Форум Рідного Міста

Парламентські вибори 2006 - 2 (Відкоректовані)

Ігор Баранік - 14-8-2005 у 13:44

Я розглянув усі ваші зауваження, і відкоректував список партій, так що тепер давайте дискутувати.

Ігор Баранік - 14-8-2005 у 13:45

Кого ж вибрати?

Андрій Пелещишин - 14-8-2005 у 21:59

Я думаю, список ще не раз буде уточнюватися ближче до виборів.

Я ж свій вибір зробив - жодна політична сила та політик не отримають мого голосу на виборах-2006. Я лише не визначився з тим, чи просто я не піду на вибори, чи прийду і проголосую проти усіх.

Яндрух - 15-8-2005 у 08:50

Овва, пане Андрію, то над вами треба працювати… І то вже треба починати!..
Що, гадаєте, зможете вдати з себе такого-собі байдужого?!.. У наших умовах (та й, зрештою, напевне будь-де в світі), якщо ви не цікавитеся „політичною кухнею”, то вами прискіпливо стануть цікавитися. І таки, будьте певні, знайдуть ключик, як уплинути на вашу свідомість…
Пригадуєте: свого часу в одній притчі один (добрий) пастир облазив усі гори-доли за… однією лише вівцею, що мала необачність відійти від отари і заблукати в горах. І таки він знайшов її! Радості не було меж! (Дарма що одна…)
Так само за ваш голос, за кожен наш окремо взятий голос „битимуться” між собою політичні сили.
Цікаво, в принципі, стає для одних… Адреналінно – для інших… А моторошно – для ще інших…
(Не подумайте, бува, що я тут починаю… То просто констатація незаперечного факту.)
Зрештою, навіть коли ви просто проголосуєте проти всіх, то це й буде ваш вибір: він також згодиться для декого…

Олександр Чорнобиль - 15-8-2005 у 14:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Що, гадаєте, зможете вдати з себе такого-собі байдужого?!..


Ні, пане Яндрух, не байдужого. Я от себе байдужим не відчуваю, скоріше навпаки, цікавлюся політикою доволі серйозно. І від цього і виникає те ж бажання, що і в Андрія - від багатьох знань - великі печалі, як сказав хтось з мудрих.
Особисто для мене кожна з вищеперерахованих політичних сил відома більшою кількістю негативу, ніж позитиву.
І так само не знаю - йти на вибори і голосувати проти всіх чи провести той час якось більш раціонально...

Андрій Пелещишин - 15-8-2005 у 14:22

Ага, я справді не байдужий. Швидше навпаки. Просто нема за кого голосувати. :(
Олександр фактично сказав те що я хотів сказати.

Яндрух - 15-8-2005 у 14:58

То потрібно буде обирати з того, що є в наявності. Навіть попри те, що „нема за кого голосувати”: пристати на якийсь внутрішній компроміс. А як по-інакшому? Якщо так, то всідаємось на лавку, закладаємо руки на груди і будемо спостерігати за літаками…

Олександр Чорнобиль - 15-8-2005 у 15:09

Ну, видатний українській філософ Сковорода щось подібне і пропонував, якщо іншого виходу немає. :P

Dmy - 15-8-2005 у 15:41

(чинний тред)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Овва, пане Андрію, то над вами треба працювати… І то вже треба починати!..
Що, гадаєте, зможете вдати з себе такого-собі байдужого?!.. У наших умовах (та й, зрештою, напевне будь-де в світі), якщо ви не цікавитеся „політичною кухнею”, то вами прискіпливо стануть цікавитися. І таки, будьте певні, знайдуть ключик, як уплинути на вашу свідомість…
Пригадуєте: свого часу в одній притчі один (добрий) пастир облазив усі гори-доли за… однією лише вівцею, що мала необачність відійти від отари і заблукати в горах

(тред-попередник)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Хе-хе, а мені нині начхати на всіх і вся!
До дідька політику!!

Овва, пане Яндрух, то у вас ... (закреслено)
Тут одне із трьох:
1) хтось намагається нами "хитро" (щоправда, тотої "хитрості" я так і не второпав, але, мабуть, не кожному... :( ) маніпулювати, зомбувати і кодувати;
2) у когось починають спостерігатися зародки роздвоєння особистості, м'яко кажучи;
3) ... на цьму думка обривається

Але, скорше, маємо елементарний випєндрьож. У принципі, не дивує - не ново.

Взагалі-то, у переважній більшості випадків з 1991 р. починаючи, я голусував саме "проти всіх" (приходив і брав бюлетень, щоб жодна зараза його без мого відома не використала). І що? Ніхто моєю особистістю геть не цікавився. Навіть якось самотньо почувався. Де ті пастирі, питається (мє-є-є-є)?!

Так що прибережить лякалки для дитячих романів жахів, пане Яндрух. Тут дорослі люди зібралися. Переважно.

Captivitas - 15-8-2005 у 16:02

В сучасних умовах політичного інфантілизму й вибрати нема з кого.
Поки що вибрав інше.

Яндрух - 16-8-2005 у 08:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy № 1
Так що прибережить лякалки для дитячих романів жахів, пане Яндрух. Тут дорослі люди зібралися. Переважно.

Жодного сумніву, пане Дмитре!
Де мені тут з „дорослими людьми” тягатися, хе-хе…
Ото як надійде ввечері гарний настрій, така собі меланхолія, нірвана (входжу в себе!), то повитягую з тумбочки машинки-модельки і деколи бавлюся ними аж до рання, ##-##...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy № 2
Овва, пане Яндрух, то у вас ... (закреслено)

… роздвоєння, певно, мали на увазі, чи якесь гостріше слівце?.. (і як вам його вдалося закреслити?!!..) :rolleyes:
Так, так, то були хвилини життєвої ейфорії, таке собі вертіґо (запаморочення голови, себто), яке, втім, скоро минуло… :lol:

Dmy - 16-8-2005 у 13:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
… роздвоєння, певно, мали на увазі, чи якесь гостіше слівце?.. (і як вам його вдалося закреслити?!!..) :rolleyes:
Так, так, то були хвилини життєвої ейфорії, таке собі вертіґо (запаморочення голови, себто), яке, втім, скоро минуло… :lol:

:lol
Щиро втішений! Не кожному вдається. Мушу визнати, у Вас дуже потужна воля :o Вітаю!

Стосовно технологій.
Закреслити "його вдалося" просто - рисочкою. Це не важко - варто лише налаштуватись. Можете якось спробувати у нірвані (або й у рвані - ролі не грає, головне, щоб голову не вертіґ'ало, бо тоді можна такого накресати :mad: ). Але у Вас вийде, я вірю!
(Увага!! Тільки не експерементуйте на бюлетнях - там наразі інші технології!)
:D

Ігор Баранік - 18-8-2005 у 14:30

Ще такий аспект, у регіонах політичні сили, навіть зовсім нічогенькі можуть представляти зовсім нецікаві люди, тому можливо і голосувати не хочеться. Я теж не особливий проихильник всього цього.

Ігор Баранік - 22-8-2005 у 14:50

Я сьогодні їхав в автобусі, і вже зараз на бігбордах можна побачити агітацію. І в мене зявилася така думка, а нащо воно все мені треба, мені стало якось байдуже, до того, хто що виграє. Хто мене підтримує?

Ігор Баранік - 1-9-2005 у 10:08

4-х відсотковий барєр для партій. Як на мене, то це непогано, непотрібні дрібязкові партії не пройдуть у парламент.

tysovska - 1-9-2005 у 10:18

УНП теж маленька! Нема що маленьких ображати! :)
Але справді: якщо партія розуміє, що не пройде, нехай із кимось блокується. Нехай уже навчаться об'єднуватися - одного ж разу вже вийшло!

Ігор Баранік - 1-9-2005 у 10:47

От і про те ж. Треба обєднати НРУ! Хоча це мабуть на рівні фантастики, а шкода.:(

Олексій Мачехін - 1-9-2005 у 12:36

Як на мене, список доведеться ще корегувати. Дуже багато буде залежти від того, хто очолюватиме той чи інший список в тому чи іншому блоці. Наприклад, якщо буде провладна коаліція на чолі з Тимошенко, то це буде один рейтинг, а на чолі з Литвином - інший.

Ігор Баранік - 4-9-2005 у 11:19

Ну то змінимо, які проблеми.:)

Ігор Баранік - 18-9-2005 у 11:55

Як не дивно, та в штабах НСНУ панує спокій та впевненість у своїх силах. А даремно.

Яндрух - 20-9-2005 у 13:55

Взагалі-то, в усьому цивілізованому світі вибори проводять (частіше за все) восени. Отут, як ніколи, актуальний афоризм „курчат по осені рахують”: можна підбити остаточні підсумки щодо того, як працював президент/законодавчий орган, дати їм відповідну оцінку і вже в новий рік увійти з новою владою. Або зі старою – якщо на є це воля народу.
Але не навесно, коли все прокидається зі сплячки, в тому числі змінюється біологічний стан людини, його фізіологія, що має звичку в таку пору вдаватися до первісних інстинктів. Якраз і на таке й сподіваються „інженери політичних душ”.
Напротивагу осені, яка не те шо асоціюється із збором плодів (як у прямому, так і в переносному значеннях), а відповідає біологічному стані людини, яка перетнула межу середнього віку, отой рубікон, що розділяє час необдуманих учинків людини із часом, наповненим досвідом, життєвою мудрістю.
(Один автор назвав цей вік, фазу переходу (40-45 рр.), як „час полуденного біса”, де людський організм вступає в дещо іншу, якіснішу, фазу свого розвитку. Але то так, до слова…)

Отож, логічніше було б нашій владі, парламенту в принципі, призначити вибори на цей період, як от є нині, як це пройшло на днях у Німеччині, в Польщі невдовзі очікується.
В іншому разі це буде лакмусовим папірцем на те, чи хоче сама влада користуватися гуманним інструментом переосмислення сама самої. Зрештою самій вступити в якісніший період свого розвитку.

Ігор Баранік - 20-9-2005 у 13:59

Шановні, голосуйте по активніше, а то щось досі не маємо картини виборів політеху.

Ігор Баранік - 11-10-2005 у 11:30

Олександр Зінченко вже вирішив йти окремо від усіх.

Ігор Баранік - 21-11-2005 у 11:16

А тим часом НСНУ, БЮТ та ПОРА можуть обєднатися задля досягнення мети на виборах. Обєднуються, значить бояться "проффесора".

Captivitas - 21-11-2005 у 15:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Олександр Зінченко вже вирішив йти окремо від усіх.

Матвієнко зі своїм "Собором" теж

Сергій Бєляєв - 21-11-2005 у 17:17

Зважаючи на деякі особливості політреформи, думаю, на цих виборах прагнути блокуватися окремі партії не будуть. Позмагаються, здобудуть якісь голоси. Блокування, швидше, слід очикувати після виборів, коли постане питання формування уряду.

Василь - 22-11-2005 у 10:54

А як на мене, партіям чи блокам, що спираються на один і той же електорат краще об'єднанить перед виборами, бо тоді вони наберуть більше голосів. А інакше почнуть один на одного гнати всякий бруд і пропаде всяке бажання голосувати за тих чи тих...

Ігор Баранік - 22-11-2005 у 11:11

Я щось не знайшов, чи будуть у бюлетні значитися націоналісти? Хто володіє інформацією, то підкажіть про всі націоналістичні партії, що будуть балотуватися.
Прикро, що УНР та НРУ знову йдуть окремо. А "НРУ за Єдність" це що за партія?

Василь - 22-11-2005 у 11:27

Щодо націоналістів, то Шкіль (ніби сама справжня Уна-Унсо серед всіх інших партій з такою ж назвою) входить в БЮТ, СНПУ ще не визначились, десь має бути з'їзд наступного тижня... А ось УНП Костенка ніяк не можу зрозуміти. Ніби розумні люди (Асадчев, Бутейко, Кириленко...), а не розуміють, що як підуть окремо, то будуть поза парламентом.
Ну не ідеологія партій зараз на першому місці, а особистості. От я ніби націонал-демократ, але голосуватиму не за УНП, а за партію Ющенка. Думаю, що більшість людей визначатимуться на виборах згідно прізвищ першої п'ятірки

Ігор Баранік - 22-11-2005 у 12:39

Я націоналіст, і за НСНУ не голосуватиму, бо вона того не варта!

Городецький - 23-11-2005 у 10:42

Гм-м-м.

Щодо політичної пасивності (байдужості, нігілізму, дорослості - термін не важливий). Звичайно, довідчені життям люди, обізнані на політиці на рівні фахівців, врешті-решт дорослі, мають мати свою власну думку. Але, якщо вони не розуміють різниці між державою і ринком, їхня думка малого варта. Так, вам не подобається, скажімо, все взуття в магазині і ви жодного не купуєте, зовсім, хоч воно потрібне. В політиці те саме, але вам всьо одно його куплять і примусять носити, без вашої згоди, вірніше попри вашу незгоду. Ходити потім в ньому і плекати в собі почуття образи? Може комусь це здається частиною іміджу дорослої людини, але не мені. А пасивна позиція тільки в сексі чогось варта. (Власне, я й хотів навести приклад саме в сенсі сексу, але ...)

Можна проти усіх! Звичайно. Свідома позиція, має право на існування. Можна не визнавати будь-яку політичну силу, можна навіть бути щирим супротивником якогось політичного угрупування, але голосувати проти усіх - це іґнорувати його, а не бути проти.

Я хочу щоб була більшість у Раді, щоб рішення приймалися без зволікань, щоб міґраційні процеси поміж фракціями не залежали від того, на чиєму боці зараз гроші, щоб парлямент не перепоною уряду був, а підтримкою, коротше хочу дієвої Ради. Звичайно ідеалу не буде, але це не значить що його не треба прагнути. Тому я визначився проти кого я і обов'язково голосуватиму за когось.

Ігор Баранік - 23-11-2005 у 13:27

Проти всіх, це варіант. Можливо самий вірний.

Городецький - 23-11-2005 у 14:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Проти всіх, це варіант. Можливо самий вірний.

Найвірніший? Для якої мети?

Зробити перевибори? Звичайно, в нашій державі вистачить грошей для кількох турів поспіль, а чи треба це?Голосувати не партійними списками, а особисто? Можна, щоб допомогти позапартійним відомим бандитам пролізти в Раду, а чи треба це? Виказати своє "фе" всім політичним течіям? Варіянт, коли знаєте багато інших, скільки?

Поясніть, будьте ласкаві, свою точку зору.

Dmy - 23-11-2005 у 16:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Городецький
довідчені життям люди, обізнані на політиці на рівні фахівців, врешті-решт дорослі, мають мати свою власну думку. Але, якщо вони не розуміють різниці між державою і ринком, їхня думка малого варта. Так, вам не подобається, скажімо, все взуття в магазині і ви жодного не купуєте, зовсім, хоч воно потрібне. В політиці те саме, але вам всьо одно його куплять і примусять носити, без вашої згоди, вірніше попри вашу незгоду. Ходити потім в ньому і плекати в собі почуття образи?

Не конче точна аналогія. Якщо вам не подобається все взуття в магазині, і ви не маєте іншого (а звідки його взяти?), то купите, куди дінетесь взимку-то? Різниця тут між ринком і державою, що магазин у вас один, а інший дуже далеко і, хоч і кажуть, що мешти там ліпші, але ж, хто знає, які дороги під ті мешти. А так - усе лісом.

Можу обгрунтувати позицію "проти всіх", якщо ніхто не подобається. Все одно ж, кажете, "взують", але хоч чесноти збережеш, принаймні, перед собою (а іншим все одно не доведеш, що згвалтували без дозволу і власного сприяння).

tysovska - 23-11-2005 у 17:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь
От я ніби націонал-демократ, але голосуватиму не за УНП, а за партію Ющенка.

Якщо Правиця за рейтингами напередодні виборів набиратиме понад 3% (звісно, не одне УНП, а якщо Костенку вдасться зібрати блок), то я однозначно голосуватиму за них. Але я реалістка. Якщо Правиця не набиратиме за рейтингами прохідний бал (а 3% - це 900.000 людей, як-не-як), то я голосуватиму за НСНУ. Щоб мій голос не пропав дарма.

Городецький - 23-11-2005 у 17:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від DmyМожу обгрунтувати позицію "проти всіх", якщо ніхто не подобається. Все одно ж, кажете, "взують", але хоч чесноти збережеш, принаймні, перед собою (а іншим все одно не доведеш, що згвалтували без дозволу і власного сприяння).

:) (саме про ґвалтування я й збирався написати, але ...)
Жити у злагоді з власним сумлінням - безперечно річ важлива. Проте, чомусь, мені така позиція нагадує поведінку деяких пасажирів: знаєте, в маршрутці, є такі, що просять водія зупинитися лишень через десяток-другий метрів від попередньої зупинки. Мають право, звичайно, сплатили сповна, і зручніше їм так, менше пішки йти. А решта людей в маршрутці? Вони втрачають додатково хвилину, ще на хвилину більше кудись спізняться ...

Перепрошую, я не збирався обговорювати Вашу власну громадянську позицію, це, на мою думку, особисте. Лише намагався зрозуміти. Всьо одно взують (зґвалтують), я почуватимуся певніше, якщо це робитиме той, за кого я голосував, не будь-хто ;)

Василь - 23-11-2005 у 17:34

Цитата:
tysovska
Якщо Правиця за рейтингами напередодні виборів набиратиме понад 3% (звісно, не одне УНП, а якщо Костенку вдасться зібрати блок), то я однозначно голосуватиму за них.


А хто на Вашу думку може увійти у цей блок? Вся решта правиця ніби вже визначилась, ПРП точно з Костенком не піде. Як на мене, то УНП зилишилось кинуте саме і в боротьбі з НСНУ та БЮТ у них нема шансів. За ідеологією УНП мені найближче, але оскільки вони не прохідні, то голосуватиму за НСНУ

Dmy - 23-11-2005 у 18:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Городецький
Жити у злагоді з власним сумлінням - безперечно річ важлива. Проте, чомусь, мені така позиція нагадує поведінку деяких пасажирів: знаєте, в маршрутці, є такі, що просять водія зупинитися лишень через десяток-другий метрів від попередньої зупинки. Мають право, звичайно, сплатили сповна, і зручніше їм так, менше пішки йти. А решта людей в маршрутці? Вони втрачають додатково хвилину, ще на хвилину більше кудись спізняться

Не поняфф. Як на мене, відмінність між власною вигодою і власним сумлінням трохи більша, навіть, як між державою та ринком. Люди, що зупиняють маршрутку, досягають власних інтересів за рахунок зменшення чужого ресурсу (в даному випадку - часового). Той, хто голосує проти всіх, ничиїх ресурсів не зачипає. І воно, може, і добре, бо ж на виборах люди (на відміну від тієї ж маршрутки) їдуть у різні боки: не тому, так іншому підгадиш.

