Форум Рідного Міста

Фільми жахів

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 16:36

Ось і тема не забарилася. Лякайте на здоров`я.:baddevil:

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 17:22

З назви не зовсім зрозуміло, про що дискутувати, хоч я й обожнюю САБЖ :cool: . Варто вже було б назвати на зразок "Улюблені ф.ж.", або "Кого взагалі приваблюють ф.ж.?!" :baddevil: , або ж "Найстрашніший фільм, який ви бачили", і т.д. Бо тема занадто широка.

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 17:59

Якщо ця тема добре піде. то виникнуть її дочірні філіали.:) Наразі може почнемо. Можливо розберемо докладно молодіжні фільми жахів, трилери.

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 18:24

Тут, нажаль, можна констатувати, що раніше й пиво було холоднішим, і дівчата гарнішими :saint: - тобто до рівня фільмів 80-х нинішні картини цього жанру не дотягують, якщо не рахувати поодиноких виключень. Комп'ютерна графіка (до якої я взагалі ставлюся приязно) ніколи не налякає так, як латексні ляльки 20-річної давнини :( Так що для фанатів продукція тих часів залишиться вічною класикою ("Жах на вулиці В'язів", "Повсталий з пекла", Дитяча гра", "Фантазм", "Зловісні мерці", "Ззовні", "Реаніматор", "Щось", "Муха", "Повернення живих мерців" і т.д.) Хоча з нової продукції згаданий вже "Джиперс Кріперс", "Лихоманка" і "Пилка" дуже сподобалися, справжні взірці.
Молодіжні трилери про різноманітних маніяків зараз квітнуть і пахнуть, але особисто мені вже приїлися. Більш подобаються серйозні трилери на зразок "Сім" Девіда Фінчера.

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 18:29

"Техаська різннина бензопилою". Ви щось знаєте про ці фільми? Ще "Хеловін", теж супер. А старий "Носферату"(1922р.) як вам?

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 18:34

"Техаську різанину" 73 року повністю не бачив, лише уривками. Маю лише нещодавній рімейк. Порівнювати важко, але загальна думка, що старий був страшнішим. Те саме й про Хеловін - зараз серіал зовсім припопсів. А "Носферату" лише мрію знайти :)

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 18:55

Памятаєте "Хелловін 3", там же зовсім інша історія, ніяк не повязана з Джеймі Лі Кертіс. Цікаво скільки ще було "Хелловенів", до фільму "Хелловін: 20 років потому", і ще є новий "Хелловін: Воскресіння",ну таке вже ге. Згодні?

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 19:03

Якщо не помиляюся, "20 років..." - це 8-й фільм. Пішла звичайна штамповка.

Наталка - 6-7-2005 у 19:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
Тут, нажаль, можна констатувати, що раніше й пиво було холоднішим, і дівчата гарнішими :saint:


А хто скаржиться на дівчат, тому ніякого холодного пива! :baddevil: :P :rolleyes:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
Молодіжні трилери про різноманітних маніяків зараз квітнуть і пахнуть, але особисто мені вже приїлися. Більш подобаються серйозні трилери на зразок "Сім" Девіда Фінчера.


"Сім" на мене свого часу таке враження справив, що тиждень спати не могла, справді... "Дзвінок" японський дуже сподобався, так цікаво було, ніби жанр давно знайомий, але східне втілення... Ет, таки тонка справа - схід. "Повсталий з пекла" теж сподобався. А загалом, гадаю, багато залежить від творців фільму - чи зможуть вони вкласти у фільм щось більше від купи крові та моря кісток, як моя подруга каже. Я казала і буду казати: викликати огиду та відразу у глядача легко. Справді злякати - дуже і дуже важко. Захоплююся тими, кому це вдалося. :)

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 19:15

А які ж тоді: 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, розкажіть якщо знаєте, про що там йдеться.

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 19:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
[А хто скаржиться на дівчат, тому ніякого холодного пива! :baddevil: :P :rolleyes:


Наталочко, це лише приказка, яку не я придумав :D

Японські "Дзвінки" таки добрі ;) Бо американський переспів викликав алергію. Прикро, що багато хто про японські оригінали взагалі гадки не має... :(

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 19:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А які ж тоді: 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, розкажіть якщо знаєте, про що там йдеться.


