Форум Рідного Міста

Субота-неділя – майже пусто...

Andreas - 4-6-2005 у 20:40

Може хто підкаже – чому на форумі в робочі дні ще час від часу хтось зайде, а от ввечері і в вихідні – пусто? Вмирає форум, чи що?

Tempika - 4-6-2005 у 20:54

...так, по суті вмирає :-)

Andreas - 4-6-2005 у 21:24

Цитата:
Tempika
...так, по суті вмирає :-)


Шкода... А причини? Може хтось знає? Чи підкаже, як „витягнути” форум?

Наталка - 4-6-2005 у 21:31

Ну, причини, очевидно, у тому, що більшість відвідувачів мають інтернет на роботі, а вдома або не мають зовсім, або знаходять більш цікаві справи, господарчі й не тільки ;), аніж "витягувати" форум. :rolleyes:

Дмитро Тарасов - 4-6-2005 у 21:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Цитата:
Tempika
...так, по суті вмирає :-)

Шкода... А причини? Може хтось знає? Чи підкаже, як „витягнути” форум?

Як "витягнути" - відкрийте цікаву Для Вас тему та напишіть свою думку

А про вмирає то занадто. Кількість переглядів та постів у цій пізно-суботній темі не як на "мертвих" форумах :)

Tempika - 4-6-2005 у 21:50

..проблема в інтернетизації нашої держави :-))
яка вирішиться дуже нескоро.

dr.Trollin - 4-6-2005 у 21:56

ну чому ж ныкого нема...
дехто ткаи э...
айно, правда, забіганий аж до клавонепереключення, але таки.

АГА! офф-топічно (бо лінь шукати тему кошерну)
Ціни на бензин аки функція віддалі від кордону:
92-гий.
Краковець+ 1 км =3.70грн
Краковець+ 3 км =3.65грн
Краковець+10 км =3.05грн
Краковець+10.2км =2.99грн

гумористи :)

Andreas - 4-6-2005 у 22:12

Цитата:
Tempika
..проблема в інтернетизації нашої держави :-))
яка вирішиться дуже нескоро.


Перепрошую, а скільки в Україні коштує зараз флет-інтернет (необмежений). Щось я на фарлепівських та інших сайтах якісь дивні цифри знаходжу. І досить давно не був в Україні

Tempika - 5-6-2005 у 00:01

...а що таке флет-інтернет?

Andreas - 5-6-2005 у 00:27

Цитата:
Tempika
...а що таке флет-інтернет?


Це 24 години на добу і необмежений трафік. Припустимо, у мене в Німеччині це коштує 30 євро на місяць при швидкості 2048 кбіт/с.

А в Україні?

Юрій Сєров - 5-6-2005 у 00:52

Якби такі ціни були у Львові, то і я б таке собі взяв :). Ми з колєгами за дайл-ап більше платимо.
Фарлеп пропонує необмежений трафік при швидкості 192 Kbps всього-навсього за 2520 гривень :). Майже задурно :).

Tempika - 5-6-2005 у 07:39

...ну є різні види підключення, різна швидкість... виділенка або asdl...
уарнет пропонує повільний необмежений доступ (64, 16 вночі і вихідні)
десь за 90 гривень, а швидший - за 192 гривні... але підключення
долярів 300, а може й більше :-(

Andreas - 5-6-2005 у 08:28

Здуріти! 500 баксів за черепашу швидкість! То що, ДСЛ модем? Чи виділенка? Знущання і все – інакше назвати не можна.

Tempika - 5-6-2005 у 09:16

...на фарлепі asdl я думаю...
ситуація з інтернетом у нас дійсно схожа на знущання... ініціатива
ентузіастів, що створюють домашні мережі, гідна поваги... хоча доступ в
інтернет дуже нестабільний... гроза часто руйнує мережу на тиждень...
приходиться чекати поки поміняють, налагодять обладнання... дешевий
доступ в інтернет на основі кабельного телебачення також не
практикується... таке враження, що це не розвивають тільки для того,
щоб фарлеп і укртелеком зберігали ці дикі ціни на необмежений доступ...
я абсолютно впевнена, що інтернет у львові не розвивається через
монополізм і жадобу телефонних компаній... для фірми заплатити тих
500 долярів не проблема... а за ті ж гроші по суті мусіли б обслуговувати
10-15 квартирних абонентів, а це ж тре тратитися на кабелі, модеми,
інфраструктуру, служби техпідтримки... це просто здирництво,
інакше не назовеш... така сама ситуація з даял-апом, який дико
дорогий і працює на сміховинній швидкості... повна дупця, вопщем :-((
вибачте за лексику, але тут можна було б й не ті слова сказати.

