Форум Рідного Міста

Про літаки

Зіронька - 27-7-2005 у 22:19

Настрій якийсь такий...

Я три роки тому саме іспити вступні склала і мусила відпрацювати “вступну практику” (ну, знаєте, як ще-не-студенти вікна миють і в бібліотеці книжки складають). Приїхала чомусь раніше, ніж треба було—десь в середині серпня, тому в моєму гуртожитку було ще тихо і майже порожньо. У сусідня кімната була зайнята сім'єю—я спочатку подумала, що відпочивальники (гуртожиток практично на Французькому бульварі, до моря—7 хв пішки, влітку порожні кімнати дуже дешево здаються). Мама, татко і хлопчик років п”яти. Згодом зрозуміла, що то батьки привезли дитинку в офтальмологічну клініку Філатова (теж зовсім поруч). З мови було чутно, що галичани, та поводились дорослі замкнуто і далі ранкових вітань на спільній кухні знайомство не йшло. Але з Остапчиком ми заприязнились—такий товариський розумничок трапився! Казав, що я на лікарку схожа, яка йому операцію на очку робила. Про літаки все говорив, хоч я і просила того не згадувати...
Через тиждень, помивши свій віконний наділ, я їхала додому догулювати літо. Остапчик статечно провів мене сходами, парасолю по-джентельменськи допомагав нести. На прощання попросив: “Помолись за мене. Хай більше такого не станеться...”
І я молюсь.
Він уже, певно, школярик, цікаво було б відшукати. Так хочеться, щоб йому той літак ніколи не згадувався...

Олексій Мачехін - 28-7-2005 у 13:12

Здрастуй, Зіронько, давно тебе вже тут не чути :(
Так а що йому той літак, я так і не збагнув?

Наталка - 28-7-2005 у 13:22

Скнилів, Олексію... :( Учора виповнилося три роки з дня Скнилівської трагедії... :(

Олексій Мачехін - 28-7-2005 у 13:53

Зрозуміло.