А я всі й не бачив :) Але хронологія така

Halloween, 1978
режисер Джон Карпентер

Halloween 2, 1981
реж. Рік Розенталь

Halloween 3, Сезон відьми, 1983
реж. Томмі Лі Уолас

Halloween 4, Повернення Майкла Майерса, 1988
реж. Дуайт Х. Літл

Halloween 5, Помста Майкла Майерса, 1989
реж. Домінік Отенін-Жерар

Решту зняли у 90-х, точно не скажу коли, з них бачив лише Воскресіння

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 19:24

Дійсно, а де його взяти той Японський "Дзвінок", як я читав, він ще й не один.

Наталка - 6-7-2005 у 19:25

Так, не один. Я два "Дзвінка" бачила. Не зелених. :D
А в американців манія якась просто - будь-яку "полєчку" на рідну мову переперти. :D Деколи виходить більш-менш, але найчастіше - г-м... ну, г-мм... ну, зрозуміло. :saint:
Коли я переглянула "Інтерв’ю з вампіром" - а це був один з перших фільмів жахів, які я бачила - я зрозуміла, вже в котре, що не буває поганих і хороших жанрів, є погані і хороші твори. І - знову ж таки, сама себе процитую, хоч і нескромно :rolleyes: - працювати у жанрі жахів, нехай то буде фільм чи книга - значно важче, аніж творити у стилі "потік підсвідомості". (імхо). :)

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 19:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Дійсно, а де його взяти той Японський "Дзвінок", як я читав, він ще й не один.


Дзвінок, Дзвінок-2 і Дзвінок-0 (передісторія Садако), режисер Хідео Наката. Якщо добре потрусити піратів з рештками старих дисків MPEG-4, або пошукати на ліцензійних касетах, то можна знайти. 1-й справді дуже страшний, якщо не шукати лише спецефектів.

+альтернативне продовження "Спіралі" іншого режисера - але за відгуками - повна маячня.

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 19:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Коли я переглянула "Інтерв’ю з вампіром" - а це був один з перших фільмів жахів, які я бачила...


"Інтерв'ю" - це не зовсім жахи, якщо не враховувати шокового ефекту. коли Том Круз кинувся на Бреда Пітта :) . Це скоріше містична вампірська драма, не така красива, як "Дракула" Копполи, але все одно дуже яскрава.

Наталка - 6-7-2005 у 19:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко

"Інтерв'ю" - це не зовсім жахи, якщо не враховувати шокового ефекту. коли Том Круз кинувся на Бреда Пітта :) . Це скоріше містична вампірська драма, не така красива, як "Дракула" Копполи, але все одно дуже яскрава.


Ну, "Дракула" Копполи, не побоюся цих слів, мене на світі тримає. Це - на мій погляд - Шедевр. Свідома того, що, мабуть, не всі зі мною погодяться, але хто не згоден - їм же гірше.
Стосовно ж такого детального розділення жанру - так, чесно кажучи, "Інтерв’ю" - не дистилят хорору, але... мене злякало. Як і "Цвинтар домашніх тварин" - досі лячно, як згадую...

Tempika - 6-7-2005 у 20:07

...мені більше всього подобається *Біттлджус* :-)

Олександр Шевченко - 6-7-2005 у 20:09

Тільки це страшненька комедія :)

Юрій Сєров - 7-7-2005 у 01:56

Вставлю 5 копійок.
Наскільки мені відомо, з перегляду американського рімейка "The Ring" наші "філологи" неправильно переклали назву фільму. Слоган фільму: Before you die, you see the ring. Очевидно, що побачити дзвінок важко. Та й дзвінок в англійській частіше "call" :) Йдеться про кільце, яке бачила дівчинка з дна криниці. Американський мені сподобався, справив сильне враження. Японські маю 2 але ліньки дивитися :)
"Велику Техаську Різню" бачив нову. Непогано.
Бачив минулорічних живих мертвячків (швидше комедія, а не жахи), хочу побачити цьогорічні.
"Сім" з Бредом Пітом просто супер.
А взагалі кажучи, на думку експертів, найстрашніший фільм всіх часів і народів - The Shining Стенлі Кубрика. Не бачив, але здається десь маю... Думаю варто буде переглянути! :)

Наталка - 7-7-2005 у 02:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Наскільки мені відомо, з перегляду американського рімейка "The Ring" наші "філологи" неправильно переклали назву фільму. Слоган фільму: Before you die, you see the ring. Очевидно, що побачити дзвінок важко.