Що стосується моєї "власної громадянської позиції", то саме в такий спосіб я чинив, принаймні, на двох других президентських турах (94, 99 рр), на всіх місцевих виборах, може, ще коли - точно не пригадаю. Все-таки приємно, що останніми роками асортимент "взуття" дещо покращав, і з'явилася можливість іноді щось (когось) "узути".

vovka - 23-11-2005 у 23:23

Я би можливо теж голосував за УНП, але не хочу даремно ризикувати, так як не впевнений що в них є якісь шанси.. Тому буду голосувати за "друзів" з НСНУ :)

Yuliya Kovalenko - 23-11-2005 у 23:37

С одного боку, справді, коли жодна з партій не відповідає твоїм поглядам і не викликає довіри, і ти голосуєш „проти всіх”, то ти начебто залишаєшся чесним сам з собою. Але... згадуючи аналогію з зґвалтуванням, навряд чи потім, коли до влади прийде, наприклад, ВЯ, вдасться розслабитися та отримати задоволення. ;) Тому, на мій погляд, краще обрати для себе компромісного ґвалтівника. Бодай не так бридко буде!
Особисто я думаю голосувати за УНП, вони мені найближчі за своєю ідеологією. Хоча і маю сумніви, що партія набере потрібні 3%. В той же час, я думаю про те, скільки голосів може втратити УНП, коли її прибічники будуть голосувати за інших, вважаючи що вона не пройде. Можливо цих голосів якраз і не вистаче...

tysovska - 24-11-2005 у 10:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь
А хто на Вашу думку може увійти у цей блок?

Ось що вони самі написали в "Народному слові":
Ведуться перемовини з Асоціацією фермерів, Партією вільних селян, КУНом, всеукраїнським об’єднанням «Свобода», мають бажання увійти до цього блоку частина «Собору» та інші політичні партії й громадські організації. Думаю, що це виллється в Український народний блок Юрія Костенка.
Не знаю, правда, що з цього вийде. Але ми ще маємо час.

Городецький - 24-11-2005 у 11:51

Пане Dmy, я мав на увазі не використання ресурсу, а семе поведінку. А маршрутка одна - Україна. Надалі спробую не вдаватися до алегорій щоб не було плутанини.

Вовка, Юліє, звичайно шкода буде коли УНП просто марно "поглине" ту частку голосів, яку могли б отримати інші праві партії (блоки), а 3% так і не набере. На мою думку, якщо партія йде на вибори з такими сумнівними шансами і не намагається уґрупуватися з іншими подібними собі, то вона й не збирається вигравати. Голим ентузіазмом вже перемоги не отримати, не ті часи. То чи варто, в такому разі, голосувати за неї?

Є ще один н'юанс - через кляту догму "де два козаки там три гетьмана", правиця втратить значно більше голосів ніж сподівається. Подрібненість партій, незгода співпрацювати через якісь амбітності, відмова прихильників голосувати за строкаті блоки (див. допис пана Дзвона) ще зроблять свою справу. Не подумайте що агітую, але я б віддав свій голос якомусь певному прохідному блоку.

Captivitas - 25-11-2005 у 18:55

Сьогодні офіційно стартувала передвиборча кампанія.

Dmy - 5-12-2005 у 17:11

Цікавий списочок у регіоналів, принаймні, як на слух, 2 постаті: "геть незалежна" і "максимально об'єктивна" Ніна Карпачова (№ 2, після самого Я - це вам не жартики) й (а хто сумнівався?) Святослав Піскун (не в десятці, але під досить прохідним намбером).
Се - новина! :o (хоч уже й суботня)
Куди там маячні про те, що Збишек Бжезинський приїздить ув Україну заміряти Ю з Ю :lol:

Кутузік - 9-12-2005 у 17:59

Поставив галочку за Ющенка.
Але якби Пинзеника звести в блок з Порою і з Костенком, то проголосував би інакше.

Сергій Бєляєв - 10-12-2005 у 10:00

Ні, Пинзеник+Пора+Костенко - таких гібридів в природі не існує - генетична аномалія: ПРП - помірковані ліберали, Костенко - праві консерватори (принаймні таке зараз складається враження), Пора - об'єднання радикалів-маргіналів (маю на увазі у першу чергу її рушійну силу, а не керівництво) з лівацькими тенденціями.

Captivitas - 10-12-2005 у 20:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Ні, Пинзеник+Пора+Костенко - таких гібридів в природі не існує - генетична аномалія: ПРП - помірковані ліберали, Костенко - праві консерватори (принаймні таке зараз складається враження), Пора - об'єднання радикалів-маргіналів (маю на увазі у першу чергу її рушійну силу, а не керівництво) з лівацькими тенденціями.


Але подвійне об"єднання таки відбулося "ПРП-Пора".
ПРП понесла втрати у вигляді Терьохіна

Нормалайзер - 10-12-2005 у 21:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ага, я справді не байдужий. Швидше навпаки. Просто нема за кого голосувати. :(
Олександр фактично сказав те що я хотів сказати.


і за мене також...

vovka - 10-12-2005 у 22:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Але подвійне об"єднання таки відбулося "ПРП-Пора".
ПРП понесла втрати у вигляді Терьохіна

Ну це важко назвати серйозною втратою.. Помоєму це давно передбачалося.. Туди йому і дорога...

Я думаю що зараз позиції НСНУ зростуть, а ПР мають впасти - в контексті боротьби з Росією за газ. Якщо наші зуміють відстояти державні інтереси. Поки що їм це вдається - аж приємно. Обовязково треба провести роботу в регіонах які за ПР, прояснити хто створив проблеми з газом, нервові заяви Путіна і чим це для їхньої промисловості світить.. Рейтинг Партії Рината мусить впасти однозначно. Але це треба зробити, а не сидіти склавши руки.

Дивно що БЮТ в цій ситуації з газом мовчить як в рот води набрав..

Цікаво що кількість виборців порівняно з виборами президента вже зменшилася на 1 100 000 :)

Плюс ЦВК щось там реформувала з округами. В синіх регіонах найвища кількість виборців на округ, так як там зменшили кількість округів. Наприклад в Севастополі замість двох залиився один. Незнаю щоправда чи це дасть якісь переваги оранжевим, але чогось думаю що це добре зроблено :) Достатньо в декількох округах оголосити вибори недійсними - і все, велика частина електорату Януковича і Вітренки пролітає :) Ну але будемо надіятися на чесні вибори :)

Городецький - 12-12-2005 у 17:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
... Обовязково треба провести роботу в регіонах які за ПР, прояснити хто створив проблеми з газом, нервові заяви Путіна і чим це для їхньої промисловості світить.. Рейтинг Партії Рината мусить впасти однозначно. Але це треба зробити, а не сидіти склавши руки.

Розчарую Вас, без роз'яснювальної роботи тута розуміють що до чого. Хто хоче зрозуміти - розуміє, сприймає інформацію, принаймні. Хто за ПР на рівні підсвідомості, того Ви ніякою аґітацією не переконаєте.

Кажете, від роз'яснювання ПР втратить прихильників? А мо' навпаки? Може, коли Росія не продає газ за приятельськими цінами то тре' ліпше товаришувати з Росією? ;)

Василь - 16-1-2006 у 17:14

Вчора випадково натрапив на Тимошенко на 12-му каналі (для нельвів'ян повідомляю - це наш місцевий канал з "гіперрейтингом"). Витерпів дивитись це - хвилин зо п'ять, цього вистачило щоб все зрозуміти. Перша теза: Єхануров - москаль (не вірю); друга теза: БЮТ голосував за відставку кабміну, щоб відкрити президенту очі, бо БЮТ двома руками за президента і все робить для його блага (а Ющенко такий йолоп, що ніц не видить); 3 теза: 5ий канал - гімно (хоча на відміну від вчорашнього гіпернейтрального 12-го каналу в студії 5-го завжди представлені дві сторони); 4 теза: БЮТ всіма засобами бориться проти Януковича, а НУ ніколи не зачіпає (отже все, що ми чуєм та бачимо у виконанні БЮТ - це наші галюніки. Хоча, правда, у Львові БЮТ проти Регіонів не бориться, бо львів'яни ж розумні люди, а отже що тоді роботи... От і виходить, не хотячи того, кусати НУ). І т.д. і т.п. Брєд сивой кобили

Dmy - 16-1-2006 у 18:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь
Вчора випадково натрапив на Тимошенко на 12-му каналі... Витерпів дивитись це - хвилин зо п'ять, цього вистачило щоб все зрозуміти... Брєд сивой кобили

Та нє, чьо, всьо правильно і канкрєтна
Цитата:
БЮТ голосував за відставку кабміну, щоб відкрити президенту очі

Незаперечний факт! БЮТ уже 4 місяці намагається відкрити президенту очі на те, хто у нього мусить бути прем'єром. А той ніяк не бачить (каже: очі б не дивились)
Цитата:
5ий канал - гімно

Ну, ясно, гімно, бо "на відміну від 12-го в студії 5-го завжди представлені дві сторони)". Ото ж бо і воно - і повиступати не дадуть як слід - ну, просто свині!
Цитата:
БЮТ всіма засобами бориться проти Януковича

Ага, і це правда - наразі одну ж нішу займають. Піди тепер, роз'ясни виборцю, чий внесок став вирішальним у голосуванні по недовірі КМ - багнетів приблизно однаково, патріотів і проффесіоналів у списках - також. Отож і лишається, як тільки вдвох (вшістьох: +Литвин+КПУ+СДПУ(0)+головний патріот всія України на всі часи до і після Різдва Христова Олег Тягнибок) "не зачіпати" НУ.
Цитата:
Єхануров - москаль

Ох уж мені ця політкоректна дипломатка Юля. Казала би прямо: "Єхануров - чукча!" А справжній москаль, то, напевно, Івченко.

vovka - 16-1-2006 у 20:27

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,522172
От на укрправді хтось цікаво проаналізував чат з Тимошенко.

