно з чинним законодавством.

Роман Ромашка - 29-11-2005 у 10:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ну якщо чесно, то якість матеріалів *компутерної сторінки* була нижче
плінтуса... переповідки новин з інтернету, ті ж іграшки... не старалися ви,
хлопці, не старалися... :-)))

Згоден на всі 200. Особливо неподобалося те що якщо щось стосувалося процесорів то схема була одна "Інтел рулить, АМД - ацтой". В даному випадку все було ясно. Цю музико замовляли ТДБ.