Форум Рідного Міста

Єврокубки 05/06

Олександр Чорнобиль - 21-6-2005 у 10:00

Через три дні перше жеребкування. За три тижні - перші ігри.
Тут http://www.dynamo.kiev.ua/News/0506/i21_13.htm можна знайти розклад матчів і жеребкувань.

Відомий суперник Динамо

Олександр Чорнобиль - 24-6-2005 у 16:19

Суперник Динамо - Тюн (Швейцарія), команда яка посіла друге місце в чемпіонаті цієї країни. Без жодного шансу на перше (там вдруге поспіль Базель). Минулого року вони були шостими, а перед тим - сьомими. Ось і все, що про них знаю. :(

Юрій Сєров - 25-6-2005 у 15:21

Динамо має проходити без проблем далі. Хіба що Буряк щось намутить. В третьому раунді Динамо також буде сіяним.
Більші проблеми в Шахтаря. Він спокійно може потрапити на ТАКЕ....

Юрій Сєров - 27-7-2005 у 04:42

Без проблем не вийде. Якщо взагалі вийде...

Ігор+ - 27-7-2005 у 17:47

Років через 10-15 спад ДК з вершин футболу будуть асоціювати з приходом до влади Ющенка/Тимошенко

Юрій Сєров - 31-7-2005 у 00:47

Відбулися жеребкування. Всім, крім Шахти нормально (якщо ДК пройде Тюн). А от Шахті... Повезло, одним словом :). Нехай беруть УЕФА!

Ігор Баранік - 1-8-2005 у 11:50

А якщо "гірники" "розібють" "Інтер". А ля "Шальке 04". В мене ще є побоювання за Дніпро, і за Маталург. Можемо цього року взагалі вилетіти в трубу. За Динамо я ніколи не вболівав, тому мені за нього байдуже. Але можу сказати, що Суркіси в груповий раунд попадуть.

Dmy - 1-8-2005 у 18:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А якщо "гірники" "розібють" "Інтер". А ля "Шальке 04". В мене ще є побоювання за Дніпро, і за Маталург. Можемо цього року взагалі вилетіти в трубу. За Динамо я ніколи не вболівав, тому мені за нього байдуже. Але можу сказати, що Суркіси в груповий раунд попадуть.

У Шахтаря є один шанс:
1) італійці в Європі починають останніми;
2) італійці багато уваги приділяють фізиці.
Як наслідок, у липні-серпні вони якщо не відпочивають, то вантажаться. Мілан, перед тим як виграти Лігу, в серпні ледь пройшов якесь Динамо з якогось Загребу. Міг і не пройти (3:1, 1:2 - як не пам'ятає).

За Дніпро і Мет Д у мене не те, що нема побоювань - просто, якщо вони не пройдуть тих аматорів - розігнати обидві команди, хай у вишці грають 14.

Здивувало жеребкування 3 кола до кінця 2-го: Динамо - явно сіяне, Тюн - явно ні. Суперник пари - явно з несіяних. Тобто, якщо переможе Тюн, він стає сіяним? Раніше такого не було.

Юрій Сєров - 2-8-2005 у 01:37

Цитата:

Здивувало жеребкування 3 кола до кінця 2-го: Динамо - явно сіяне, Тюн - явно ні. Суперник пари - явно з несіяних. Тобто, якщо переможе Тюн, він стає сіяним? Раніше такого не було.

Так, цього року таке є. Якщо слабша команда вибиває сильнішу, то переймає його рейтинг. Таким чином збільшилися шанси слабшої команди пройти в групу. Тобто, якщо Артмедіа не начудить в другому матчі з Селтіком, то вони можуть пройти і Партизан.

Ігор Баранік - 3-8-2005 у 14:18

1. А чому від України ніхто не подав заявку на кубок Інтертото?
2. Чому в Кубок УЄФА Україна не делегувала ще одну команду, так як минулого року "Іллічівець"?
3. Скілики команд від України можуть попасти в кубок Інтертото одночасно? Прошу відповідати, хто знає.

Dmy - 3-8-2005 у 16:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
1. А чому від України ніхто не подав заявку на кубок Інтертото?
2. Чому в Кубок УЄФА Україна не делегувала ще одну команду, так як минулого року "Іллічівець"?
3. Скілики команд від України можуть попасти в кубок Інтертото одночасно? Прошу відповідати, хто знає.

1. Певно тому, що Інтертото нам ніколи нічого хорошего не приносив. Натомість, ті, хто пробував брати в ньому участь вдризг провалювали 1 коло і до кінця чемпіонату чиплялися за вишку, як за соломинку. Мабуть, всім набридло, ніхто не хоче ризикувати
3. Важко сказати. Зважаючи на п. 1, краще щоб жодної :)
2. Іллічивець минулого року попав, як переможець жеребкування фейр-плей. Цього року такого щастя Україні не випало. Може, і на щастя

Юрій Сєров - 4-8-2005 у 04:22

Ну Динамо круто підняло рейтинг України! :) Стільки очок ще ніхто не приносив :). Буряк = лузер форева!
На другий рік ми в Лізі будемо мати 1 команду і нею напевно буде Шахтар!

Ігор Баранік - 4-8-2005 у 11:29

Ура! В Кубку УЄФА матимемо аж чотири своїх представники. Хоч би Шахтар не "підвів".

Юрій Сєров - 5-8-2005 у 02:27

Якого милого 4 ???!?!? Динамо вилетіло в цьому сезоні з Єврокубків остаточно.

Тарас Задорожний - 5-8-2005 у 14:05

Як то кажуть, грали добре, але програли...
Це така глибока задумка Буряка, програти все...
Тепер ше Дніпро покаже, шо сі з ним стало. Просто чудесно стартувало в ЧУ... 4гри - 3поразки... Молодці. Це шоби враг не догадався, напевно...
Якшо Шахтар і пролетить як Динамо над Швейцарією, то хоч шуму не буде...
Вперше маєм шанс: Україна в Еврокубках не представлена...
Може нашим грати в Азії?.. Там напевно в них більше шансів

Олександр Чорнобиль - 6-8-2005 у 09:08

Є у мене недобре передчуття, що інші наші команди зіграють цього року в єврокубках не набагато краще...

Юрій Сєров - 8-8-2005 у 04:49

В Дніпра намітилася гостра криза. Хоча вірменів мають проходити...
Якщо Шахтар вилетить, його ніхто в цьому винити не буде, і він продовжить боротьбу в УЕФА.
Донецький Металург - думаю як завжди. Перший раунд пройде, а потім вилетить. Отакі перспективи...

Олександр Чорнобиль - 8-8-2005 у 16:08

Саме це я і мав на увазі... :)

Ігор Баранік - 8-8-2005 у 16:17

Інтер має бути пройдений. Ну скажіть, чим Шахтар поступається італійцям. Гра буде тяжка, це зрозуміло. Але тре проходити. Дніпро я вже навіть не знаю, що думати. Ну Металург можливо ще набере форму. Та все одно двояке відчуття.

Dmy - 9-8-2005 у 18:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Ну скажіть, чим Шахтар поступається італійцям

Грубо кажучи, майже всім. Окрім того, наразі досить вагомого фактору, що вже встиг набрати форму, тоді як ті ще на пісочку з фотомоделями кувиркаються. В цьому шанс - хай їхні дівчатка нам поможуть ;)

Олександр Чорнобиль - 10-8-2005 у 08:44

Букмекери сумніваються, хто кращий в цій парі. Так їх оцінив Марафон:
Пер.1 Н Пер.2 1X 12 X2
Шахтар Дн - Інтер 3.00 3.10 2.30 1.55 1.35 1.32
Я поставив, що Інтер не програє...

Ігор Баранік - 10-8-2005 у 11:41

Ну скажіть, хіба вже не пора проходити такі команди як Інтер. І якщо не зараз, то коли? Шахтар зараз сильний, і явно сильніший за Інтер. Головне не треба боятися. Я особисто гадаю, шо гірники пройдуть італійців, проте не виключаю, що з великими труднощами, але пройдуть!

Dmy - 10-8-2005 у 15:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Ну скажіть, хіба вже не пора проходити такі команди як Інтер. Шахтар зараз сильний, і явно сильніший за Інтер

Ну, справді, чим ми не "коні"?! - виголосив провідник їжачків перед своїм стадом, згадуючи фінал КУЄФА-2005 :)

Мені здається, букі Інтер дещо переоцінюють, хоча про цю команду наразі взагалі важко щось сказати - вони, здається, навіть серйозних товарняків не зганяли.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
якщо не зараз, то коли?

Є варіант: Інтер проходить у ЛЧ, займає 3 місце в групі і вилітає в КУЄФА, де знову зустрічається з Шахтарем (наприклад, у фіналі). Ось і нагода!

Юрій Сєров - 10-8-2005 у 16:29

Можливо в першому матчі Інтер ще буде "входити в сезон", то думаю в другому, вони наваляють Шахтарю. Мій прогноз - проходить "Інтер".

Юрій Сєров - 11-8-2005 у 00:12

Цитата:

Ну скажіть, хіба вже не пора проходити такі команди як Інтер. І якщо не зараз, то коли? Шахтар зараз сильний, і явно сильніший за Інтер. Головне не треба боятися. Я особисто гадаю, шо гірники пройдуть італійців, проте не виключаю, що з великими труднощами, але пройдуть!

Ну-ну... Великі труднощі вже є! :)

Олександр Чорнобиль - 11-8-2005 у 08:56

Я б сказав - величезні. :(
Хоч грошей на цьому трохи заробив. ;)

Ігор Баранік - 11-8-2005 у 14:20

Ну все, в Мілані Інтер забє Шахтарю ще, це точно. Єдина надія на те, скільки заб`є Шахтар в Мілані.

