Форум Рідного Міста

Коли можна починати оцінювати результати роботи нової влади?

Андрій Пелещишин - 19-6-2005 у 16:56

Питання навіяно новою українською владою, хоча по своїй суті ширше - адже будь-яку нову владу колись потрібно починати оцінювати.

Часто результати дій нової влади не оціюються через аргумент - "це ще результати роботи попередньої влади". Проте деколи складається враження, що спадщина від старої влади стає виправданням на довгі роки.

От і питання - скільки часу повинно минути, щоби ситуацію в державі можна було оцінювати в першу чергу як результат діяльності нової влади, а не спадщину попередньої?

Tempika - 19-6-2005 у 18:30

..днів 100 цілком досить, і, як на мене, результати невтішні :-((

Юрій Карпенко - 19-6-2005 у 18:31

Вважаю, що одного року достатньо.
Це з запасом. Але хай собі буде.

Насправді, результати діяльності нової влади за рік вже й зараз можемо спрогнозувати без проблем.

Andreas - 19-6-2005 у 20:03

А мені здається, ста днів замало – „проголосував” за півроку. І то, результатів як таких і за півроку зарано чекати. А от тенденція до якихось змін має бути помітною.

vovka - 19-6-2005 у 22:12

100 днів не показник. Я думаю рік буде достатньо, щоб було видно якісь як сказав Andreas позитивні тенденції.

Реплікант10322195 - 19-6-2005 у 22:14

Вибрав "через 4 роки", на мою думку це достатній термін щоб оцінити теперішню владу.

Олександр Чорнобиль - 21-6-2005 у 09:44

Як сякий-такий ;) фахівець в галузі державного управління, звичайно ж голосував за 1 рік. Є така дисципліна "Аналіз політики", є в багато теоретичної і практичної літератури про аналіз результативності/ефективності урядових програм. Так от, і в теорії, і в практиці починати оцінювати треба через рік. Раніше - не має сенсу. Саме через рік зможна буде з"ясувати чи потребує програма корегування.
Ще багато залежить від критеріїв. Якщо критерії записані такі, наприклад, що через півроку щось має однозначно зростити на скількись процентів, а воно не зросло, то будь-ласка, можна починати і раніше.
Отож добре було б знати критерії. :)

tysovska - 21-6-2005 у 11:07

Я голосувала за "зразу", оскільки сигнали щодо роботи уряду ми починаємо отримувати з перших днів. (Наприклад, нескладення депутатами-сумісниками депутатських повноважень - недбале ставлення до Конституції; неузгодженість між різними гілками влади, що видно було з протилежних заяв міністрів під час зміни курсу гривні тощо). Але конкретні результати, які ми очікуємо, можна буде підсумувати, мені здається, за рік роботи уряду.

Сергій Бєляєв - 21-6-2005 у 11:27

Рик, то мінімальний термін. Тільки порівнявши аналогічні періоди років, можна зробити висновок про динаміку (позитивну чи негативну). Особливо щодо економічної ситуації. Саме тому ст. 34 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" передбачає, що:

" Голови місцевих державних адміністрацій щорічно звітують перед відповідними радами з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень."

Сергій Бєляєв - 21-6-2005 у 11:29

P.S. Звичайно "рік", а не "рик" :lol:

Ігор Баранік - 26-6-2005 у 11:58

Я проголосував "4 роки". За цей час можна робити якісь попередні висновки. Наголошую попередні висновки нової влади. А взагалі це довгий і непевний процес, мені чомусь навіть страшно уявити, що буде далі. Адже пані премєр-міністр ходить по тонкій кризі, "граючись" з олігархами. Цей факт мене особисто дуже насторожує. А якщо це просто юнацький запал, якщо потім їй набридне все це і вона його забросе, а хто потім страждатиме, ну звичайно наш доблесний народ. Скажу так, раз почала, то нехай доводить все до логічного кінця, до перемоги! Най стане їй сили.

Captivitas - 26-6-2005 у 12:30

"Півроку", думаю достатньо щоби оцінити основні тенденції та дії.

Ігор Баранік - 3-7-2005 у 10:25

2 Captivitas. Скоро буде півроку, і що ви можете сказати про нову владу, оцініть ті тенденції, про які ви говорили.

Сергій Бєляєв - 4-7-2005 у 09:25

Учора у прямому ефірі телеканалу "Інтер" Юлія Тимошенко підкреслила, що її уряд повинен дати результат через рік.

Тарас Задорожний - 4-7-2005 у 09:32

Напевно, оцінювати можна хоч щодня... Просто чи є що оцінювати? Якась робота тай ведеться, але ще не бачу жодного проекту доведеного до кінця... Напевно до весни 2006 нічого оцінювати не варто. Весна покаже, чи працювала влада ефективно. На то у нас і вибори

Василь Яворський - 4-7-2005 у 10:35

Взагалі-то дії влади ми оцінюємо постійно. Виступив президент або прем'єр, відразу пішли розмови про те що цей виступ дасть, що дадуть дії озвучені ти, хто виступав. Деколи це буває ще до того як ці дії будуть зроблені. Як на мене не важливо коли оцінювати дії влади, а важливо, як влада на ці оцінки реагує. Чи намагається виправити негатив, чи намагається проаналізувати і згодом повторити позитив. Це головне.

Captivitas - 6-7-2005 у 14:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
2 Captivitas. Скоро буде півроку, і що ви можете сказати про нову владу, оцініть ті тенденції, про які ви говорили.


Майже завалена інвестиційна політика. Ці міжвиборні очікування відштовхують іноземних інвесторів, бо існує невизначеність: будуть далі відбирати приватизоване чи не будуть.

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 15:53

Можу сказати одне, Україна зараз на роздоріжжі, і думаю сама незнає як краще підти, зробити. А наші вибори дійсно, це цирк якийсь, тому мабуть і відлякують іноземних інвесторів.