Форум Рідного Міста

Зміни у кабельному телебаченні

Василь Яворський - 1-9-2005 у 14:30

Не знаю чи це в цей розділ форуму, але нічого більшпідходящого не знайшов.
На рівні слухів чув, що скоро кабельне телебачення буде внормоване наступним чином: всі будуть мати 36 каналів і однакову плату за них в розмірі 21 гривень. В мене відразу виникло природнє хвилювання: зараз я маю 40 каналів і плачу 17 гривень. Які канали у мене відберуть?
Можливо хтось знає офіційну інформацію або більш детальну. Велике прохання поділитися.

Tempika - 1-9-2005 у 20:00

...та то деякі оператори переходять на Воля-Львів... я б не переходила,
дуже багато скарг про них чула, особливо про інтернет.

freewill - 5-9-2005 у 08:17

Двома руками за те, щоб у Львові розвивалась Воля-Кабель. Ціни на інет тоді впадуть, бо чим більше конкурентів, тим краще споживачам. А інет в них в межах норми (принаймі в Києві), скарги то від снобізму.

Tempika - 5-9-2005 у 10:08

...якби ви бачили якість їх кабельного телебачення, то змогли б зробити
оцінку їх інтернету... у нас прокабельовано погано, і при переході на
Волю кажуть що нічого міняти не будуть... у нас половину каналів
показує просто жахливо, інтер, наприклад... Віва взагалі не показує, хоча
телевізор у нас нічого так собі... а ця реклама Волі по каналу Бі Бі Сі просто
доконала, повбивала б... :-(((

Василь Яворський - 5-9-2005 у 10:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
2 Василь Яворський. А який у вас провайдер, часом не "Телебойман"? У мене наприклад зараз 24 канали, а плачу 13 гривень, але ж я в Нікополі.


В мене "Т+". Дає 40 каналів за 17 гривень. Щоправда часами "1+1" і "Інтер" дивитися неможливо але доволі рідко. Проблем з чисто кабельними каналами намає.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від freewill
Двома руками за те, щоб у Львові розвивалась Воля-Кабель. Ціни на інет тоді впадуть, бо чим більше конкурентів, тим краще споживачам. А інет в них в межах норми (принаймі в Києві), скарги то від снобізму.


Мене більше цікавить що за канали вони пропонують. І чому при маншій кількості каналів вимагають більшу оплату? Наприклад я дивлюся з тих 40 каналів тільки деякі, але доволі малопопулярні, чи в мене їх не повідбирають? Мене наприклад зовсім не цікавить RTL але він є в усіх, натомість я практично постійно дивлюся Discovery але його по Львову мало хто має. Більшість моїх знайомих мають National geographic, він мене не цікавить, я маю Animal Planet і дивлюся його не часто.

freewill - 5-9-2005 у 11:48

Цитата:

Мене більше цікавить що за канали вони пропонують. І чому при маншій кількості каналів вимагають більшу оплату? Наприклад я дивлюся з тих 40 каналів тільки деякі, але доволі малопопулярні, чи в мене їх не повідбирають? Мене наприклад зовсім не цікавить RTL але він є в усіх, натомість я практично постійно дивлюся Discovery але його по Львову мало хто має. Більшість моїх знайомих мають National geographic, він мене не цікавить, я маю Animal Planet і дивлюся його не часто.


Вони пропонують ті канали, на трансляцію яких в них є ліцензія. Ні більше, ні менше. Мабуть у Львові, як і в Києві, вони будуть пропонувати (пропонують) різні пакети каналів за різними цінами.

До речі, ви впевнені, що львівські кабельні мережі є 100% чистими з точки зору ліцензій на право трансляції?

За все треба платити ;)

Щодо якості - є сервісна служба, є комітет захисту споживачів, є телефон... Далі підказати? :) Якщо не діє - звертайтесь в київський офіс і дрючте, дрючте, дрючте, бо якщо мовчати в жилєтку і жалітися на сервіс тільки в форумах, то зле буде тільки вам.

Василь Яворський - 5-9-2005 у 17:22

А я хіба проти платити? Я за те щоб платити але тільки платити за те, що мені потрібно. Я б взагалі б на місці провайдерів кабелки зробив би якусь мізерну абонент плату в яку б входили халявні канали, а за кожнен додатковий канал - додаткова плата. От скажіть навіщо мені Ria італійське, якщо я нібельмеса по їхньому не розумію? А от Discovery i Discovery Civilization я б взяв полюбому. Плюс в моєї дружини є свої якісь уподобання і в дитини свої, докупи набереться каналів 10-15 окрім стандартного "антенного" набору і я згоден за це платити навіть і 25 грн але тільки при умові самостійного вибору каналів. До речі так в світі вже роблять давно.

Громов Сергій - 18-11-2005 у 15:00

Від 1.11.2005 Телебойман змінив принцип оплати - 21грн на Телесвіт за тех.обслуговування + 5грн на Телебойман за "забезпечення доступу до пакету каналів". Ітого не змінилося - лише розподіл бабок.