Andreas - 5-6-2005 у 09:33

Невже ніхто не цікавиться нормою прибутків зв’язківців? Я маю на увазі державні структури. Ну не може бути собівартість зв’язку в Ураїні в 15 разів виша за німецьку! До речі, чому ж тоді мобільний зв’язок в Україні дешевший в 2 рази? Щось тут не так...

Tempika - 5-6-2005 у 09:35

...а у нас така дійсно висока собівартість, я думаю... старі лінії і все таке...
то ж тре нарощувати роками.

Andreas - 5-6-2005 у 09:49

Цитата:
Tempika
...а у нас така дійсно висока собівартість, я думаю... старі лінії і все таке...
то ж тре нарощувати роками.



Темпікочко, тільки заради Бога не треба повторювати вже обридлу „пісню” всіх наших „мережників” – „... в нас старі кабелі (труби, теплотраси), грошей нема, ми всі бідні, нещасні, ...”.
І не знайшлася ще людина, яка б сказала – „Так, в нас все старе і в неробочому стані. Але мені потрібно стільки-то грошей і стільки-то часу, - і все запрацює так як треба. Ось розрахунок витрат...”
До речі – найсучасніша АТС фірми АЛКАТЕЛЬ на 20000 номерів коштує 300-350 тис. долларів. Копійки для міста!

Tempika - 5-6-2005 у 10:16

...так причому тут АТС, проблема у нас в так званій *останній милі*...
тобто по суті тре перекладати всі кабелі... наприклад, у нашому будинку
вони мідні і покладені ще в році 71-му... так мені пояснював сам
укртелекомівець, коли я цікавилася доступом в інтернет... фактично, тре
кабелювати заново... а скільки будеинків у львові взагалі не кабельовано...
к мене колєжанка живе в центрі міста, а їй неможливо встановити
телефон, бо будинок взагалі не кабельовано... жильці в свій час,
сплошні пенсіонери, відмовилися... ну і легко говорити, якщо живеш у
німеччині, там все це розвивалося і підтримувалося на належному рівні
десятиріччями, а тут... у нас провайдер орендує шматок укртелекоміської
лінії, так тут стільки мороки було, щоб вони після дощів якось літом все
це відремонтували і переклали, ми сиділи без інтернету тиждень чи
всі два... а то ж шматочок, причому прокладений відносно недавно...
а ви про АТС.

Andreas - 5-6-2005 у 11:57

Про АТС я тому, що це 60-70% витрат на зв’язок. А кабелювання будинку – справа кількох днів. То все відмовки зв’язківців. Просто коли щезне дефіцит на телефон – з чого вони жити будуть? На зарплату?

Щодо Німеччини... Чи пам’ятаєте Ви, що свого часу Німеччина була зрівняна з землею американськими бомбардувальниками і радянськими танками? І нічого, всі будинки кабельовані, по декілька разів причому, згідно з вимогами сучасних технологій

Ігор Мартинів - 5-6-2005 у 15:24

З"явився досить дешевий варіант безлімітного інтернету.
Діалап 200 грн на місяць з колбеком. Обіцяють швидкість 56К. http://www.tiar.net

Andreas - 5-6-2005 у 15:43

Цитата:
Ігор Мартинів
З"явився досить дешевий варіант безлімітного інтернету.
Діалап 200 грн на місяць з колбеком. Обіцяють швидкість 56К. http://www.tiar.net


Якщо в людини 72-га АТС, то швидкість буде 1-2 кб/с І без телефону сидіти, поки в інеті. Дякую дуже...