А на 12 каналі гра в одні ворота, так с амо як на ТРК "Київ". Редакторша Високого Замку аж зачервонілася коли почала виправдовуватися, що мол ВЗ незаангажований.

Тарас Ільчишин - 16-1-2006 у 22:37

треба голосувати тільки за НСНУ, і не дати набрати багато балів Гамнюковику

Сергій Бєляєв - 17-1-2006 у 10:21

Треба голосувати проти всіх. Тоді ВРУ після виборів втратитить легітимність, а нова не збереться. У цьому випадку, можливо, доживемо без змін урядів до наступних президентських виборів. :lol:

Тарас Ільчишин - 17-1-2006 у 11:57

такий варіант не пройде, оскільки схід проголосує за янека і тоді буде одновладність у ВР. і тоді ми точно в багно будем лізти, а не до Європи. Я спочатку дуже вагався за кого голосувати, - до метушні з Тимошенко думав за неї, але після останніх подій побачив що то за баба, потім думав за ПОРА-ПРП, але не хочеться викидати голос намарно в разі якщо вони не пройдуть, тому вирішив голосувати саме за НСНУ

Городецький - 20-1-2006 у 11:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
такий варіант не пройде, оскільки схід проголосує за янека ...
Не був би надто упевненим в тому...
Враховуйте ті голоси що підуть до НеТАК і решти політблазнів. Попри все, дужу пітримку тут мають соціялісти. Зауважте. Тож не можна сказати, що тут суцільні регіонали. А ще, велика кількість тих, хто помаранчував позаминулого року, голосуватиме проти всіх.

Хоча ... Дніпропетровськ не дуже вдалий показник східного електорату.

Тарас Ільчишин - 20-1-2006 у 12:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Городецький
Враховуйте ті голоси що підуть до НеТАК і решти політблазнів.


це одна і таж банда. я їх всіх відношу до Ахметова

Городецький - 20-1-2006 у 12:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин

це одна і таж банда. я їх всіх відношу до Ахметова
Ну, хоч воно насправді й не зовсім так, але що банда - це точно. Щодо Ахметова, то тут він не одному "магнату" очі муляє, не бачити йому всієї тої підтримки, що була за Віктора Феродовича. І, що дужче розпорошеними виявляться голоси янучарів, то на краще.

Роман Голощук - 20-1-2006 у 17:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
потім думав за ПОРА-ПРП, але не хочеться викидати голос намарно в разі якщо вони не пройдуть


Я також не хочу викидати голос намарно - тому буду голосувати за ПОРУ-ПРП :)
Думаю вони пройдуть.

Тарас Ільчишин - 20-1-2006 у 19:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
потім думав за ПОРА-ПРП, але не хочеться викидати голос намарно в разі якщо вони не пройдуть


Я також не хочу викидати голос намарно - тому буду голосувати за ПОРУ-ПРП :)
Думаю вони пройдуть.


Було би добре, але вони можуть не набрати тих 3%. Хоча в мене багато знайомих таки будуть за них голосувати. Отже залишається сподіватись.

Сергій Бєляєв - 21-1-2006 у 09:34

Добре, погоджуюсь, що варіант "більшість - проти всіх" - ілюзорний. Отже, єдиний зважений варіант голосування - НСНУ. Матимемо в результаті врівноважену умовно двопартійну систему.

Суркіс-журналіст?!

Олександр Чорнобиль - 21-1-2006 у 10:35

Не часто я дописую в політичних тредах, якось "Спорт" мені більше до душі, але політика вже так впливає на спорт, що на спортивних сайтах почали з"являтись унікальні політичні біографії, написані цілим головою ФФУ.:o
http://www.champion.com.ua/football/?football-60119-15
Можна було б запитати: До чого це? Але назва цього треду говорить сама за себе... ;)

Dmy - 23-1-2006 у 15:54

Муй плякачь :lol:
Піськун, навіть у свої найпрогресивніши часи, відпочиває, про Луценка просто мовчу.
Не цікавився, чи є Грицько Михайлович у списках НеТак'и. Може, він вирішив НСНУ фінансувати чи, принаймні, БьЮТь?
Попри окремі фактологічні неточності (РЛА стирчав по монтекарлах ДО чаювання у МВС, а не після) та загальний тон наїзду (ну, може, ми інакше і не вміємо? :) ) месідж знаковий (одне підкреслення "свого ставленика Віктора Януковича" чого варте - а СДПУ(0) кого підтримувало? а сам ГМС у ніч виборів, часом, не в Зоряному нудьгував?)
Дивно, лише, що за 4 дні не було жодної реакції з померанчових таборів (гадаю, вони мали би під стіл сповзти і звідтам коментувати), невже взагалі спортивних сайтів не читають чи на худий кінець ключові слова "янукович", "ахметов", "суркіс" не гуглять?

Усе це, звичайно, якась політична гра у підкідного. Але нащо ж свого кореша Сільву ТАК підставляти? Сицілію пригадувати, панімаїш! Невже жаба? :o

Яндрух - 31-1-2006 у 15:46

Вчора на „Іду на ви” „препарували” Валерія Коновалюка: того, кого нині мають за „політичного невдаху”.
Але, тим не менше, переважна більшість запитань до молодого і (таки!) перспективного політика було задано від гарненьких журналісточок українських електронних (і таких) мас-медіа... Шо б це мало означати?

Як відомо, відразу по тім, як упав режим Кучми, попередник Коновалюка по тій партії, банкір С. Тигипко, закинув ту брудну політику, з головою поринув у бізнес, завів си молоду коханку і нині роз’їжджає собі світом по всяких виставках... З коханкою, авжеж...

Приміряються...
Не побилися б десь там потім між собою...

Ігор Баранік - 2-2-2006 у 14:03

Реально змін не відбудеться, за кого б ми шановні дркзі не проголосували. Тому питання. чи варто йти на вибори взагалі?

Ігор Баранік - 10-3-2006 у 14:07

Я на останньому етапі визначення: Партія зелених України або Український народний блок Костенка і Плюща.
Доречі, а де в списках представлені націоналісти, бо я щось не знайшов?

Dmy - 10-3-2006 у 14:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
де в списках представлені націоналісти, бо я щось не знайшов?

"Свобода" Тягнибока влаштує?

Юрій Сєров - 10-3-2006 у 14:49

Цитата:
Доречі, а де в списках представлені націоналісти, бо я щось не знайшов?

Свобода Тягнибока, Бойко,....

Dmy - 10-3-2006 у 16:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Доречі, а де в списках представлені націоналісти, бо я щось не знайшов?

Свобода Тягнибока, Бойко,....

Бойко який? Юрій із екс-Нафтогазу? Боюсь, що якщо він націоналіст, то тоді вже - російський :)

Юрій Сєров - 10-3-2006 у 16:17

Ни, той що "ваша жінка американка..."

Dmy - 10-3-2006 у 16:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ни, той що "ваша жінка американка..."

Ага, колишній рухівець. Теж патріот видатний, хоча і по-своєму, точніше, на кшталт братів Чорноволів.
Проте, чужими жінками цікавився, пригадується, не він, а Козак.

А щодо націоналістів не за гаслами, а за назвою :D, так КУН іде з НУ.

Сергій Бєляєв - 10-3-2006 у 17:00

Виходячи із статистики, треба реєструвати партію "Проти всіх" із відповідними програмними засадами. 20% голосів - це сила. Ще й друге місце після НСНУ.

Dmy - 10-3-2006 у 18:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Виходячи із статистики, треба реєструвати партію "Проти всіх" із відповідними програмними засадами. 20% голосів - це сила. Ще й друге місце після НСНУ.

Слушна думка. Навіть якщо рахувати, вийшовши за межи ФоРуМу, "Блок "Проти всіх" міг би позмагатись принаймні з Вітренкою. Але пізно, нажаль, реєструватись.

Роман Голощук - 11-3-2006 у 10:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Я на останньому етапі визначення: Партія зелених України або Український народний блок Костенка і Плюща


Ну тоді однозначно краще за Український народний блок Костенка і Плюща, бо наші "зелені" це пародія на партію.

Сергій Бєляєв - 11-3-2006 у 11:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Навіть якщо рахувати, вийшовши за межи ФоРуМу, "Блок "Проти всіх" міг би позмагатись принаймні з Вітренкою.

Вітренко той блок однозначно обіграє. Думаю, проти всіх буде 4-5%.

Dmy - 13-3-2006 у 13:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Я на останньому етапі визначення: Партія зелених України або Український народний блок Костенка і Плюща


Ну тоді однозначно краще за Український народний блок Костенка і Плюща, бо наші "зелені" це пародія на партію.

