Форум Рідного Міста

Компрометація за допомогою спаму

Андрій Пелещишин - 11-8-2005 у 19:01

якась нова тенденція почала спостерігатися останнім часом - масові поштові розсилки використовують для компроментації окремих фірм та осіб.
Цього тижня мені прийшло уже три такі листи. Усі три листи - російський спам. Приклад одного такого листа
Цитата:
Уважаемые господа, в отношении Вас может быть совершено ограбление.
Наша Общественная организация в последнее время стала получать сотни жалоб от малых и средних предпринимателей, которые пострадали от сотрудничества с неким ..., руководимым ....
Суть аферы, которую проводят ранее судимые сотрудники .... состоит в том, что
....
...

Сообщаю известную информацию об ООО ...., под вывеской которого работает группа мошенников и наводчиков. Фактический адрес: неизвестно, Юридический Адрес:....

Сведения об Учредителе и генеральном директоре ...



Там де три крапки - згадуються конкретні юридичні та фізичні особи, їхні координати та реквізити.

Олександр Чорнобиль - 12-8-2005 у 08:41

Клас! Якась PR-агенція (чи конслатингова компанія) за цю ідею мабуть взяла непогані гроші. Просто суперова стратегія боротьби з конкурентами! Якщо не зважати на те, що вона дуже брудна...

Громов Сергій - 23-9-2005 у 10:27

От доречі, примажуся до теми - хто як бореться зі СПАМ'ом ??

Я регулярно отримую просто метрами запрощення на всілякі семінари ! Заморочився вже. Якось набрався наглості - перетелефонував, попросив зупинити розсилку. Ще за тиждень звернувся до їх провайдера з АБЮЗЕ - тільки тоді щезли ті кляті листи !!!!

Зараз чергова серія, починаю з малого - http://www.nctbpu.org.ua/phorum/read.php?f=1&i=21&t=21 . Пропоную суспільству поговорити про методику боротьби з тою нашестю :baddevil:

Андрій Пелещишин - 23-9-2005 у 22:10

Сергію, мені здається, що таку розгорнуту тему потрібно починати окремо, а не чіпляти до існуючої

Громов Сергій - 26-9-2005 у 10:33

Тема про СПАМ - вічна, а от те, що немає жодної відповіді говорить про пасивність користувачів інету відносно боротьби. Знаць я правильно не створив нового топіку - заради одного посту :(

Captivitas - 26-9-2005 у 18:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Тема про СПАМ - вічна, а от те, що немає жодної відповіді говорить про пасивність користувачів інету відносно боротьби. Знаць я правильно не створив нового топіку - заради одного посту :(


Чому одного?
Мені теж постійно якісь московські семінари приходять. Поки що пересилаю адреси поштовій адміністрації. Але без великих результатів.

Громов Сергій - 27-9-2005 у 08:44

Я мав наувазі - мій один пост в темі про спробу боротьби зі СПАМ'ером, аж ніяк не про один лист зі СПАМ'ом :lol: