Форум Рідного Міста

Кубок України 2005/06

Юрій Сєров - 14-8-2005 у 17:19

Відбулися матчі 1/32 фіналу.
Особливих сенсацій нема, хіба що можна відмітити Карпати, які виграли. :)
Повилітали Оболонь і Борисфен. Рава і Скала йдуть далі. Динамо розгромило Кристал. Подивився голи, четвертий гол Клебер забив з пасу Шовковського, причому пас був рукою через півполя!

Олександр Чорнобиль - 16-8-2005 у 15:36

21 вересня, в 1/16 Карпати гратимуть з Чорноморцем.
Це буде непогана перевірка їх амбіціям на "вишку".
Спартак з Франківська гратиме з Динамо, Рава - з Дніпром
Не можна сказати, що галицьким командам пощастило з жеребом. :rolleyes:

Юрій Сєров - 16-8-2005 у 16:50

А Газовик з ФК Харків. Якщо буде добра погода можна буде мотнутися в Станіслав. Ну або й у Львові сходити на Карпати...

Ігор Баранік - 18-8-2005 у 15:20

Так нехай Карпати готуються, перевірка буде дійсно серйозна, Чорноморець же націлився на УЄФА. Але я ще тцшуся за Волинь і Закарпаття, бо вони ж свої, рідні. Може це трохи і тривіально, але факт.

Юрій Сєров - 22-9-2005 у 11:14

Карпати порвали Чорноморець з розгромним рахунком 1:0!!! :)
Карпати показали непогану гру і віддачу. В те, що виграють кубок віриться мало, але в них є важливіша задача....
НАМ ПОТРІБНА ВИЩА ЛІГА!

Ігор Баранік - 22-9-2005 у 18:28

Ну молодці хлопці, порадували зголоднілий до перемог Львів! Розчарувала Волинь, мабуть таки у хлопців Кварцяного є проблеми, а якщо й нема, то будуть, однозначно! Ну а що Закарпаття, а що чекати від команди без грошей, сумно.

Юрій Сєров - 23-9-2005 у 13:06

Цитата:

... мабуть таки у хлопців Кварцяного є проблеми, а якщо й нема, то будуть, однозначно!

100 %! Спочатку ноги на станках буде точити, а потім розбомбить Балкани...

Ігор Баранік - 25-9-2005 у 14:34

2 Юрій Сєров. Ну і я про те саме, тільки не так відверто.:o
А якщо чесно, то не повинна була Волинь зараз вилітати.:( Проте мяч круглий, а поле рівне(квадратне).

Юрій Сєров - 25-9-2005 у 16:10

Цитата:

...а поле рівне(квадратне).

Ну не знаю... :rolleyes: Квадратного не бачив! :D:D:D
Чекаємо жеребкування. Карпатам може попасти як Динамо, Шахтар, МеталургД, Дніпро, так і трохи слабша команда: Іллічівець, Таврія, МеталургЗ, Арсенал. Але слабша-сильніша це все відносно. Я хочу щоб попали на Динамо!

Ігор Баранік - 26-9-2005 у 12:12

А чому ви так хочете. Як на мене, то хай би ще Карпати пройшли якомога далі. Цікаво Юрію, а на якому би місці зараз могли йти Карпати в цьому стані у вищій лізі?

Юрій Сєров - 26-9-2005 у 14:43

Цитата:

Цікаво Юрію, а на якому би місці зараз могли йти Карпати в цьому стані у вищій лізі?

А яка різниця? Грають вони ж в першій...
Цитата:

А чому ви так хочете.

По-моєму, важливіше, щоб Карпати вийшли в вишку, а не проходили якнайдалі в Кубку. Бо до фіналу і так не дойдуть. А так буде у Львові ще одна красива гра, на яку буде варто сходити.

Ігор Баранік - 27-9-2005 у 10:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:

Бо до фіналу і так не дойдуть.

А чому ви такий впевнений, що не пройдуть?

Юрій Сєров - 27-9-2005 у 18:05

Тому що... реаліст :)

Юрій Сєров - 27-9-2005 у 18:25

Yesssssssssssssssssssss!
До нас їде чемпіон! :)

Ігор Баранік - 28-9-2005 у 11:35

Каропати завжди були незручним суперником для Динамо. То чому б не продовжити цю традицію!:baddevil:
26.10.2005 Карпати - Шахтар
26.10.2005 Динамо - Металіст
26.10.2005 Сталь А - Металург Д
26.10.2005 Ворскла - Дніпро
26.10.2005 Газовик-Скала - Іллічівець
26.10.2005 Кривбас - Таврія
26.10.2005 Сталь Д - Арсенал
26.10.2005 Верес - Металург З

Олександр Чорнобиль - 28-9-2005 у 11:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Каропати завжди були незручним суперником для Динамо. То чому б не продовжити цю традицію!:baddevil:


Ви це про що? Вони ж з Шахтарем грають... Це не Чорноморець, і навіть не Динамо. :(

Ігор Баранік - 28-9-2005 у 12:08

Ой недогледів.:( Ну нічого, значить треба проходити гірників.

Demyan - 3-10-2005 у 13:43

Надіятись треба але ставити треба на 0:2. А вот у вишку вже пора входити. Краще вишка ніж кубок.

Юрій Сєров - 3-10-2005 у 14:45

І я про те ж...

Ігор Баранік - 6-10-2005 у 10:48

Ну і по те ж. А якщо ну нехай на рівні фантастики Карпати вийдуть у фінал кубка і гратимуть в кубку Уєфа, хіба це погано.

Dmy - 6-10-2005 у 16:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А якщо ну нехай на рівні фантастики Карпати вийдуть у
фінал кубка і гратимуть в кубку Уєфа, хіба це погано.

Мрії, пане Ігоре, у вас якісь приземлені. Мріяти треба так:
"А якщо Карпати вийдуть у фінал кубка, виграють його, гратимуть в Кубку УЄФА і виграють його, одночасно ставши чемпіонами України. Хіба це погано?" :D

Ігор Баранік - 10-10-2005 у 10:21

Ну то вже нехай виграють Лігу Чемпіонів, хіба ЦЕ! погано.:D Стануть базовою командою нашої збірної.:D

Dmy - 26-10-2005 у 20:06

Мої вітання! Карпати - хфуревір!!

Юрій Сєров - 26-10-2005 у 23:28

Матч був суперовий, Карпати були суперові, атмосфера суперова, результат суперовий.
Все було СУПЕР. Результат закономірний.
От тільки почув у новинах, що Шахтар подав протест на кілька пластикових пляшок, які полетіли на поле.
Це буде повний укірукук! Оштрафувати стадіон ще можуть, навіть дискваліфікувати. А от результат матчу сподіваюся не скасують...

vovka - 27-10-2005 у 03:28

Моє враження від футболу.

Мушу сказати, що сидів в фанатському секторі. Такої плотності в одному секторі п'яних і накурених осіб, з абсолютною відсутністю чогось в голові, крім полови - я не бачив. Ряд нижче мене - приземлилося пластикове крісло на голову одному пацану. Розбили голову. Літали пляшки з під пива, щоправда пластикові.
Як я тепер поважаю Беркут який тлумив фанатів в кожному матчі. Я думаю таких фанатів Карпатам не потрібно. Їх місце не на стадіоні.

Ще також здивувала асболютна байдужість міліції і відсутність Беркута в секторі. Міліції кидають в голову факели і ленти - а їм хоч би що. Літають крісла - їм також все рівно. На питання чому ви нічого не робите - відповіли мол нам адміністрація заборонила тут розбиратися з фанатами. На питання що ж ви тоді тут стоїте - прозвучало щось незрозуміле..
Я хоч і зовсім не постраждав але неприємний осад залишився.. Ладно міліція - на неї надіятися не варто, лиш би не заважала.. Але фанати.. Жах.

Це все на матчі було дивним.

Але після того прийшов додому, взяв газету Високий Замок, і оказалося що то була якась така цікава домовленість між паном Федоришини і паном Максимовим , що вони проведуть екперимент і Беркуту не буде, а за порядком будуть наблюдати власна охорона від клубу ( ту охорону треба було бачити - "бабушка божий адуванчік" ) ... Як на мене експеримент абсолютно провалився. З тими особами з 16 сектора які себе називають "фанатами" ніяк не можна розмовляти - вони на людей не схожі. Їх просто треба виводити за межі стадіону, а ще краще кудись ізолювати взагалі.

Другий тайм я простояв на сходах, так як хотів все таки подивитися футбол, а не сидіти і кожні 5 секунд озиратися назад чи часом якесь крісло знову не летить... Тому не вийшло нормально ні повболівати, і побалакати з колєгами... Ще якби карпати програли - взагалі би день був зіпсутий..

Але Карпати виграли - це класно, я недумаю що матч анулюють через бутилки на полі.. Штраф буде однозначно і це буде справедливо.

p.s. Звичайно окреме питання чому я поперся в 16 сектор :) Ну але.. Хто ж знав що то все таке дике там...

Ігор Баранік - 27-10-2005 у 12:13

Ну то може і виграють хлопці Кубок України.

Роман Голощук - 27-10-2005 у 13:38

"Карпати" молодці - відчувається настрій на боротьбу - викладаються на повну. Сподіваюсь, сил вистарчить - і таки повернуться до вищої ліги й поборються за кубок.
Тепер стосовно п'яної "торсиди" і інших "неадекватних" вболівальників - є дві крайності з боку міліції та інших силових структур (свідками яких був):
1) Лупцювання всіх і вся і шманання усіх особистих речей (на матчі - Україна-Вірменія (у попередньому відборі)
2) Абсолютне нереагування на хуліганські дії певної кількості розумововідсталих вболівальників (у вчорашньому матчі Карпати-Шахтар)

Швидше за все - дійсно керівництво міліції дало наказ не втручатися - конфлікт з клубом, щодо охорони :(

Але чому мають страждати справжні вболівальники, які прийшли подивитись футбол? :mad:

Юрій Сєров - 27-10-2005 у 15:13

Втручатися вчора було майже нереально, дуже багато людай, тому "точково" покарати людину яка кидала - неможливо. Та й наш омон такого не робить. Вони або взагалі нічого не роблять або гамселять всіх підряд, в тому числі справжніх уболівальників, які приходять на стадіо підтримати команду, повболівати, а не напитися і кидатися всім що потрапляє під руку. Ще ті дудки замахали...
Хочу на нашому стадіоні такої атмосфери як в Англії....

vovka - 27-10-2005 у 18:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Втручатися вчора було майже нереально, дуже багато людай, тому "точково" покарати людину яка кидала - неможливо.

Втрутися можна було. Фанатів там було максимум 10 рядів. Починаючи з 13 сектора помоєму. Я був в 10 секторі.
І міліція стояла на сходах біля них. І все прекрасно бачила хто що кидав і куди. Тобто якщо вже навіть я бачив, то думаю міліція тим більше... Але ж вони сказали - що в них наказ не втручатися. От мені незрозуміло - що то за наказ такий і спонукання до бєспрєдєлу - в нашої міліції як показала практика немає ніякої самоповаги.. А ще плачуть що зарплата в них низька - я би і ту урізав.. Я підозрюю що фанати про це знали 100% до матчу що не буде Беркута і ніхто не буде втручатися. Тому і кидалися кріслами.

Ще цікаво про суддівство. Якесь надто предвзяте. Гол перший не зарахував - сумнівне там "поза грою" - воротар же відбив.. Потім Шутков руками за межами штрафної метрів 5 зіграв і через це голу не сталося. А за воротами якраз було видно що мяч летів в ворота. За таке однозначно червону карточку треба було давати.:mad:

Dmy - 27-10-2005 у 19:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Ще цікаво про суддівство. Якесь надто предвзяте. Гол перший не зарахував - сумнівне там "поза грою" - воротар же відбив.. Потім Шутков руками за межами штрафної метрів 5 зіграв і через це голу не сталося. А за воротами якраз було видно що мяч летів в ворота. За таке однозначно червону карточку треба було давати.:mad:

Перше позагрою було - нападник із офсайду брав участь в епізоді - добивав - якби хтось інший, та і то (півтора року тому у фіналі ЛЧ Руй Кошта просто собі стояв у офсайді та спостерігав, як Шева забиває Буффону - свиснули).
А от рука Шуткова - це ганьба ярменчукова - гнати таких суддів у чемп Молдови.
І ще, "пляшковий" протест Шахтаря - чергове свідчення того, що він так і не навчився програвати (може, хто пам'ятає прес-конференцію Лучески після минулорічного Мілану чи його після-фіналу-кубкове інтерв'ю під гаслом: "В Україні до нас судді ставляться необ'єктивно"?). Гадаю, поки не навчаться, нічого суттєвого не виграють, скільки бабок не клади.

Юрій Сєров - 28-10-2005 у 11:59

Вже відкликали протест шахтарі. Карпати в 1/4, але чи будуть глядачі на стадіоні під час 1/4?

Ігор Баранік - 30-10-2005 у 12:00

А якщо перед входом на стадіон вболівальників перевіряти на тверезість, це щось змінить?

Юрій Сєров - 1-11-2005 у 15:37

1/4

“Динамо” – “Металург” Д
“Іллічівець” – “Арсенал” К
“Карпати” – “Ворскла”
“Металург” З – “Кривбас”
Господарів поля вказано першими.

Про санкції відносно Карпат ще нічого не чути...

Стадіон «Україна» дискваліфіковано на три матчі «умовно»

Роман Голощук - 1-11-2005 у 16:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Про санкції відносно Карпат ще нічого не чути...


Чути, чути... ;)

Сьогодні (1 листопада) контрольно-дисциплінарний комітет Професійної футбольної ліги України за хуліганську поведінку вболівальників під час кубкового матчу «Карпати» — «Шахтар» постановив дискваліфікувати стадіон «Україна» на три матчі «умовно» та зобов’язав ФК «Карпати» сплатити 10 тис. у.о. штрафу, — повідомив Західну інформаційну корпорацію директор «Карпати Спорт Маркетинг» Ігор Дедишин.

У разі повторення хуліганських дій вболівальників, до стадіону «Україна» та до клубу буде застосовано більш суворі та жорсткі заходи. Таким чином, стадіон «Україна» буде умовно дискваліфікований на решту офіційних домашніх поєдинків «Карпат» у цьому році: у першості зі «Сталлю» та «Шахтар-2» та на кубковий матч проти полтавської «Ворскли».
Джерело: Західна інформаційна корпорація

Олександр Чорнобиль - 1-11-2005 у 17:28

Я правильно зрозумів, що це та сама "умовність", що і в кримінальному праві? Тобто, якщо під час однієї з цих трьох ігор щось не так, то Карпатам вліплять на повну катушку?

Dmy - 1-11-2005 у 17:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
“Динамо” – “Металург” Д
“Іллічівець” – “Арсенал” К
“Карпати” – “Ворскла”
“Металург” З – “Кривбас”

Декому явно пощастило.
За об'єктивною силою команд фінал відбудеться вже у чвертьфіналі (хоча Карпати можуть сказати. що це Динамо пощастило - має шанс дійти до фіналу, якщо, звичайно сліпий жереб не запропонує в 1/2 з'їдити до Львова :D )
Динамо справді пощастило - 2 матчі з 2 на своєму полі (Суркіс хімічить, не інакше ;) )
Реально маємо 2 досить занудні пари.
А на думку спало таке. Якщо Карпати у півфіналі (ну, якщо не пройдуть Ворсклу - буде дуже [не]смішний анекдот) раптом попадуть на Динамо і програють (тільки не бийте - всіляки випадковості в цьому житті можуть трапитись), чи хто-небудь згадає клятий посів, який так усім не подобався, але за яким Львів, пройшовши Шахтар, топав би по сітці під 1 номером аж до фіналу і навіть, програвши там, попадав ув УЄФА?

Юрій Сєров - 2-11-2005 у 12:09

Для початку треба пройти Ворсклу. Дата матчу ще не визначена. Дуже ймовірно, що з грудня матчі перенесуть на листопад.

Ігор Баранік - 2-11-2005 у 17:05

На мою думку жереб був милосердним. Проте Ворскла в останній час трохи прибавила.

Богдан Федоришин: Якщо фанати «Карпат» й надалі будуть так поводитися, то клуб може від них відмовитися

Роман Голощук - 3-11-2005 у 17:00

Якщо фанати команди й надалі поводитимуться таким чином, як це було у виїзному матчі з івано-франківським «Спартаком» та одразу після кубкового поєдинку з «Шахтарем», то клуб може від них просто відмовитися, – заявив сьогодні, 3 листопада, на прес-конференції генеральний директор ФК «Карпати» Богдан Федоришин.

В Івано-Франківську, за словами Федоришина, багато фанатів команди були в нетверезому стані і подекуди чинили хуліганські дії. Через це у Федоришина та директора ПП «Карпати Спорт Маркетинг» Ігоря Дедишина були неприємні розмови з місцевими правоохоронцями. Деяких вболівальників довелося навіть визволяти з-під варти.

Після кубкового ж матчу «Карпати» — «Шахтар» у 16-му секторі стадіону, де сидять фанати клубу, за словами Федоришина, було вирвано близько 50 пластикових сидінь.

Після матчу «Карпати» — «Геліос», коли представники спецпідрозділів застосовували фізичну силу до фанів команди, керівництво клубу заступилося за них, звернувшись з проханням до керівництва УМВСУ у Львівській області. З приводу цього було навіть проведено зустріч з начальником УМВСУ у Львівській області Віталієм Максимовим. Окрім того, ще під час самого матчу «Карпати» — «Геліос» диктор на стадіоні від імені керівництва «Карпат» звертався до працівників спецпідрозділів не вчиняти протиправних дій до фанатів.

Джерело: Західна інформаційна корпорація

Юрій Сєров - 4-11-2005 у 00:33

Цитата:

На мою думку жереб був милосердним.


І не кажіть, повезло динамівцям, що не попали на Карпати... :rolleyes: Так би їм довелося припинити боротьбу за кубок ще в 1/4. .:) :D

Андрій Рущак - 4-11-2005 у 20:35

Тільки б Карпати перед Ворсклою не розслабилися..
Може в листопаді зіграти краще було б - все-таки до грудня і спад початись може :(

Ігор Баранік - 6-11-2005 у 16:17

А воно так завжди, насторожує, якраз тоді, коли суперника реально по силі можна пройти. Головне мабуть не недооцінити.

Dmy - 13-11-2005 у 18:56

Таки Динамо сурово за щось на донецьких "осєрчало", навіть дрібних несуттєвих радостей тіпа "забити" не дозволяє. Зате тепер знову з'явився шанс попасти Карпатам.

Юрій Сєров - 13-11-2005 у 19:12

Маємо першого півфіналіста. Динамо досить легко розібралося з Метадоном. Помти брат за брата не вийшло. Загалом, як на чемп України дуже цікавий видався матч. Багато гарних атак і моментів. Трішки Косиріну не щастило...
Карпати грають 23 листопада.
Форца зелено-білі леви!

Ігор Баранік - 15-11-2005 у 14:21

Я так і знав, з самого початку!
Тримаю кулаки за левів, не за камерунських, а за наших Рідних!

Юрій Сєров - 21-11-2005 у 15:37

середа, 23 листопада, 19.00 год. Стадіон Україна.
Карпати - Ворскла.

З квитками знову проблеми, цікаво чи знову буде аншлаг?

Роман Голощук - 21-11-2005 у 16:07

Кажуть, що заявок надійшло удвічі більше, ніж місць!
Але за такої погоди, треба таки "грітися". І знову ж гостро буде стояти питання щодо поведінки певних вболівальників :(

Ігор Баранік - 22-11-2005 у 11:37

А на стадіоні є система підігріву? Хтось може зробить прогноз.

Юрій Сєров - 23-11-2005 у 10:48

СПЛАНОВАНИЙ АЖІОТАЖ? ФОТОКОРЕСПОНДЕНТУ «ІСТИНИ» ЗАБОРОНИЛИ ФОТОГРАФУВАТИ, ЯК У ЛЬВОВІ ПРОДАВАЛИ КВИТКИ НА МАТЧ «КАРПАТИ» – «ВОРСКЛА»
Від самого рання, близько 8 години, в понеділок уболівальники «Карпат» вишикувалися в довжелезну чергу біля офісу клубу на площі Міцкевича, 6/7, з надією придбати квитки на кубковий матч проти «Ворскли», який відбудеться завтра. Однак навіть, дехто з тих, хто заздалегідь подав заявки, не змогли дістати «аусвайси» на гру.
ЦІНОЮ ЗДОРОВ’Я
«Карпати» зі своїм маркетинговим партнером «Карпати Спорт Маркетинг» (КСМ) вирішили розпочати продаж квитків за два дні до гри. Це й спричинило тісняву, яка вчора виникла за адресою Міцкевича, 6/7. Подивитися, що відбувається із продажем квитків, нас і запросили вболівальники, зателефонувавши до редакції. Відверто кажучи, ми були прикро вражені побаченим. Люди стояли суцільною стіною, яка колихалася з боку в бік.
– Це просто жахливо! Я зранку прийшов на роботу (близько 10-ї години) і не зміг потрапити до себе в офіс, – розповів Юліан, місце праці якого розташоване за тією ж адресою.
Справа в тому, що черга охочих придбати квитки тягнулася від входу в під’їзд і аж до офісу КСМ, який розташований на четвертому поверсі. Причому люди впродовж дня невпинно прибували. Пробитися крізь цю стіну вболівальників було практично неможливо. Народ прагнув будь-що отримати на руки омріяного квитка й не зголошувався навіть відійти перекусити чи випити пива.
Реалізацію квитків розпочали о 9:30, а ближче до 12-ї години черга, яка спочатку розміщувалася рівномірно по поверхах, почала скупчуватися ближче до входу в офіс, адже хтось «запустив» чутку, що навіть для тих, хто подав заздалегідь заявку, квитків може забракнути. А крім таких, врахуйте, ще й були люди, які просто прийшли купити пропуск на матч, не роблячи ніяких попередніх замовлень.
– Будь-що мушу дістати квиток, – сказав мені літній чоловік, який попросив не називати його ім’я. – Я, чесно кажучи, лежу в лікарні, на стаціонарному відділенні, але сьогодні тишком-нишком втік, щоб придбати квитки. І в середу втечу – піду на футбол!
КОМУ 10, А КОМУ 60
Ажіотаж із кожною хвилиною посилювався. З офісу почали виходити перші володарі квитків, однак не всі вони сяяли від щастя.
– Я тиждень тому замовив для себе та своїх друзів 25 квитків, сьогодні прийшов їх забирати, проте мені дали лише 10. Пояснили, що ввели квоту, але ж я замовляв,.. – засмучено повідав Василь Радковський, студент четвертого курсу Академії державного управління.
У той же час Віктор, першокурсник будівельного техніку, обурювався, що на його очах «одна людина просила 70 квитків, а їй видали лише... 60».
Конфліктна ситуація виникла через те, що минулого тижня клуб вирішив, здавалося, із благими намірами (щоб запобігти спекуляціям), видавати не більше 10 «аусвайсів» одній особі. Нічого поганого в цьому на перший погляд немає – нормальна європейська практика. Але ж робити це треба було раніше, коли не були подані перші заявки. Ще одним сюрпризом для вболівальників, які заздалегідь потурбувалися про квитки, було те, що не всі змогли взяти пропуски на ті місця, які замовляли. Як повідомив «Істині» директор КСМ Ігор Дедишин, квитки номіналом 15 та 20 гривень забрав клуб на власні потреби (говорять, що для спонсорів та партнерів «Карпат»). Тому КСМ їх не розповсюджував. Це, звісно, справа хороша своїх партнерів на футбол приводити, але, гадаю, так обманювати вірних вболівальників, які були готові відстояти в черзі 3-4 години, щоб придбати квиток, делікатно кажучи, соромно!
ЗА КРОК ДО БІЙКИ
– Із тих організацій зараз поприходить купа людей, яким футбол до «лампочки», а справжні вболівальники залишаться вдома, – ледь не переходить на нецензурну лексику Юра, студент п’ятого курсу Національного університету «Львівська політехніка».
Врешті, ці всі махінації з квитками зробили ситуацію в черзі вибохонебезпечною. Декілька разів ледь не спалахнула бійка. Однак конфліктним ситуаціям запобігали бійці «Беркута», яких на допомогу покликав клуб, адже власна охорона з такою кількістю людей фізично дати раду не могла.
Ще однією небезпекою став теоретичний обвал конструкції старого будинку, в якому розташований офіс КСМ. Найкритичнішою зоною стали сходи між третім та четвертими поверхами, де зібралося найбільше людей. Але вже ні «Беркут», ні працівники клубу зарадити не могли – народ там стояв, як то кажуть, «намертво».
«НЕ ВИПУЩАТЬ ФОТОКОРА!»
Прорватися крізь цей натовп ризикували навіть не всі журналісти. «У мене сьогодні прямий ефір, а раптом штовханина?!» – сказала одна відома спортивна тележурналістка і послала на амбразуру свого оператора. Ми з фотокором ризикнули, і з боями таки продерлися в офіс КСМ.
Перше, що впало у вічі, це «беркутівці», яких в приміщенні було ще більше, ніж ззовні. Наступною нашою зупинкою, стала кімната, де, власне, і реалізовували квитки. Однак тут нарвалися на несподіваний спротив реалізаторів. Один молодий чоловік одразу зарепетував, щоб усі сторонні вийшли геть. А коли фотокор зробив панорамне фото цей же імпульсивний молодик, працівник клубу, «підірвався», і з вимогами засвітити плівку викликав охорону та заблокував вихід. Свою позицію він аргументував тим, що не давав згоди на опублікування фотографії зі своїм зображенням. Чесно кажучи, нам він і задарма не був потрібен. Тому й написали письмову гарантію, що не опублікуємо фотографію – хай людина потішиться. Щоправда, реакція працівника клубу здивувала, а головне змусила замислитися. Чого це він так перелякався засвітитися на шпальтах газети?..
Тішить у цій всій історії те (і це головне), що «Карпати» знову набувають авторитету справді народної команди. Люди готові простоювати годинами в черзі, аби наживо побачити гру своїх улюбленців. У силу та перемоги «зелено-білих» повірили, так само, як вірять у свою звитягу у «війні» за квитками на «Ворсклу» й ті вболівальники, яким вчора так і не вдалося їх дістати. Одне насторожує: навіщо було створювати ажіотаж на рівному місці. І чи не стане це знову бікфордовим шнуром для недисциплінованої поведінки вболівальників на стадіоні, коли вони раптом захочуть виплеснути негативні емоції, отримані під час стояння в черзі. А, може, на це хтось і розраховував?
Взято з daily.lviv.ua

Ігор Баранік - 23-11-2005 у 13:56

Ой хлопці, не спокійно в мене на серці. Я навіть перед матчем з Шахтарем так не хвилювався.

Олександр Чорнобиль - 23-11-2005 у 16:01

У мене з цим матчем пов"язана цікава передісторія. Я не був на "живому" футболі рівно рік. Рік тому я був на історичній грі Динамо-Рома. (Вона не запам"яталась ігровими аспектами, але історична тим, що відбувалась в розпал революції, а перший гол в ворота Роми влетів лиш тоді, коли м"яч з традиційного чорно-білого змінили на помаранчевий:)). Сподіваюсь на такі ж позитивні емоції сьогодні. :)

Dmy - 23-11-2005 у 21:06

Здається, я знову перший з привітаннями! :sing:
Видко, від долі не втекти, і Динаму Карпати ще чекають! ;)
Просто суцільна Батіста якась!! :lol:

Цього разу хоч нікого не побили, не попалили, не позаливали? :o Пісень співали політкоректних? :P

Олександр Чорнобиль - 24-11-2005 у 09:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Здається, я знову перший з привітаннями! :sing:
Видко, від долі не втекти, і Динаму Карпати ще чекають! ;)
Просто суцільна Батіста якась!! :lol:

Цього разу хоч нікого не побили, не попалили, не позаливали? :o Пісень співали політкоректних? :P


Здається все було супер. Хоча співали всіляке. ;) Сподіваюсь, що ніяка зараза не ходила з магнітофоном і не записувала. ;)
Ворскла, м"яко кажучи не вразила. На ТАКИЙ стадіон потрібно приїжджати з серйознішою грою.

Юрій Сєров - 24-11-2005 у 13:06

Хай Динамо і Карпати заграють, але у фіналі! :)
Ворскла справді не вразила, але заслуга Карпат від того меншою не стала! Команда першої ліги в півфіналі, такого ще здається не було!
Кубок до Льовова.
Оле-оле-оле, зелено-білі ЛЕВИ!!! :)

Роман Ромашка - 24-11-2005 у 13:59

Головне щоб Карпати не розслаблялися :) Ворскла теж команда не в подарунок.

Олександр Чорнобиль - 25-11-2005 у 14:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Головне щоб Карпати не розслаблялися :) Ворскла теж команда не в подарунок.


Так, але до чого це ви? Нам тепер з ними не раніше ніж десь в серпні грати. Якщо в вишку вийдем. ;)

Юрій Сєров - 25-11-2005 у 16:09

Окремо ці два твердження мають сенс, а разом :D

Роман Ромашка - 28-11-2005 у 11:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Головне щоб Карпати не розслаблялися :) Ворскла теж команда не в подарунок.


Так, але до чого це ви? Нам тепер з ними не раніше ніж десь в серпні грати. Якщо в вишку вийдем. ;)

Я про кубковий матч.
Доволі часто буває буває, що сильного суперника пройдено, а слабшому програмють.

Зараз це вже не має значення.

Dmy - 15-12-2005 у 19:01

Цитата:

Видко, від долі не втекти, і Динаму Карпати ще чекають!

У четвер на Бюро Професіональної футбольної Ліги відбулося жеребкування 1/2 фіналу Кубка України. Львівські "Карпати" на цій стадії турніру зустрінуться з київським "Динамо"

Ну, блін, дочекалися! :(

На Динаму суне жахлива гроза авторитетів і Ворскли на додачу.

Карпатам теж не в масть. Навіть якщо вважати Динамо пересічним містечковим клюбом, який наступного сезону вилетить у 1 лігу (пану Луцькому це, певно, би сподобалось ;)), важко заперечити, що воно практично вже забезпечило собі участь в ЛЧ-06-07. Тобто можна програти у фіналі Київу і грати в КУЄФА, а можна обіграти Динамо в півфіналі (що, підказує логіка, є більш складним завданням) і, аби попасти в Європу, доведеться вигравати фінал також.

І за що Іллічивцю із Запором таке щастя? :(
(Межейко знов усе купив - тепер жеребілово :lol: )

Юрій Сєров - 16-12-2005 у 13:54

Шкода. Не грати в УЕФА наступного року Карпатам. Але нічого страшного в цьому не бачу. Треба готуватися до наступного сезону і виходити у вишку. А через 2 роки будемо в лізі чемпіонів (Димінський обіцяв :D )

Травма Шовковського

Олександр Чорнобиль - 18-1-2006 у 11:03

Звичайно ж прикро, що воротар Динамо і збірної травмувався:
http://www.fraza.com.ua/news/18.01.06/18658.html
Однак, дасть Бог, це не сильно вплине на виступи Динамо в чемпіонаті (там він пропустить не багато) і збірної (до того часу він відновиться і набере потрібну форму.).
Але розмістив я це повідомлення в цьому треді, бо ця травма може серйозно вплинути на долю кубкового протистояння з Карпатами. :rolleyes: Чи ні?

Юрій Сєров - 18-1-2006 у 15:30

Цілком можливо, що після цього таки візьмуть Старцева...

Dmy - 19-1-2006 у 15:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цілком можливо, що після цього таки візьмуть Старцева...

"Після цього" повернули Реву. Це логічніше, хоча залишається питання: чи не занадто він погладшав на відпочинку в Таврії? Карпат він, здається, не дуже боявся, хоча проти БаБтісти ще не стрибав.

Юрій Сєров - 21-3-2006 у 23:16

Які прогнози? На матч і на те, чи побачимо по ТВ ;).
Поганий з мене прогнозист, але спробую - нічия, краще було б 0:0.

Олександр Чорнобиль - 22-3-2006 у 09:07

Чи буде на ТВ - не берусь прогнозувати. Маю собі абонемент на друге коло і у вус не дую. :P А от прогноз на гру. Гм. Поставлю я мабуть на марафоні ставочку, що Динамо заб"є гол. Є у мене таке паскудне передчуття. :(

Юрій Сєров - 22-3-2006 у 12:14

Трансляція таки буде. На каналі Мегаспорт.

Юрій Сєров - 22-3-2006 у 23:07

Казка закінчилася. Вище голови не стрибнеш... :(
Думаю Карпати не заслуговували поразки. Грали непогано, але 2 дурні помилки. І як так можна грати в захисті? :o
До речі Фещук так нічого виглядав, Худоб'як непогано...
Буде ще матч відповідь, але думаю Карпатам треба зосередитися на головному завданні - виході в вишку. А матч з Динамо в Києві - це так, проба сил перед вишкою!
Вперед зелено-білі!
p.s. ІМХО, восени Карпати виглядали потужніше. Мо' ще форми не набрали?

Dmy - 23-3-2006 у 15:41

Питання для очевидців усієї прикарпатської Ліги Чемпіонів: хто краще виглядав у Львові: Шахтар чи Динамо? Можливо, попри результат, суто по грі.

Юрій Сєров - 23-3-2006 у 17:22

Цитата:
Питання для очевидців усієї прикарпатської Ліги Чемпіонів: хто краще виглядав у Львові: Шахтар чи Динамо? Можливо, попри результат, суто по грі.

Складне запитання...
Шахтарю треба було обов'язково вигравати, а вчора Динамо влаштовувала нічия, а Карпатам треба було вигравати. І матчі по-різному складалися. Якби Карпати забили першими (а шанси були!) і відійшли в захист, то гра напевно була б іншою. А так вони пропустили (динамівці красиво розкатали їх на фланзі, і захисники не впильнували Гусєва у воротарському). Спробували відігратися - не змогли, хоча шанси були.
Загалом, крім 2 голів біля воріт Карпат більше моментів практично не було.
А ще був фактор поля, точніше його стану...:rolleyes: + Шахтар трохи недооцінив Карпати + Шахтар тут був восени, коли він був на ходу. Правда і Карпати були в кращій формі!
Отже порівняти неможливо... але Шахтар програв, а Динамо виграло.

Юрій Сєров - 13-4-2006 у 21:59

Казка для Карпат завершилася. Не так погано як могла, але і не так добре. Могли пропустити значно більше. Гра слабенька і перед вишкою треба підсилюватися, підсилюватися і ще раз підсилюватися. Якщо потрапимо у вишку...(див. тред про першу лігу)
А тим часом у фіналі Динамо-Металург З. А металурги в кубку УЕФА достоково.

vovka - 13-4-2006 у 23:17

Ходив в Києві на футбол.
Футбол сам по собі такий собі получився.. Карпати грали погано, але й Динамо не дуже добре. Дири в захисті є як в них так і в нас (особливо в нас).

Ще можу зробити висновок що київські вболівальники зовсім не вміють вболівати. Ну просто зовсім. Таке враження що я сидів на футболі у Львові а не в Києві, так як цілий матч було чути карпатських фанатів, хоча від Динамо своїх фанатів було не менше 100%, ну і + пару секторів глядачів. Глядачі просто сиділи і дивилися футбол, ніхто нічого не викрикував як це в нас практикується , аж нудно якось :)

Трохи стидно стало коли наші фанати знов почали кричати "Суркіс жид" .. Причому в ситуації коли це взагалі було не в тему.. Кияни які сиділи рядом зі мною щоправда дивувалися що вони цим хочуть сказати, мол це і так всім ясно :D
Одним словом з фанатами клубу потрібно попрацювати над репертуаром.

Бачив Димінського зі свитою.. Сиділи в центральному секторі. Ще Тягнибок з ними був. Перед футболом зразу після нас в бабулі купляв насіння пожувати :)
Традиція приходити на футбол з газетою щоб повитирати сидіння - напевно суто львівська. Так як газети в нашому секторі мало чоловік з 10 (сектор був майже повний) , і ті напевно львівяни. Решта витирали або руками стільці, або сідали на брудні.

Білети були по 2,5,10,15 грн. В прицнипі Суркіс міг би зробити їх за суто символічною ціною, може б глядачів більше прийшло.. Хотя... Напевно просто в Києві футбол не дуже люблять..

p.s. Давно в Києві не був. Майже рік. Загалом місто непогане, дуже чисте. В Гідропарку наприклад купа смітників, а в них ще й кульки спецальні вкладені.. Дивно було бачити.. Хрещатик взагалі таке враження що кожного дня з милом миють. Але ритм життя в столиці надто швидкий.. Щоб там жити напевно треба там народитися :)

Олександр Чорнобиль - 20-4-2006 у 11:33

Визначили, хто буде судити фінал:
http://www.podrobnosti.ua/sports/football/2006/04/20/306850.html

Юрій Сєров - 2-5-2006 у 21:11

Маємо переможця. Цілком прогнозованого.
Запорожці виглядали цілком незле, та й взагалі всі команди Грозного грають у цікавий футбол.
Думаю металурги мають бути задоволеними участю в УЕФА, але потрібно підсилюватися!
Вацко - чим далі, тим гірше... :(