Форум Рідного Міста

Газети

Яндрух - 25-8-2005 у 12:46

Авжеж, мудрості нам тут не позичати!.. (хе-хе) :lol:
То що, людоньки, порадимо?!!

Яндрух - 25-8-2005 у 13:04

Ну, ну, чек... ;)

Пригадалася одна трагі-комічна ситуація.
В останньому числі мотожурналу було відтестовано крутий спортбайк з позахмарною ціною на нього. Тож епіграфом на одній шпальті до матеріалу про сей байк було:
"Хочете мотоцикла за $40 тис.? Ну, ну, хотіть собі далі."
(Ну, але то немає жодного стосунку до нашої теми: то просто так, експромтом вийшло!.. ;) )

tysovska - 25-8-2005 у 13:19

Ну, найбільше вашим вимогам, мабуть, відповідає "Без цензури". Але програма там не на всі канали, а спортивного додатку нема. Зате там багато про культуру.
А взагалі це питання мало б з'явитися в розділі "Медіа". Тому переміщую.

ZT - 28-8-2005 у 15:10

Про ТВ Експерт не знаю нічого, а от Львівська газета - це супер газета!
Правда там більше новин і аналітичних матеріалів... Є спортивна сторінка, у четвер - ТВ додаток. Програма на кабельні канали є, на супутникові - незнаю які це, принаймні Діскавері є. Очевидно, що ТВ Експерт має ширшу програму...
Сайт Львівської газети - http://www.gazeta.lviv.ua

Василь Яворський - 29-8-2005 у 12:37

"TV Експерт" не має ніяких додатків. Газета виключно ТВ, щоправда це єдина програма телепередач, котрою я користуюсь, бо є майже всі канали у тому числі і кабельні. Крім того є одна-дві сторінки світських пліток, трійко сканвордів, декілька різних головоломок та й усе. Виходить у четвер, а програма від понеділка до неділі включно.
Щодо запиту то можу впевнено заявити, що ідеального українського тижневика де є все не існує. Програма "TV Експерт" найкраща, тут мови нема, а почитати, то це вже на свій смак підбирати треба, я особисто читаю четвергове число "Поступу", там є все решта (теле-поступ) йде відразу у смітник, правда).

Василь Яворський - 29-8-2005 у 12:53

Тепер по каналах в "TV Експерт":

1.УТ-1 - є
2.1+1 - є
3.Інтер - є
4.Новий канал - є
5.ICTV - є
6.СТБ - є
7.ТРК"Україна" - є
8.Тоніс - є
9.ТЕТ- є
10.НТН - є
11.Наше кіно - є
12.Дитячий світ - є
13.М1 - є
14.Enter - є
15.Enter Фільм - є
16.Eurosport - є
17.Discovery - є
18.ОРТ-М - є
19.РТР"Планета" - є
20.НТВ-Мир - є
21.5 канал - є
22.RTVI - є
23.Euronews - є
24.ДТВ - не має

Загалом там 66 каналів

Василь Яворський - 29-8-2005 у 15:54

Напишу, але в четвер :sing: , бо зараз під руками не маю:D

Василь Яворський - 2-9-2005 у 15:24

Як і обіцяв даю інфу по Львівській газеті:

1.УТ-1 - є
2.1+1 - є
3.Інтер - є
4.Новий канал - є
5.ICTV - є
6.СТБ - є
7.ТРК"Україна" - є
8.Тоніс - є
9.ТЕТ - є
10.НТН - є
11.Наше кіно - є
12.Дитячий світ - нема
13.М1 - нема
14.Enter - нема
15.Enter Фільм - є
16.Eurosport - є
17.Discovery - є
18.ОРТ-М - є
19.РТР"Планета" - є
20.НТВ-Мир - є
21.5 канал - є
22.RTVI - нема
23.Euronews - нема
24.ДТВ - нема

Загалом у Львівській газеті 34 канали

Василь Яворський - 2-9-2005 у 15:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Василю, а в Поступі за четвер, там спортивний додаток лише за четвер, чи підсумок за тиждень. Бо я ще шукаю і газету про спорт, бажано тижневик.


У "Поступі" четверговому йде тижневий огляд спортивних новин. Як спортивний тижневик він звичайно не тягне, бо не та специфіка, я б взагалі не назвав це додатком скоріше декілька сторінок :) але мені того цілком вистачає.

Василь Яворський - 5-9-2005 у 10:17

Із спортивних найоптимальніший варіант - то "Команда", щоправда задоволення не з дешевих, виходить воно 5 разів на тиждень, скільки коштує через Укрпошту, не знаю. Є і тижневик, виходить по вівторках, але там здебільшого віівторкові новини, тижневі дайджести доволі стислі. Але пишуть про все, в цьому варіанті в 50 грн впишетеся легесенько.