Юрій Сєров - 11-8-2005 у 17:25

може правильніше "наскільки заб'є Шахтар" :) :D

Юрій Сєров - 12-8-2005 у 01:20

В УЕФА ніби все добре. Але Дніпро хоче Кучера в могилу загнати :)

Олександр Чорнобиль - 12-8-2005 у 08:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
В УЕФА ніби все добре. Але Дніпро хоче Кучера в могилу загнати :)


Ну, якби ще й в КУЕФА на цій стадії було те саме що в ЛЧ... Але, дійсно, судячи з того, як Дніпаро грав в першому таймі в найближчому майбутньому нас це чекає...

Dmy - 12-8-2005 у 14:08

Доречи, хоч це і позавчорашнє враження, ну і як вам Тюн?!

А Динамо ж могло його пройти випадково: не забити автогола, отримати напівлівий пеналь наприкінці 2 матчу, чи Шацьких, раптом, влучив би на 1 хв., чи Родольфо зі штрафного трохи вище би підняв; потім можна було проминути Мальме і нарешті ТАК зганьбитись у групі, що, йой!
Є таки Бог на Небі! :rolleyes::saint::D

Ігор Баранік - 14-8-2005 у 14:04

А Мальме доречі колись грав у фіналі Ліги чемпіонів. Динамо ж навіть хоча б одним фіналом похвалитися не може. Фіналом ліги чемпіонів.

Олександр Чорнобиль - 26-8-2005 у 11:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А Мальме доречі колись грав у фіналі Ліги чемпіонів. Динамо ж навіть хоча б одним фіналом похвалитися не може. Фіналом ліги чемпіонів.

Мальме ніколи не грало в фіналі ЛЧ. Колись воно грало в фіналі Кубку Чемпіонів, що погодьтесь трошки інший турнір. ;)

Вчора став відомим склад груп в першому раунді групового турніру цьогорічної ЛЧ:

Ліга чемпіонів. Результати жеребкування групового етапу змагань!!! Склад всіх груп.

champion.com.ua, 25.08.2005, 18:38

У Монако відбулося жеребкування групового етапу футбольної Ліги чемпіонів.
За його підсумками до групи А потрапили "Баварія", "Ювентус", "Брюге" та "Рапід". Квартет В склали "Арсенал", "Аякс", "Спарта" та швейцарський "Тюн", який не пустив у Лігу чемпіонів київське "Динамо".
У групі С гратимуть "Барселона", "Панатінаікос", "Вердер" та "Удінезе".
Група D має такий вигляд: "Манчестер Юнайтед", "Вільяреал", "Ліль" та "Бенфіка".
У квартеті Е свої сили випробовуватимуть "Мілан", ПСВ "Ейндховен", "Шальке" та "Фенербахче".
Група F об’єднала між собою "Реал", "Ліон", "Олімпіакос" та "Русенборг".
У квартеті G гратиме чинний володар чемпіонського титулу, "Ліверпуль". Його суперниками буде ще одна англійська команда "Челсі", а також "Андерлехт" і "Бетіс".
Нарешті, групу Н склали "Інтер", "Порту", "Глазго Рейнджерз" та "Артмедіа".

Отож основні "класичні" двобої в першому раунді:
Юве-Баварія і Ліверпуль-Челсі, який потенційно може перетворитись на двосерійний бойовик під назвою "Помста Маурінью";).
Лондонські букмекери вважають саме Челсі фаворитом цьогорічної Ліги: (http://www.rupor.info/full.php?aid=21146).

А ось хто може стати суперником українських команд в КУЕФА:
Футбол. Жеребкування Кубку УЄФА: "Шахтар" та "Дніпро" серед "сіяних". Можливі суперники українських команд

champion.com.ua, 26.08.2005, 12:09

Донецький "Шахтар" та дніпропетровський "Дніпро", які за кілька годин довідаються своїх суперників по першому раунду Кубка УЄФА при жеребкуванні будуть знаходитися серед "сіяних" команд. Донецький "Металург" знаходиться за своїм рейтингом серед "несіяних".

Уже нині стали відомі можливі суперники українських команд.

Донецький "Шахтар" на першому етапі євро кубка може зіграти із санки-петербурзьким "Зенітом", угорським "Дебреценом", польським "Гроцліном", норвезьким "Тромсе" та болгарським "Локомотівом" з Пловдіва.

У суперники "Дніпру" можуть дістатися німецький "Майнц", шотландський "Хіберінан", румунський "Рапід", боснійський "Широкі Брієг" та албанський "Сетубал".

Донецький "Металург" у цьому раунді євро змагань може отримати більш серйозних опонентів серед яких: французький "Осер", грецький ПАОК, чеська "Славія", німецький "Гамбург" та англійський "Евертон".

Усього в першому раунді Кубка УЄФА візьмуть участь 80 команд. 30 команд розпочинають свій єврокубковий шлях безпосередньо з першого раунду. 31 клуб вийшов у перший раунд з кваліфікації. Крім того, в Кубок УЄФА перейшли три переможця Кубка Інтертото і 16 клубів, які поступилися в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів серед яких і донецький "Шахтар".

Юрій Сєров - 26-8-2005 у 11:41

Відносно Лівер-Челсі, дехто стверджує що це не був "сліпий" жереб, і що УЕФА "створює" пари, які будуть цікаві з точки зору заробітку.
Раніше ходили слухи про "випадковість" пари МЮ-Мілан, а також інших пар. Здається минулого року перед 1/8 ліги на одній гостьовій, людина, котра казала, що вона працює на МЮ, за день до жеребкування виклала пари учасників. Співпало все.

Dmy - 26-8-2005 у 18:50

Нам таки пощастило: Дебрецен замість Зеніта, сіяний ПАОК замість Евертона і шотландський "далеко не Рейнжерс" на додачу. Може, Металург нарешті проб'ється у групу і почне набирати для України (і для свого посіву) очки?

Ігор Баранік - 28-8-2005 у 11:35

А хто виграв суперкубок УЄФА?

Перший тур

Олександр Чорнобиль - 15-9-2005 у 08:12

Ну, я б сказав, без сенсацій. Трохи гніваюсь на УТ-1, бо вибрали для показу вчора "не ту гру". Треба було спершу спитати Джулая, він би їм скзав, що будуть грати бех Кіна і Рікельме, що серйозно знижує атакувальний потенціал обох команд, може показали б Юве, або Барсу.
Реал вже давно йшов до цієї ганьби, а Ліон до якраз така команда, що може їх зараз зганьбити.
Продовжує дивувати Тюн, який не загубився навіть перед Арсеналом. 1:2 в Лондоні - дуже пристойно.
Мілан в своєму "репертуарі". Дідугани можуть грати нормально лише один тайм. Але Кака - просто the Best!

Юрій Сєров - 15-9-2005 у 09:51

По вчорашній трансляції - повністю згідний, але навіть якби був Кін і Рікельме, ІМХО, особливо нічого б не змінилося. Треба було показувати Барсу. А взагалі, наших немає, не дуже цікаво дивитися... Може після групи стане цікавіше.

Ігор Баранік - 15-9-2005 у 13:25

А я в цьому сезоні знову з маленьким вболіванням за Арсенал, надіюся, що удача таки посміхнеться Венгеру, бо вонастільки разів його обходила.

Юрій Сєров - 16-9-2005 у 09:33

Зіграли вчора наші команди в УЕФА...
Шахтар - так і має бути, якщо в команди стільки амбіцій.
Металург - шанси пройти далі досить хороші.
Дніпро - трішки менші, ніж в Металурга, але все одно непогані.
А проходити далі потрібно, рейтинг вже опускається нижче 2 команд в ЛЧ.

Ігор Баранік - 19-9-2005 у 13:04

Я думаю у Металурга, і тим більше в Дніпра проблеми ще будуть.

Олександр Чорнобиль - 30-9-2005 у 14:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Я думаю у Металурга, і тим більше в Дніпра проблеми ще будуть.


Наврік... Добре, що хоч не всіх. Дніпро непогано всипав шотландцям... ;)

Юрій Сєров - 1-10-2005 у 10:29

Проблеми Металурга - це його вічна проблема, причому проблема не в силі суперника чи майстерності гравців Металурга. Проблема Металурга в сфері психології. Вже здається всім зрозуміло, що суть існування МетаДона - забезпечення 6 очок Шахтарю, і забирання якомога більшої очок в ДК (останнім часом це не дуже вдається). Ось тому і такі феєричні ігри в єврокубках (згадуєтьється Вердер). Не виграти в ПАОКа, який закінчував грати вдев'ятьох... Не використати стільки моментів... Це не відсутність фарту майстерності чи фарту. Це відсутність духу команди. Вона задумувалася як підстилка ШД.
Тому що... потрібна для чемпіонства ШД!

Ігор Баранік - 2-10-2005 у 15:26

Ну Юрію, в команди теж є певна мета, і не лише 6 очок для ШД. Цього року Металург програв не по ділу, однозначно. Все вирішив другий гол ПАОКа, в тому епізоді дійсно хлопці розслабилися до неможу. Поплатилися. Мені пригадалася гра минулого року Дніпро - Партизан, і пригадалася не даремно, чи Марсель - Дніпро. Аналогія певна видніється. А згадаємо Шахтар, яки кілька сезонів поспіль обпікався на напіваматорських командах. То може я це і раніше казав, НАЩО! було виганяти Мусліна, чи хоча би Скалу чи Шустера віддали Металургам, гравців же дають, то хай би дали й тренера. Згадуючи Мусліна, то скажу з ним команда була на шляху, на вірному шляху, але все треба конче змінити, зруйнувати. Що тут скажеш.

Юрій Сєров - 3-10-2005 у 12:07

Цитата:

Цього року Металург програв не по ділу, однозначно

У Вас все так однозначно.... :)
А по-моєму по-ділу. Відсутність майстерності при реалізації моментів і невміння забити команді, у якої на 2 гравці менше і є причиною невиграшу. Так, ПАОКу повезло. Але везе сильнішим!

Ігор Баранік - 3-10-2005 у 12:16

Я згадав Мілан кілька років тоиу, як він в чемпіонаті теж мав таку ситуацію, що в суперника лишилось 9 гравців, і часу в нього було більше, і все одно не виграв.

Олександр Чорнобиль - 4-10-2005 у 09:46

Ну й порівняння у вас, їй-Богу!

Юрій Сєров - 4-10-2005 у 13:09

Маємо результати жеребкування:
Група D
1. АЗ (Алкмаар, Голандія)
2. "Міддлсбро" (Англія)
3. "ДНІПРО"
4. "Грассхоппер" (Цюрих, Швейцарія)
5. "Літекс" (Ловеч, Болгарія)

Група G
1. "Штутгарт" (Німеччина)
2. ПАОК (Салоніки, Греція)
3. "ШАХТАР"
4. "Ренн" (Франція)
5. "Рапід" (Бухарест, Румунія)

Думаю Шахтар має проходити, в Дніпра (так як він вчора грав) думаю шансів малувато. Цікавим буде дербі двох Луческу.

Dmy - 4-10-2005 у 15:10

Цитата:
Думаю Шахтар має проходити, в Дніпра (так як він вчора грав) думаю шансів малувато. Цікавим буде дербі двох Луческу

Ага! У Луческу всі дербі цікаві, надто донбаські. Надто за рахунками :lol:
Але я би ще серед суперників відзначив такого донецького улюбленця, як ПАОК :P, а ще незле було би поміняти в наших групах команди з першого кошика (проти Дніпра - ще один донецький улюбленець ;) )

А Дніпро і минулої осени в чемпіонаті майже так само грав (хіба що проти Динамо старався та все-їдно попав), а в КУЄФА групу промайнув, як на ковзанах.

Юрій Сєров - 4-10-2005 у 15:45

Побачимо чи вийде помста за "молодшого брата" у шахтарів.
А АЗ здається вже не той...
Цитата:

А Дніпро і минулої осени в чемпіонаті майже так само грав (хіба що проти Динамо старався та все-їдно попав), а в КУЄФА групу промайнув, як на ковзанах.

Щось не пригадую, щоб він був на 12 місці...

Dmy - 4-10-2005 у 17:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
АЗ здається вже не той...
Щось не пригадую, щоб він [Дніпро] був на 12 місці...

Не місце красить команду :D Хай не на 12, а на 8-9 бував точно. На 11 турів мав, здається, на 1 перемогу більше і на 1 поразку менше, щось таке.
А АЗ нещодавно порвав Аякс, боюсь, якби не 4:0 (ну, може, 4:2 :) ). Аякс, звичайно, також не той, але в Лізі грає, хоч поки що і не надто вдало.

Юрій Сєров - 4-10-2005 у 21:05

В Аякса виграв, але 5 голів від команди Гусіна для АЗ (враження минулорічних матчів з ШД) це надто багато!

Ігор Баранік - 6-10-2005 у 10:56

А Штутгарт. Матч Шахтар-Штутгарт ото має бути щось, типу Шахтар-Шальке 04. А взагалі мають обоє наших проходити далі. Дніпро-Мідлсбро, теж має бути щось. Ну в мене таке враження що в групах ніхто нікого не порве, бо не надто велика різниця в класі команд. Хоча того року група в Дніпра була полегше.

Олександр Чорнобиль - 18-10-2005 у 08:24

Дійсно, недільня перемога в мадридському дербі для Реала може стати Пірровою - завтра з Русенборгом будуть грати без Роналдо і Сальгадо:
http://ru.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=353544.html

Ігор Баранік - 18-10-2005 у 16:23

Ну все фінал ЛЧ Реал-Челсі. Це реально чи ні?

Dmy - 18-10-2005 у 18:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Ну все фінал ЛЧ Реал-Челсі. Це реально чи ні?

Ну, хіба якщо фінал проводити післязавтра :rolleyes: Але Баба-Яга із Туріна буде проти. Щонайменше.
Нехай спочатку ці "чемпіони" навесні макаронників пройдуть, ті такі зануди, що їм байдуже, на якому вусі в тебе тюбетейка - "висушити" можуть будь-кого.
До того ж я поки що не бачу, щоб цей Реал був сильніший за минулорічний.
Челсі - реально, якщо Мурін дасть перепочити команді взимку. А якщо гнатимуться за рекордом: чемпіонство - в лютому, то повз фінал Ліги можуть і про...тю-тю.

Олександр Чорнобиль - 19-10-2005 у 08:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Але Баба-Яга із Туріна буде проти. Щонайменше.
Нехай спочатку ці "чемпіони" навесні макаронників пройдуть, ті такі зануди, що їм байдуже, на якому вусі в тебе тюбетейка - "висушити" можуть будь-кого.


Ті, котрі з Турину щось вчора не дуже. Подивимось, сьогодні, як ті що з Мілану.

Ігор Баранік - 19-10-2005 у 14:57

А я так затуркався, що пропустив вчора ЛЧ!:( Зараз гляну результати...
ну що Баварія набирає хід не лише в себе вдома, Арсенал молодці, а Аяксу ще доведеться доводити своє 2-ге місце, а от Барса, боюсь, щоб не довелося їм цього року плакати, група Д не має явного лідера.

Юрій Сєров - 20-10-2005 у 12:46

Баварія була у вівторок просто супер. Дуже сподобалося. Правда розслабилися на останніх хвилинах і внесли інтригу...
З показом Мілана УТ-1 не вгадало. Досить занудний матч. Ледь не заснув. Вієрі - патик. Цікаво, що там з Шевою...
Після наступного туру стане цікавіше. А нині всі дивимося Шахтар і вболіваємо за Дніпро (зранку чув, що його не показують - маразм)

Олександр Чорнобиль - 20-10-2005 у 17:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Нехай спочатку ці "чемпіони" навесні макаронників пройдуть, ті такі зануди, що їм байдуже, на якому вусі в тебе тюбетейка - "висушити" можуть будь-кого.


М-да. Макаронники з такою громю ризикують не дочекатись весни. ;)

Олександр Чорнобиль - 20-10-2005 у 17:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А нині всі дивимося Шахтар і вболіваємо за Дніпро (зранку чув, що його не показують - маразм)


Тільки що глянув котування букмекерів - Алкмар вважають не просто фаворитом, а явним фаворитом. Кепсько...

Олександр Чорнобиль - 21-10-2005 у 08:11

Ну от, букмкекери не помилились. Я навіть трохи заробив на тому. :)
Шахтар зробив те, що мав зробити. (Їм там схоже не дуже щастило).

Юрій Сєров - 21-10-2005 у 14:54

Не сподобалося як грав Шахтар, досить примітивно, і якби не пенальті - думаю була б нічия...
Дніпро шкода. Схоже внутршіні проблеми вилізли назовні... Гра розбалансована зовмім. Шансів пройти далі мало...

Ігор Баранік - 24-10-2005 у 15:07

А може Шахтар ще розіграється? Не хотілося б і його втрачати в цьому сезоні.

Олександр Чорнобиль - 2-11-2005 у 10:01

Нарешті! Сталось те про що так довго говорили... ;)
Челсі програв. В Іспанії Бетіс переміг команду Маурінью з рахунком 1:0. Коли цей один гол забивався, то його автор Дані півхвилини топтався в 6-7 метрах від воріт з м"ячем і супер-пупер захист Челсі на то тільки дивився. Браво!

Ліверпуль довів, що він не даром поки що носить титул переможця ЛЧ - 3:0 з Андерлехтом і перше місце в групі.

Мілан очікувано (після важкого двобою з Юве) програв.

Ліон продовжує всіх топтати. Може нарешті в цій Лізі французи підуть трохи далі чвертьфіналу?

Юрій Сєров - 2-11-2005 у 11:49

Ледве додивився вчора те сонне царство по УТ-1. Не розумію, чому вони вибрали саме цей матч, а не скажімо Мілан, Челсі чи ще когось...

Ігор Баранік - 2-11-2005 у 16:55

Інтер молодець, хоча можливо і не по ділу.

Олександр Чорнобиль - 4-11-2005 у 09:28

Упс. Шахтар переміг в Штутгарті. (Бразильці ще поки що бігають ;)) Дніпро нормально так "попало" в Мідлсборо. Товариш Відука постарався. Все досить закономірно. :(
Володар Кубку ЦСКА Москва (ще не забули?), який всі сили зараз віддає перемозі в чемпіонаті Росії розписав нульову нічию на виїзді з Херенвеном.

Юрій Сєров - 4-11-2005 у 12:32

Також дивуюся перемозі Шахтаря. Думав нічия буде хорошим результатом. Дніпро в ямі і наразі не видно її кінця.

Ігор Баранік - 6-11-2005 у 16:11

Мені Шахтар сподобався. Але здається, що не Шахтар був таким хорошим, як Штутгарт поганим.