Tempika - 18-11-2005 у 15:11

...у нас на кабельному (КТБ Львів) зникли НТВ, Євроспорт і Польсат... Більше
дивитися ніц... коли кажеш про претензії, то вони або кидають трубку або
кажуть, що ліцензія на показ цих каналів не придбана... але хіба це моя
проблема?... ми ж платимо акуратно... за пів-року до нас так ніхто не
прийшов зремонтувати кабель, бо і ті канали, що є, показує гидко, один
з них (ВІВА) взагалі не показує... тєлік новий, японський, з русифікованим
телетекстом, чорт знає що... все частіше подумую про сателітарку... може
хто поділиться досвідом на рахунок цього: які канали, як транслюються,
як платити за платні канали і теде.. :-))) дуже тре...

vovka - 18-11-2005 у 20:30

Дивно, в мене теж Львів-КТБ , теж зникли НТВ, Євроспорт і Польсат, зате є Польсат-2 (хотя я їх і так не дивлюся), появився інший укр. спортивний канал. З одного боку кращий за євроспорт, тому що є купа футболу європейського і тенісу, а з іншого боку по євроспорту деколи більярд дивився, а ще деякі види спорту, яких тут нема... Канали показують прекрасно.
Треба просто вміти їх настроїти в телевізорі (хотя там ніби нічого складного нема). В мене теж по одному каналу в телевізорі Інтер показує погано, а по іншому все гарно. І віва гарно показує.

Tempika - 18-11-2005 у 21:25

...та настроювали вже не раз, нічого не виходить... :-(( десь щось з кабелем.

Тарас Ільчишин - 4-1-2006 у 02:25

ставте сателіт і буде вам щастя. Відносно спортивних каналів, тов мене є мегаспорт, евроспрт1, евроспорт2, планета спорт -- те, що українською і російською мовами, а іншими ще є десь біля 20, це ті що я помітив. є канал MOTOR tv -- там цілими днями гонки показують, є канал, де цілими днями тільки мотогонки.


якщо так розібратись, то я зараз на 4 супутниках маю біля 700каналів, це ті що мають статус ФРІ або є розкодовані, а дивлюсь ну максимум 50, принамні переглядаю

Василь Яворський - 16-1-2006 у 13:44

2 Ігор Дзвін: немає на мегаспорті прямих трансляцій з Формули-1. Зате є NBА деколи. А Формулу часто по RTL показують.

Тарас Ільчишин - 16-1-2006 у 16:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
2 Тарас Ільчишин. Добре вам, а в мене лише Євроспорт, і обіцяють добавити Мегаспорт. Дореі, хто підкаже, на Мегаспорті є прямі трансляції Формули - 1?


мегаспорт можна злапати навіть на домашній антені.

на цьому каналі багато футболу, баскетболу, гандболу і тенісу, принаймні я на них часто попадаю

Василь Мельничук - 27-3-2007 у 08:33

Побачив плакат з рекламою цифрового телебачення Мітріс. Може хтось знає які в них умови (ціни, канали)?

Demyan - 27-3-2007 у 12:20

Ага звонив. Там типу за обладнання тре фігарити більше 600 грн. 16 чи 18 каналів укр безкоштовно, решта в залежності від пакету можна додавати собі з їхнього вибору - десь 80 чи більше програм.

Тарас Ільчишин - 28-3-2007 у 07:52

МІТРІС - це набагато краще ніж кабельне, оскільки йде цифровий сигнал. думаю плата 40грн за 80 каналів, в які входять і кодовані українські і російські канали - це нормально.

Demyan - 28-3-2007 у 08:07

Так але підключення дуже дорого коштує - вже краще самому купити антену, правда мучитися з перекодуванням.

Тарас Ільчишин - 28-3-2007 у 15:57

ну для мітрісу і так антена потрібна, алетампотрібна одна голова і направити її в сторону Торпеду. тюнер карточний і вони дають карточку і все. Є відкриті канали. можна накрутити і буде показувати десь 15 каналів. Я не можу попробувати, бо вікна виходять на протилежну сторону

Василь Мельничук - 29-3-2007 у 10:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
В мене вже 52 канали за 16 гривень в місяць.


На Мітрісі?

Павло Жежнич - 29-3-2007 у 22:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Ні, в Нікополі, в звичайній кабельній мережі.;)

А у Львові Львів-КТБ за 49 каналів дере 26 грн. І дуже часто нема що дивитися.:(

Demyan - 30-3-2007 у 08:38

Я взагал наразі навіть до кабельного не підключений - оскільки дивлюся тільки Мегаспорт і ТЕТ (дружина Дом дивиться), все. Всі решту фільмів, документальні, маскі шоу і т.д. маю на ДВД. Новини читаю в неті, отже навіть часу нема дивитися бодай тих 14 каналів :)

Василь Мельничук - 30-3-2007 у 11:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Я взагал наразі навіть до кабельного не підключений - оскільки дивлюся тільки Мегаспорт і ТЕТ (дружина Дом дивиться), все. Всі решту фільмів, документальні, маскі шоу і т.д. маю на ДВД. Новини читаю в неті, отже навіть часу нема дивитися бодай тих 14 каналів :)


Просто напевне з тобою теща не живе:D
Я також практично не дивлюсь ТВ (ніколи), зате є теща + дружина (яка немає що робити в декреті), яким 14 каналів мало :)

Demyan - 30-3-2007 у 12:24

+1
Теща точно не живе:)

Остап Шумин - 6-4-2007 у 08:17

Щось ніхто не згадав про Діалект, чи може його якось по-іншому обзивають? Хтось щось може сказати про цю телекомпанію?

Hanor Narasson - 9-4-2007 у 22:06

Щодо кабельного: а чи є провайдери кабельне+інтернет у Львові?

Андрій Пелещишин - 10-4-2007 у 06:35

Купа. Але, якщо я не помиляюся, по тарифах значно гірше, ніж нормальні провайдери інтернету.

Hanor Narasson - 10-4-2007 у 16:57

Це залежить, як рахувати. Темпіка писала, що за нову лінію Укртелеком хоче 700-800 грн. От і порахуйте, може підключення до кабельного буде дешевше.