Форум Рідного Міста

Кого би Ви вибрали новим мером?

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 08:21

На форумі вже намагались обговорити це питання, проте,
десь ще у травні інтерес до посади міського Голови Львова явно впав. Тому пропоную визначитися за допомогою опитування і "вибрати" мера, якого хочуть учасники форуму.
Список поданих кандитдатів звичайно не повний і дуже приблизний, бо на даний момент ніхто достеменно не знає хто наважиться боротися за львівський електорат у 2006 році. Якщо Вам здається що у списку когось бракує, то пропонуйте нові кандидатури.
Імовірні кандидати розміщені у алфавітному порядку

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 09:20

Нарід, обіцяю з часом приєднати паралельний сервер, вкинути пару десятків голосів по відкріпнихталонах, змусити студентів голосувати за кого треба, ну, і так далі. Самі знаєте як то сі робе... :lol:

Tempika - 6-7-2005 у 09:30

..то може й якого кандидата нам сюди підкинете, більше достойного :-)))

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 09:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..то може й якого кандидата нам сюди підкинете, більше достойного :-)))

А кого треба... Може лобіюєте когось? Звертайтесь... Ми тут вже політтехнологів з Києва замовили. Розробили нам план революції: Ранок після виборів мера, Буняк в костюмчику кольору львівської водопровідної води, говорить, шо виграв. На ринку ставлять намети Вашого кандидата... Типу Революція-2.
Доречі, це не виключений варіант...

Сергій Бєляєв - 6-7-2005 у 09:48

Проблема у тому, що немає кандидатів: хто міг би - не хоче, а хто хоче - не можуть.:(

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 09:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Проблема у тому, що немає кандидатів: хто міг би - не хоче, а хто хоче - не можуть.:(

Якраз, шо перші хотії з"явились: чого варта Самопоміч Садового, а вчорашній виступ Федоришина... Новий касетний скандаль... І скільки їх ше перетерпить Україна...
З дня на день, вискочить ше якийсь бажаючий... Я навіть не сумніваюсь, шо Буняк спробує ше разок. Ось і три чітких кандидати є. А решта скоро буде

Сергій Бєляєв - 6-7-2005 у 10:24

Все правильно - хочуть бути ті, хто мером не може бути, в принципі. Ні поганим, ні добрим, а взагалі ніяким.

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 10:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Все правильно - хочуть бути ті, хто мером не може бути, в принципі. Ні поганим, ні добрим, а взагалі ніяким.

Взагалі, пане Сергію, я навіть сам не уявляю кому тим мером бути. Ну подав ось списочок осіб, а між ними сам визначитись не можу. Серед політиків у Львові не бачу жодного, хто дісно міг би керувати чесно і справедливо.
Хоч одне тішить - вже ніхто цілодобову воду обіцяти після Бунякових пригод точно не буде :).
А кого Ви вважаєте достойним?.. Не мусить хотіти... Можем внести у список наших кандидатів. Якщо чоловік побачить реальну підтримку, хоч тут, на форумі, може і захоче взяти на себе такий невдячний тягар...

Nazar - 6-7-2005 у 10:36

Дуже прикро, але, здається Самопоміч - то безпрограшний варіант.
По-перше: безкоштовний притік компромату на діючу владу, кращі з них набувають розголосу,
по-друге: втовкмачування піплу, що нарешті з'явився "господарник", як не як, а через радіоточку щосуботи Самопоміч малює ореоли Садовому, і я вже чую про то в маршрутках. Значить таки діє.

по-третє: ні, не буду. Не хочу щоби моя внутрішня неприязнь до С. підбивала когось до аналогічних думок.

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 10:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Дуже прикро, але, здається Самопоміч - то безпрограшний варіант.
По-перше: безкоштовний притік компромату на діючу владу, кращі з них набувають розголосу,
по-друге: втовкмачування піплу, що нарешті з'явився "господарник", як не як, а через радіоточку щосуботи Самопоміч малює ореоли Садовому, і я вже чую про то в маршрутках. Значить таки діє.

по-третє: ні, не буду. Не хочу щоби моя внутрішня неприязнь до С. підбивала когось до аналогічних думок.