Tempika - 5-6-2005 у 18:09

...звідки така інформація, що 60-70% витрат на зв’язок – це АТС?
працюючи в інституті економіки, я чітко знала, що 90 процентів
витрат на зв*язок – це мережа, себто інфраструктура... тре викликати
майстів, копати бульдозерами, вони як правило зачеплять або газ або
кабель електромережі... :-)) принаймні у нас саме так... дефіциту на телефон
нема, плати свої 840 гривень і встановлюй без обмежень, але тобі тре той
даял-ап?... для високошвидкісного інтернету тре інші модеми і кабелі, на
жаль... укртелеком просто фізично неспроможний прокабелювати заново
90 процентів всіх львівських будинків... надто у нас справи запущені.

Andreas - 5-6-2005 у 18:59

Інформація з власних джерел. Сам за фахом інженер-проектант, багато чого будував в різних містах і країнах, телефонні мережі в тому числі. Так от, звичайнісіньки теплотраса чи побутова каналізація набагато складніші і дорожчі, ніж мережа зв’язку.
А Укртелеком дерти шалені гроші за зв’язок спроможний, а зробити щось ні?
Крім того, а які такі особливі кабелі для ДСЛ-модему потрібні?

Tempika - 5-6-2005 у 19:28

...ну не звичайні ж мідні дроти, прокладені в 60-х...
принаймні мені так зі сміхом сказав інженер укртелекому, коли я
поцікавилась про можливість проведення asdl- лінії... як правило, у наших
древніх хрущовках тре класти новий кабель, метр якого... не пам*ятаю,
але я була в шоці від ціни... це не враховуючи роботу, модеми, і теде...
справа в тому, що з початку *пєрєстройкі* (а це вже років 20) у наші телефонні мережі
практично не робилося інвестицій, їх знос становить подекуди 100
процентів, на відміну від німеччини, де все підтримувалося на належному
рівні, вчасно ремонтувалося і теде.

Andreas - 5-6-2005 у 21:20

Цитата:
Tempika
...ну не звичайні ж мідні дроти, прокладені в 60-х...


Саме звичайні дроти і потрібні! Ну і деяке додаткове устаткування на АТС та в Вашій квартирі. А мережі – ті самі. В моєму будинку, припустимо (тут, в Німеччині) дроти прокладені в 1950 році...

vovka - 5-6-2005 у 22:02

В мене чомусь номер безплатний. Тому беру укртелекомівський необмежений діалап за 90 грн в місяць. Наразі мене влаштовує.
Хочу поставити собі радіоінтернет, щоб з кабелями не морочитися - там ніби тарифи більш-менш нормальні. Але цікаво що мені прийдеться купувати з обладнання ? І які мінуси цього інтернету існуюють

Tempika - 5-6-2005 у 22:22

...номера укртелекому дійсно безплатні, ми платимо тільки за встановлення,
а номер лишається у його власності... ті, хто отримали в свій час по черзі,
ясне діло вже за номер не платять :-)))

vovka - 5-6-2005 у 22:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...номера укртелекому дійсно безплатні, ми платимо тільки за встановлення,
а номер лишається у його власності... ті, хто отримали в свій час по черзі,
ясне діло вже за номер не платять :-)))

Я мав на увазі що нема похвилиннлї тарифікації. Тобто абонплата 10 гривень в місяць та й усе.

Tempika - 5-6-2005 у 23:20

... а це така відомча АТС, мабуть :-)) там ще не перевели обладнання на
нові рейки... щасливий виняток з правила.

Ігор Мартинів - 6-6-2005 у 00:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
укртелекомівський необмежений діалап за 90 грн в місяць.


Це що за ціна така? Можна якийсь лінк на тарифи?
І чи додається до цих 90 грн телефонна похвилинка?

vovka - 6-6-2005 у 00:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
укртелекомівський необмежений діалап за 90 грн в місяць.


Це що за ціна така? Можна якийсь лінк на тарифи?
І чи додається до цих 90 грн телефонна похвилинка?


http://my.ukrtelecom.ua - відкритий доступ. Але там тільки з телефонами укртелекому помоєму підходить. Рахунок приходить разом з оплатою за телефон. Необмежений там коштує взагалі-то навіть 75 грн, але ще ПДВ то я так округлив до 90.

Похвилинка ясно що додається. Тому тим хто має телефон на абонплаті - це дуже вигідно. Всім решта незнаю. Дозвон практично завжди з 1-2 разів. Не викидає з лінії. Інтернет працює нормально. Місяць вже користуюся.

Ігор Мартинів - 6-6-2005 у 08:33

Про відкритий доступ ми знаємо. Я думав це щось нове, бо ціна геть смішна. Я відкритим доступом користуюся в аварійних випадках, коли мій провайдер має якісь проблеми. А з похвилинною оплатою 90 гривень протягом місяця дуже легко перетворюються у 200-300 :)

Andreas - 6-6-2005 у 10:55

Зовсім „заоффтопили”... Я, власне, про форум писав, а все звелося до банального „Скільки коштує і чому...”

Tempika - 6-6-2005 у 11:55

...просто ми розбираємо причини, а не наслідки :-)))

Andreas - 6-6-2005 у 12:41

Темпікочко, а чи не вважжаєте Ви, що люба проблема в Україні зводиться до „...платять нам мало, хочуть багато, ціни на все скажені...”. Чесне слово, як той єврей, що все зводив до „Єхать надо...”
:lol::wow::sing:

Tempika - 6-6-2005 у 14:28

...проблема дійсно в тому, що при скороченні видатків на виробництво
(що беззаперечно веде до підвищення прибутків, коли ціну вже
піднімати далі неможливо) основною статтею економії є видатки на
робочу силу... як казала моя знайома капіталістка, щоб робити гроші,
ти просто зобов*язаний експлуатувати... в умовах, коли всі звикли до
200-300% прибутку, якось ніхто не хоче переходити до 5%, які є світовою
нормою... я не знаю, в чому проблема: в нашій рабській психології,
в боязні втратити роботу чи ще в чомусь... хто знає, підкажіть. :-)... але
коли в 90-ті роки цілі заводи ходили на роботу, не отримуючи зарплату
роками... мабуть, справа й у високому рівні безробіття, великій кількості
неповних сімей, де кобіта старається заробити хоч щось, бо держава
їй не допомагає... мені тяжко зробити *на льоту* достовірний аналіз,
але маємо те, що маємо: низьку зарплату, високі ціни, зверхнє
ставлення роботодавця (ну то вже галицький гонор, мабуть :-))))

Andreas - 6-6-2005 у 20:09

Темпіка, ну що таке ви кажете? В кого низька зарплата? В Вас? В мене? В Пелещишина? Чи Ви так звану „середню” зарплату маєте на увазі? Так то все одно, що середня температура хворого по лікарні – в одного гарячка, другий труп, а в середньому – нормальна...

Чули ми ті казки вже неодноразово... Приїхав я якось в відпустку з Москви, де працював. На вулиці – 1998 рік, розпал кризи. Ну а я „крутий” (як поросячий хвіст), з долларами в кішені. Вирішив повести дружину кудись повечеряти. І що Ви думаєте? В жодному ресторані і кафе в центрі Львова не знайшлося для мене місця – все було забите „голодаючим – пригніченим” народом...

Tempika - 6-6-2005 у 21:06

...у мене низька зарплата в даний момент, а що?.. :-) зате займаюся
цікавою справою і росту як ілюстратор...

...практично всі мої колєжанки отримують максимум 100 долярів, а що?...
лікарі, вчителі, продавці...

як то кажуть *не читайте нам мораль, а краще допоможіть матеріально*...
шютка :-)))) і не збурюйте дискусій, таке враження, що хочете трохи
*пособачитися* на тему і без... :-)

Andreas - 6-6-2005 у 21:20

Цитата:
Tempika
і не збурюйте дискусій, таке враження, що хочете трохи
*пособачитися* на тему і без... :-)


То що, пряма директива?
:o

rost - 7-6-2005 у 06:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Невже ніхто не цікавиться нормою прибутків зв’язківців? Я маю на увазі державні структури. Ну не може бути собівартість зв’язку в Ураїні в 15 разів виша за німецьку!
Об'єм і насичення ринку визначає ціну. По кількості мобільників на душу населення Україна скоро досягне європейського рівня тому і ціни на моб. зв'язок знижуються. По кількості компютерів ще дуже не скоро тому і ціна інтернету кусається. Крім того вартість комунікацій насправді значно перевищує вартість АТС. І так є в цілому світі, а не тільки в Україні. І від того, що прокладка каналізації є дорогою, прокладка телефонних комунікацій дешевшою не стає.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від AndreasДо речі, чому ж тоді мобільний зв’язок в Україні дешевший в 2 рази? Щось тут не так...

Тут дійсно, щось не так, бо в в Німеччині не тільки мобільний зв'язок дорогий, але і дротяний. Якщо мобільний зв'язок в німців тільки в два рази дорожчий, то в скільки ж разів дорожче друть з них за звичайний телефон? І це при незрівняно розвинутішій інфраструктурі. "Невже ніхто не цікавиться нормою прибутків зв’язківців?"

Andreas - 7-6-2005 у 07:32

бо в в Німеччині не тільки мобільний зв'язок дорогий, але і дротяний.


Цінами Німеччини можу поділитися (ціни в євро)

Звичайний телефон, тариф T-Net
-місячна плата 19,00 (120 хвилин по Німеччині безкоштовно)
-хвилина по Німеччині 0,022 (якщо дзвонити по коду – 0,0075), в неділю та свята безплатно
-хвилина місцевого зв’язку 0,009 (по коду 0,0075)
-хвилина в Україну 0,125 (по коду 0,068)
-хвилина в США 0,125 (по коду 0,017)

Мобільний телефон, тариф О2 (o-two), пріпейд
-хвилина на міський телефон 0,79
-хвилина по мережі 0,39
-СМС 0,19
-хвилина на міський телефон в суботу та неділю 0,07

Не дорогий зв’язок тут. Ці ціни доступні навіть найбіднішим

Andreas - 7-6-2005 у 07:34

„Дзвонити по коду” означає щось на зразок львівської ІР-телефонії

rost - 7-6-2005 у 08:14

Та я розумію, що бундес-бюргер в стані заплатити, але чесно кажучи дуже дорого, якщо порівнювати з Канадою чи США. І це особливо дивно, якщо врахувати, що щільність населення в Європі, а в Німеччині зокрема, є значно вищою. Крім того основний вид житла в Півн. Америці це односімейний будинок, тобто всі комунікації мали би коштувати дорожче.
Для прикладу ціни в Канаді в кан. доларах ($1USD~$1.2CAD, 1 євро~$1.5-1.6CAD)
-$19.99 тел. лінія в місяць (почасової оплати нема)
-$0.10 хв. по Півн. Америці і Зах. Європі
-$0.20 хв. в Україну
по коду в два рази дешевше.
Всі мобільні телефони мають звичайні міські номери тому тарифи приблизно такі ж, як для дротяних, але залежно від плану є похвилинна оплата (від 10-ти до 30-ти центів за хвилину). За $40 в місяць вже можна мати необмежений час. За ті ж $40 в місяць до 5Mb/sec (ні разу, правда такої швидкості не спостерігав) кабельний інтернет (похвилинна, чи по мегабайтна оплата відмерла, кажуть ще десь в році 1995-96)
Приблизно такі ж ціни (тільки в USD) в США.

Andreas - 7-6-2005 у 09:39

Цитата:
rost
Та я розумію, що бундес-бюргер в стані заплатити, але чесно кажучи дуже дорого, якщо порівнювати з Канадою чи США. І це особливо дивно, якщо врахувати, що щільність населення в Європі, а в Німеччині зокрема, є значно вищою. Крім того основний вид житла в Півн. Америці це односімейний будинок, тобто всі комунікації мали би коштувати дорожче.


А то ще один доказ, що дротяна мережа – не найдорожче в зв’язку!
А вищі ціни пояснюються дуже просто – Америка має власні сателіти зв’язку, а Німеччина купує канали зв’язку в тої самої Америки. От і виходить...

Цитата:
rost
Всі мобільні телефони мають звичайні міські номери тому тарифи приблизно такі ж, як для дротяних, але залежно від плану є похвилинна оплата (від 10-ти до 30-ти центів за хвилину). За $40 в місяць вже можна мати необмежений час. За ті ж $40 в місяць до 5Mb/sec (ні разу, правда такої швидкості не спостерігав) кабельний інтернет (похвилинна, чи по мегабайтна оплата відмерла, кажуть ще десь в році 1995-96)
Приблизно такі ж ціни (тільки в USD) в США.


Контрактні мобілки і в Німеччині таке мають, але треба мінімум 15 євро в місяць абонплати вносити. А я по пріпейду 10 євро на 2 місяці розтягую.

rost - 8-6-2005 у 07:22

Інфраструктура в тому числі і телефонна мережа є річ дуже дорога. Власне розвиток інфраструктури і виводить країни з одного рівня розвитку на інший. І в Німеччині і в США в інфраструктуру інвестувалися величезні кошти, а в Совдепі у виробництво танків і підводних човнів. Тому, зараз телефонний номер, який в Німеччині справді практично нічого не коштує приносить комусь легкі прибутки, а в Україні потребує величезних івестицій. Тому "нормою прибутків зв'язківців" треба все ж цікавитися скоріше в Німеччині, бо там чомусь зв'язок чи не найдорожчий в світі.
Цитата:
Andreas
А вищі ціни пояснюються дуже просто – Америка має власні сателіти зв’язку, а Німеччина купує канали зв’язку в тої самої Америки. От і виходить...

Просто! Ну просто "свій до свого по своє". Але по перше Канада точно має не більше "своїх" сателітів ні ж та ж Німеччина. А по друге Німеччина також не має своєї нафти, але бензин чомусь дешевший ніж в Британії, яка є експортером нафти.

Andreas - 8-6-2005 у 10:26

2 rost
Ну певно, що так! Разом з АТС, станціями супутникового зв’язку, оптично-волоконними кабелями і т.ін. телефонна мережа річ дуже дорога. Але розмова була про звичайну міську телефонну каналізацію і кабельну розводку в будинку. Порівняно з рештою – це копійки. Візьміть кошторис любої будови і побачите, що метр телефонної каналізації набагато дешевший метра тої ж самої теплотраси.

Нормами прибутків зв’язківців в Німеччині цікавляться – не переживайте. Як і енергетиків, газовиків і т.д. Впаси їх Боже взяти зайвий цент – за життя не розрахуються. Та й не сказав би я, що тут вже такий дико дорогий зв’язок. І зарплати зв’язківців тут не відрізняються від зарплат в любій інший галузі. А у Львові?

Щодо Канади – не дуже вдалий приклад. Економіка Штатів і Канади настільки пов’язані між собою, шо не одразу зрозумієш, де кінчаються Штати і починається Канада та навпаки. Не виключено, що існують сумісні проекти систем зв’язку, підприємства з сумісним капіталом чи щось подібне. Точно не знаю – настоювати не буду.

Користувач Олесь - 8-6-2005 у 18:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ну не звичайні ж мідні дроти, прокладені в 60-х...
принаймні мені так зі сміхом сказав інженер укртелекому, коли я
поцікавилась про можливість проведення asdl- лінії...

Як інженер, можу сказати - ми завжди сміємося, коли нас питають про можливість чогось :)

Ви будете теж сміятися, але в мене aDSL саме на старих мідних дротах, прокладених в 60-х. Я ще як переїжджав в це помешкання, то думав, як буде з перекладанням інтернету - дроти то тут старі! Чи не треба буде ще дроти перекладати. А це той телефонний дріт, що ще в 60-х прямо в помешкання заведений. І не інженер, а простий майстер телекому під'єднався до обрубка старого мідного дроту, і зробив мені такий самий aDSL як був в старій квартирі - 3 Mb/s.

Andreas - 8-6-2005 у 19:08

Слухайте, пане Олесь, а може ми з Вами в сусідніх квартирах, чи будинках мешкаємо? Ви би хоча б місто в профілі вказали – Баден-Вюрттемберг – земля велика. (Прошу вибачення за оффтоп) :)

Tempika - 8-6-2005 у 19:12

....люди, які там дроти я не знаю, але у мене шум на лінії такий, що
просто модем більше ніж на 14400 не з*єднюється... :-) так що, очевидно,
є якась різниця між німецькими мідними дротами і радянськими.

Andreas - 8-6-2005 у 19:23

Цитата:
Tempika
....люди, які там дроти я не знаю, але у мене шум на лінії такий, що
просто модем більше ніж на 14400 не з*єднюється... :-) так що, очевидно,
є якась різниця між німецькими мідними дротами і радянськими.


Та то не лінії – то АТС аеропортівська така!
Мідні дроти в нас класні, то так! А глина яка, бачили б Ви!...