Важко з цим і сперечатися. :saint: Хіба що - дивись розділ "Домашній господар" - про безшумні дверні дзвінки... Ті, що з лямпочками... :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Та й дзвінок в англійській частіше "call" :) Йдеться про кільце, яке бачила дівчинка з дна криниці. Американський мені сподобався, справив сильне враження. Японські маю 2 але ліньки дивитися :)


А от у японському фільмі якраз телефон задіяний активно :) Не буду нічого радити, але вкрай рідко копії бувають кращими за оригінал. :rolleyes:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

А взагалі кажучи, на думку експертів, найстрашніший фільм всіх часів і народів - The Shining Стенлі Кубрика. Не бачив, але здається десь маю... Думаю варто буде переглянути! :)


Я "Сяйво" ще не бачила, хоча й багато чула. Дуже хочу переглянути. Бо якщо фільм хоч трохи наблизився до книги, від якої я, тремтячи від жаху, все ж не могла відірватися, то це має бути щось... Ні, Щось. :) Але мене ось що цікавить - роман дуже великий. Мабуть, скоротили щось у фільмі, чи ні? :)

Олександр Шевченко - 7-7-2005 у 07:21

До відома, існують дві версії "Сяйва"- 1980 Стенлі Кубріка і 1997 Міка Гарріса. Перша в мене є. Кубрік, безперечно, був видатним режисером, і, якщо забути про першооснову, то фільм це майже шедевр. Гра Ніколсона неймовірна, типовий психопат :baddevil: Атмосфера надзвичайно важка і похмура, дуже тисне на психіку, деякі місця справді вельми моторошні. Але саме як екранізація конкретної книги Кінга (одної з кращих на мою скромну думку) фільм дуже розчаровує. Ідея поставлена з ніг на голову, і саме з цієї причини багато моментів, які у книзі я просто обожнюю, тут викинули подалі. До того ж абсолютно інший образ дружини Ніколсона :) У гірший бік.
Версія 1997 року тривалістю більше трьох годин, знята за проханням самого Кінга, котрий стару версію терпіти не може :) Він сам і знявся у маленькому епізоді. Цей фільм я досі не зміг знайти :( Там увага приділена саме книзі, відтворено майже все. Багато хто вважає, що ця версія вийшла гіршою, але я впевнений, що мені більше сподобається саме вона. :cool:

Роман Голощук - 7-7-2005 у 09:22

Олександре, а чи не планується екранізація Ваших творів? Наприклад, "Глибинки"? Було б цікаво подивитись "український" фільм жахів :)

Олександр Шевченко - 7-7-2005 у 09:54

:) , мені б теж було цікаво подивитися, аби я такий фільм побачив, то вважав би, що не дарма досі жив :) Але навряд чи хтось стане ризикувати таким сумнівним вкладенням грошей. По-перше, дешевше зняти для телебачення і прилаштувати кілька кримінальних бойовиків або мильних опер, ніж один фільм з більш-менш пристойними спеціальними ефектами. По-друге, ніхто не хоче цим займатися, бо досі немає першопрохідників, які б довели, що це можливо і вигідно. А по-третє, замало фанатів :) Боюся, що "Вій" ще довго залишатиметься єдиним і неповторним... Хоча мені імпонує спроба росіян з їх "Нічною вартою" - при всій слабкості сценарію і персонажів, і абсолютно недопрацьованною ідеєю, вони хоча б продемонстрували, що суто технічно можливо все, і не слабше ніж у Голівуді.
Аби була технічна база, сам би зняв, чесне слово :lol:

Наталка - 7-7-2005 у 12:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Олександре, а чи не планується екранізація Ваших творів? Наприклад, "Глибинки"? Було б цікаво подивитись "український" фільм жахів :)


Ага, а ще, наприклад, "Аутсайдерів". :rolleyes: Справді було би дуже цікаво подивитися, і сцени зі спецефектами теж, але мені особисто - творчий поетичний вечір... :saint: Та з причин, які Сашко вже назвав, це буде, певно, не скоро... :(

Ігор Баранік - 7-7-2005 у 15:16

"П`ятниця 13-те" ледь не забув. Я бачив всі частини за вийнятком "Джейсон X", ти "Фредді проти Джейсона". Класні фільми для молоді. І хто бачив ці два, то прокоментуйте.

Ігор Мартинів - 7-7-2005 у 23:40

Сабж - моя слабкість з тих часів як тільки на теренах совка з"явилось чудо техніки "відік" :) Цілком погоджуюсь з попередніми дописувачами, що класику 70-80х років переплюнути важко. Жоден з сучасних фільмів не залишає таких вражень як "Повсталі з пекла" чи "Жахи на вулиці В"язів".

Хоча з переглянутого за останній час досить сильним виявився "Дім 1000 трупів". Хто не бачив - рекомендую, дуже моторошно. Непогане кіно "Strike"

А що нарід скаже про The Blair Witch Project? Мені сподобалось.

Щодо екранізацій Стівена Кінга - не приходить на згадку жодна вдала.
Може якби дивився те, чого не читав, то враження були б інші. Один з улюблених романів "Необхідні речі" - кіно просто ніяке.
Хіба що "Втеча з Шоушенку" незлий фільм, але то не наш жанр.

Олександр Шевченко - 8-7-2005 у 07:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
Хоча з переглянутого за останній час досить сильним виявився "Дім 1000 трупів"....


Ну не знаю... Я люблю творчість Роба Зомбі, але цей фільм тричі намагався до кінця додивитися, і тричі не вистачало терпіння, і, нажаль, не тому, що страшно :( Я розумію, що це стилізація під треш, але оцей псевдогумор щодо статевих органів та ще деякі моменти без жодного проблиску смаку вбили бажання дізнатися, чим все закінчиться :) Власне, цей фільм знятий явно під впливом "Техаської різанини" Тоба Хупера.

Цитата:
А що нарід скаже про The Blair Witch Project? Мені сподобалось.


Так, цікавий фільм :)

Цитата:
Щодо екранізацій Стівена Кінга - не приходить на згадку жодна вдала...


Я б згадав "Того, що худне", "Нічний політ" (Night Flier - взагалі чудова річ), також сподобалося "Протистояння" (але я бачив лише першу частину), і досить вдалий серіал "Буря сторіччя", хоча там цензура зжерла все найцікавіше. А взагалі чекаю екранізації "Безнадії", "Туману" і "Талісману" - оце має бути ЩОСЬ :cool:

Олександр Шевченко - 8-7-2005 у 23:22

Щойно подивився японське "Прокляття" ("Ju-On"). Давненько вже жодне кіно так за нерви не смикало... Один з небагатьох бачених фільмів (причому майже новий), який дійсно страшний не на жарт. Цікава в японців техніка лякання - практично жодного спецефекту, але коли бачиш ОЦЕ, то аритмія і мурашки по шкірі гарантовані. Любителям цього діла - дуже раджу. Найкраще для перегляду - темна кімната і самотність :baddevil:

ich /Віталій Бондаренко/ - 9-7-2005 у 14:18

будете сміятись але самий страшний фільм який я бачив - це Електра ...

Пекельний ліфт (Gusha no bindume)

Юрій Карпенко - 9-7-2005 у 16:18

А хтось "Пекельний ліфт" дивився?
Режисер Хірокі Ямаучі. 2004 рік.

Взагалі я фільми жахів не люблю, але інколи тягне щось якісне переглянути.

Олександр Шевченко - 9-7-2005 у 19:13

Про "...Ліфт" щось нічого не чув. Треба буде поцікавитися.
З якісних фільмів раджу "Пилку" ("Saw"), нещодавно йшов у кінотеатрах - це більше трилер, аніж жахи, але фінал абсолютно несподіваний і шокуючий, на таке не шкода півтори години витратити :) Діє лише на першому перегляді ;)
Якщо нема алергії на японське кіно - вищезгадане "Прокляття" це дійсно жах у хорошому сенсі слова...

Лінк

Юрій Карпенко - 9-7-2005 у 19:22

Дякую, Прокляття пошукаю.
Та й Пилку.

На Ліфт можу дати лінк. ;)
Але... 700 метрів....

Відносно Ліфту. Ось короткий зміст. Цитую.