Шановний Назаре,
я сам чув від людей (середнього віку) про те, як та Самопоміч працює - Приїздить вуйко Андрій фоткається з 2-3ма пенсіонерами на фоні прорваної труби і переповнених смітників і вйо - на новий об"єкт. Звичайно, потім шось-таки і робиться
Наступне, українці вже не вірять в політичну рекламу. Пі-ар - це вчорашній день. А те що купка пенсіонерів і повірить Садовому не гарантує йому перемоги. Він і на минулих виборах робив щось подібного...
У Львові вже є 2 постійних кандидати - Садовий і Федоришин.
І нарешті, якшо нарід наш хоче вибрати собі когось, то вже точно вибере... В запасі завжди є революційний варіант (він, між іншим, багато кому подобається, - романтика, все ж таки)

Tempika - 6-7-2005 у 13:10

...а вот я хочу :-)) тільки грошиків на кампанію нема... та й нерозкручена
я персона, завсім нерозкручена :-)))))))))))

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 13:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а вот я хочу :-)) тільки грошиків на кампанію нема... та й нерозкручена
я персона, завсім нерозкручена :-)))))))))))

Ну на все свій час... Не зовсім не розкручена, глянь скільки звіздочок коло твого імені світиться - це про шось теж говорить :) . Спробуй кататись по місту і лагодити прорвані трубопроводи, або шукай якісь касети з компроматом... Луценка теж до Мельниченкових касет ніхто не знав... А тепер він міністр

Nazar - 6-7-2005 у 13:57

Теперішні результати голосування нічого хорошого не провіщують.
Давайте може зробимо рейтинг навпаки? Тобто голосування "Кого з наступних кандидатів ви найбільше не хочете бачити у ролі мера?"

Бо дане опитування лише приводить до роздумів, хто ж з них найменше шкоди завдасть для міста, хоча вже доволі потужно вкралась підозра, що всі вони в купі менше нашкодять, ніж один Буняк.

Якось то все прикро, а це ж наше майбутнє, крути-не-крути...

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 14:13

Назаре,
трохи оптимізму не завадить...
Є варіант, можна дочекатись результатів опитування (ну десь за тижні так 2,5) і змінити його заголовок... :)
Тоді супер-переможець раптово стане найгіршим... А потім в темпі все у пресу... Далі рекомендую давати драпака закордон, а то ше хтось знайде:lol:

Nazar - 6-7-2005 у 15:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Назаре,
трохи оптимізму не завадить...


Та бачу сумні тенденції по перетворенні завзятого оптиміста на злосного песиміста:(
Дайте якийсь поштовх для процесу навпаки.

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 15:34

Поки ща, Назаре, по 2 голоси у 2х кандидатів. Цікаво, а Стецьківу вже хтось подзвонив? Може чоловік і не чув, що його в мери пхають :)

Сергій Бєляєв - 6-7-2005 у 16:33

Поки кандидати розкручуються, позуючи на фоні труб чи проводячи безглузді пресконференції, ми нормального мера мати не будемо.

Якщо подивитись на запропонований перелік:
Буняка вже знаємо. Він не лише у Львові мером не стане, але й до Києва не перебереться (які б чутки не ходили);
для Куйбіди це пройдений етап;
Писарчук-Сендега - тандем, якщо хтось і піде з двох, то один (зважаючи на політичну ситуацію - шансів не мають);
Садовий - при будь-якому розкладі займає почесене третє місце, якщо до того не продасть свої голоси комусь іншому;
Стецьків - не знаю, може людина і хороша, але занадто довго був депутатом, тобто робити вже в принципі нічого сам не може;
Федоришин - людина творча, тому вже вкотре успішно веселить народ (як і Садовий - вічна кандидатура).

Я на сьогодні назвати людину, яка б за діловими та психологічними якостями тягнула на міського голову Львова і, зважаючи на власні амбіції та плани, задовольнилася б цією посадою, не можу.

Ця проблема виникла ще під час минулих виборів. Куйбіду вже не хотіли, з його команди ніхто не висувався, бо він сам йшов на вибори. А більше і вибирати не було з кого. Тут Любомир Костянтинович мобілізує студентів, на кожній зупинці транспорту стояли хлопці-дівчата з агітматеріалами за Буняка + "водяні обіцянки". Наші любі й довірливі сихівчане в масі віддають йому голоси. Результат - вибачте за різкий вислів, "облом" всім.

У паралель приклад Червонограда. Олійник йде з посади міського голови у депутати. На його місце балатується його перший зам. Чудійович. Легко виграє вибори. Команда виконкому міськради не міняється, всі започатковані проекти та плани продовжують реалізовуватись. Гармонія.

