Форум Рідного Міста

Радіо Люкс - програмне наповнення

Injust - 6-6-2005 у 22:19

Хотілося б знати Вашу думку стосовно програмного наповнення Люкс ФМ у порівнянні з тим, яким воно було роки 3-4 тому. Що стало кращим, що гіршим? Чи цікавими є блоки новин Міжнародних та Львівських?

Tempika - 7-6-2005 у 00:20

...я перестала слухати радіо люкс десь з 98-го року... невиразне якесь
радіо... слухаю тепер Радіоман, зрідка Львівську хвилю, а от на радіо люкс
ніколи не зупиняюся, перемикаючи пресети радєйка :-((

Рост - 7-6-2005 у 08:36

Та, як то кажут, зпопсіло воно. Інформаційних цікавих програм менше, реклами більше. Вона хоч і двіжітєль торговлі, але БАГАТОО вже її.

А ще якість музики категорично не влаштовує. Ну крутите вже з мп3, ну хіба не можна хоча б треки з біт-рейтом пристойним використовувати, хоча б 256 кбпс, нормальним кодеком закручені? Зрозуміло, що власникам шепелявих волкменів це по барабану, але на хорошій техніці слухати абсолютно неможливо. Чесно кажучи, я з цієї причини перестав слухати радіо взагалі.
А от в районі В.Великого, Стрийської приймається польське радіо - так там якість звучання ого-го! Приємно послухати!
Так що беріть до уваги критику слухачів!

Остап_М. - 7-6-2005 у 10:33

Та що там слухати. Що новини що програми все на одну тему - самопоміч. От до прикладу програма "давайте поговоримо" два тижні підряд піарила Садового... (спочатку тема "самоорганізація мешканців" - балачка про самопоміч, потім "волонтерство" - балачка про самопоміч). От таке воно тепер Радіо Люкс.....

Радіо Ман то є радіо!!!

Injust - 7-6-2005 у 16:37

Ну Садовий був у "Давайте поговоримо" вперше за рiк.
А що треба змiнити на радiо в iншому, щоби воно знову стало цiкавим? Рейтинги i досi оптимiстичнi, але незадоволених, бачу, теж достатньо i на це є причини.

Tempika - 7-6-2005 у 17:14

...контент тре змінити... ведучі якісь безбарвні, нудні... мене особисто
бісить, коли не гвоорять, яка пісня звучала... дивна мода тепер... мушу по
інтернету шастати і по словам пісні шукати :-)) дуже бракує такого шоу як
в знаменитому фільмі *RadioTalks*, хоча навіть не знаю, чи є у нас серед
ведучих така особистість, яка б уміла так... гостро, на грані, без страху, не
рахуючись ні з чим висловлювати своє бачення світу... для мене еталоном
музичної програми завжди було польське *лято з радіо*... неупередженість,
якась доброта в голосі, яку я так рідко чую у наших ведучих.

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 15:57

Я вже давненько не був у Львові іхочу запитати, як змінилося радіо "Люкс", у порівнянні з 2001 роком? Воно залишилось львівським, чи стало загальноукраїнським з центром у Києві?

Ярема П. - 6-7-2005 у 17:05

У Києві в Люксі страшенне наповнення російськомовною рекламою, а львівське в порівнянні з 2001 взагалі спаскудилося, хоч львівським нібито залишилося, принаймні для Львова. Бо в Києві-вже ні.

Nazar - 6-7-2005 у 17:54

Позитивний момент у Люкса (Львівського) доволі сильний - це відсутність російськомовних пісень.

Але, я дуже рідко слухаю Люкс, бо воно є попросту фонове, без якихось цікавинок. Такий собі одноманітний офісний варіант ні плюс, ні мінус. Ця форма наповнення дозволяє добре заробляти на рекламі, тому додавання до плейлиста чогось такого, що вирізняється і є кольоровим, ризиковано, чого вони і не роблять.

Наразі у Львові все ще мало хто крутить українську музику (окрім прикрого поп), і чомусь україномовне наповнення перекликається з наповненням інших станції.
Логіка одна - хай інші розкручують - а в нас рейтинги!

Від цього всього у нас так і немає своєї львівської родзинки, на всіляких сайтах та форумах все частіше піднімаються питання про створення аматорського радіо.
Чому б комусь з монстрів не зловити цю ідейку, і не створити щось таке, що вирізняється від всіх решти станцій?