Нані "зелені" - це Вєрка Сердючка. Потрібно ще щось додавати?

Яндрух - 13-3-2006 у 15:31

Так і є. Можна хіба що додати, що нині ВСІ вони „грають вар’ята”: а як по-іншому назвати таку „гру на публИку”?!

Але менше з тим, людоньки, ми скоро постанемо перед вибором, за кого віддати свій голос. Хто вже визначився, а хто ще (по-студентському!.. до останньої ніченьки..:-) вагається... Дехто обиратиме з найменшого зла, впадаючи в серйозні роздуми задля того, аби потім ‘го не мучили докори сумління. (Бо може вийти, як нині ото є: розчарувалися таки багато в новій владі!..)

Тому я пропоную виходити з таких міркувань. За кого б ми не віддали свій голос, він буде важливий. Як би нам був до вподоби той чи інший кандидат, усе одно він – коли попаде в парламент – „зіпсується” автоматично: така сутність влади – буквально „розбещувати”. Але попри те таке ніби-то „зіпсуття”, такі „люди” як депутати чуються в парламетських стінах, немов риба в воді.
Будьте певні, депутати – вельми специфічний люд. Тут нема чого їм заздрити: мовляв, великі блага (одна з/п чи пенсія чого вартує!), непомірні можливості, недоторканність – їм усе це дається (нами, народом, платниками податків) назаміну - як би то цинічно не звучало – використання їх яко „гарматного м’яса історії”. Так, історія безжально перемелює їх; вони в її очах – лише гвинтики (хай там що кажуть перші президенти, що то вони ніби-то творять історію!..), мехінізми, через які прокручується гігантське колесо історії.

Депутатів наших (особливо багатьох скликань) у стінах ВР я б порівняв з такими-собі „монстрами”: погодьтеся, в них дуже мало спільного з пересічними людьми, вони постійно жеруться між собою ніби-то за „корито”, за „місце під сонцем”, постійно борються за виживання і раз на чотири роки вони згромаджують усі свої ресурси, весь свій потенціал тільки на те, аби знов продовжити свої „тваринні вправування”. Але так вимагає наше теперішне, ніби демократичне, життя-буття: представляти інтереси народу, опосередковано виконуючи їхню (нашу) волю.

Тому я б радив, особливо до прийдешніх виборів, не надто перейматися в логічності, правильності нашого вибору, що ми його зробимо.
Пам’ятаймо, як тільки Вони попадуть у нову ВР, їх зразу як би хто підмінить. Але й тоді хай не гризуть нас сумління – ходу історії буває складно собі уявити...

Ігор Баранік - 19-3-2006 у 12:37

Якщо я правильно зрозумів, то КУН(Націоналісти) йдуть разом з Нашою Україною в блоці?

Dmy - 20-3-2006 у 15:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Якщо я правильно зрозумів, то КУН(Націоналісти) йдуть разом з Нашою Україною в блоці?

Зрозумів правильно. Івченко - під ювілейним 25 номером.

Ігор Баранік - 22-3-2006 у 12:56

Ну хоч так, бо по інакшому взвгалі б не потрапили до парламенту.

Sergi Adamchuk - 22-3-2006 у 14:01

Як гадаєте, варто голосувати за блок Костенка? Чи це прохідний блок?
Якщо він не прохідний, то я б краще за іншу помаранчеву прохідну партію проголосував... аби вкласти свій мальнький вклад в зменшення шансів для голубих партій.

На цих виборах легше сказати кого в жодному випадку не підтримую ніж кого підтримую.

Юрій Сєров - 22-3-2006 у 14:22

Цитата:
Чи це прохідний блок?

Впевнений, що ні! От Пора+ПРП під питанням. Також не знаю чи пройдуть...

Олександр Чорнобиль - 22-3-2006 у 14:43

Технічний аспект. Це вже бозна які за ліком вибори в Україні, а люди без прописки (сорі, реєстрації :)), так і залишаються безправними? В сенсі голосувати вони не можуть? Чи я помиляюсь?

Олександр Дєдик - 22-3-2006 у 15:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Чи це прохідний блок?

Впевнений, що ні! От Пора+ПРП під питанням. Також не знаю чи пройдуть...

Ось такі вислови, ще й на публічних форумах, ще більше зменшують їхню прохідність.
Приведу вам всього пару аргументів (не моїх), над якими просто варто задуматись (я не агітую голосувати за "непрохідний" блок):
-по-перше ще ДУЖЕ багато людей не визначилось
-по-друге голосуйте "по совісті", так як внутрішній голос підказує - якщо навіть і не пройдуть пізніше хоч не шкода буде що зрадив самому собі.

Aндpiй - 22-3-2006 у 15:33

Цитата:

На четвер, 23 березня заплановано відвідини Львова головою ВО „Свобода”, народним депутатом України Олегом Тягнибоком. Зустріч відбудеться в палаці культури імені Гната Хоткевича. Початок о 19.00
Основна тема - вибори та Програма захисту українців.

Чому нема у списку ВО Свобода? Це певно неактуальна для наших теренів сила, бо найвищий рейтинг по областях у неї в м.Севастополі...

Роман Голощук - 22-3-2006 у 16:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Дєдик
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Чи це прохідний блок?

Впевнений, що ні! От Пора+ПРП під питанням. Також не знаю чи пройдуть...

Ось такі вислови, ще й на публічних форумах, ще більше зменшують їхню прохідність.
Приведу вам всього пару аргументів (не моїх), над якими просто варто задуматись (я не агітую голосувати за "непрохідний" блок):
-по-перше ще ДУЖЕ багато людей не визначилось
-по-друге голосуйте "по совісті", так як внутрішній голос підказує - якщо навіть і не пройдуть пізніше хоч не шкода буде що зрадив самому собі.


Підтримую! Буду послідовним і голосуватиму за ПРП (як і на минулих виборах) :)

Sergi Adamchuk - 22-3-2006 у 17:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Дєдик
Ось такі вислови, ще й на публічних форумах, ще більше зменшують їхню прохідність.
Приведу вам всього пару аргументів (не моїх), над якими просто варто задуматись (я не агітую голосувати за "непрохідний" блок):
-по-перше ще ДУЖЕ багато людей не визначилось
-по-друге голосуйте "по совісті", так як внутрішній голос підказує - якщо навіть і не пройдуть пізніше хоч не шкода буде що зрадив самому собі.


Я так думаю що у нас всьго одна або дві партії, які справді сумніваються чи подолають бар'єр, решта партій впевнені або в своїй перемозі або у програші, тому тут теж треба когось з лідерів таких партій (які не пройдуть) запитати про совість - адже вони завідомо відбирають голоси у близьких за ідеологією партій і підвищують шанси своїм опонентам......

Я думаю підходити потрібно більш прагматично.... мій вибір ніяк не пов'язаний з совістю

Сергій Бєляєв - 23-3-2006 у 12:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Технічний аспект. Це вже бозна які за ліком вибори в Україні, а люди без прописки (сорі, реєстрації :)), так і залишаються безправними? В сенсі голосувати вони не можуть? Чи я помиляюсь?

п. 11 ст. 39 Закону України "Про вибори народних депутатів України":
"Місце проживання та адреса житла виборця визначаються на підставі відомостей реєстрації відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" "

Але у будь-якому випадку це питання вже риторичне. 22 березня був останнім днем включення (виключення) до (з) списків виборців.

Олександр Ганущин - 23-3-2006 у 13:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Технічний аспект. Це вже бозна які за ліком вибори в Україні, а люди без прописки (сорі, реєстрації :)), так і залишаються безправними? В сенсі голосувати вони не можуть? Чи я помиляюсь?

Хм. Дивно чути. Істерія з приводу списків виборців була, а люди ще досі задають це питання. Шлях для тих людей - реєсмтрація за місцем проживання. По вони себе самі позбавляють конституційногоправа голосувати через те, що порушують інший закон - "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".
Щодо внесення в списки виборців після 22. Президент ще може підписати закон, за яким судам буде надано право таки право робити це в день голосування. Але поки-що він в Секретаріаті на підписі. Шанси є...

vovka - 24-3-2006 у 23:47

Гарно вчора в інтерв'ю перед виборами Президент підтримав Пору-ПРП і Костенка-Плюща :cool: Вони тепер зобовязані проходити в парламент. Мені це сподобалося, хоч сам і буду голосувати за несунів.

Ігор Баранік - 25-3-2006 у 10:55

Я теж вже визначився, що поставлю галочку за Блок "Наша Україна".

vovka - 26-3-2006 у 13:58

Проголосував. Черга в 13:00 була страшенна.. Чоловік 100.. Годину відстояв якщо не більше..
Ітак:
ВР: НСНУ
Львівська міська рада: Реформи і порядок
Львівська обласна рада: Реформи і порядок
Мер: Садовий.

Щодо мера - кидав монету. Вибирав між Садовим і Куйбідою. Повезло Садовому :)

Мій прогноз на результати виборів:
1. Регіони - 23%
2. НСНУ - 20%
3. БЮТ - 17%
4. СПУ 10%
5. КПУ 7%
6. Пора-ПРП - 7%
7. МИ - 3%

Всього 87%. 13% віддаю на всі решта партії.

Думаю що КПУ я трохи забагато дав %, а НСНУ якщо буде розумне - то собі 20% без проблем здобуде.

Було б цікаво також глянути на ваші прогнози.

Юрій Сєров - 26-3-2006 у 16:10

Також вже проголосував. Щойно. Черги є, але десь за хвилин 45 впорався. Найдовше триває процес видачі бюлетенів. А ще я дуже довго думав за кого вибирати в міську раду: по великому рахунку все одно, але за когось треба.
Цитата:
Щодо мера - кидав монету. Вибирав між Садовим і Куйбідою. Повезло Садовому :)

Нічого не кидав - проголосував прот всіх.
До ВР - ПОРА+ПРП

Андрій Пелещишин - 26-3-2006 у 21:13

Є перший екзіт - пол
Партія регіонів 33,3%
БЮТ 22,7%
Бл “Наша Україна” 13,5%
СПУ 5,3%
КПУ 3,5%
Блок Литвина 2,7%
ПОРА-ПРП 1,37%
Блок Вітренко 3,4%
Партія "Віче" 2,3%
Бл Костенка i Плюща 1,72%

Якщо це близько до справжніх результатів - НСНУ "сіло в калюжу".
А результати паскудні. Я все-таки сподівався що отримаємо ВРУ без крайнього лівацтва. А тут і КПУ і навіть Вітренко прорвалася. :(
А Пора та БКП - отримали те, що мали - демістифікацію своєї популярності. Тільки голоси забрали.

Андрій Пелещишин - 26-3-2006 у 21:20

а ще є і такі результати
ЗА ДАНИМИ ЕКЗІТ-ПОЛУ "ФОМ-УКРАИНА", У ПАРЛАМЕНТ ПРОХОДЯТЬ 5 ПАРТІЙ І БЛОКІВ:
ПАРТІЯ РЕГІОНІВ 31,4%,
БЮТ - 23%,
"НАША УКРАЇНА" - 17%,
СПУ - 7%, КПУ - 3,9%.
У БЛОКУ ВІТРЕНКО - 2,9%,
У БЛОКУ ЛИТВИНА - 2,5%



ЭКЗИТ-ПОЛ ВСЕУКРАИНСКОЙ СОЦИОЛОГИЧЕСКОЙ СЛУЖБЫ:
В ПАРЛАМЕНТ ПРОХОДЯТ 7 ПАРТИЙ И БЛОКОВ -
ПАРТИЯ РЕГИОНОВ НАБИРАЕТ 27,5%,
БЮТ - 21,6%,
"НАША УКРАИНА" - 15,6%,
СПУ - 5,5%,
БЛОК ЛИТВИНА - 5,1%,
КПУ - 4,7%,
БЛОК ВИТРЕНКО - 3,2%

Юрій Сєров - 26-3-2006 у 21:49

Так виглядає, що мій голос (ПОРА+ПРП) викинутий на вітер :(. Оцінював їхні шанси на рівні 5%. Більше не буду голосувати за партії з сумнівною прохідністю.
Дуже мало набрала НУ, якщо це остаточні варіанти, думав що наберуть так як і БЮТ в районі 20%.
Передбачав, що Вітренко пройде, але все сподіваюся на краще. :)
Помаранчеві партії в черговий раз стали на ті самі граблі - нема єдності, і як наслідок втрата відсотків непрохідними партіями. Крім того ефект єдності додав би відсотків.
Будемо чекати остаточні результати і сподіватися на краще...

vovka - 26-3-2006 у 21:53

Не вірю в ці екзіт-поли. Дуже великий розброс відсотків. І наскільки я чув там опитування проводиться з однаковим розподілом по регіонах, незважаючи на відсоток явки.

http://cvk.gov.ua/vnd2006/w6p001.html
Звідси видно, що Схід і південь загалом проголосував набагато гірше від Заходу і Центру. Тому думаю реальні відсотки ПР будуть в межах 25% що не є дивно. А БЮТ і НСНУ трохи піднімуться. А звертати увагу на Вітренку, Литвина і комуністів - ще зарано. Там в межах похибки. Я був би радий якби пройшли тільки комуністи, без цих радикалів Вітренки і "поміркованого" Литвина..

Чесно кажучи думав в СПУ буде більше відсотків.

Загалом навіть якщо припустити що дані екзіт-полу співпадуть з даними ЦВК - то все одно виходить не так і погано. Помаранчеві (БЮТ+НСНУ+СПУ) мають шанс створити більшість.

p.s. Тішить явка по Донецьку. 60% на 20:00, думаю цього разу до 96% явки не дотягнуть :D

Андрій Пелещишин - 26-3-2006 у 22:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Так виглядає, що мій голос (ПОРА+ПРП) викинутий на вітер :(. Оцінював їхні шанси на рівні 5%.


Ну ти мене справді здивував!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Помаранчеві партії в черговий раз стали на ті самі граблі - нема єдності, і як наслідок втрата відсотків непрохідними партіями. Крім того ефект єдності додав би відсотків.
Будемо чекати остаточні результати і сподіватися на краще...

Ну та така сама ситуація напевно і на іншому фланзі має місце. Баланс.

Що характерно - різноманітні (одноманітні?) соціально-політичні експерименти по формуванню "технологічної" політичної сили в Україні стабільно закінчуються невдачею. Я в першу чершу про "Віче" (КОП минулих виборів пригадуєте?)

Юрій Сєров - 26-3-2006 у 22:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Не вірю в ці екзіт-поли. Дуже великий розброс відсотків. І наскільки я чув там опитування проводиться з однаковим розподілом по регіонах, незважаючи на відсоток явки.

http://cvk.gov.ua/vnd2006/w6p001.html
Звідси видно, що Схід і південь загалом проголосував набагато гірше від Заходу і Центру. Тому думаю реальні відсотки ПР будуть в межах 25% що не є дивно. А БЮТ і НСНУ трохи піднімуться. А звертати увагу на Вітренку, Литвина і комуністів - ще зарано. Там в межах похибки. Я був би радий якби пройшли тільки комуністи, без цих радикалів Вітренки і "поміркованого" Литвина..

Чесно кажучи думав в СПУ буде більше відсотків.

Загалом навіть якщо припустити що дані екзіт-полу співпадуть з даними ЦВК - то все одно виходить не так і погано. Помаранчеві (БЮТ+НСНУ+СПУ) мають шанс створити більшість.

p.s. Тішить явка по Донецьку. 60% на 20:00, думаю цього разу до 96% явки не дотягнуть :D

Цілком можливо, що так і буде і "помаранчеві" підтягнуться. Наразі треба чекати остаточних результатів екзит-полу, хоча не думаю, що вони суттєво зміняться, а потім офіційних результатів.
Малі партії (такі як ПРП) мають шанс дістати кращі результати в більших містах ніж в селах і містечках, то ж можливо надія ще є...

Юрій Сєров - 26-3-2006 у 22:29

Цитата:
Ну ти мене справді здивував!

Що саме здивувало? Вибір чи прогноз? Ну 5% може й ні, але думав, пройдуть. Ті ж соціологічні опитування це показували.
До речі оптування Соцслужби дають їм 2.7% - ще всяке може бути.
За НСНУ і БЮТ голосувати не хотілося, тому вибрав їх.
А Віче напевно в прольоті, хоча я їм вдячний за Гадюкіних і краще були б вони замість Вітрянки...

Юрій Сєров - 26-3-2006 у 22:52

http://www.korrespondent.net/main/149379 - порівняльна таблиця всіх екзит-полів. Розкид справді великий... в ПР аж 6%.

Андрій Пелещишин - 26-3-2006 у 23:10

Цитата:
Що саме здивувало? Вибір чи прогноз? Ну 5% може й ні, але думав, пройдуть. Ті ж соціологічні опитування це показували.

Вибір - ні звичайно. То ж твоя справа. Прогноз.
А щодо опитувань - варто мати на увазі, що на виборах люди не завжди голосують за малорейтингові партії, навіть якщо симпатизують їм (наприклад в опитуваннях), бо бояться втратити голос. І чим раз, тим більше така картина стає чіткішою.
От і ти на наступний раз уже можливо так вчиниш.

Юрій Сєров - 26-3-2006 у 23:28

Цитата:
варто мати на увазі, що на виборах люди не завжди голосують за малорейтингові партії, навіть якщо симпатизують їм

Вірно! Якщо ПОРА+ПРП й пролетять, то саме через цей фактор.
Але може так статися, що БЮТ+НСНУ+СПУ=ПР+Комуна+Вітрянка+Литвин(може)
Негативи:
1- Купа проросійських сил4
2- Непрацездатність парламенту через неможливість стабільної більшості.
Продовжуємо чекати резалти

vovka - 27-3-2006 у 00:57

Ех, як зараз бракує 5% бар'єру... Тоді б і Литвин і Вітренка точно пролетіли б. Але комуняки напевно би пройшли..

Блін, Давидович, давай включай свій транзитний сервер - і Вітрянці 2.9-2.99 Нема чого бавитися в демократію в такий переломний період ;)

Кутузік - 27-3-2006 у 08:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Ех, як зараз бракує 5% бар'єру... Тоді б і Литвин і Вітренка точно пролетіли б. Але комуняки напевно би пройшли..

Не пройшли б

Цитата:

Блін, Давидович, давай включай свій транзитний сервер - і Вітрянці 2.9-2.99 Нема чого бавитися в демократію в такий переломний період ;)

Бавитися в ДЕМОЕРАТІЮ ??? цікаво, Ви також стоялм на Майдані?

vovka - 27-3-2006 у 10:36

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кутузік
Не пройшли б


Невідомо.

