Форум Рідного Міста

Абоненти ДІДЖУС.

Ігор Баранік - 26-6-2005 у 12:09

Метою теми є обговорювати, всі новинки, тарифи, послуги від Діджус. Ділитися інформацією.

Ігор Баранік - 3-7-2005 у 10:33

У Діджус нова акція "Квартет". Це четверо людей можуть спілкуватися по нуль копійок, платячи лише за з`єднання. Але як на мене, це лише викачування грошей з абонентів.

MartinkaDP - 3-7-2005 у 20:54

як на мене, це задорого, тим більше зважаючи на те, що акція лише до кінця жовтня (здається). нє, є випадки коли люди справді балакають годинами, але мені особисто стільки не треба...
плюс (власне мінус :) ) - якщо підключаєш людину з "дуета" в "квартет". то "дует" потім не відновлюється...

Ігор Баранік - 4-7-2005 у 13:01

І я про це, типове викачування грошей. А ще й дурять. Ще й психологічний підтекст є в рекламі. Краще б зняли плату за смс та за зєднання.

Ігор Баранік - 25-7-2005 у 16:11

У джусів дві нові акції: GPRS в нічний час 1.50 за 1 мегабайт, і mms у вихідні 25 коп. у всіх напрямках. Як на мене цікаві акції.

Tempika - 25-7-2005 у 18:08

діджус це київстар, так?

ZT - 25-7-2005 у 20:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
діджус це київстар, так?


Так.

Tempika - 25-7-2005 у 21:43

...а вдень 8 грн за 1 Мб це просто здирництво... я чула, в Росії воно
коштує копійки (російські)... :-((

Громов Сергій - 26-7-2005 у 11:05

Тарифи з Росіі до нас довго доходять - мулька "20 грн за стартовий пакет і 20 грн на рахунку" в Росії була вже 4 роки тому, БіЛайн впроваждував ...

Ігор Баранік - 26-7-2005 у 11:28

По такому тарифу вночі можна трішки картинок та мелодій і джава-ігор накачати.
Доречі підкажіть сайт, де є безкоштовні посилання на контент. Тобто в інтернеті знайшов посилання на мелодію, чи картинку і з мобільного потім туди зайшов і зберіг, так, щоб не лазити-шукати з мобільного.

Ігор Баранік - 13-9-2005 у 12:24

Ну і знову на джусі нова акція "Діджус меганабір", чергове виманювання грошей у абонентів.:rolleyes:

Громов Сергій - 13-9-2005 у 12:39

Ну а яка акція не є вимаганням грошей ?????

Ігор Баранік - 13-9-2005 у 12:45

"Діджус форева":rolleyes:

Громов Сергій - 13-9-2005 у 12:57

Та то любий провайдер "форева" :wow:

Ігор Баранік - 14-9-2005 у 15:56

2 Громов Сергій. А який зараз провайдер найбільш вигідний, якщо немає $?

Громов Сергій - 14-9-2005 у 16:03

З точки зору перескакування між акціями - однозначно Київстар. Бо малі терміни контрактів і спокусливі пропозиції, плавно перетікаючі з контракту на карткові рахунки. Ате тут проблеми доступів до стільникової мережі (всі студенти там).

З точки зору надійності зв'язку - УМЗ, але 3 роки контракт і відповідно вльот з копійкою.

Як альтернатива - бренди обидвох, а саме Джинс і Діджус.

Інших провайдерів, що існують на Україні, я не беру до уваги бо покриття за межами міст ніяке.

З.І. Сам я користую Джинс.

Ігор Баранік - 15-9-2005 у 13:38

Але то потім все інший та інший номер.

Громов Сергій - 15-9-2005 у 13:47

Є таке, але ж бонусом на КС є картки поповнення рахунку - не контрактного, карткового :)

Ігор Баранік - 19-9-2005 у 11:46

Ну незнаю, я поки з діджусом не думаю прощатися, тим більше, що нікуди особливо не дзвоню. Досі не можу вирішити, ча варто підключити акцію "діджус мегенабір", що б ви порадили, якщо зважити на плюси та мінуси?

Громов Сергій - 19-9-2005 у 12:26

У любого провайдера є акції, з доступних мені я використовую 5% - це інтим абонента :rolleyes:

Ігор Баранік - 20-9-2005 у 13:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
У любого провайдера є акції, з доступних мені я використовую 5% - це інтим абонента :rolleyes:

А це як, щось непристойне?:cool:

Громов Сергій - 20-9-2005 у 13:43

Пристойне, цілком пристойне ! :lol: Мав наувазі - вибір тої чи іншої акції провайдера - це справа суто абонента, зважаючи на переважну платність будь-якого переключення в тарифах.