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 16:39

Це все дуже добре, Сергію, але з таким успіхом, ніхто не піде і два, вибачте, "артисти" Садовий і Федоришин розіграють крісло...

Сергій Бєляєв - 6-7-2005 у 17:40

Ну продовжиться цирк. Це у нашій сучасній політичній науці називається - стабільність.

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 17:43

Це наступне питання... Але скільки можна?

Юрій Сєров - 7-7-2005 у 01:42

Писав вже, ще раз повторю. Від тої Самопомочі вже аж верне... :mad:Садовий всюди: в телевізорі, в радіві, в ґазетах... Сподіваюся що він не виграє, бо Наша Україна його не висуне.
А виграє той, кого висуне Наша Україна. Читав статті на цю тему, шанси є в Стецьківа, Качура і Садового, але в нього найменші (він лише недавно туди всупив :) )
Немає достойних кандидатур... Проголосував за Стецьківа, бо чомусь маю найменш негативне ставлення. Отаке...

Сергій Бєляєв - 7-7-2005 у 09:04

А хто сказав, що НСНУ когось висуне?

Nazar - 7-7-2005 у 09:22

Ніхто не казав, але Юрій має рацію.
Це наразі більш ефектно приведе до крісла, аніж вода, скандали, освітлена телевежа і т.п.

Тому цей крок логічно було б передбачити.

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 10:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Писав вже, ще раз повторю. Від тої Самопомочі вже аж верне... :mad:Садовий всюди: в телевізорі, в радіві, в ґазетах... Сподіваюся що він не виграє, бо Наша Україна його не висуне.
А виграє той, кого висуне Наша Україна. Читав статті на цю тему, шанси є в Стецьківа, Качура і Садового, але в нього найменші (він лише недавно туди всупив :) )
Немає достойних кандидатур... Проголосував за Стецьківа, бо чомусь маю найменш негативне ставлення. Отаке...


Вельмишановний Юрію Олеговичу,
Стецьків Стецьківом, але це не факт, що він пройде. Крім Нашої України є ще така досить оригінальна сила як Батьківщина... Минулого разу вони гарно підтримали п. Буняка... А що цього разу?
А на тему Садового, то не треба так жорстоко, чоловік ся старає шось зробити, прекрасно усвідомлюючи свої досить мізерні шанси на перемогу. Чим більше таких фанатів, тим краще для міста. Ще би Федоришин десь дорогу полатав, замість касети в маси запускати було би супер...;)

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 10:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
А хто сказав, що НСНУ когось висуне?


А куди дінеться? Звичайно шо висуне, а якшо не висуне, то підтримає когось. Тут у Львові в них хлопці амбітні.

Єдине чого побоююсь, шоб пані вчителька (на півставки
заступник Буняка) до влади не пхалась, бо тоді вже буде точно "конєц, амба і капличка":lol:

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 10:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ніхто не казав, але Юрій має рацію.
Це наразі більш ефектно приведе до крісла, аніж вода, скандали, освітлена телевежа і т.п.

Яка телевежа?... Мені з балкона все добре видно, - вона жовтосинім вже певно від Різдва не світилась... А кому це треба? Гарно, - згоден... А хто за це платить?

Сергій Бєляєв - 7-7-2005 у 12:03

Висування кандидата навіть НСНУ нічого не гарантує. Тарас Чорновіл, наприклад, став депутатом під брендом НУ. Питання ж не у тому, щоб висунути, а у тому, що нема кого висувати.

Ярема П. - 7-7-2005 у 12:08

Я щось не бачу в списку достойного. Напевно треба буде обирати того, який найбільше зробить для міста. А це визначити неможливо. От і буде черговий тур революції-з найбільших лих вибирати найменше.

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 12:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Висування кандидата навіть НСНУ нічого не гарантує. Тарас Чорновіл, наприклад, став депутатом під брендом НУ. Питання ж не у тому, щоб висунути, а у тому, що нема кого висувати.


Абсолютно згідний з Вами. Там ше не таких кадрів висували... А у Львові було кого висувати хоч колись? Коли набрид Куйбіда, то вибрали кого? Першого ліпшого... А ним по списку у бюлетні виявився Буняк

Ярема П. - 7-7-2005 у 12:19

Бо непримхливі львівяни по алфавіту голосували!

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 12:21

А інколи це і на краще! У другому турі през. виборів Ющенко теж йшов перед Януковичем

Ярема П. - 7-7-2005 у 12:23

Так, але зараз в тому списку зверху сторінки Буняк першим іде-але щоб я за нього голосував-нева!