Адский лифт /Gusha no bindume/ (2004)
Фантастика, Ужасы; Gusha no bindume Seisaku Iinkai; 1:37


Режиссер: Хироки Ямагучи /Hiroki Yamaguchi/


В ролях: Лючино Фуядзаки /Luchino Fujisaki/, Яшичи Кавада /Yoshiichi Kawada/,
Кае Минами /Kae Minami/, Юка Накаби /Yuuka Nakab?/, Икума Сейшо /Ikuma Saisho/,
Юна Сотохара /Yuuna Sotohara/


В будущем пассажиры лифтов способны перемещаться не только снизу вверх и
наоборот, но и от одного города к другому. В один из таких и попадают: двое
полицейских, конвоируемых пару преступников, убийц-насильников, осужденных на
смертную казнь, молодая мать, ученый, группа бизнесменов, ребенок и молодая
школьница. Внезапно лифт останавливается, связь с внешним миром обрывается и
начинается настоящий кровавый кошмар...

Роман Голощук - 10-7-2005 у 20:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів


Щодо екранізацій Стівена Кінга - не приходить на згадку жодна вдала.


Я можу згадати "Ловець снів" (Dreamcatcher). Нагадує “Щось”, але у фільмі надто багато фізіології :). Трохи рятує наявність Моргана Фрімана у ролях ;)

Олександр Шевченко - 10-7-2005 у 20:49

Моргану Фрімену сценарій не дав розкритися так, як він може. Так само як і Тому Сайзмору. Сцена в туалеті - просто супер :cool: Решта - нажаль, середньо... "Щось", при відносно слабких спецефектах, було страшніше й цікавіше.

Наталка - 10-7-2005 у 22:05

А я тепер можу вставити свої п’ять копійок стосовно "Сяйва". Фільм, імхо, суттєво програє книзі - суттєво. Якась, не побоюся цього слова,
вихолощена кіноверсія роману вийшла. Розгулялися сценаристи... :baddevil: Купи епізодів, якими я захоплювалася в книзі, просто немає, дружина головного героя відпочатку нагадує жертовну вівцю, від чого божеволіє сам герой, не зовсім зрозуміло... Єдине - безперечно і приємно вражає блискуча гра Джека Ніколсона. Тому часу, витраченого на перегляд, анітрохи не шкода.
Але як автор автора (сказала скромна я :D ) я розумію Стівена Кінга, і його незадоволення цією екранізацією.

Роман Голощук - 11-7-2005 у 14:00

Сьогодні на каналі "ТЕТ" о 21:00 дивіться Halloween (1978) режисера Джона Карпентера з Джеймі Лі Кертіс!
1-ий фільм саги! Класика жанру ;)

Роман Голощук - 11-7-2005 у 14:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від ich /Віталій Бондаренко/
будете сміятись але самий страшний фільм який я бачив - це Електра ...


Слово "страшний" напевне треба було писати у лапках ;)
Я "Електру" навіть і не пробував переглядати... І, взагалі, кінокомікси не люблю ;)

Олександр Чорнобиль - 11-7-2005 у 14:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Дійсно, а де його взяти той Японський "Дзвінок", як я читав, він ще й не один.


Є в Львові пункти прокату контори під назвою ZMS (по всьому місту, всього 7 чи 8). Там можна знайти. ;) Я особисто знайшов в тому, що на перетині вулиць Чорновола і Хімічної.

Де знайти в Нікополі - не знаю. :(;)

Олександр Шевченко - 11-7-2005 у 22:06

Веселе таки свято Хелоуїн :baddevil: Не знаю жодної дитини, яку зараз цей фільм налякає, але ж - класика :) Приємно, що ще не всі канали безнадійно запопсіли і пам'ятають про її існування. Але все одно з ностальгією згадую п'ятничну рубрику жахалок "Опівнічне безумство" на київському ТВ "Мегапол" на початку 90-х... Які шедеври опівночі крутили :) ...