Олександр Чорнобиль - 24-11-2005 у 11:06

Йо-хо-хо! Браво, Шевченко!
Звичайно, коментатор вчорашньої гри Фенербахче-Мілан був правий - оборона турків була дійсно убога, але Шевченко вчора просто літав. Окрім чотирьох голів його можна було побачити всюди - він і в обороні відпрацьовував як потрібно.
Вчорашній день, між іншим, був дуже урожайним на індивідуальні подвиги, адже:
- Шальке побило Ейндховен 3:0 завдяки хет-трику Кобеашвілі;
- Інтер переміг Артмедію 4:0 із хет-тріком Адріано;
- Карью забив просто фантастичний гол Касільясу, завдяки чому Ліон домігся нічиєї з Реалом 1:1 і забезпечив собі перше місце в групі
От за це ми любимо ЛЧ. ;)

Юрій Сєров - 24-11-2005 у 13:07

Шкода, що Шева не забив 5. Шанси були. Увійшов би в історії ще й таким чином. Саме смішне, що після такої перемоги Мілан ще може вилетіти в УЕФА...

Роман Ромашка - 24-11-2005 у 13:57

Якщо память не зраджу на збірна на цьому ж стадіоні з турками. То Шева два шарика закотив. Таким чином за два матчі 6 баняків на одному стадіоні :)

Олександр Чорнобиль - 25-11-2005 у 15:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Якщо память не зраджу на збірна на цьому ж стадіоні з турками. То Шева два шарика закотив. Таким чином за два матчі 6 баняків на одному стадіоні :)


Пам"ять вам зраджує. ;) То було на іншому стадіоні. Здається на тому, де грає Бешикташ.

Dmy - 25-11-2005 у 20:32

Підступні, все ж таки, ті цигани! :mad:
Ніхто не сумнівався, що "Кубок Луческу" закінчиться внічию, 1:1 чи 2:2; ставки на "Х" давали 2,0 (до порівняння - на славнозвісний матч ЧЄ-04 Швеція - Данія було 2,2); і раптом такий конфуз! :o
Нє, дітки у тата Лучески - не подарунок - при нагоді рідного батька роздягнуть і навіть не почервоніють.

Олександр Чорнобиль - 7-12-2005 у 09:17

Мілан таки вимучав перше місце в групі, перемігши Шальке 3:2. У мене є передчуття, що вони ще пошкодують про перше місце - попадеться їм друга команда типу Челсі і гаплик.
Пощастило Рейнджерс. Забили б в Словаччині один гол і все. А так горці йдуть далі (правильніше сказати мабуть "трохи далі":P).

Demyan - 7-12-2005 у 10:41

Шевченко - здає....вже забув коли в чемпіонаті забивав. Те що покер забив - так це видно помилка компанди бо не змогли перекрити. В Італії як на мене вже перекривають всі доступи до нього. Резульата видно - як шевченко на полі - не забиває або мілан програє, не було шеви, мілан вигравав забивали інші. Треба щось міняти йому....інакше як вчора бачила в порожні ворота не зможе забивати...

Dmy - 7-12-2005 у 16:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Шевченко - здає....вже забув коли в чемпіонаті забивав. Те що покер забив - так це видно помилка компанди бо не змогли перекрити. В Італії як на мене вже перекривають всі доступи до нього. Резульата видно - як шевченко на полі - не забиває або мілан програє, не було шеви, мілан вигравав забивали інші. Треба щось міняти йому....інакше як вчора бачила в порожні ворота не зможе забивати...

Щось мені це нагадує - "А.Шевченко - шмата!", започатковане в рік його жовтогарячого (аж блищав!)м'ячика.
Щодо "шевченко на полі - не забиває або мілан програє, не було шеви, мілан вигравав забивали інші" - показовою була гра із К'євою: хоч і не забив у порожні ворота, а нічию тримали; Шеву замінили - Мілан програв, бо всі інші кудись поховалися.
Вчора справді цікавий момент був - забагато Андрюха собі ніг відростив - цілих дві - тепер плутається. Але на його виправдання можна сказати, що не тільки він, а всі у світі певно остовпіли, як побачили, що Пилипко просто так от узяв і віддав пас :o. Задурно! Вперше у житті!! Старіє! :P Проте, в реєстр Шеви можна записати 2 гольові паси Кака ;) і 1 гол (хоч і в свої ворота). Тобто гольового чуття не втратив.

Щодо перспектив Мілану, то, мабуть, все ясно - не бачити йому цього сезону трофеїв - відсутня надійність, що для італійської команди страшніше за пташиний грип. Щоб там Босянок не розповідав, вони геть розучились утримувати потрібний результат. І взагалі, скільки ще мотатиме людям нерви тоє пірло, як уособлення тої ненадійності. Щоб опорник на останній доданій хвилині, коли ворогу достатньо забити 1 гол, ліз перед власним штрафним майданчиком в обіграш 3 суперників і, звісно, втрачав м'яч... :mad: Воістину, дав Бог хлопцю при народженні ноги (одну!), та не дав нічого в голову. А варто було би - в голову. І посильніше! :baddevil:

Стосовно Рейнжерів - щира правда! Найбільший лузер із найбільш лузерної групи, де Інтер просто відпочивав і розминався перед черговим туром Серії А. І головне, фани Рейнжерс тепер тішитимуться принаймні півроку: Селтік у кваліфікації не спромігся пройти команду, яку ми легко і впевнено (на ціле очко!!) обійшли в групі!

Олександр Чорнобиль - 8-12-2005 у 09:20

Прощай МЮ! Ми то не сильно будем за тобою жалкувати, але все ж... За словами Джулая - 9 років МЮ грало в плей-офф ЛЧ. Якось уже всі звикли... Але, на думку приходить те саме, що колега написав про Мілан:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
не бачити йому цього сезону трофеїв - відсутня надійність, що для італійської команди страшніше за пташиний грип.


Але в Мілана хоч є кому забивати другі (а інколи навіть і треті!) м"ячі, а МЮ це може робити хіба що у ворота Портсмута
P.S. Фердінанд вхопив конкретну "зірочку". Через нього ще збірна Англії може постраждати на Мундіалі. Хоча ні, я мабуть загнув - Еріксон вчора сидів на стадіоні і все бачив. Мабуть грітиме Фердінанд у Німеччині лавку.

Вердер винагороджений (Барселоною) за відданість вболівальникам. 5:1 - оце певно в Бремені гуляли!

Юрій Сєров - 8-12-2005 у 13:12

Здається в іншій гілці я писав про те, що Сера у відставку. Мабуть це рішення вже назріло. Пора його з почестями відправити у відставку.
Дивно, після відходу Бекхема (якого всі матюкали) МЮ особливого нічого не показує. Криза менеджменту? Можливо Давид і повернеться, але не думаю, що при Фергюссоні.
Тун в КУЕФА. Попаде на Шахтар чи ні?
Крім Туна ШД може попасти на Брюгге, Удінезе, Ліль, Шальке, Русенборг, Бетис, Петржалка.
Чи застосовується якийсь посів? Думаю не надто важливо хто попаде, а те, як Кроти налаштуються на матч. Приклади з історії відомі всім. :)

Dmy - 8-12-2005 у 17:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Дивно, після відходу Бекхема (якого всі матюкали) МЮ особливого нічого не показує. Криза менеджменту? Можливо Давид і повернеться, але не думаю, що при Фергюссоні.
Тун в КУЕФА. Попаде на Шахтар чи ні?
Крім Туна ШД може попасти на Брюгге, Удінезе, Ліль, Шальке, Русенборг, Бетис, Петржалка

Девід (Адамс), якого як матюкали, так і матюкають, зараз грає в Реалі Ми (ну як грає - червоні картки заробляє). І що характерно, не дуже це Реалу допомагає. Давно він щось вигравав? Як на мене Рональду (не той, що з Бек-хам'ом, а той що замість) грає ніяк не гірше. Просто команда вже здохла, не можна стільки років на суперовому рівні триматися. Наразі вправних хлопців там, окрім Кріштіану: ван дер Сар (і чого він у МЮ поперся, ліпше було б із земляком Рейкардом домовитися) та Ністельрой. Ще Руні трохо того, але про нього не хочеться - він мені особисто не подобається, суб'єктивно-фізіологічно.

А десант у КУЄФА з Ліги цього року справді якийсь кволий. Цікаво було би подивитись Шахтар - Шальке.

Юрій Сєров - 11-12-2005 у 15:53

Цитата:
Цікаво було би подивитись Шахтар - Шальке.

Шахтар зараз, імхо, ніякий. Тому на сьогоднійшній день дивитися не було б на що....
В УЕФА тільки з німцями на виїзді непогано зіграв. З ПАОКом і Реном вимучив перемоги. Але наступні матчі по весні, так що може бути по-всякому...

Олександр Чорнобиль - 14-12-2005 у 14:16

http://www.podrobnosti.ua/sports/football/2005/12/12/269581.html
Після провального сезону один з провідних клубів Росії - Локомотив зробив ще й дурний вибір. Вони підписують котракт з Мусліном, який, якщо пам"ятаєте на цьому Форумі був ідентифікований як тренер-лузер. :lol:
Ото нема чого тим залізничникам робити!

Юрій Сєров - 16-12-2005 у 14:06

Пожеребили:
Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перші матчі 21-22 лютого. Матчі у відповідь 7-8 березня.
"Челсі" (Англія) - "Барселона" (Іспанія)
"Реал" (Мадрид, Іспанія) - "Арсенал" (Англія)
"Вердер" (Німеччина) - "Ювентус" (Італія)
"Баварія" (Німеччина) - "Мілан" (Італія)
ПСВ (Голландія) - "Ліон" (Франція)
"Аякс" (Голландія) - "Інтер" (Італія)
"Бенфіка" (Португалія) - "Ліверпуль" (Англія)
"Рейнджерс" (Шотландія) - "Вілльяреал" (Іспанія).

Все таки мене не покидає відчуття, що жереб не зовсім сліпий. Напр. Челсі-Барса. Ми вже десь це бачили і думаю, з точки зору маркетингу, просто суперпара

Юрій Сєров - 16-12-2005 у 14:24

А тепер УЕФА:
Кубок УЄФА. 1/16 фіналу.
"Літекс" (Болгарія) - "Страсбург" (Франція)
"Штутгарт" (Німеччина) - "Міддлсбро" (Англія)
"Славія" (Чехія) - "Палермо" (Італія)
"Херенвен" (Голландія) - "Стяуа" (Румунія)
"Локомотив" (Росія) - "Севілья" (Іспанія)
"Болтон" (Англія) - "Марсель" (Франція)
"Герта" (Німеччина) - "Рапід" (Румунія)
"Базель" (Швейцарія) - "Монако" (Франція)
"Удінезе" (Італія) - "Ланс" (Франція)
"Русенборг" (Норвегія) - "Зеніт" (Росія)
"Брюгге" (Бельгія) - "Рома" (Італія)
"Шальке" (Німеччина) - "Еспаньол" (Іспанія)
"Лілль" (Франція) - "ШАХТАР" (УКРАЇНА)
"Тюн" (Швейцарія) - "Гамбург" (Німеччина)
"Бетіс" (Іспанія) - "АЗ" (Голландія)
"Артемідія" (Словаччина) - "Левськи" (Болгарія)

Добре, що не Удінезе, але і Лілль не подарунок.
Переможець пари Шахтар-Лілль зіграє з переможцем пари Локомотив-Севілья

Dmy - 16-12-2005 у 20:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Пожеребили:
Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу.
"Челсі" (Англія) - "Барселона" (Іспанія)
"Реал" (Мадрид, Іспанія) - "Арсенал" (Англія)
"Вердер" (Німеччина) - "Ювентус" (Італія)
"Баварія" (Німеччина) - "Мілан" (Італія)
ПСВ (Голландія) - "Ліон" (Франція)
"Аякс" (Голландія) - "Інтер" (Італія)
"Бенфіка" (Португалія) - "Ліверпуль" (Англія)
"Рейнджерс" (Шотландія) - "Вілльяреал" (Іспанія).

Все таки мене не покидає відчуття, що жереб не зовсім сліпий. Напр. Челсі-Барса. Ми вже десь це бачили і думаю, з точки зору маркетингу, просто суперпара

Не лише Челсі - Барса, а і ПСВ - Ліон.
Але про жереб із відкритими очима, гадаю, говорити не доводиться: випадковий характер не надтио порушувало навіть 4-кратне споткання Україна - Вірменія, не те що... А з точки зору маркетингу краще було їм зустрітися у півфіналі - фіналі.

Назагал декому явно поталанило: Ліверу (бонус володарю кубка?) і Вілю. Ймовірно також Юве (от, блін :mad: ) й Інтеру (якщо Блінд (блін!) не видлагодить за зиму командну гру.
Цікаво, як навесні виглядатимуть Баварія (яка зараз на ходу) і Мілан, що зараз цілком слушно може вимагати довідку з інвалідності?
Цитата:

Кубок УЄФА. 1/16 фіналу.
"Локомотив" (Росія) - "Севілья" (Іспанія)
...
"Удінезе" (Італія) - "Ланс" (Франція)
...
"Шальке" (Німеччина) - "Еспаньол" (Іспанія)
"Лілль" (Франція) - "ШАХТАР" (УКРАЇНА)
...
Добре, що не Удінезе, але і Лілль не подарунок.
Переможець пари Шахтар-Лілль зіграє з переможцем пари Локомотив-Севілья

Може, і добре, що не Удінезе, хоча в Серії А вони останнім часом, м'яко кажучи, не вражають, але шкода, що не Шальке :D. А так все славно позавчора складалось - 2 місце... :(

Юрій Сєров - 16-2-2006 у 00:13

Що не кажіть відскочив Шахтар.
На 85 хвилині все виглядало фатально, проте на 90-ій вже більш-менш прийнятно. :)
Шуста з першої ліги одразу в УЕФА трохи ранувато. Зважаючи на те, що захисту в ШД немає в принципі.
Порадував Паравоз, лише виникло питання: Відколи УЕФА дозволило грати на грунтових полях?

Ігор Баранік - 20-2-2006 у 12:38

Перемога в Донецьку 1:0 не виглядає вже нездійсненною місією.

Юрій Сєров - 20-2-2006 у 14:18

Думаю, при такому захисті реальніше - 2:1, 3:1, 4:2... Це з позитивних варіантів.

Тарас Задорожний - 23-2-2006 у 20:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Перемога в Донецьку 1:0 не виглядає вже нездійсненною місією.

Особливо зараз.... 76 хвилина.... По нулях...

Тарас Задорожний - 23-2-2006 у 21:02

Ну все... Пролетіли як фанера над парижем, а насправді як вуглина над Лілем :(
Перший раз спостерігав за мтчем в т.зв. он-лайн текстовій трансляції... Емоцій нуль... Хоч нерви зберіг :)

Юрій Сєров - 23-2-2006 у 22:46

Моменти були. Не те щоб багато, але були. Насправді ЩД виглядав якось розпачливо, навіть на останній шттурм (ну по суті перший) не спромоглися в кінці матчу. Матузалем виділявся, а решта...
Може кроти подумали, що основний турнір сезону вони вже виграли?? ;)
Думаю там забагато легіонерів і у дуже відповідальні моменти вони просто не можуть об'єднатися в команду. Особливо їх не шкода чомусь і це вже не вперше. Можливо тому, що не така вже й українська команда той Шахтар...:rolleyes:

Dmy - 24-2-2006 у 16:28

Взагалі-то, перша гра мала закінчуватись 3:0, і другу можна було би не проводити взагалі. А тут - 3:2, а випадковий м'яч може залетіти завжди, навіть без моментів (свіжий приклад: Баварія - Мілан). Проте прохід ШД при такій грі (по сумі двох штук) виглядав би знущанням над логікою футболу: легіонери - легіонерами (а що хлопці з українськими паспортами завжди неймовірно згуртовані і лягають на амбразуру? Чи, може, ві Львові Батисту терпіти не можуть?), але ж тактично Пюель Цигана переграв в одну калитку, надто у першому матчі. Та і у другому - що треба було, зробив.
Так що тепер нехай Лілля виграє КУЄФА, хоча спочатку треба Севілью пройти (а та також на відзнаку заслужила - за кілька приємних Локо-годин :lol: )

Тарас Задорожний - 24-2-2006 у 16:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Матузалем виділявся, а решта...

Це я помітив в текстовій он-лайн трансляції також... в 2гому таймі особливо...

Ігор Баранік - 26-2-2006 у 15:19

Якщо чесно, то я щось не побачив роботи Мірчі Луческу. Або він погано пояснює тактику на гру, або до гравців погано доходить. Ну там же різні мови присутні:D Шахтар виглядав зовсім беззубо. Небуло того нагнітання атаки, що наприклад було в середу у Барси. Хоча там теж легіонерів вистачає.

Тарас Задорожний - 27-2-2006 у 10:45

Я сам перекладач і можу уявити як виглядає обговорення матчу чи тактики на нього у Шахтаря. Сидять добрих 2 десятки перекладачів і слухають шо там їм перекладуть з румунської, для того щоб потім перекласти це на якусь там португальську чи іспанську... Втрата інформації десь близько 30%...

Олександр Чорнобиль - 27-2-2006 у 14:44

А я з єврокубкового тижня побачив одну гру - Челсі-Барса. Остання мене просто вразила. Вразила прогресом за рік, бо останній раз я бачив їх в тому ж турнірі, проти тієї ж команди, яка виглядає майже однаково вже рік. А Роналдіньїо взагалі по цимбалах проти кого грати - чується однаково розкуто і впевнено.

Dmy - 27-2-2006 у 17:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Роналдіньїо взагалі по цимбалах проти кого грати - чується однаково розкуто і впевнено

Можна додати - і на чому грати. Як раз на тлі ридань Луческу і ТРК "Україна" щодо стану поляни в Донецьку. Стосовно "Стемфорд бридж" - це ж поле не футбольне, а колгоспне - ганьба на всю Англію, Шотландію, Ірландію, Вельс і Занзібар! :mad: Тут доречно обуритися вслід за паном Серовим: "виникло питання: Відколи УЕФА дозволило грати на грунтових полях?" Отож бо! А Роньку пофіг: каталонський бразилець - це не донецький бразилець! Хоча, з іншого боку, форма Челсі мене вже цілий місяць (якщо не 1,5) не вражає. Ну, Мурчику, ще трішки, будь-ласка, до 2 матчу, а там байдуже!

З інших вражень: шкода Аякс. А так добре все починалось - 2:0...
І ще - мід-вік був явно фрацузьським: Марсель пройшов непростий, надто наразі, Болтон, забивши двічи за один другий тайм (захисту Болтона! - подивіться статистику Прем'єр- Ліги); Ліон - це, звісно, Ліон, але гол залетів кумедний і так само кумедно не залетів ув інші ворота; Лілль ... питань нема.
Здається на тотому тижні, як кажуть коментатори, футбольний Бог був французом.

