Форум Рідного Міста

Нерозкриті таланти

Ігор Баранік - 22-8-2005 у 15:00

Пропоную поговорити про акторів та актрис, які на початку своєї карєри подавали якісь надії, але так повністю, чи і взагалі не розкрилися.

Ігор Баранік - 22-8-2005 у 15:06

Мені зараз чомусь згадався Тімоті Хаттон. Цього актора і зараз можна побачити на екрані, але не на тому рівні, що міг би бути. Будучи ще підлітком він отримав Оскар за кращу роль другого плану у фільмі "Звичайні люди" Роберта Редфорда, де його партнером був Дональд Сазарленд. Але потім була криза добротних фільмів: "Зображуючи Бога", серіал "Ніро Вульф і Арчі Гудвін"... А хорошими були фільми "Кадети", там взагалі ціле сузіря молодих талантів. І ще мені запамятався фільм "Гарні дівчата", там з Хаттоном ще грала Наталі Портман.

Ігор Баранік - 11-9-2005 у 11:32

Шановні, невже ні в кого немає жодної думки з цього приводу?

Tempika - 11-9-2005 у 15:33

..мені завжди було цікво, куди діваються зірки-кобіти, коли стають
старші... такі як мішель пфайфер, дебра вінгер, меган ворд, саллі філд,
мері-елізабет мастрантоніо, кетлін тернер, моллі рінгволд та інші...
список величезний... боюсь, скоро його поповнять ніколь кідман, сандра
баллок, демі мур, мег райян, лінда харт і всі всі всі... особисто я не розумію,
чому не знімають фільми з зрілими кобітами, про зрілі речі, а то та
товкотня і стрілянина, як і рози-неврози юного кохання на екрані, дико набридли..

Ігор Баранік - 12-9-2005 у 17:16

Ну чому є і хороші фільми, малобюжетні. Їх ще й на кінофестивалях показують.:)

Tempika - 12-9-2005 у 19:07

...я не маю на увазі альтернативне кіно, авангардове... просто кіно про
життя про простих людей, але з думкою, не примітивне.

Галина Лев - 12-9-2005 у 22:37

От Катрін Денев знімається, і досить інтенсивно. Як на мене, вона в молодості не мала навіть десятої частини тієї привабливості, що зараз. У тому проблема голівудських лялечок: вони на відміну від наших європейських кобіт не можуть усвідомити, що лише після 35-ти жінка дозріває, розквітає і стає неабияк цікавою. А їм гловне - викачати з дупи жир і напхати його в губи.
Але є інший аспект: багато з них не зможуть ніколи стати цікавими без накачаних губ, бо нема фундаменту для розвитку, нема того шарму, котрий пробивається назовні і покоряє серця і душі, а не лише очі й ерогенні зони...

Ігор Баранік - 13-9-2005 у 11:17

2 Галина Лев. Ти абсолютно права.Якщо пригадати Гіларі Свонк, вона молода і талановита, і не робить ставку не "ерогенні зони". І що два Оскари. А Катрін Деньов зараз дійсно ще цікавіша ніж в молодості, Ізабель Юппер теж нічогенька. А особливо мені подобається Лів Ульман, хоча красою теж. А взгалі є чимало теперішніх молодих актрис, що не загубляться після 35-ти. Жульєт Бінош, Франка Потенте.
Може ще щось скажемо про акторів чоловічої статі. Скажіть щось про Тімоті Хаттона.

Юра Чеботарьов - 15-11-2007 у 13:44

А як щодо Укр.акторів?
Молодих хіба це не актуально,а що їм робити?