Знову (вже вкотре) наведу приклад тернопільського УХ радіо - воно є досить успішним (судячи по рекламі), і одне єдине таке (можливо і по всій Україні) - там у різних пропорціях по стилях, але фактично повністю представлена українська музика...
Гаразд, розійшовся я.

Юрій Сєров - 7-7-2005 у 02:46

Останнім часом знову налаштував своє радейко на Люкс, бо Радіоман своєю польською попсою дістав. Таке собі "Наше Радзіво" :)
Люкс крутить також попсу, але хоч українську...

Tempika - 7-7-2005 у 08:39

...та українській попсі до польської ще плясати і плясати :-)))
польська якась все ж більше до рокенролю ближча.

Nazar - 7-7-2005 у 09:09

Та не про то я вів, щоб ми сперечались чия попса попсовіша:)

Наразі слухаю Львівську хвилю, старі знайомі Доцько і Шльоцько якось органічно ведуть. Незалежність нераз приємно дивує блоками української (навіть не попсової) музики, ввечері там є Алєкс, котрий частенько подає огляди української рок-сцени.

Радіоман гарно звучить, але з нової музики чомусь крутять лише польську, українську ж обходять стороною...

Рост - 7-7-2005 у 09:43

Ну як - чомусь? Власник поляк...

Nazar - 7-7-2005 у 09:52

Най йому щастить та най буде здоровенький, але мене то не тішить.

Остап_М. - 7-7-2005 у 11:25

Незалежність якесь підвальне радіо....
А щодо Ман то там все добре, хоча української трохи мало....
А те що попса на Люксі хоч українська але ж така фігова шо йой!!

Tempika - 7-7-2005 у 13:10

...та власне, що дуже вже фігова попса на радіо Люкс... :-( я з патріотизму
не буду слухати жодних Іванушок та Альонушок, тим більше Андріян і теде.

Ігор Баранік - 7-7-2005 у 14:41

А скажіть, у Львові чути УХ Радіо?

Nazar - 7-7-2005 у 15:14

Ні, не чути.

Ігор Баранік - 7-7-2005 у 15:19

А скільки взагалі зараз радіостанцій є у Львові? Як я мешкав у 2001, то було 6.

Nazar - 7-7-2005 у 15:36

Та хто їх знає.
Я скрулом не перемикаю, в мене на кермі є всього чотири кнопки на програмоване радейко, тому слухаю лише чотири. А скільки там їх є, я навітьне знаю.

Tempika - 7-7-2005 у 16:02

...штук 10 точно.

Ігор Баранік - 7-7-2005 у 16:42

http://www.proradio.org.ua/ Їх є: Радіо "Ера FM", "ЕкоРадіо", "РадіоМан", Радіо "Львівська хвиля", "GALA"-Radio, Радіо "ХІТFM Україна", Радіо "Niko FM", Dance Hit Radio "Star FM", Радіо "M-FM", Радіо "Люкс FM", "Авторадіо-Україна", "Наше Радіо", Радіо "Незалежність", Радіо "Мелодія", є 14!

Роман Ромашка - 30-11-2005 у 15:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
У Києві в Люксі страшенне наповнення російськомовною рекламою, а львівське в порівнянні з 2001 взагалі спаскудилося, хоч львівським нібито залишилося, принаймні для Львова. Бо в Києві-вже ні.

Київське РЛ в порівнянні зі Львівським то два різні. З першого разу можна сказати що спільного нічого між ними немає.
Слухати люкс в Києві я неможу. Одна попса, причому таке враження що вибирають найгіршу. Майже що "ваше радіо" або "русское радио".

Ярема П. - 28-7-2010 у 11:15

А що це сталося з тим радіво??? Заходжу на сторінку radiolux.com чи lux.fm - то саме, руска папса і якесь наповнення тупувате. Де зараз сторінка того радіо, яке все ще можна слухати на http://77.120.104.251:9000/ ? Чи то вже можна ставити хрест на ньому?

Онук Юрій - 28-7-2010 у 21:36

Це http://77.120.104.251:9000/ давно вже не живе. Як альтернативу слухаю зараз це http://www.radioroks.com.ua/ музика хороша і наповнення відповідає тематиці радіо хоч часами в деяких програмах де що можна краще організувати ефір але загалом добре.

Ярема П. - 28-7-2010 у 22:56

Як це не живе? А в мене що тоді грає?

Онук Юрій - 29-7-2010 у 20:10

Дивно сьогодні спробую. Давно туди не заглядав, але думаю що не має сенсу музика і програма не змінні.