Форум Рідного Міста

Ломографія

Captivitas - 24-7-2005 у 14:26

Нове життя першої радянської мильниці - ЛОМО.
І все завдяки австрійським студентам, які на барахолці на початку 90-х купили кілька цих апаратів.
З часом це все перетворилось на окремий рух:

"В основі стилю й філософії ломографії лежать 10 "золотих" правил

1. Носи камеру завжди з собою
2. Знімай безперервно, вдень і вночі
3. Ломографія - це частина твого життя
4. Намагайся знімати від пояса, коліна, плеча
5. Підходь до об'єкта зйомки як найближче
6. Не думай
7. Дій рішучіше
8. Намагайся не контролювати процес фотозйомки
9. Дивуйся під час перегляду відзнятого
10. Забудь про правила"


ЛОМОграфія в Україні: 2 проекти - "Я живу в Україні" , "Перехід".

"Фото мають бути відзняті камерою ломо-компакт-автомат або іншими ломографічними камерами. Якщо у вас немає жодної із таких камер, ви можете звернутися до адміністрації Ломокола і ми допоможемо вам придбати їх або позичити у тимчасове користування. "

Подробиці - http://www.lomography.com.ua

JumpingRat - 2-8-2005 у 12:01

Оці "правила" в мене викликають необорні асоціації з "якщо посадити 100 макак за друкарки, то теоретично через невизначено довгий проміжок часу вони надрукують сонет Шекспіра" :P

Captivitas - 2-8-2005 у 16:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від JumpingRat
Оці "правила" в мене викликають необорні асоціації з "якщо посадити 100 макак за друкарки, то теоретично через невизначено довгий проміжок часу вони надрукують сонет Шекспіра" :P


Ну, я людина більш зпорчена, тому асоціяції з фон Трирівською "Догмою": жодних декорацій, спецефектів та інше й вийде чудовий фільм :)

JumpingRat - 3-8-2005 у 21:24

Хех, не варто плутати досконало розрахований мінімалізм і спроби випадково створити шедевр ;)

Captivitas - 4-8-2005 у 11:33

Але судячі з фотографій на сайті мильничка прикольна :)

JumpingRat - 17-8-2005 у 09:02

В мене була така. З радістю позбувся після пари плівок - скажені спотворення через надто короткий фокус, помилки роботи автоматичного експозаміру..

Василь Яворський - 17-8-2005 у 13:04

В мене це мистецтво викликає стійку асоціацію з фільмом Енді Воргола "Їжа". Дивився чотири рази але ніяк не міг зрозуміти чи це дуже високе мистетцтво до якого я просто не доріс, чи це знущання над глядачем.