Форум Рідного Міста

Як часто ви кохаєтеся?

Олексій Мачехін - 6-9-2005 у 11:35

Секса в нас нема, пан погано вчився в школі :)

Галина Лев - 6-9-2005 у 13:32

Добре, а де пункти "раз у місяць", "раз у кілька місяців", "раз у рік", "раз у кілька років". Яка ганебна несправедливість! Ігорку, допиши, бо не проголосую.

Олексій Мачехін - 6-9-2005 у 13:37

Редагувати голосування не можна. Пишіть так :)

Роман Голощук - 6-9-2005 у 14:01

А де пункт: "Як кролики" :)

Олексій Мачехін - 6-9-2005 у 14:12

Гм, до речі кохатися можна більше 7 разів на тиждень.

Dmy - 6-9-2005 у 14:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Секса в нас нема, пан погано вчився в школі :)

Це - не шкільна програма, це - телеміст Сересер-Штати 1986 року народження. За рік відзначатимемо 20-ліття цієї гласності. Відтак неправильно сформульовано питання. Слід було запитати: "Як часто ви не кохаєтесь: раз на день, на тиждень, на місяць, раз на рік, раз за життя і годі, головне ретельно. Також відсутній класичний варіант - "ще не визначився".
Ну і взагалі, ви в цей світ кохатися прийшли чи рахувати?

Олексій Мачехін - 6-9-2005 у 14:20

Зміст цього телемосту мені викладалі в школі :baddevil:.

Олександр Шевченко - 6-9-2005 у 14:49

Гм-гм, оскільки відсутній пункт "За будь-якої сприятливої нагоди, але з перспективою 7 разів на тиждень", довелося викручуватися :saint: :lol:

Tempika - 6-9-2005 у 15:44

..а я чесно не знаю для чого це треба... :-) одноманітна короткотривала
гімнастика... вже краще кіно подивитися... :-)))

Олексій Мачехін - 6-9-2005 у 15:52

Бідна ти і нещасна :)

Олександр Шевченко - 6-9-2005 у 16:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...одноманітна короткотривала
гімнастика...


...Ну, якщо одноманітна й короткотривала, то тоді дійсно краще кіно :) А ми тим часом довго і різноманітно... :baddevil:

jaguara - 6-9-2005 у 18:11

засідка, мені жоден варіант не підходить -- бо то ж так залежить і від справ насущних, і єдності часопростору... бо якось я з милим майже 3 місяці не бачилась, а до і після було довго і різноманітно, то що мені тепер -- середнє арифметичне на рік виводити?
а пункт про кроликів має сенс :) і ще б не завадив "коли є бажання і об"єкт реалізації цього бажання" :saint:

Tempika - 6-9-2005 у 18:30

...я багата і щаслива, кстаті :-)))

Олексій Мачехін - 6-9-2005 у 20:57

Був колись такий анекдот:
Розмова двох чоловіків:
- Слухай, чого ти такий похмурий? Щось в сім`ї не так?
- Еге ж, дружина пиляє, майже не готує, не прибирає, в хаті срач, шкандалі, на розлучення не згідна - не знаю що й робити...
- А, ну це легко виправити - кохайся з нею щодня по 5 разів, вона через два місяці загнеться і будеш вільним

Через сім тижнів знов зустрічаються. Той, що просив поради худий, згорблений і зелений. Перший його питає:
- Ну як, як сім`я, як справи?
- Вдома порядок, щодня борщ, дружина чекає з усмішкою, зове миленькуим і зайчиком, по кухні ходить - сміється, співає... не знає, бідна, що через тиждень вмирати.

Tempika - 7-9-2005 у 07:00

....ну і шуткі у вас :-) але нема у вас терпимості, нема, люди :-)))

Громов Сергій - 7-9-2005 у 09:54

А я хтів анектод теж добавити - прийшлося шукати інший, бо перший тільки під пиво йде. Отже:

Дорогой Дед Мороз!!! Все, что я хочу на Новый Год, это твой список
девочек, которые плохо себя вели.

Громов Сергій - 7-9-2005 у 09:55

В последнее время участился такой способ обмана. К вам на улице подходит миловидная девушка и предлагает с ней переспать. Соблазн бесплатно переспать с первой встречной девушкой всегда велик, и многие клюют на эту нехитрую уловку. Аферистка приводит свою жертву на съемную квариру и дарит ничего не подозревающему человеку совершенно фантастический секс. А в итоге оказывется, что все свои множественные оргазмы мошенница просто-напросто симулировала.