Та, про переклади і мову футболу. Ця відмазка видумана тренерами, журналістами і функціонерами, аби було на що списувати поразки. Футбольної термінології, навіть на всіх провідних футбольних мовах світу, - кот наплакав. А на тактичних заняттях тренер не лише говорить, а й показує. За пару місяців мавпу навчити можна. Приблизно те саме вчора на тій такі ТРКУ розповідав (дещо толерантніше) Сергій Щербаков, який встиг пограти у Спортінгу. А Мірча Луческу до Шахтаря тренував турецьки й італійськи клуби з купою легіонерів і місцевими не-румунами. Не пам'ятаю, щоб він тоді скаржився на мовний бар'єр. Коли Шахтар обігрує Шальке, Штутгарт чи що у них там ще на "Ш", всі гравці все розуміють і ретельно виконують, а як попадає Алкмаару чи Лілі - відразу мовний бар'єр завадив.
Приблизно, як російським хокеїстам виграти Олімпіяду завадило святкування 23 лютого, а київському Динамо минулого року пройти Віль - арешт акцій клубу. Понти то всьо! Грати треба!

Юрій Сєров - 27-2-2006 у 22:34

Цитата:
Сергій Щербаков, який встиг пограти у Спортінгу

то часом не той, що потрапив в аварію і став інвалідом?
Якщо не він, то може хтось знає долю українця, який грав в Португалії, здається за Спортинг...

Dmy - 28-2-2006 у 16:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Сергій Щербаков, який встиг пограти у Спортінгу

то часом не той, що потрапив в аварію і став інвалідом?
Якщо не він, то може хтось знає долю українця, який грав в Португалії, здається за Спортинг...

Саме той. Грав за Шахтар, Спортінг, дитячі збірні СРСР і дорослу Росію. Хоч ТРКУ розтягнуло сюжет на 2 передачи, але я дивився уривками. Здається, зараз живе в Москві - лікується, хоча і не встає з візка. Виглядає бадьоро.

Олександр Чорнобиль - 9-3-2006 у 12:12

Мілан ще дихає... ;) Місцями його дихання зносить з ніг найліпшу команду Німеччини. Друга молодість Інзагі йде на користь всій команді.
Прощавай, Ліверпуль! Весь час за рахунок характеру і бажання вигравати не можна.
Прощавай, Реал! Ми не сумуємо за тобою. Те саме стосується Челсі. Не можна розраховувати на перемогу в ЛЧ, якщо не можеш переграти таку яскраву команду як Барса. Роналдіньйо - бравіссімо!
Хочеться сподіватись, що жереб не зведе в наступному раунді Барсу з Ліоном. Обидві команди заслуговують на, як мінімум, півфінал.

Юрій Сєров - 9-3-2006 у 13:45

Мілан собі дав! :o Не чекав я такого... Крім Індзагі слід ще відзначити ще й Сєрьогу (не давав нікому жити на лівому фланзі) і Каладзе, та й, зрештою, вся команда була на висоті. Мілан-Барселона - це був би суперфінал, Ліон попри всю повагу на фінал не тягне...
Думаю в наступному наунді, якщо туди вийде Інтер, "сліпий" жереб зведе його з Міланом, ІМХО.
І ще: воротар Вердера вам нікого не нагадав :) :lol::lol:

Олександр Чорнобиль - 9-3-2006 у 14:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
воротар Вердера вам нікого не нагадав :) :lol::lol:


:D Не треба так... Він набагато молодший і тяжко нервував. А той був просто дерево... :lol:

Dmy - 9-3-2006 у 16:28

Футбол - проста гра: 22 чоловіки грають у м'яч, а програють завжди німці.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Мілан ще дихає... ;) Місцями його дихання зносить з ніг найліпшу команду Німеччини

Цю цітату дуже хочеться поєднати із ще однією - німецького походження, як запевняв нас пан Олександр: "Так це і є ваша найкраща команда?! :P "
Взагалі, "який чудовий день, який чудовий пень..." - на 7 матчів лише одна неприємність, і що прикро - її цілком можна було уникнути, і Юве зосередився би на недільній грі з Міланом. (Якщо бути точним, неприємностей півтори - за португальців я якось ніколи особливо не вболівав, але, по-перше, Порту мені не подобається більше, по-друге, цих тренує Куман - це трохи змінює стан речей).

Натомість, все решта :o:o:sing: (навіть Віль-Рейнджерс - католики мені якось завжди були ближче за англіканців, гадаю, тепер Селтік цілковито втішений). Не розумію одного, невже в Англії та Німеччині такі слабкі чемпіонати, що їхні чемпіони, лідери і знову (без 5') чемпіони такі кволі? Другий рік поспіль мені всі вуха прожужжали: Абрамович! Муріньо!! Террі!!! Лампард!!!! Якби капітан непереможних пенсіонерів не забив у власні ворота в 1 матчі і, як справжній боєць, не гепнувся від подиху тендітного Роні у другому, а Лемп не забив лівий пеналь, я б сумнівався, чи грали вони взагалі. Про Баварію просто якось незручно. Щоби нападники удвох без охорони у вратарському виходили на флангову подачу, щоб Піппо забивав 3 м'яч, жонглюючи ним в оточенні 3 німаків... Наприкінці Мілан перед штрафним Баварії взагалі почав удавати із себе Барселону, і не було на то ради. Хіба що не забили.

Окрім однієї великої (Юве-Ве), 2 маленьких прикрості.
1) Той самий пеналь, а я був про Мерка такої гарної думки. Тепер Мурін може вихвалятись, що його волоьва команда вирвала у Барси нічию на її полі (а що йому ще залишається).
2) Черговий вибір ТВО "Поверхность". Ну, я розумію, Мілан (тим паче, з ним, нарешті, вгадали). Але вдруге поспіль показувати, як ніякий Реал тужиться забити бодай м'яч у ворота розібраного Арсенала. І це в той час, коли поруч Ліон дає безкоштовний концерт. Я не розумію причин проколу. Невже так важко було передбачити? По-перше, Ліон-ПСВ - це минулорічне дежа-вю, що само по собі інтригує; по-друге, Ліон - це УЛЬ'от, це команда, яка навіть в Чемпіонаті Франції примудряється забивати, страшно подумати, по 1,7!! м'яча за гру (тоді, які всі решта вкупі - менше 1 на ніс); по-третє, порівняння перших матчей, судячи з огляду, попри однаковий результат, було на користь цієї пари. Так ні, вони знову показали цю маруду.

Юрій Сєров - 10-3-2006 у 14:55

Жеребкування 1/4 та 1/2 Ліги Чемпіонів:
1/4 фіналу:

1. "Арсенал" - "Ювентус"
2. "Інтер"/ "Аякс" - "Вільярреал"
3. "Олімпік" - "Мілан"
4. "Бенфіка" - "Барселона"

1/2 фіналу:
переможець 1- переможець 2
переможець 3- переможець 4

Справа невдячна :), але спробую спрогнозувати, що у фіналі буде Ювентус-Барселона...

Dmy - 10-3-2006 у 16:25

Та, багато щастя не буває - після таких результатів такий жереб :(
Юве знову таланить, не знамо з якого дива. Там - гол дурний на останніх хвилинах, тут - три найкращі команди 1/8 - в одній четвірці - там, де його нема.
А може, раптом і програє :rolleyes:, чим Інтер та й Арсенал гірші за Вердер?

Доречі, дежавю триває, хоч і зі зрозумілими змінами:
минулого року ПСВ, пройшовши Ліон, грав із Міланом. Цього року надав можливість французам самим побавитись із міланісті;
минулого року мали дуелю Челсі - Лівер. Цього року: Барса (після Челсі) - Бенфіка (після Лівера). Схоже, на небі справді розписали сітку на роки.

Олександр Чорнобиль - 15-3-2006 у 09:51

Остання пара чвертьфіналу сформувалась. Інтер таки продавив один раз Аякс і тепер попробує потягатись з нахабним Вільяреалом.

Dmy - 15-3-2006 у 15:38

Минулого разу якось підзабулось, але маємо ще одну зустріч старих друзів - тепер без лапок: Куман проти Рейкарда - два з 4 голандських мушкетерів межи 80-90, два хлопця, що грали поруч у центрі захисту великої ;) :cool: команди, яка примудрялась НАВІТЬ :o збірну СРСР Лобановського обігрувати, щоправда, через раз. Цікаво, чи зможуть вони домовитись?

Балканська навала?

Олександр Чорнобиль - 17-3-2006 у 14:22

В КУЕФА відзначились балканці, зокрема румуни - до чвертьфіналу вийшли Рапід і Стяуа. До цього слід додати ще й Левскі, які подолали Удінезе, програючи по ходу домашньої гри.
Досить впевнено пройшов далі пітерський Зеніт.
Ну і завдяки Шальке зберегли представництво в єврокубках німці. ;)

Юрій Сєров - 17-3-2006 у 15:54

Справді, УЕФА став слабеньким турніром. Деякі серйозні клуби вирішили не тратити на це сил і повилітали... А румуни цього сезону дають жару!!!
оффтоп: хіба румуни - балканці?

Dmy - 17-3-2006 у 15:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
В КУЕФА відзначились балканці, зокрема румуни - до чвертьфіналу вийшли Рапід і Стяуа. До цього слід додати ще й Левскі, які подолали Удінезе, програючи по ходу домашньої гри.
Досить впевнено пройшов далі пітерський Зеніт.
Ну і завдяки Шальке зберегли представництво в єврокубках німці. ;)

І ще - нефранцузьський мідвік - вилетіли всі: Лілля, Марси і Страсбур (ну, на цього, якось, уже ніхто і не сподівався - і вдома-то ледь відігрався). Марс міг би і пройти в Пітері після домашньої поразки, якби не воротарська проблема - Бартез травмувався, Карассо начудив, причому двічи.
Бухарест буде представлений і у півфіналі, бо всіх румунів згуртували в одну пару.
Севілья - Зеніт: для Пітера нагода продемонструвати Москві, що "наше - краще :P ", а для еспанців - можливість підтвердити репутацію спеціалістів по рушьким.

Юрій Сєров - 17-3-2006 у 16:05

Цитата:
бо всіх румунів згуртували в одну пару.

Думаю жереб був не зовсім "сліпим", вирішили зменшити представництво цієї країни. Хоча, з іншого боку дістануть гарантовані очки в рейтинг і представництво у півфіналі.

Олександр Чорнобиль - 29-3-2006 у 16:32

АРСЕНАЛ-Ювентус 2:0!!! Як впевнено, як стильно! Що з ними зробив Венгер протягом сезону?! Там купа молоді заграла на високому європейському рівні.
Звичайно, Юве без Дель Пьеро і Недведа трохи беззубе. ;)
В другій грі вони змушені грати без Вієра (невелика втрата, він зараз мало що вирішує), без Камаронезі і Зебіна (а оці хлопці грають постійно і від них багато що залежить) - шанси, як на мене, мізерні.

Хто бачив другу гру? Барселоні схоже просто не щастило?

Юрій Сєров - 29-3-2006 у 18:52

Ювентусу справді буде важко відігратися, і не тільки через 2:0, а, швидше, через якість гри.
Судячи з моментів Барсі справді трохи не щастило, хоча й Бенфіка мала шанси...

Dmy - 29-3-2006 у 19:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Хто бачив другу гру? Барселоні схоже просто не щастило?

Як на мене, результат (не рахунок) більш-менш по грі. Барса грала більш класно, Бенфіка - самовідданіше, тим паче - вдома. Навіть перестріляла Барселону і в рамку, і повз.
Був свідком як вчора якісь малолєтки впевнено ставили на перемогу другої команди і лише сперечались, що краще: "2" чи "2(-1)". Гадаю, мамця у них ще спитає, куди бабки поділи. Слід же було враховувати, що
це лише перша гра,
друга буде в Каталонії,
на Барсу уже у суботу в Примері чекає Реал.

Юве, нажаль, уміє "вичавлювати пасту з тюбика". Венгеру потрібно добитися від свого дитсадка максимальної дисципліни, зіграти по-німецьки, тільки - у футбол :P
Вчора вони куражились, а в Турині доведеться відпахати. Для молодих і недосвідчених (тим паче гарячих французів, іспанців і решти негрів) друге часто-густо набагато важче.

Олександр Чорнобиль - 30-3-2006 у 08:11

Інтер-Вільяреал 2:1
Ліон-Мілан 0:0

Тут все ще попереду. І шанси практично рівні у всіх...

Юрій Сєров - 30-3-2006 у 12:59

Так як вчора грав Мілан, то думаю в Ліона шанси кращі.
І Ювентус 2:0 ще може відіграти, він справді уміє "вичавлювати пасту з тюбика"((с) Dmy)

Чвертьфінал КУЕФА

Олександр Чорнобиль - 31-3-2006 у 08:18

Левскі-Шальке 1:3
Базель-Мідлсборо 2:0
Севілья-Зеніт 4:1
Рапід-Стяуа 1:1

Три команди зробили серйозний крок до півфівналу:
Шальке, Базель і Севілья. "Румунські розбірки" триватимуть трохи довше. :D

Олександр Чорнобиль - 5-4-2006 у 08:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Так як вчора грав Мілан, то думаю в Ліона шанси кращі.


Мілан-Ліон 3:1
Вчора Мілан грав якщо не так само, то гірше... Хвилини до 80-ї у мене склалось враження, що Ліон в першому таймі навмисно чекав поки Мілан заб"є, щоб одразу ж приголомшити їх голом у відповідь і змусити нервувати. Мілан дійсно виглядав ЖАЛЮГІДНО! (що стало з Дідою - досить пристойний воротар зходить на пси?!).
Але, млинець, Андрій Шевченко і той факт, що у футбол грають 90 з гаком хвилин (а не 87 як найліпша команда Франції) і виграє не той, хто краще виглядає, а той, хто забиває більше...

Вільяреал-Інтер 1:0
Без шансів для Інтера, спокійно і впевнено...

Юрій Сєров - 5-4-2006 у 14:45

Цитата:
Вчора Мілан грав якщо не так само, то гірше...

Це правда. Аж до 3 гола був переконаним, що пройде Ліон. Шевченко витягнув Мілан за вуха в півфінал, але чи не влетить тепер Мілан Барсі так, що пожаліють, що не вилетіли від Ліона?

Олександр Чорнобиль - 5-4-2006 у 15:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
чи не влетить тепер Мілан Барсі так, що пожаліють, що не вилетіли від Ліона?


Дуже навіть може бути. ;) (Пам"ятаючи історію з Депортіво)
І теоретично на нас чекає іспанський фінал - Барселона-Вільяреал. :D

Олександр Чорнобиль - 6-4-2006 у 08:26

Ювентус-Арсенал 0:0
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Юве, нажаль, уміє "вичавлювати пасту з тюбика". Венгеру потрібно добитися від свого дитсадка максимальної дисципліни, зіграти по-німецьки, тільки - у футбол :P
Вчора вони куражились, а в Турині доведеться відпахати. Для молодих і недосвідчених (тим паче гарячих французів, іспанців і решти негрів) друге часто-густо набагато важче.


Вміє Ювентус вичавлювати, вміє. Я не сперечаюсь. Але Ювентус, це не тільки ім"я, командний дух, видатний тренер Капелло, традиції і інша дурня, це передусім конкретні гравці (про важливість тих конкретних гравців - див. кінцівку матчу Мілан-Ліон), а я ж попереджав:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Звичайно, Юве без Дель Пьеро і Недведа трохи беззубе. ;)
В другій грі вони змушені грати без Вієра (невелика втрата, він зараз мало що вирішує), без Камаронезі і Зебіна (а оці хлопці грають постійно і від них багато що залежить) - шанси, як на мене, мізерні.


І вчора з вищезгаданих на полі, ясне діло був лише Недвед. Але це вже не той Недвед...

Барселона-Бенфіка 2:0
Барселона є Барселона. Бенфіка молодці, достойно бились.

Юрій Сєров - 6-4-2006 у 14:34

маємо Мілан-Барса
Арсенал-Вільяреал.

Перша пара цікавіша, думаю пройде Барса.
В другій парі щось спрогнозувати важкою

Dmy - 6-4-2006 у 14:41

Гарна цього року Ліга, як ніколи :D. Вже у півфіналі - жодної команди, яка б викликала зубний біль. Для остаточного щастя можна було би Вільярреал на Ліон замінити, але і так нічогенько. Тим паче Вілю путівку у великий європейський футбол дало Динамо (як пізніше і Тюну) ;):(. Є чим (ким) пишатись! :P Шахтарський протеже АЗ виправдав якось не до кінця, але ще маємо сьогодні надію на Рапід. Невдячний спадкоємець уже двічи (та нє - тричі!) повозив татуся носом у потовченому склі: виграв тет-а-тет, зайняв вище місце у групі та пройшов далі в КУЄФА. Що тепер дитинка утне? Може, хоче єврокубок виграти раніше за свого старого?

Ігор Баранік - 8-4-2006 у 12:01

Арсеналу головне в цьому півфіналі не розслаблятися і не недооцінювати суперника, і в них все може вийти.:)

Юрій Сєров - 19-4-2006 у 16:01

Тотальна Барса
Чесно кажучи, я трохи в шоці від матчу. Думаю Мілан також. Такого пресингу і агресії мабуть вони не чекали. Практично цілий матч Мілан не міг нормально перейти середину поля. В кінці Барса розслабилася і Мілан міг зрівняти рахунок, але... на вістрі був не Шевченко. :(
Думаю такий результат першого матчу і така гра (в першу чергу Барси) не дозволять Мілану вийти в фінал.

Юрій Сєров - 19-4-2006 у 23:08

Схоже, нас чекає фінал Арс-Барса. Хоча у Вільяреала шанси кращі ніж в Мілана.

Єврокубки і церква

Олександр Чорнобиль - 20-4-2006 у 14:32

Виявляється футбольні євротурніри можуть опосередковано впливати на розвиток церковної інфраструктури. ;) Ось виграє Стяуа КУЕФА і в монастир на горі Афон отримає додаткове фінансування.
http://www.newsukraine.com.ua/clients/ami.nsf/all/news?opendocument...
Цікаво, в яких країнах і які церковні установи зажили б багатше, якби президенти наших ФК були такими набожними? :D:D:D

Олександр Чорнобиль - 21-4-2006 у 08:13

Ну що ж - Стяуа зробила найреальніший крок (з-поміж усіх команд) до третього в своїй історії єврокубка, перемігши Боро 1:0. (Хоча Безель в чвертьфіналі мав ще комфортнішу перевагу над англійцями, але зараз відпочиває...) А ось Шальке з Валенсією бились дуже затято - 0:0 і все ще попереду.

Юрій Сєров - 26-4-2006 у 09:58

Вперше в історії - Арсенал у фіналі ЛЧ.
А на гравця Віляреала, який не забив пеналь, шкода було дивитися...

Dmy - 26-4-2006 у 14:37

Чомусь передматчова артпідготовка пройшла під гаслом: "Рікельме знає, як обіграти (забити) Арсенал". Причому це казали не лише "товариші по команді", а й начебто незалежні журналісти (зокрема, українськи). До того ж або це так подавалось, або він і сам був упевнений в успіху. Фінальний епізод засвідчив, що "як забити (навіть в упор) він, власне, і не знає". Хоча язик у Рікельме справді довгий, як у собаки. Розлючені гишпанськи оператори це нам наочно і ретельно показали. У принципі, цей Хуан порятував від народної ганьби цілих 2 суддів: Іванова, що призначив на ОСТАННІЙ хвилині максімум 50%-й пеналь, і арбітра 1 матчу, який не зарахував чистий гол Анрі. Тепер про це ніхто не пам'ятатиме. Хоча, справедливіше їм подякувати Леману. Той уже півроку на куражі. Тихо надіюсь, що незабаром його щастя має скінчитись, скільки можна!

Що і потрібно було довести...

Олександр Чорнобиль - 27-4-2006 у 09:27

Трохи поборсавшись :D Мілан дав дорогу сильнішому.
Отож 17 травня в Парижі - Арсенал-Барселона!

Юрій Сєров - 27-4-2006 у 11:50

Не покидало мене вчора враження, що дивлюся той самий матч, тільки Барса не забила. Хоча шанси мала, і значно більше ніж Мілан.

Dmy - 27-4-2006 у 13:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не покидало мене вчора враження, що дивлюся той самий матч, тільки Барса не забила

А Мілан, між іншим, забив. І я би не сказав, що порушення було стовідсоткове. Цікаво, у скількох подібних випадках Мерк фіксує фол у нападі в Бундеслізі? Схоже, він просто повернув Барсі борг за пеналь проти Челсі.

Юрій Сєров - 27-4-2006 у 13:39

А міг по приколу зарахувати. В такому випадку невідомо чим би це закінчилося.

Олександр Чорнобиль - 27-4-2006 у 14:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
А Мілан, між іншим, забив.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А міг по приколу зарахувати. В такому випадку невідомо чим би це закінчилося.


У мене (і не в одного мене, між іншим) склалось враження, що після цього моменту Мілан зрозумів - навіть якщо і заб"єм, то навряд чи нам з цим суддівством щось далі світить і, ні, не те щоб руки опустив, а просто заспокоївся.

Олександр Чорнобиль - 28-4-2006 у 13:08

В фіналі КУЕФА на нас чекає не менш цікавий двобій ніж в фіналі ЛЧ (хоча звичайно класом нижче;). Він теж іспано-англійський (!, схоже ці чемпіонати такі найсильніші на даний момент в Європі). Спокійна (як на мене трохи навіть латиноамериканська Севілья) проти шаленого Мідлсборо (як вони пройшли Базель - це ще одна справа, але як вони вчора при загальному 0:3 зібрались і перемогли Стяуа - фантастика!).

Dmy - 28-4-2006 у 15:25

Боро повторив той самий фокус, що й у чвертьфіналі: в середині 3 тайму загальний рахунок 0:3, за хвилину до кінця матчу далі все ще проходить суперник, а в підсумку 4:3 на користь величної Британії. Цікаво, що буде у фіналі, де вони матимуть обмеження в часі? :)

А от щодо визначення сили чемпіонатів за ознакою фіналістів Єврокубків я не згоден. Звичайно, так можна зробити висновок, що англійська першість найсильніша, бо фіналіст (переможець!) ЛЧ там 2-й рік поспіль не потрапляє у квоту на наступну Лігу, а фіналіст КУЄФА ще пару місяців тому боровся за виживання. Севілья теж у Примері за призи вже не сперечається. Але насправді виграють не чемпіонати, а окремі команди. Де, наприклад, англійський 2-й (напевно) призер? Не вийшов з групи? Сильний чемпіонат, що тут скажеш... Де іспанські Реал, Валенсія, не кажучи вже про Осасуну?
Тим паче рік на рік не приходиться, при більш-менш рівній потужності кількох команд вигулькнути може будь-хто з них.

Але, мабуть, це на краще - щороку свіженьки враження - не приєдається.

Олександр Чорнобиль - 29-4-2006 у 10:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
А от щодо визначення сили чемпіонатів за ознакою фіналістів Єврокубків я не згоден. Звичайно, так можна зробити висновок, що англійська першість найсильніша, бо фіналіст (переможець!) ЛЧ там 2-й рік поспіль не потрапляє у квоту на наступну Лігу, а фіналіст КУЄФА ще пару місяців тому боровся за виживання. Севілья теж у Примері за призи вже не сперечається. Але насправді виграють не чемпіонати, а окремі команди. Де, наприклад, англійський 2-й (напевно) призер? Не вийшов з групи? Сильний чемпіонат, що тут скажеш... Де іспанські Реал, Валенсія, не кажучи вже про Осасуну?


Загалом Dmy звичайно ж правий - єврокубки не критерій, але заради "форумної казуїстики" відповім;):
Де англійський 2-й призер? Програв двобій в групі команді з Іспанії - Вільяреалу. Де чемпіон Прем"єр Ліги двох останніх років - програв чемпіону Іспанії. Де Реал? Програв ... Арсеналу. ;)

Dmy - 29-4-2006 у 16:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
заради "форумної казуїстики" відповім;):
Де англійський 2-й призер? Програв двобій в групі команді з Іспанії - Вільяреалу. Де чемпіон Прем"єр Ліги двох останніх років - програв чемпіону Іспанії. Де Реал? Програв ... Арсеналу. ;)

"Заради форумної казуїстики" :lol: :lol: :lol:
Англійський 2-й призер програв взагалі усім, навіть якомусь там Ліллю із "нефутбольного" французького чемпіонату (а сьогодні ще і "чемпіону Прем'єр Ліги двох останніх років" в одну калитку, гад :mad: ).

Юрій Сєров - 10-5-2006 у 23:22

Перший англо-іспанський двобій за іспанцями. Причому не просто "за іспанцями". Севілья винесла Міддлсборо 4:0 і виграла КУЕФА.
Чекаємо фінал Ліги.

Юрій Сєров - 18-5-2006 у 12:40

Єврокубки 05/06 закінчилися, закінчилися тріумфом іспанських команд.
Барселона перемогла, думаю цілком заслужено. Хоча й Арсенал виглядав дуже й дуже непогано. Якби не червона картка Лємана, хтозна як би все закінчилося. Суддя помилявся як на матч такого рівня дуже багато.:rolleyes:
Барселона - чемпіон!
Чекаємо наступного сезону....

Олександр Чорнобиль - 18-5-2006 у 14:40

У мене склалось враження, що "перегоріли" дві дійові особи матчу, які можна вважати ключовими - Рональдіньо і Хауге. Але з тим, що перегорів Рональдіньо в другому таймі справився тренер - у нього був в запасі джокер, який зробив обидва вирішальні останні паси - Ларссон. А ось з тим, що перегорів Хауге не можна було зробити нічого і від цього фінал постраджав і помітно.
Барселона перемола цілком заслужено. Арсенал так само заслужив право на умовний титул "клубного віце-чемпіона Європи".

Dmy - 18-5-2006 у 15:44

В першому таймі я на Хауге був дуже лютий. Це навіть не Мерк - той грубо помилився 2 рази за 4 тайми, а цьому вистачило й одного. У нас навіть у 2 лізі дають дограти гольовий епізод до кінця (а тут все було очевидно), та й штрафний на Ебоу, який забили - це навіть не "фол" Шевченка на Пуйолі чи Туре на комусь там із Вільярреала. Виявляється фотографувати Ейфелеву вежу у футболці Барси не можна, а цілий тайм судити "у футболках Арсенала" - цілком.
Але "не було би щастя". Свою справу Хауге зробив - зробив інтригу і уможливив для Барси заробити бал "за волю до перемоги", а також показати - ми найкращі за будь-яких обставин. І ще суддя "дозволив" Леману і далі продовжити суху серію в Лізі. Сумніваюсь, що йому б це вдалося, залишись він на полі (та точно не вдалося б - якби Хауге передчасно не свиснув той фол).

Ще позабавили телевізійники - хвилин 12 зображення випереджало комент секунд на 7. Я отримав щире задоволення.

Юрій Сєров - 19-5-2006 у 09:52

Цитата:
Ще позабавили телевізійники - хвилин 12 зображення випереджало комент секунд на 7. Я отримав щире задоволення.

Було таке :). Але це радше дратувало, а не веселило.
До речі Хауге вже визнає, що було помилкою свиснути і не зарахуувати гол. І Леман у такому випадку лишився б на полі.

Олександр Чорнобиль - 19-5-2006 у 13:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До речі Хауге вже визнає, що було помилкою свиснути і не зарахуувати гол.


Та визнає, але при цьому пихи в мужика хоч відбавляй:
"Я контролював хід усього матчу, і в цілому задоволений своєю роботою"
Ні, ну нахаба?! :mad:
http://www.champion.com.ua/football/?football-60518-6

Dmy - 19-5-2006 у 15:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хауге вже визнає, що було помилкою свиснути і не зарахуувати гол. І Леман у такому випадку лишився б на полі

Чому б це лишився? Дограли б епізод, Барса забила би гол, а потім Хауге вилучив би Лемана за фол останньої надії. Те що суддя не дає свисток, не означає, що він не фіксує порушення з усіма відповідними наслідками.

Але мені сподобався розлючений Венгер на прес-конференції: "Всі бачили, що перший (я зрозумів, перший Барсин) гол забивався з офсайда, і всі мовчать!!! :baddevil::baddevil::baddevil: Тіпа, як же тут виграєш?
Нє, ну Арсенал, звичайно, хороша команда, краща за Челсі ;), але ж совість теж мати треба.