Форум Рідного Міста

Московська влада планує імплантувати чіпи гостям міста

Андрій Пелещишин - 10-8-2005 у 14:55

http://www.securitylab.ru/56440.html

Цитата:
Ветеринарные службы столицы намерены начать вживлять микрочипы бездомным животным уже в конце этого года. Об этом во вторник на пресс-конференции сообщила начальник отдела городской фауны департамента ЖКХ и благоустройства Москвы Татьяна Павлова. "Мы начнем практическое внедрение электронного мечения животных в IV квартале 2005 года", – сказала она.
....
В случае успеха операции по мечению животных уже в 2007 году планируется опробовать данную методику на мигрантах, прибывающих в Москву из других стран или из других регионов России. Данная методика позволит более эффективно контролировать миграционные потоки в Москве.



Цікаво, чи інші методи боротьби з бродячими собаками також будуть переноситися на "мігрантів з інших регіонів Росії"??

vovka - 10-8-2005 у 16:27

То ж треба так не поважати інших росіян крім москвичів...

Василь Яворський - 10-8-2005 у 16:38

:lol::lol::lol::lol: таки Росія дійсно ніколи не мала проблем з поганими дорогами і дурнями

Користувач Олесь - 10-8-2005 у 17:28

Поясніть мені одне: нащо вживляти чіпи БЕЗДОМНИМ тваринам? :o

В нас теж імплантують чіпи псам під час реєстрації, в обов'язковому порядку, інакше власник не отримає документів на тваринку. У випадку, якщо пес сам ходитиме по місту, його затримає поліція і встановить власника, таким чином тварина не загубиться і запобігається випадкам, коли власник викинув пса.

Андрій Пелещишин - 10-8-2005 у 18:08

Цитата:
Поясніть мені одне: нащо вживляти чіпи БЕЗДОМНИМ тваринам?

Зі статті не зрозуміло.
Там де я лишив три крапки в оригіналі було 2 абзаци про чіпи для хазяйських псів.

Цитата:
То ж треба так не поважати інших росіян крім москвичів...

Колись в давні часи в передачі Шендеровича "Итого" був саркастичний сюжет про "відкриття посольства Росії в Москві" :)

Юрій Сєров - 10-8-2005 у 18:12

Цікаво в яке місце вони будуть їх імплантовувати? :o :)

Галина Лев - 10-8-2005 у 18:21

Матриця, блін... Шо тут ше скажеш?

А я вам анекдотик підкину:
впіймали водночас українець і росіянин одну золоту рибку. Виймають легосенько. Думають що ж з бажаннями робити, а рибка їм каже: "Раз вас двоє, то давайте по-чесному,-кожен загадає одне, але велике бажання".
Росіянин, котрий впіймав за голову каже: "Хочу, чтоб через минуту в целой России не осталось ни одного а!"
Рибка відповідає:" Нема питань, буде зроблено"
Прийшла черга українця, думає-думає, нарешті каже: "Ну раз там наших хлопців нема, то залийте то всьо бетоном".:)

Ше трохи, і звідти справді усі втікатимуть, а як не бетон, то шось інше їм таки грозить, бо за дуже їх влада пхає свого носа у справи інших народів, а не рахується навіть зі своїм століттями.

Олександр Чорнобиль - 11-8-2005 у 09:08

Судячи з великої кількості запитань і відвертої дурості заходу напрошується один класичний висновок - в когось з керівників уряду Москви є фірма, яка може вживляти такі чіпи... Далі, певне, продовжувати не треба. ;)

Andreas - 11-8-2005 у 21:18

Цитата:
В случае успеха операции по мечению животных уже в 2007 году планируется опробовать данную методику на мигрантах, прибывающих в Москву из других стран или из других регионов России. Данная методика позволит более эффективно контролировать миграционные потоки в Москве.


Цікаво, що даний абзац містить повідомлення лише на наведеному Андрієм Пелещишиним сайті. Решта сайтів повідомляє лише про вживлення мікрочіпів собакам(газета.ру, утро.ру і т.д.). "Утка"?

Андрій Пелещишин - 11-8-2005 у 23:55

Не знаю.
Але запускати качку на такому специфічному щодо аудиторії читачів сайті як securitylab дещо нелогічно. Швидше на якійсь інтернет-ЗМІ мали би орієнтуватися.

Andreas - 12-8-2005 у 11:25

"Качка" річ взагалі не дуже логічна. Була б правда - ЗМІ надрукували б, таке - і пропустити!

Василь Яворський - 12-8-2005 у 12:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
"Качка" річ взагалі не дуже логічна. Була б правда - ЗМІ надрукували б, таке - і пропустити!


"Качка" завжди логічна. Хто ж опустить зайвий шанс до підняття власного рейтингу і відвідуваності. А то все більш ніж подібне до "качки".