Ігор Мартинів - 11-7-2005 у 23:28

Якось днями натрапив на ІCTV анонсували серію фільмів жахів. Здається протягом тижня щовечора має бути якесь страшне кіно. Якщо хтось вкурсі, поясніть популярно людині, яка майже не дивиться ТБ і не знає, що таке програма телепередач, в якій годині і в які дні це буде. Звичайно, якщо я ще не пропустив :)

Олександр Шевченко - 12-7-2005 у 12:42

На цьому тижні такого свята начебто точно не очікується :) Принаймні у програмі, окрім однієї-двох дешевих жахалок-штамповок, нічого хорошого не знайшов.

http://www.liljas-library.com/desperation.html
Сторінка, присвячена черговій екранізації Кінга за романом "Безнадія". Із фотографіями. Якщо пощастить, фільм може вийти цього року. Чудова книжка, і, судячи з фоток, фільм також має бути сильним. Потішив Рон Перлман у головній ролі :) Дуже очікую на це діло...

Ігор Баранік - 17-7-2005 у 10:36

В продовження японської теми, хочу згадати фільм "Кінопроба", то дійсно страшно. Також фільм шокує сценами жіночого садизму. Я після перегляду десь пару днів відходив. Хто його бачив, чекаю на рецензію.

Олександр Шевченко - 17-7-2005 у 13:03

Хороший фільм :) На якомусь фестивалі в Ротердамі з нього винесли кілька непритомних глядачів. Хоча й на маленькому екрані фільм виглядатиме ненабагато слабше.
Як ідея обігрується одвічне протистояння чоловіка і жінки, нерозуміння ними одне одного (див. топік "Як має одягатись жінка" :) ) Перша година виглядає як повільна і спокійна мелодрама про немолодого вдівця (Ріо Ісібаші), котрий влаштовує фіктивні кінопроби, аби знайти собі наречену. І знаходить, на свою голову :D Останні півгодини фільм - це практично галюціногенний фільм жахів, де до кінця не зрозуміло, чи реальне те, що ми бачимо, чи це видіння головного героя. У японців свій особливий стиль демонстрації страшного, навіть пиляння металевою струною людського тіла чи встромляння голок у шкіру виглядає ледве не вишукано, і не так брутально, як у американській продукції. Тому, напевно, і справляє більший ефект. Дивно, як це Голлівуд досі не зняв рімейк цієї чудової картини.
Особливі рекомендації переглянути фільм останнім дописувачкам з вищезгаданого топіку - задоволення гарантоване :baddevil:

m_pic_5065.jpg - 8kB

Ігор Баранік - 18-7-2005 у 10:52

Питання, а нащо взагалі знімають фільми жахів?

Олександр Шевченко - 18-7-2005 у 11:19

А нащо знімають комедії? Бойовики? Мильні опери? На кожен жанр є попит, і доки він є, доти і зніматимуть. Хтось таким чином самовиражається, хтось знімає просто для задоволення, хтось штампує другий сорт виключно для заробітку. Так само і дивляться з різних причин. Для когось це розумова і нервова розрядка, варіант американських гірок, розвага, хтось крізь візуальні жахи може роздивитися більш глибокий зміст, а хтось ловить насолоду виключно від форми. Кожному своє.

Ігор Баранік - 19-7-2005 у 12:28

Незнаю, як кому, а я коли дивлюся молодіжні фільми жахів, то відпочиваю.:) Файно мені відпочивається під "Хелловін", "Пятниця 13-те", та ін. Ну правильно, там же про молодь, таку як і я.

Олександр Шевченко - 19-7-2005 у 13:00

...точніше про те, як кришать таку молодь тесаками, лобзиками, кухонними ножами і мачете :D

Ігор Баранік - 20-7-2005 у 10:33

Ну так, але та молодь ще дещо робить:) Мабуть ще цікавий сам процес очікування, хто з них залишиться живим. А ще в таких фільмах дуже класні саундтеки, особливо фінальні пісні, чи музика вже в титрах. Але де їх можна здибати для себе.???

Юрій Сєров - 16-11-2009 у 23:44

Фільми жахів Пила-6 і Хостел-2 (ще влітку) знову заборонені нацкомісією з моралі... http://tsn.ua/ukrayina/uryad-podivivsya-film-zhahiv-pila-6.html

Коли влада, яку звинувачують у тому числі й в педофілії, починає дбати за дотримання моральності...:rolleyes:

Крім того, забороняти, імхо, не вихід. Бо той хто схоче і так подивиться, а своїми заборонами вони лише рекламують ці фільми.
Краще, просто контролювали б вік глядачів у кінотеатрах як це робиться в інших країнах.