Форум Рідного Міста

Запровадим нову гілку! для АРХІТЕКТОРІВ!

Андрій Моравський - 18-8-2005 у 14:36

Є ідея.... є такий у Львові прошарок людей, які називаються архітекторами... хотіли би ми мати окрему гілку АРХІТЕКТУРА... а то не завжди вписуємось в конкретну гілку..
Наприклад туди я б закидав думки про те саме старе місто... про новобудови.. про нові думки в архітектурі... частоково були би від людей пости на зразок "Спроектую те то..." , "Запроектую інтер'єр....".... роздуми чи нам потрібні такі малі квартири і порадитися з архітектором про те як краще перепланувати квартиру .. принаймні заочно якісь думки...


Ну! Хто підтримає???
;)

Nazar - 18-8-2005 у 18:43

почитаєм - побачим.
я би не виказував свого відношення, бо в мене архітектура асоціюється з двома речами - хабарництвом і моїм цімбуром Ольком:)

Андрій Моравський - 18-8-2005 у 18:52

я новенький у форумі.. але побачив що його можна і трошки покращити (пробачте за таке нахабство) :-)

хотілося б що б тут архітектори і прості громадянт ділились досвідом.... я, яко архітектор, щось би звичайно відписував....

я не пропоную влаштувати галерею.. на це є спеціалізовані портали..... а може.. якби обсяг дисків дозволяв... :-) трохи хтось би сюди своїх робіт закидав може... :-)

..........
от натрапив на гілку про відбудову Високого замку :-) цікаво... читаю... :-)

Андрій Пелещишин - 18-8-2005 у 21:06

Тут є розділи
"домашній господар" - він на разі не дуже активний, там можна обговорювати практичні питання організації житла
"Туризм...старовинне місто" - можна обговорювати (і воно там реально обговорюється) існуючу архітектуру міст і тп
"Порядок у місті" - конкретні питання облаштування міста

Андрій Пелещишин - 18-8-2005 у 21:07

Інша справа - якщо є багато авторських матеріалів по архітектурі, то можемо думати про їхнє ефективне подання на Форумі або навіть окремим сайтом.

Але це вже в приват пишіть мені