Tempika - 8-6-2005 у 22:18

...у мене не аеропортівська АТС, у нас нова недавно змінена АТС, щоб
ви знали :-)) аеропортівська 69-та, і прекрасно працює теж.

Користувач Олесь - 9-6-2005 у 12:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
....люди, які там дроти я не знаю, але у мене шум на лінії такий, що
просто модем більше ніж на 14400 не з*єднюється... :-) так що, очевидно,
є якась різниця між німецькими мідними дротами і радянськими.


Тут справа радше не в дротах, а в кількості скруток між дротами, якості захисту від замокання і т.п., ну і найважливіше - якість комутаторів - на старого типу достатньо трафити на зношену пару контактів - і все, доброго конекту не буде.

Andreas - 9-6-2005 у 14:07

Цитата:
Користувач Олесь
Тут справа радше не в дротах, а в кількості скруток між дротами, якості захисту від замокання і т.п., ну і найважливіше - якість комутаторів - на старого типу достатньо трафити на зношену пару контактів - і все, доброго конекту не буде.


Ще прийміть до уваги, що dial-up-модем працює з аналоговим сигналом в мережі, а DSL-модем – з цифровим. А цифровий сигнал набагато меньш вимогливий до якості мережі – одиничку чи нуль можна розрізнити і при поганому зв’язку. Тобто, вішають Вам, Темпіко, „лапшу на вуха” зв’язківці, про що і мова йшла.

Tempika - 9-6-2005 у 15:27

...на моїй лінії взагалі не можна користуватися цифровим сигналом.

набір навіть імпульсний не йде.

Andreas - 9-6-2005 у 17:16

Цитата:
Tempika


набір навіть імпульсний не йде.


Ну і шо ж то за „найсучасніша” АТС у Вас? Ніби, дроти до пульсово-тонового набору тут вже ні до чого? ;)

Tempika - 9-6-2005 у 19:14

...може й до чого, я звідки знаю... дзвоніть на укртелеком та й питайте :-))

Andreas - 9-6-2005 у 20:10

Цитата:
Tempika
...може й до чого, я звідки знаю... дзвоніть на укртелеком та й питайте :-))


Не знаєте, але вже чотири дні сперечаєтесь і львівських зв’язківців-ледарів вигороджуєте.
;)
То так, стариківське бурчання... Не зважайте
;)

Tempika - 9-6-2005 у 21:02

...а Ви знаєте? :-)) я лише Вам передала практично дослівно те, що мені
сказали.. що я маю робити? казати *шановний укртелеком, ви брешете, бо
мені вот казали... *... я Вас умоляю... давайте дійсно завершимо цю
безсенсовну дискусію.

Andreas - 10-6-2005 у 16:22

Цитата:
Tempika
давайте дійсно завершимо цю
безсенсовну дискусію.


Та я вже давно намагаюсь. Мені вже ясно, чому в вихідні і в ввечері майже нікого на форумі нема. А Ви все продовжуєте захищати зв’язківців...

Tempika - 10-6-2005 у 17:10

ЗАХИЩАТИ?????!!!!!!.... ви що, знущаєтесь? перечитайте дискусію ще раз.

Andreas - 10-6-2005 у 17:38

ЗАХИЩАТИ?????!!!!!!....

Ну певно, що так! Я Вам „...зв’язківці погані...“, Ви мені „... дроти погані...”

Tempika - 10-6-2005 у 19:18

...прошу ще раз перечитати дискусію... Вам було переказано, як з нами
спілкуються зв*язківці і які аргументи висувають... не вірите – самі поспілкуйтеся
з ними. на цьому варто дійсно завершити дискусію, бо у мене скалалося
враження, що Ви просто нудьгуєте, і розганяєте цю нудьгу шляхом
учинення беззмістовних дискусій з масою непотрібних емоцій :-))

Andreas - 10-6-2005 у 19:53

...прошу ще раз перечитати дискусію...

Перечитав, за Вашою рекомендацією. Ну й що? В мене (і не тільки в мене) цифри, дати, ціни – в Вас самі „...многоточія...”. То в кого емоції? (Потрібні, чи ні – питання окреме).

За Вашим проханням дискусію закриваю. Честь маю кланятися!