Ігор Баранік - 20-9-2005 у 13:56

Просто в джусі, в тій акції не просто заплатив 21.50 грн. і все, за контент ще требадодатково платити(за використання вап), а який же це бонус?! Я так і сказав оператору, ну він мене звісно послав...(умовно).

Громов Сергій - 20-9-2005 у 14:00

Це зветься підводним камінням чи побічним ефектом.

Ігор Баранік - 20-9-2005 у 14:06

Саме так. І щось вони якісь не конкретні, з інформацією про діджус дует затягують, мабуть вигадують, як побільше грошей зідрати з абонентів. Та з кого х ви здираєте, їх абоненти переважно студенти. І не соромно.

Ігор Баранік - 23-11-2005 у 13:39

У Діджуса нова акція Різдвяна пропозиція. Дзвінки абонентам Діджус тарифікуються так: перша хвилина 20 коп, решта по 5 коп. Всім іншим операторам 1 грн. Вартість послуги 30 грн. також можна замовити дует і нічний тариф в цій сумі.

Роман Ромашка - 23-11-2005 у 14:10

На оф.сайті нічого ще ненаписали. А вот 1 гр. на асю з васею і контракт теж получаєть? Хм.. грається кс в лідери.

volkorny - 23-11-2005 у 22:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Доречі підкажіть сайт, де є безкоштовні посилання на контент. Тобто в інтернеті знайшов посилання на мелодію, чи картинку і з мобільного потім туди зайшов і зберіг, так, щоб не лазити-шукати з мобільного.

Пораджу поставити собі на комп'ютер wap-броузер
http://www.winwap.org/ і ним вибрати собі контент, а тоді вже загружати в телефон. Можна скористатись також web-wap-броузером http://tagtag.com (виберіть "surf WAP sites"). Моя підбірка wap-сайтів (в тому числі з безкоштовним контентом) є на http://tagtag.com/volinks
Маю досвід створення wap-сайтів в тому числі динамічних, наприклад з свого мобільного через власний wap-сайт можу керувати своїм сервером з будь-якого місця в будь-який час...

Євген Мілошевіч - 24-11-2005 у 14:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
У Діджуса нова акція Різдвяна пропозиція. Дзвінки абонентам Діджус тарифікуються так: перша хвилина 20 коп, решта по 5 коп. Всім іншим операторам 1 грн. Вартість послуги 30 грн. також можна замовити дует і нічний тариф в цій сумі.

Саме головне що данні тарифи для учасників акції будуть діяти з моменту активації до кінця 2006 року!!!
А от з одночасним замовленням ще 2-х послуг за тією ж ціною (дует і Діджус-Ніч) не зрозуміло, бо я теж так поняв, а коли подзвонив на 466 мені сказали шо ті послуги просто сумісні з новими тарифами :(
А 30 грн. при оплаті виходять 31,80 (30 + податок в ПФ).

Ігор Баранік - 16-1-2006 у 13:09

Так, вони нас весь час обманюють. Але я їх "накрив".

Ігор Баранік - 29-9-2006 у 20:16

В "Діджус" тепер є знижка 50% на всі дзвінки.

Роман Ромашка - 11-10-2006 у 14:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
В "Діджус" тепер є знижка 50% на всі дзвінки.

Тільки не на плату за зєднання.

Ігор Баранік - 13-10-2006 у 12:47

А взагалі, я користуюся цим пакетом близько півтора року і нічого путнього по тарифам немає. Звязок хороший, але тарифи ні.

Чирка Олег - 13-10-2006 у 15:34

Я каристуюся "Діджус" приближно півтора року, зараз на акції "Діджус новорічний". На початок року ця акція була досить непоганою, але зараз так собі вигідно тільки в мережі Діджус - перша хвилина 20 коп.+з'єднання, а всі інші хв. по 5коп. На будь-який інший оператор по 1 грн. в тому числі і Київстар. Якщо нічого не буде змінюватися в кращу для користувачів сторону то перейду на щось інше.

Ігор Баранік - 13-10-2006 у 18:33

Так, в них навіть мало переваг в середині мережі, взяти навіть смс, у багатьох операторів є зменшений тариф на них в середині мережі, а тут ніц!!!

Чирка Олег - 16-10-2006 у 17:36

Так смс на всі оператори в тому числі і на Діджус за одним тарифом, але якщо є акція Форевер то після кожних виговорених 30грн./міс. тоді приходять безкоштовні смс, ммс та з вересня ще і хвилини в залежності від абонентського стажу з Діджусом. Від 0,5-1 року по 10смс, 10ммс та 10хвилин на всі номери Діджус, а хто більше 1 року то по 15.

Ігор Баранік - 16-10-2006 у 19:49

Але щоб витратити 30 гривень потрібно поповнити на 50 гривень. А я наприклад в місяць поповнюю нп 25. Так що Діджус відстій. Я вже на "Лайф"!!!

Роман Ромашка - 18-10-2006 у 14:15

Ну і правильно. Якщо кучмастар дуже понтовий такий, то пора на них болт забити. У мене є міска джуса, яку отримав на шару. Попвонювати не збираюсь. Використовую для тестів (так само як і UMC). А КС мене вважає своїм абонентом :))
А так поки на Вк якість мови найкраща за решти операторів, нічого міняти не збираюсь.

Ігор Баранік - 18-10-2006 у 19:28

Я так і не зрозумів, на якому ти зараз операторі.:yawn:

MartinkaDP - 18-10-2006 у 20:11

я ззвичай витрачаю свої 30 грн. мало розмовляю (в основному в мережі), але добираю смсками :saint: бонус завжди приходить в потрібний момент - коли я в якійсь поїздці, тоді він дуууже не зайвий. а зара ще й хвилини.

Ігор Баранік - 19-10-2006 у 19:39

А в мене лише пару чоловік на "Діджус", тому...

Роман Ромашка - 20-10-2006 у 20:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Я так і не зрозумів, на якому ти зараз операторі.:yawn:

WellCOM - основний, і решти на всяк випадок ;)
Лайф получив безкоштовно, перевів у вільний і не збираюсь рік поповнювати.
КС Джус теж шаровий маю. Взагалі не збираюсь поповнювати.
Решти (GT, UMC) прийдеться по завершенню терміну на самий мінімум поповнити ;)

Ігор Баранік - 20-10-2006 у 21:02

Нащо тобі стільки пакетів?:P

Tempika - 21-10-2006 у 08:07

...роман, а ось скажи, веллком і приват-мобайл мають змогу розмовлять з білайн по пільговим тарифам, так, як у них зараз заявлено, чи ні?... чи можна переводити кошти між ними і теде?

Роман Ромашка - 21-10-2006 у 16:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Нащо тобі стільки пакетів?:P

Так на всяк випадок. Для тестів. Інколи цікаво глянути на можливості інших мереж, оцінити якісь їхню, також помоніторити мережу. Є така чудова річ я інженерне меню телефона. Правда ця річ скрита.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...роман, а ось скажи, веллком і приват-мобайл мають змогу розмовлять з білайн по пільговим тарифам, так, як у них зараз заявлено, чи ні?... чи можна переводити кошти між ними і теде?

Дзвінки з Білайн на ВК, Мобі, ПМ тарифікуються як внутрімережеві, або як внутрімережеві на інший регіон для Білайн ПР.
З ВК, Мобі тарфікуються як внітрімережеві. З ПМ поєму по 80 коп, якщо не змінили.
Переводити кошкти можна між Мобі і Бі. Щодо ПМ не в курсі. Уточню це питання.

Ігор Баранік - 5-11-2006 у 19:37

А що нового у "Діджус"?
Доречі у "Лайф" вже почали привязувати абонентів, тнпер щоб мати "лафу" потрібно щомісяця поповнювати рахунок як мінімум на 25 гривень, бо інакше буде стагуватися плата за зєднання.

Роман Ромашка - 6-11-2006 у 14:46

Таня, як там у Львові з GPRS-ом справи? Наскільки мені відомо всюди повинно працювати. На деяких БС вже колючого вклчюли ;)

У Лайфа улюблена справа врізати тарифи. Спочатку дружно кричали про 0, а потім появивилася ПЗ якщо не поповнювати. Був інцедент з бонусами, коли дружно взяли і забрали. Станартна ситуація.

Ігор Баранік - 19-11-2006 у 21:13

Але все одно тариф приємніший ніж в Діджус. Хоча звязок від лайф не дуже зараз якісний.

Роман Ромашка - 20-11-2006 у 18:36

Що ви розумієте під терміном "якісний звязок"?
Я оцінюю по якості передачі голосу. У Лайф і Білайна без всяких сумнівів це параметр однозначно повище ніж в УМЗ і КС. Якщо підходити з точки зору "працює в кожній Задрипанці", то КС однозначно рулить.

MartinkaDP - 20-11-2006 у 23:56

у Діджуса зара прикольний новорічний тариф. я вже вписалась.
хоча так і не зрозуміла, як у тому анекдоті, в чому ж фішка :saint: - дуже вже все дешево виходить...

Роман Ромашка - 21-11-2006 у 17:29

А вся фішка в платі за зєднання ;)
Не так воно вже й дешево поучається, якщо трималість дзвінків не велика.

Ігор Баранік - 2-12-2006 у 21:52

Мій Лайф в Нікополі це щось страшне. По перше до мене після 18:00 ніхто не може дотелефонуватися, ні я не можу з першого разу комусь зателефонувати, рахунок не перевіряється, смс не надсилаються. Жах!!!

Роман Ромашка - 4-12-2006 у 18:45

Є така інфа що Лаф із-за напливу абонентів апгрейдить срочно всі БС у ведликих містах. Тому розвитку в регіонах абсулютний нуль. Ящо така проблема, то рекомендую діставати сапорт. У Бі дійсно діє. У Лафа теж. УМЗ, КС це безнадійно.

Ігор Баранік - 4-12-2006 у 19:11

А до сапорта не додзвонитися. А в КС та УМЗ, ну вони ж монстри.

Роман Ромашка - 4-12-2006 у 23:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А до сапорта не додзвонитися. А в КС та УМЗ, ну вони ж монстри.

Вот вот. І якщо глючить, то телефон абонента тільки. :baddevil:
Щодо недодзвонишся то, ввечері дійсно як в танку. Зранку елементарно.
Саме цікаво що контрактники таких проблем немають.
Колись зі мною сперечались що нема ніякої переваги. Але є. І тут ця перевага вилазить явно. Навіть ГІГА на контракті працює. Швидкість на апаратах без колючого 8КБ/с. А на припейді 500 б/с. Відчуйте різницю.

Роман Ромашка - 6-12-2006 у 13:54

Судячи по всьму у вас фігня повна.
Особисто в понеділок спостерагі таку штутку. Я до оператора не дозвонююсь взагалі. З контракта на 40-й секунді вже зєднує.
Потім якість на припейді жах, а на контракті все ок. Ще й на інженерному меню було видно що на припейді використовється поділені таймслоти, що автоматично означає гіршу якість як мінімум 2 рази.

Ігор Баранік - 11-12-2006 у 22:25

Це вони звичайно фігню роблять тим, що розділяють абонентів.
А що там цікавого з нових тарифів Діджус?

Тарас Ільчишин - 11-12-2006 у 23:26

чому фігню?

Я на контракті і я задоволений ним

Роман Ромашка - 12-12-2006 у 14:23

Згоден. Якщо контора себе поважає, то контрактні і корпоративні абоненти повинні бути на першому місці.
Керівництво УРС, наприклад не скриває що у них пріорітет має той абонент, який платить більше.

Ігор Баранік - 6-3-2007 у 21:37

Які зараз є спец тарифи на дзвінки всередині мережі Діджус?

ZT - 6-3-2007 у 23:57

Хороших спецтарифів немає ніяких, крім тої дурної акції, коли до обіду або після обіду можна в мережі говорити по 10 коп. Ну і ще можна вночі по 0 копійок.
Тому наразі абонентам Діджусу дуже скрутно :(. В мережі вони говорять по 45 коп., в Київстарі по гривні, а на міські - по півтори! Інший варіант - 90 коп на всі номери без сплати за з’єднання.

Роман Ромашка - 7-3-2007 у 11:13

Користуватися тарифами з ПЗЗ, це самого себе дурити, тверде ІМХО.

Ігор Баранік - 7-3-2007 у 21:07

В "Діджус" же є що послуга "Діджус дует". Тільки вона дуже не зручна, наприклад якщо один абонент вже активував її, то я не можу його активувати. В "Джинс" з цим дещо краще справи.

Роман Ромашка - 7-3-2007 у 21:20

Доречі якщо говорити саме дешеве спілквання на двох то на БІ "Говори легко" є така фіча я 5 улюблених номерів. Перша хвилина 7 коп. а дальше безкоштовно. Получається за 7 копійок 30 хв. Тут всякі джинс друг (наскільки мені відомо 10хв максимальна тривалість розмови) відпочиває.

Ігор Баранік - 7-3-2007 у 21:25

Тільки от проблема в тому, що надто мало абонентів Білайн.

Роман Ромашка - 7-3-2007 у 21:30

Є така справа. Але я говорю про пакет на двох.

Ігор Баранік - 8-3-2007 у 19:18

В принципі так, в цьому випадку дуже навіть цікаво.

Роман Ромашка - 9-3-2007 у 12:21

Доречі загадав про улюбений номер на ТП 29. Так там перша хвилина 29 коп. а дальше по 0 і так до 30-ї хвилини. Таких номера може бути три.
В принципі якщо говорити багато, то аналогічно Джус дует, тільки на 2 копійки дорожче. Але плюсом є те що в першому випадку ще вартість хвилини а не зєднання. Так як доволі часто буває що співрозмовник неможе на даний момент розмовляти.
За таких умов мало чи багато абонентів не суть важно.

Ігор Баранік - 10-3-2007 у 20:38

А що таке ТП 29?

Тарас Гулка - 10-3-2007 у 22:42

Цитата:
А що таке ТП 29?


Тарифний пакет 29 (Білайн має такий пакет)

Роман Ромашка - 10-3-2007 у 23:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А що таке ТП 29?

Дивіть сюди: http://beeline.ua/tariff/plans/twentynine.wbp?bookmark=details

Ігор Баранік - 12-3-2007 у 20:44

Все, зрозуміло.