Nazar - 7-7-2005 у 12:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний

Яка телевежа?... Мені з балкона все добре видно, - вона жовтосинім вже певно від Різдва не світилась... А кому це треба? Гарно, - згоден... А хто за це платить?


Якщо згадати попередні піяр-заходи по обранні мера, то був такий кандидат Сагура, котрому, власне, і приписували завсітлення телевежі, тоді ще плакати висіли - "Буде Сагура - буде світло".
Це йому не допомогло - бо вода була сильніший аргумент, ніж вимкнення світла, але ж - факт, вежа світилась.

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 12:28

Є інший варіант - можна з кінця. А бажано подумати головою...:lol:

Юрій Сєров - 10-7-2005 у 02:26

Цитата:

А на тему Садового, то не треба так жорстоко, чоловік ся старає шось зробити

Він старається попіаритися і потриндіти перед камерою.
Не думаю, що він далі цим займатиметься, якщо програє вибори.
Батьківщині складніше. Знову підтримувати непопулярного Буняка? Якщо когось іншого, то він буде підтриманий і НСНУ, ІМХО. Хоча, можливо, Батьківщина підтримає Федоришина.
На сайті дейлі. львів.уа в опитуванні лідирує Кубів. Хто такий, може хтось просвітить мене...? Там же другим йде Куйбіда, третім Сенчук, четвертим Стецьків. Садовий нижче... Вибірка більша ніж наша, але щільність кандидатів велика. Якщо опитування не "скоректоване", то буде серйозна боротьба. У Садового шансів мало.

vovka - 11-7-2005 у 00:18

Кубів - це колишній керуючий ЗУКБ . Тепер Кредит-Банку. Але вже вроді таки колишній..

Я голосував за Сендегу, так як сусід колишній :) Але тепер заробив на особняк і переїхав :)

Nazar - 11-7-2005 у 18:48

Таки знайшлись справжні патріоти Львова, бо хтось героїчно проголосував за Буняка!

А це може означати лише одне - пан Любомир читає наш форум!!!:)

Tempika - 11-7-2005 у 19:31

...— Тепер я впевнена, що у тебе є коханка, — каже жінка політику, що
висувався на виборах...
— Звідки ти взяла? — виправдовується бідолага.
— Ну як звідки? За тебе ж було віддано на виборах два голоси — мій, і її.
Це ж очевидно :-))

Може й у Буняка є пассія? :-)

Наталка - 11-7-2005 у 19:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Може й у Буняка є пассія? :-)


:D А може, є дружина? Бо на пасію ще один голос треба. Якщо я не помиляюся, можна за себе голосувати, так? Отже... :rolleyes:
Сповзаємо в оф-топ...

Андрій Пелещишин - 11-7-2005 у 21:02

А в цьому списку не побачив жодного, за кого віддав би свій голос на виборах мера.
На жаль автор опитування забув пункт "проти всіх"

dr.Trollin - 12-7-2005 у 06:29

саме так. місторідне-бургомістр правий щодо виборів бургомістра рідного міста.

Або проти всіх, або, зважаючи на народну мудрість(тм)
"знаний чорт/лихо краще незнаного"...

(надіюсь, нАрід домудрував,
хто тут "справжні патріоти Львова"(с)Nazar
-я за теперішнього...)

перЕцінь, оск.
"не побачив жодного, за кого віддав би свій голос на виборах мера"(с)бургомістр
+
"знаний чорт/лихо краще незнаного"...(с)"народна мудрість"(тм)

то...

Tempika - 12-7-2005 у 14:58

http://www.livejournal.com/community/lviv/55123.html

забрехався зовсім наш мер
і зовсім не приховує, що відбудова високого замку — це інтереси певних
приватних осіб, що вкладають туди гроші...
боюсь, закінчиться все печально.

Олександра Бабяк - 13-7-2005 у 00:32

Як ви вже згадали про НСНУ, то нагадаю, що Павло Качур і Садовий в цій партії. Але з приволду Садового і Фендоришина, то погоджуюся із Сергієм - це вічні кандидати в мери, які (скоріш Садовий) і отримають почесне третє місце. Якщо хоч його отримають...:D
Буняк, аби не позоритись і не "вляпатись" в історію, напевне, не піде на вибори. Це буде чи не найрозумніший його вчинок.
До імовірних претендентів на перше місце, на мою думку, належать Стецьків, Качур, ну, і більш-менш Куйбіда.