Цитата:

Бавитися в ДЕМОЕРАТІЮ ??? цікаво, Ви також стоялм на Майдані?

Якщо не помітно - я там смайл взагалі-то поставив. А на майдані був. Декілька днів. Але що це міняє ? Демократія - вона не ідеальна.

Кутузік - 27-3-2006 у 11:48

Демократія - не ідеальна. Але, в принципі, штука не погана. А втручатися у вибори - то однозначно не добре. Сьогоні можна підрізати Вітренко, а завтра і виборів не потрібно буде.

А взагалі, проходження Вітренки - то повна халепа.

Captivitas - 27-3-2006 у 11:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кутузік
А взагалі, проходження Вітренки - то повна халепа.


та може ще пронесе від цього щастя... бо екзіт-пол в межах похибки. На 20% оброблених бюлетенів перед нею ще "МИ" та УНБКП.

Dmy - 27-3-2006 у 13:59

"Наша Україна" - в ж..!
Можна і без лапок: праворуч - Бригада, ліворуч - Фронда. І куди ж интилігентній людині заховатися?!
НСНУ ще може красиво розіграти "золоту акцію", але, боюся, ... не може. Маю виразні сумніви щодо їхніх тактичних здібностей.
Що прриємно, так це три.
1) В ж... не лише ..., а і, приміром Литвин, якого останнім роком чомусь так полюбили, так полюбили - такий виважений, стриманий миротворець - такий точно знає, як збудити еректорат.
2) Так само приємно за соціологів (за що боролись! я особисто стільки нервових клітин спалив і заробив сивого волосся, доводячи, що вони - правдиве лайно, причому всі, а не лише фірми-одноденки: ті - лайно маленьке і мінливе, а авторитети - велике і смердюче). Відчув рідкісну втіху, спостерігаючи, як вони вночи і зранку наввипередки намагаються пояснити, чому так не склалося з рейтингами: по-перше, все співпало, то є похибка, а ви тупі і не розумієте; по-друге, останні 2 тижні (коли ніц не публіковалось) все змінили - Юля встигла відвідати всі сортири України, і це вплинуло радикально; по-третє, тупі не лише журналісти, а і лекторат - голосує не так, як запланували соціологи;
3) Кучму - геть! Нарешті СДУП(о) там, де має бути.
4) Україна - не Росія! Хоча бандити і не в тюрьмах, але з комунізмом, схоже, ми вже розпрощались: КПУ+ПСПУ навряд чи наберуть більше 7%. Хіба навіть кілька років тому про таке мріялось? Гадаю, на наступних виборах подібне чекає і СПУ в нинішньому вигляді.

Олександр Чорнобиль - 28-3-2006 у 13:38

Цікаво які уроки винесуть українці з цих виборів. Особливо ті, що проголусували за усілякі "Не так!", "Блоки Лазаренка" і "Вперед, Україно!", але особливо ті, що голосували, наприклад за Пору чи УНБКП. Чи усвідомлюють вони, що голосуючі за аутсайдерів (ви скажете, хто ж то знав?, а я відповім - треба хоч трохи політикою цікавитись), вони все одно віддають голоси лідерам. Ну добре, ті що "не так" ще можуть тішитись, що їх голос пішов хоча б в певному керунку, але шанувальники пори чи УНБКП мабуть не дуже.
Вчора на 1+1 показали скільки складе той "бонус", що наплодили оці дрібні... 100 депутатів. Так розумію, що третина чи більше з того дістанеться регіонам.

Василь Яворський - 28-3-2006 у 13:51

Просто було великою помилкою ставити 3% бар"єр. Його треба піднімати до 5-6%, тоді різні самонадіяні неомесії з правого боку, можливо почнуть гуртуватися, а не сподіватися на те, що урвуть на виборах свій прохідний мінімум.

tysovska - 28-3-2006 у 14:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Чи усвідомлюють вони, що голосуючі за аутсайдерів (ви скажете, хто ж то знав?, а я відповім - треба хоч трохи політикою цікавитись), вони все одно віддають голоси лідерам.

А я голосувала за УНБКП тому, що я не можу голосувати за центристську партію. Фізично не можу. Хочу змусити руку поставити позначку навпроти НУ, а вона сама тягнеться як не до УНБ, то до "Свободи" (до речі, у Тягнибока досить незла програма, якби ще звідти повикидати всі шовіністичні ідіотизми). І мені мого голосу не шкода. Фактично, нічого б не змінилося, якби я проголосувала за НУ - тоді ті, хто голосував за Вітренко, проголосували б за Регіони - і баш на баш. Але мій голос - то два уроки для двох партій: 1) для УНБКП - що треба щось робити, щоб національна ідея не здевальвувала остаточно, бо ще є кілька калік (таких, як я), які згодні її підтримувати; 2) для НУ - що не можна втримати авторитет ПАРТІЇ на одній тільки особі лідера, що в партії має бути програма й ідеологія.

Oleksandra Zorina - 28-3-2006 у 21:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Ех, як зараз бракує 5% бар'єру...

Чого ж тоді розмінюватись на дрібниці?
Пропоную 25 %бар'єр:P ;)

Tempika - 28-3-2006 у 22:05

...я голосувала проти всіх... не бачу жодної персони, яка б не робила політику власною бізнесовою справою... можу сказати, що мене сама система голосування за партійними списками не влаштовує... як ми, нарід, то допустили, га?... хочу безпартійних :-))

Сергій Бєляєв - 29-3-2006 у 09:36

To: Нас 1,75% :lol:

Captivitas - 29-3-2006 у 09:45

Але можливо саме партійність покладе край "міграції" парламентом. Деякі по 8 разів змінювали фракції.

Василь Яворський - 29-3-2006 у 10:25

"Партійність" як на мене дуже правильний хід, однозначно помилка низький прохідний бар"єр, він не дає можливість проходу дрібним силам. Він просто відбирає голоси у сильніших. Як на мене ідеальний варіант проводити вибори серед пяти великих блоків: правий блок, право-центристи, центристи, ліво-центристи, ліві. От тоді і буде більш-менш пристойний результат.

Сергій Бєляєв - 29-3-2006 у 10:53

Ви не праві. Низький прохідний бар'єр - своєрідна "пастка для дурнів". Те, що до ВРУ проходять лише 5 з 45 доводить, що "пастка" спрацювала дуже ефективно.

А от конфігурація політичних сил з 5 різних блоків у нас не формується - 4 з 5 практично ідентичні.

Василь Яворський - 29-3-2006 у 11:07

Я говорив про ідеальний варіант. На сьогодні в нас занадто багато партій, причому більшість з них просто повторюють одна одну, тільки під різними іменами. По суті в нас політики не є обличчям партії, а партії є власністю політиків. І це є біда. Партії одного спрямування з однією ідеєю і з однаковим баченням її реалізування не можуть дійти згоди, бо біля штурвалу хочуть стояти всі лідери, а штурвал тільки один.
Я згоден, що "пастка для дурнів" спрацювала. От тільки дурнями виявилися ми (виборці). Багато хто голосував згідно своїх ідеологічних переконань. І я вважаю це правильним. Для цього і є вибори. БЮТ чи НСНУ не зовсім відповідають тому, у що вірю я і чого я хочу, тому я хза них свій голос не віддав, а голосував за блок, котрий більше відповідає моїм баченням але справа в тому, що у бюлетні він був не один такий, їх було декілька і довелося вибирати найпопулярніший. А от яки вони були в купі, то цілком реальний сценарій, що до парламенту вони б потрапили, зараз в прольоті всі.

Nazar - 29-3-2006 у 13:50

Міністр закордонних справ - Віталій Кличко (майстер двосторонніх переговорів)
Міністр внутрішніх справ - Борис Колєсников (знає проблему зсередини)
Міністр охорони здоров'я - Наталія Вітренко (те ж саме)
Міністр освіти - Віктор Янукович (проффесор)
Міністр з надзвичайних ситуацій - Юлія Тимошенко (фахівець зі створення НС)
Міністр транспорту - Андрій Ющенко (у досконалості вивчив матчастину)
Міністр економіки - Петро Порошенко (економіка буде у шоколаді)
Міністр фінансів - Олег Блохін (фартовий)
Міністр юстиції - Євгеній Кушнарьов (знає різницю між сепаратизмом і федералізмом)
Міністр палива й енергетики - Михайло Бродський (лисий чорт із газом за 95 у.о.)
Міністр соціальної політики - Леонід Кучма (добре знайомий із проблемами пенсіонерів)
Міністр екології - Верка Сердючка (зеленіша всіх)
Міністр культури - Нестор Шуфрич (народний артист-комік)
Міністр у справах сім'ї і молоді - Петро Симоненко (крутий чувак)
Міністр оборони - Володимир Литвин (справжній полковник)
Міністр сільського господарства - Віктор Медведчук (бо скотина)
Прем'єр-міністр - Павло Лазаренко (мінімальні можливості для погіршення ситуації в Україні)


http://www.obkom.net.ua/news/2006-03-29/1122.shtml

tysovska - 30-3-2006 у 14:42

Весь час слідкую за статистикою на сайті ЦВК і можу з упевненістю сказати, що по Луганській обл. намахлювали на користь Регіонів, а по Миколаївській - на користь Регіонів і Вітренко. (Видно з того, як спочатку до 50% оброблених протоколів їхній рейтинг там був більш-менш стабільний, а потім почав просто на очах рости - аж Луганськ, напр., переплюнув Донецьк). Решта областей більш-менш чисті.

spark - 30-3-2006 у 15:07

Наталю, а вам нацдеми ніколи не здавалися зарозумілими? З таким виразом обличчя тільки пісню про Варяг співати перед загибеллю (звичайно ж - державною мовою).

Василь Яворський - 30-3-2006 у 15:15

щоб не повторюватися і не цитувати
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,798969

tysovska - 31-3-2006 у 09:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Наталю, а вам нацдеми ніколи не здавалися зарозумілими? З таким виразом обличчя тільки пісню про Варяг співати перед загибеллю (звичайно ж - державною мовою).

Е-е-е... Хіба що я теж така :) (Наш національний гімн - ще кращий від "Варяга" :))

Ігор Баранік - 31-3-2006 у 11:44

Ну от пролетіла "Наша Україна", а разом з нею і КУН.:(

Яндрух - 2-4-2006 у 19:18

Острівці державності?

Як відомо, є суттєва розбіжність з-поміж регіонів: на Заході зафіксовано перемогу однієї пол. сили з великим відривом від найближчих конкурентів, що розмістилися на 2-3-тій сходинках), на Сході-Півдні – веде перед інша пол. сила також з чималим відривом.
Дану вибірку зроблено за результатами голосування в усіх областях України плюс АР Крим та міста Київ і Севастополь: до уваги бралися перших три місця, між якими немає суттєвого розриву. Позиції розташовано в міру зниження %-ового результату для політичної сили, що посіла ТРЕТЮ сходинку.

1. Закарпатська: (!)
- НСНУ – 25,77
- БЮТ – 20,27
- ПР – 18,62

2. Житомирська:
- БЮТ – 24,91
- ПР – 17,98
- НСНУ – 17,53

3. Вінницька:
- БЮТ – 33,23
- НСНУ – 19,95
- СПУ – 14,63

4. Полтавська:
- БЮТ – 26,8
- ПР – 20,37
- НСНУ – 13,16

5. Чернігівська:
- БЮТ – 33,84
- ПР – 15,6
- СПУ – 12,81

6. Чернівецька: (!!)
- БЮТ – 30,34
- НСНУ – 27,04
- ПР – 12,71

7. Черкаська:
- БЮТ – 38,23
- СПУ – 13,37
- НСНУ – 12,17

8. Сумська:
- БЮТ – 33,24
- НСНУ – 19,39
- СПУ – 10,54

9. Хмельницька:
- БЮТ – 35,55
- НСНУ – 18,28
- ПР – 9,97

10. Кіровоградська:
- БЮТ – 30,12
- ПР – 20,1
- СПУ – 9,68

11. Рівненська:
- БЮТ – 31,3
- НСНУ – 25,48
- Бл. Кост-Пл. – 8,45

Як видно, наведені з вибірки повище області, що відповідають нашій формулі – «Без відриву межи сходинками» знаходяться в Центральній Україні, взявши ніби в кільце Київську обл. і саме м. Київ. За межами цього регіону ф-лі відповідають області, що лежать, як недивно, на Заході: Закарпатська та Чернівецька (перша є взагалі першою буквально в нашій вибірці!). Що дає всі підстави вважати: центр України вже не є таким собі «державоділом» межи зонами, сферами упливу позадержавних суб’єктів - нормальний, європейський менталітет українців зароджується на найбільшому віддаленні від адміністративного, державотворчого центру. Там, де є найближче, власне, до Заходу. Що й, зрештою, зовсім не дивує.

І наостанок – як інформація для роздумів. Доконаний факт, що переможцем у всіх (!) цих областях (за винятком Закарпатської) став… БЮТ.

Городецький - 3-4-2006 у 14:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух

центр України вже не є таким собі «державоділом» межи зонами, сферами упливу позадержавних суб’єктів - нормальний, європейський менталітет українців зароджується на найбільшому віддаленні від адміністративного, державотворчого центру. Там, де є найближче, власне, до Заходу. Що й, зрештою, зовсім не дивує.

Ну звісно! Полтава, Черкаси, Чернігів і Суми - самий Захід. Знаєте, Ваш допис нагадав мені одне місце із "Золотого теляти" Ільфа і Петрова. Там, певним людям, будь-які політичні події вказували лише на одне - Чорноморськ стане вільним містом. :)

"Державоділ"? Почасти мені здається що він все ж таки існує, не географічно, а в головах галицької інтелігенції. Вона в такий спосіб межує українців на "свідомих" і "несвідомих", визначає "нормальність" менталітету, і знаходить привід для пишання з причетності до "історичної батьківщини української державотворчої думки".
Хоча ... мені бува й не таке здається ... :)

Яндрух - 3-4-2006 у 15:27

Не гарячкуйте, Городецький! :baddevil:

(Деінде будете собі...:D)

Dmy - 3-4-2006 у 18:49

Цитата:
Не гарячкуйте, Городецький! :baddevil: (Деінде будете собі...:D)
, - сказав правдивий державотворець... :P:lol:

Цікаве використання об'єктивної статистики задля пропагування власних ідей. Спосіб не новий, а все одно цікаво.
Цікаво, приміром,
1) що це за такий класний критерій (як сказано: «НАШ критерій»!) державництва «без відриву межи сходинками», причому аж трьома? Чому не п'ятью, десятьма? Чому б не брати по, хай не 45-у, так по 11-у місцю?

Далі. Якщо я, приміром, до 2002 чхати хотів на всіх політичних важковаговиків, а останнім часом якось так сталося, що голосую саме за ту силу, яка входить у трійки «без відриву межи ...», чи це означає, що став державником і що став ним лише наразі?

2) Можу задля забави запропонувати інший критерій: «острівками державництва» вважати ті регіони (не Регіони, свят-свят :baddevil: ), хто вгадав парламентарів, у нашому випадку - першу п'ятірку. Маємо області: Вінницьку, Дніпропетровську (вітаю, пане Городецький ;)), Кіровоградську, Полтавську, Сумську, Херсонську, Черкаську, Чернигівську.
Ну-у, я б не сказав, що це (за малим винятком) не Центральна Україна.
За тотим критерієм найбільшими антидержавниками є саме галичани :o: лише у Львівській, Франківській і Тернопольскій областях у п'ятірках по 2 лузери, відповідно, по двоє проходимців не пройшло. За дивним збігом обставин усюди - це Регіони та комуністи. Побільше би нам ТАКИХ антидержавників.

3) Навіть якщо користуватись «нашим» критерієм пана Яндруха, залишається питання: куди він запхав Тернопіль (3 місце - Костенко-Плющ 10,18 - відразу за Сумами, вище Хмельницького)? Так нечесно, це відверта фальсифікація! :baddevil::baddevil:

Яндрух - 4-4-2006 у 10:37

2 Dmy:

1) Трійка призерів – загально прийняте вшанування переможців змагання на п’єдесталі пошани. Авжеж, велике значення також мають ті, що нижче 3-ого місця...
Області, де в першій трійці немає сильних розривів, вважаю такими, що стоять на нормальних позиціях громадянського, демократичного суспільства; де немає радикалізованого прошарку населення, що голосує за крайню ліву-праву ідеології.
2) Не забуваймо, пане Дмитре: трійка призерів... :D
3) Тернопільська обл:
1. БЮТ - 34,49 %
2. НСНУ - 34,15 %
3. Бл. Кост.-Пл. - 10,18 % –
, як видно, є трохи розриву межи 1-2 ими місцями і 3-ім.

Городецький - 5-4-2006 у 15:08

Чесно, не припиняю дивуватися статистиці! Здавалося б - абсолютна математична наука, але ж який простір для інтепритації отриманих даних!!! :lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Далі. Якщо я, приміром, до 2002 чхати хотів на всіх політичних важковаговиків, а останнім часом якось так сталося, що голосую саме за ту силу, яка входить у трійки «без відриву межи ...», чи це означає, що став державником і що став ним лише наразі?

Це ж треба, а я милувався думкою начебто таким є моє власне-особисте ставлення до виборів :D То ось вона яка, державницька позиція. :D А вже після виборів розмірковував, чи пройшли б, скажімо, Пора-ПРП, якби всі хто їм співчуває віддали голоси не за "явно прохідних", а все ж таки за них.
За вітання дякую, але хотілося б, щоб земляки "вгадали" трохи інакше ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Області, де в першій трійці немає сильних розривів, вважаю такими, що стоять на нормальних позиціях громадянського, демократичного суспільства; де немає радикалізованого прошарку населення, що голосує за крайню ліву-праву ідеології.

Гм-м-м. Ваше твердження, пане Яндрух, на мій погляд, було б менш сумнівним, якби йшлося про підтримку двох супротивних політичних сил. А що маємо - у Ваших прикладах йдеться про щільність результатів сил почасти одного спрямування. Як на мене, це аж ніяк не говорить про сильні позиції демократичного і громадянського суспільства в цих областях, а швидше саме про наявність певним чином радикалізованого "прошарку населення".

Крім того, не принципово, але всі політичні "блоки" могли б отримати по 2,2%, хіба б тоді це характеризувало українське суспільство як виважено-громадянське?

Коротше, не згоден я з Вами й край. :rolleyes: Якщо Ви помітили - про Захід ні слова ... :D

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Не гарячкуйте, Городецький! (Деінде будете собі...)

Борони Боже, я ж написав - здається :lol: