Форум Рідного Міста

Клонування SIM-карток

Тарас Сокальський - 19-8-2005 у 15:48

Чув, що у Львові таке роблять. А ще можуть в одну картку кілька операторів прописати -- вибираєш, вводячи відповідний PIN-код. Хтось чув про таке? Які розцінки?

Sagittarius - 20-8-2005 у 11:04

Знаю лише що картки UMC копіювати неможливо, оскільки даний оператор використовує останню версію коду і добути його з карточки неможливо - відповідно і створити її клон.

dr.Trollin - 21-8-2005 у 10:30

проводив пошук по свої потребах ймовірно найбільш оптимальним вирішенням є

"Адаптер на 2 SIM карти" (ціна по Москві 390руб)
http://www.mobile-review.com/articles/2004/sim-adaptor.shtml

правда наразі не відиа, чи є змога у Львові подібне придбати.
загалом би попит, імхо, був би значним...

Ярема П. - 21-8-2005 у 16:29

Цікава штука. Де б то на Україні можна було купити?

Користувач Олесь - 21-8-2005 у 16:54

Адаптер на дві карти не така вже цікава штука, він просто дозволяє перемикатися між картами без необхідності їх виймання і вкладання до телефону. Тобто він не дозволяє користуватися двома картками одночасно - це то саме, що одну вийняти і другу вкласти.

dr.Trollin - 21-8-2005 у 17:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
це то саме, що одну вийняти і другу вкласти.

ну, загалом, то і не є зле, а навіть і власне стисло потрібне.
а ОДНОЧАСНЕ використання двох карт... хм... мені, то власне, навіть було би важкувато уявити -- загризуться з 100%!

Tempika - 21-8-2005 у 18:33

http://www.ladoshki.com/?price_6

Hanor Narasson - 21-8-2005 у 18:44

Клонування потрібне для того, щоб мати 2 телефони з однаковим номером - наприклад один в кишені (маленький), другий в машині (потужний, з "вільними руками"). Щось таке я читав в "Мире связи" пару місяців назад (або в "Чипі").

Тарас Сокальський - 21-8-2005 у 21:18

Або як запасний варіант на випадок втрати/крадіжки.
До речі, цікаво, як система відреагувала б на присутність клонів?
А для ОДНОЧАСНОЇ роботи в двох мережах хитрої картки замало -- треба спец. телефон або принаймі відповідну прошивку (до речі, теж цікаве питання -- хтось про таке чув?)

Громов Сергій - 22-8-2005 у 10:02

В одну карту прописати не_один номер - це запросто, точніше - ТРИ, це стандарт карточки. Правда використовується лише один - бо попиту нема :lol:.

А от так щоби різних операторів ....... я мислю, що офіційно такє замутити - не вдасться, провайдери погризуться, хіба самому сидіти на програматорі !

Tempika - 22-8-2005 у 11:47

...мій (зламаний вже) трео знаходив всі мережі, до речі, і міг би переходити
з одного номеру на інший без проблем, якби картка це дозволяла, там все
для того було :-)

Громов Сергій - 22-8-2005 у 11:59

"Знаходити мережі" - це нє_вапрос, це можливість мобілки, я їздив в Росію і бавився з роумінгом - крім "знаходити" ще й під'єднувався, інше діло змінити номер а тим паче - номер іншого провайдера

Дмитро Тарасов - 22-8-2005 у 13:08

Вартість програматора (пристроя для клонування чи запису кількох SIM на одну) 25$-30$ разом з чистою картою.

"Клонування" передбачає отримання з картки конфіденційної інформації (набір бітів KI) у не дуже природній спосіб.
Деякі картки роблять собі харакірі під час підбору KI.

У сучасних GSM мережах дублі одночасно працювати не будуть. Яка карточка перша зайшла в мережу та працює. Другу мережа не прийме поки першу не виключать.
Це засіб захисту від популярніх у минулому шахрайств з трафіком.

Коротко про програматор:

"ХАРАКТЕРИСТИКИ, ОПИСАНИЕ, ВОЗМОЖНОСТИ
USI v2.0 - это полностью независимое устройство, которое подключается непосредственно к компьютеру и предназначенно для чтения/записи данных с GSM SIM CARDS, PRE-PAY PHONE CARDS, SAT-TV CARDS, Clone SIM Cards. Имея это устройство, вы можете самостоятельно сохранять копии вашей сим-карты и легко их восстанавливать в случае утери, редактировать записную книжку на сим-карте через компьютер, даже если для вашего телефона не существует интерфейсного кабеля. Если же вы пользуетесь 2 разными сим-картами (разные операторы или разные тарифные планы), то вы можете их обе переписать на одну clone sim-card и переключаться между ними через меню телефона, даже не выключая его! Таким образом, можно переписать одновременно до 10 разных сим-карт на одну, что избавит вас постоянно носить с собой разные карточки, и каждый раз снимать-вставлять другую.
.....
ПРИМЕЧАНИЕ:

1. Законодательство некоторых стран запрещает создание и/или использование клонов GSM Sim-card и/или Sat-TV card (читайте законы!).
2. Используйте это устройство очень осторожно, так как вы можете испортить свою сим-карту.
3. Full back-up (полное сохранение) возможно только на карточках A3A8 COMP128V1
4. Full back-up (полное сохранение) невозможно на новых карточках которые используют алгоритм COMP128V2 кодировки KI ключа.
5. Некоторые сим-карточки выпущенные после 2001г (COMP128V1) имеют ограничение на число попыток обращений к ним до 65536 раз. Если число обращений к ним превысило эту величину, то сим-карта блокируется и восстановить ее будет невозможно!
...."

http://www.multisim.spb.ru/index.php?GID=8

Роман Ромашка - 23-11-2005 у 11:10

Наскільки мені відомо клонуються сімки UMC стаорої версії (номери починаються на 5 з малюнком дельфіна).
Серед нових, то деякі сімки джуса можна зколнувати, але не всі. Залежить від діапозона.

Тарас Задорожний - 23-11-2005 у 14:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Наскільки мені відомо клонуються сімки UMC стаорої версії (номери починаються на 5 з малюнком дельфіна).
Серед нових, то деякі сімки джуса можна зколнувати, але не всі. Залежить від діапозона.

Я знаю, шо контракти UMC захищені від клонування уже десь зо три роки, а от старіші версії і справді надаються клонуванню. Київстар захищає свої картки якось вибірково... Принаймні, так здається...

Роман Ромашка - 23-11-2005 у 15:14

Контрактні захищені. А сім-сім страрі не захищались (номери 500хххх-530хххх). Нові всі захищені. У всякому разі поки що не в курсі щоб хтось клонував нові.
А в КС старі клонується. Нові не всі. Залежить від номера. На ixbt колись писали про ті номери.
WellCOM, Life теж не клонуються.
Точно неможу сказати чи каточки Приват-мобайла клоняться.

MartinkaDP - 24-11-2005 у 11:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
це то саме, що одну вийняти і другу вкласти.

якщо при цьому не злітатимуть деякі настройки, як це буває в окремих моделях телефонів (час, групи номерів у книжці) - це ліпше.

Громов Сергій - 24-11-2005 у 11:29

"Злітають" станеться якщо акумулятор виймати, а тут - перемикачка, без зняття живлення, я мислю нічого не трапиться.

Друге діло, що подібний механізм збільшить габарити мобілки :rolleyes: ... можливо

Тарас Сокальський - 24-11-2005 у 11:47

>Друге діло, що подібний механізм збільшить габарити мобілки :rolleyes:... можливо
Та воно ніби під габарит картки, а карти, що перемикаються, вкладаються туди в обрізаному вигляді... Ну, якщо я правильно зрозумів.

Громов Сергій - 24-11-2005 у 11:54

Я давніше бачив подібні цацки, тоді вони були замість стандартної кришки що акумулятор закриває, туда монтувалися СІМ-ки і шнуром втикалося в стандартне гніздо телефону. От власне ця кришка з СІМ-ками і схемою перемикання була де-що грубша за рідну. Зараз може мініатюризація пішла вперед, але самі СІМ-карти з гніздами все ж займають якесь місце ..

Євген Мілошевіч - 24-11-2005 у 16:26

Знаю що на радіоринку раніше робили і клони карточок і ніби заганяли кілька сімок на одну.
Клонування щерез втрату на сьогодні взагалі офіційна процедура. Абоненти КиївСтар (Діджус), можуть зробити нову карточку в Інфо-центрі КС (на Валовій) за 20грн. (паспорт + буклет з пін-кодами від стартового).
Що до ін. операторів не знаю, але імовірно те саме.

katon - 21-11-2006 у 12:11

Отож, повертаючись до старої теми. Станом на кінець 2006 року, чи є у Львові магазин/контора, де можна купити адаптор на 2 карточки - скажім Київстар і Лайф?

Роман Ромашка - 21-11-2006 у 17:40

Колись на Коперніка бачив оголошення, що продають таку річ і вказано телефон. Адреси не було.
Щодо клонування, то точно клонуються Сім-Сім старої серії ном яких лежить в діапозоні 50ХХХХХ до 5399999. Код 050 тільки. В КС навіть контракти клоняться, але не всі. Ті сімки що видивалась раніше 2004 року всі клоняться, дальше можна вгадати. Аси з васями тільки 067 7ХХХХХ і 9ХХХХХХ і то тільки старої закалки. Діжуси теж деякі, але не всі. В неті можна пошукати. WellCOM, Mobi, P:M всі клонуються, білайн тільки ті що йдуть в Т.П, "Солодке життя". ГТ всі клонуються. Лайф взагалі не клонується.