Тарас Задорожний - 13-7-2005 у 13:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А в цьому списку не побачив жодного, за кого віддав би свій голос на виборах мера.
На жаль автор опитування забув пункт "проти всіх"


На численні прохання і особливо на прохання пана Пелещишина відповідаю НЕ МОЖЕ БУТИ ДОДАНО НОВИЙ ПУНКТ: "Проти всіх" (техніка не дозволяє редагувати...)

Тарас Задорожний - 13-7-2005 у 13:46

Між іншим, я зауважив помилку у свому опитуванні: я не вказав про якого Стецьків йде мова - Андрій чи Тарас. Тому голоси за Стецьків треба буде поділити на двох :sing:

Остап_М. - 14-7-2005 у 06:34

Та тут і так ясно, про якого саме йде мова.

Андрій Рущак - 7-11-2005 у 13:35

І я не знайшов за кого голосувати... За ФК Карпати вболіваю, але не настільки, шоб за Федоришина голосувати :)

Тарас Задорожний - 10-11-2005 у 18:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Рущак
І я не знайшов за кого голосувати... За ФК Карпати вболіваю, але не настільки, шоб за Федоришина голосувати :)


Карпати - Карпатами, а мер - мером... Тут не футболом керуватись треба... Федоришин на це лише надіється...

Lion Petrushchak - 17-11-2005 у 10:50

А мене от цікавить думка інших - чи розумно прийти на вибори мера і поставити свою галочку в місці "не голосую за жодного", як думаєте ?

З одної сторони мер МУСИТЬ бути і буде а з іншої голосувати дійсно нема за кого.

Андрій Рущак - 17-11-2005 у 14:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Lion Petrushchak
А мене от цікавить думка інших - чи розумно прийти на вибори мера і поставити свою галочку в місці "не голосую за жодного", як думаєте ?

Ну це рівнозначно "я вмиваю руки" і мені все одно хто керуватиме містом і що у ньому відбуватиметься!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Lion Petrushchak
З одної сторони мер МУСИТЬ бути і буде а з іншої голосувати дійсно нема за кого.


Але якщо глянути на специфіку цих виборів - для мене єдиний наразі вибір це "не підтримую жодного з кандидатів". І зовсім не тому, що мені все одно, просто справді нема там того, хто б хоч трохи відповідав моїм уявленням про гідного кандидати в мери найкращого у світі міста :(

Тарас Задорожний - 17-11-2005 у 17:42

Дуже мене тішить, що дискусія ожила!

Тепер до справи. На днях потрапив мені до рук лист пана Олекси Гудими до Львів"ян...
(Пан Гудима, на жаль, у моє опитування не попав.... :( . Дуже мені прикро, адже нам тепер, якщо Гудима стане мером можуть відключити тепло...)
Він у цьому листі згадує як пріоритет реконструкцію ТЕЦ-2, що є у власності ЛМКП Львівтеплоенерго...

Нагадаю Вам, що колись була така історія:
"Львівське комунальне підприємство „Львівтеплоенерго” має намір подати позов до суду про захист своєї ділової репутації, де відповідачем буде народний депутат Олекса Гудима, повідомили «proUA» у прес-службі „Львівтеплоенерго”.

Підставою для судового позову стало повідомлення прес-служби Львівської обласної організації УНП, лідером якої є Гудима, про те, що працівник ДПА у Львівській області, який вирішив залишитися невідомим, передав народному депутатові Олексі Гудимі документальні матеріали щодо незаконних дій при утворенні низки ТзОВ, злочинному відмиванні коштів, незаконному відшкодуванні ПДВ, несплаті податків та причетності до корупційних дій директора ЛМКП „Львівтеплоенерго” Ігоря Марчака. Ці документи, за інформацією прес-служби, Гудима передав в СБУ, прокуратуру та ДПА у Львівській області" (джерело: http://ua.proua.com/news/2005/02/21/151328.html)

А ще, пробігало в пресі, шо Теплоенерго виставило проект на інвестиційному форумі... Серед іншого і реконструкція ТЕЦ-2.

Це значить: багатий вуйко купить контору, а пан Гудима припише все собі...

Некрасиво так піаритись за стільки часу до виборів... Оце вже пан Олесь за тепло взявся... В нас тут один такий "водяник" вже був... А ви що з цього приводу думаєте?

Кутузік - 9-12-2005 у 17:58

Не має з кого вибирати.
Добре що я не у Львові.