Громов Сергій - 7-9-2005 у 13:01

Ну я просто не втримався, перепрошую :lol:

jaguara - 7-9-2005 у 15:03

:lol::lol::lol: файна шютка :lol::lol::lol:

Громов Сергій - 7-9-2005 у 15:47

Майже в тему:

- Какова, по-вашему, средняя продолжительность полового акта?
- Ну-у-у, не знаю... Мегабайт тридцать пять...

Tempika - 7-9-2005 у 16:05

...я так і знала, що все скотиться до пошлих анекдотів :-)))))

у мене колись на роботі висіло оголошення біла компа *шановні клієнти,
прошу не відволікати дизайнерів непристойними анекдотами* :-))
а то замість добрий день розповідали...

менеджери казали, що я у них викликаю таку реакцію рефлекторно.

Громов Сергій - 7-9-2005 у 16:09

Більше не буду, просто нині день якийсь ненормальний

Громов Сергій - 7-9-2005 у 16:15

А взагалі-то ! Чого це я виправдовуюся ?!! Про Штірліца анектоди можна, а "ПРО ЕТО" - ні ?!! Та й не пошлі я подав, те що не можна - те під пиво ;)

Громов Сергій - 8-9-2005 у 11:41

Це нормальне збочення :cool:

Набагато гірше, коли на роботі ходять такі дівчата, і думки суцільно про не роботу ....................

Олександр Шевченко - 8-9-2005 у 11:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
ну і очі самі дивляться куди треба...


А "куди треба" - це куди? :) І чи не замало лише однієї думки? :lol:
А взагалі-то - типова підліткова гіперсексуальність ;) Цілком нормально. "Жениться вам, барин, пора" (с) :D

Олександр Шевченко - 8-9-2005 у 11:55

Як казав товариш Саахов, "никому не рано и никогда не поздно" ;) А гіперсексуальність - тому ще це одне з медичних визначень природнього стану в підлітковому віці, коли гормон грає :)

jaguara - 8-9-2005 у 13:04

"весна... авітаміноз... гормони грають...кушайте, батєнька, вітаміни " :)
а стосовно гіпер -- ну то залежить від активності особистого життя. Не буду ручатися на всі 100, але я не певена, що кожна зустрічна сексапільна дівчина викликає у мого милого бажання її "цей-во"... хоч меню зацінити можна :)

root - 8-9-2005 у 19:54

А що таке "кохаєтеся"? Це ви про коїтус, злягання?
Чи про флірт, залицяння, фантазії? А як - маструбація - це я кохаюся?

Tempika - 8-9-2005 у 21:00

...о, накінець-то хтось глянув на питання ширше :-)))

jaguara - 8-9-2005 у 21:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
2 jaguara. А ви відчували на собі провокативні погляди протилежної статі, особливо влітку?:P

а чому б і ні? я достатньо приваблива аби їх ловити. щоправда я не надто розумію глибинний сенс питання. ну дивляться, ну і що? я он теж на гарних дівок і хлопів заглядаюся і що? ну радує око -- і що далі? ніц.

Цитата:
Чи про флірт, залицяння, фантазії? А як - маструбація - це я кохаюся?

я б сказала що тут від самого початку було чітко окреслено -- розмова про секс. про флірт то було б "як часто ви фліртуєте (фантазуєте, залицяєтесь, мастурбуєте)". стосовно останнього -- я б сказала, що то аж занадто буквальне розуміння зворотньої частки -ся у фізіологічному значенні слова кохати...

root - 9-9-2005 у 14:32

>я б сказала що тут від самого початку було чітко окреслено --
>розмова про секс.

Ну взагалі-то для мене власне СЕКС це не тільки злягання.
От приміром словосполучення СЕКС-символ. СЕКС? СЕКС!
Но без злягання. Або ось це - часом власне
флірт і трохи дотиків бувають гострішим за банальне виконання
подружніх обов'язків після тяжкого робочого дня.
А як бути якщо я підліток гарячих років? З ким мені займати (ся)
СЕКСОМ? Мало того що не дають, так ще й в голосування не
пускають :baddevil: Повна дискримінація по СЕКСУАЛЬНІЙ ознаці :lol:

Tempika - 9-9-2005 у 16:07

...да кругом повно сексу, куди не глянь :-) бери газету Ваш магазин, та й
дзвони :-)) зауважень щодо високої вартості секс-послуг не прийму, бо
якщо доріс до сексу, то міг би й до власних заробітків дорости :-)
а щоб дорости до сексу не за гроші (тобто кохання і тири пири), мусіш
дозріти хоч трохи, як особистість... :-)

fish - 9-9-2005 у 16:14

а цікаві результати голосування...

Dmy - 9-9-2005 у 16:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від fish
а цікаві результати голосування...

А і справді (7 разів на тиждень - 4; 6 разів на тиждень - 0).
Чомусь ніхто не збирається відпочивати від свята :rolleyes:
Можна ж трохи запихатись і запізнитись на роботу :saint:

root - 9-9-2005 у 16:53

>а цікаві результати голосування...

Ага - бачите! В більшості голосувальників ні грошей, ні дозрілої особистості :)
А Ви кажете - ваш магазин ....

root - 9-9-2005 у 16:54

Це я про

Ще взагалі не кохався --------- 6 (22.22%)

Tempika - 9-9-2005 у 17:28

...дик, теж мусить допомогти Ваш магазин... там деколи пишуть *прийму
у подарунок круту мобліку Нокія, компутер, японський мотоциклет* і тому
подібне... раз є оголошення, мо хто й дарує... варто написати *прийму в
подарунок пару годин змістовного тілесного взаємопроникнення, себто
сексу*... :-))) може й подарують.

Громов Сергій - 20-9-2005 у 10:31

Виключно за САБЖ'ем !!!

(питання до адмінів - чому не захотіло розмістити в пості картинку замість посилання на неї)

mail.jpg - 41kB

Руслан Кравець - 26-10-2005 у 11:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Цікава думка. Але мало реальна.:)


Чому малореальна? Ви думаєте, що ті, хто хочуть в подарунок мобілку, комп'ютер чи моторолер, мають більше шансів :)

Hanor Narasson - 26-10-2005 у 20:56

Трохи офтопічно (щоби тема не пропала):sing:

Конгрес Всесвітньої Жіночої Ліги. Обговорюється резолюція: "Як часто слід кохатися з коханим мужчиною". Пропозиція від Французької делегації: "Сім раз на тиждень". Контрпропозиція від педантичної німцької: "Один раз в день". Запекла дискусія. Українська делегація вносить компромісну пропозицію: "Сім раз в день" На тому й порішили. :lol::lol::lol::lol:

Руслан Кравець - 27-10-2005 у 10:48

2 Ігор Дзвін
А якщо оголошення помістити не в "Ваш магазин", а на який-небудь сайт знайомств. Чиї шанси будуть більшими тепер? :)

Tempika - 27-10-2005 у 11:38

http://www.singles.ru
..дуже рекомендую :-)

Руслан Кравець - 27-10-2005 у 12:34

Абсолютно з Вами згоден.
І лише це мав на увазі.
Tempika ж писала - "прийму в подарунок", а не "куплю".

Tempika - 27-10-2005 у 14:38

...о боже :-)) на таку прямолінійність навряд чи хто зреагує... :-) для
початку квіти, шампанське і все таке... вірші при місяці... тре дотримуватися
процедури!... :-))

Юрій Сєров - 27-10-2005 у 15:10

Цитата:

хто хоче кохатися

Як на мене, то процес який називається "кохатися" передбачає, що ви кохаєте людину з якою будете "кохатися".
Тому запитання "хто хоче кохатися?" звучить дико.
Правильніше буде "Прийму у подарунок кілька годин приємного елітного відпочинку" :) :D :D

Tempika - 27-10-2005 у 15:33

...елітного? задурно?... :-)) навряд! :-)

Руслан Кравець - 31-10-2005 у 16:15

А може краще напишіть так:
"Подарую будь-якій дівчині кілька годин ніжності,
душевного тепла, ласки та задоволення."

Tempika - 31-10-2005 у 16:39

..боюсь, жодна не візьме того без кохання з перспективою одруження :-))
краще вже звертатися до професіоналок :-))

Руслан Кравець - 31-10-2005 у 17:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..боюсь, жодна не візьме того без кохання з перспективою одруження :-))


А чого, власне кажучи, боятися?
Може хлопець і з коханням, і з перспективою :)
До Нікополя, правда, далекувато :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
краще вже звертатися до професіоналок :-))


Професіоналки більше цінують гроші, а не ніжність.

Tempika - 31-10-2005 у 18:20

...боятися нема чого... але більшість кобіт чомусь не цікавить секс у
дистильованому вигляді, тим більше з незнайомцем... мусить бути
романтична компонента... :-) а якщо пан кравець так наполягає, то може
змінити стать і спробувати :-)))))))) шютка.

Галина Лев - 1-11-2005 у 02:07

Сьогодні по черговому колу розпочався мій улюблений серіал "Секс і місто". Там тема була актуальна в першій серії: дівки намагалися випробувати себе в новому амплуа,- відтягнутися по-чоловічому без зобов'язань, і трьом з чотирьох то вдалося, а четверта просто перенесла на тиждень. Тільки, на жаль, Львів - не Нью-Йорк, фейсів забагато таких, котрих потім чисто випадково зустрінеш в житті у момент, коли того найменше буде тре.

Tempika - 1-11-2005 у 07:55

...ну да, велике село.... після першої ж чарчини шампанського (для
сміливості) виявиться, що твоя мама працювала під керівництвом його
дядька з боку тата, і все... не кажучи про те, що молодші брат і його
старша сестра вчилися в одному класі... а його мама і швагро твоєї
найкращої подруги разом їздили в брест і зображені разом на одній
епохальній фотці... у нас не нью-йорк :-)))

Руслан Кравець - 1-11-2005 у 11:32

Та я ні на чому не наполягаю :)
А ніжність і душевне тепло - це не обов'язково секс :)

Tempika - 1-11-2005 у 15:13

...але пан Дзвін хотів саме сексу... ніжність і душевне тепло його цноти,
боюсь, не позбавлять... а саме цим він дуже переймається, хоча даремно,
як на мене :-)))

Олександр Шевченко - 1-11-2005 у 17:45

Пану Дзвіну слід повірити на слово, що сам секс заради сексу і без любові - задоволення сумнівне, найгірший вид фіззарядки :) Треба не секс шукати, а супутницю собі, бажано першу і останню. А тоді вже питання до чужого досвіду про "скільки разів" не ставитиметься, бо сексу буде стільки, скільки витримає організм :D І краще один раз самому все відчути, ніж тисячу разів слухати чужі враження :) Не в інтернеті слід шукати, а в реалі.

Hanor Narasson - 2-11-2005 у 12:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
... питання до чужого досвіду про "скільки разів" не ставитиметься, бо сексу буде стільки, скільки витримає організм :D ...


Чужий досвід напевно відкидати не варто, якщо є документи, які законодавчо регулюють ці питання. Особливо, якщо тим документам чимало тисяч :o років.

В одному з трактатів Талмуду (Мішна, трактат Кетуббот), зокрема вказується, що мужчина, який взагалі не працює (байзевей, Талмуд до таких відноситься вельми осудливо), повинен задовільняти дружину щоденно. Мужчини "звичайних" професій - 2 рази в тиждень. Моряки - раз на 6 мiсяцiв, погонщики верблюдів - раз на місяць, погонщики ослів - раз в тиждень, (Осли - транспорт "локальний", верблюди - "дальнобійний" :lol)

Tempika - 2-11-2005 у 13:10

...про політиків нічо там не пише?... :-))

Громов Сергій - 2-11-2005 у 13:18

Політики "мають" електорат - це жодного відношення до кохання менає :saint: (тобто немає)

Hanor Narasson - 2-11-2005 у 17:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...про політиків нічо там не пише?... :-))


Звичайна професія. 2 рази в тиждень. А Ви на скільки сподівалися? :lol
Не вірте! То все передвиборчі обіцянки! Фрази типу "Ці руки нічого не крали!"

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Політики "мають" електорат - це жодного відношення до кохання менає :saint:


Дуже цікава "очепятка" - "Фройд би плакав" (с)IpeHa Kapna

Андрій Рущак - 4-11-2005 у 20:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Моряки - раз на 6 мiсяцiв, погонщики верблюдів - раз на місяць, погонщики ослів - раз в тиждень, (Осли - транспорт "локальний", верблюди - "дальнобійний" :lol)


що б там написали про водіїв маршруток цікаво :) :lol:

Юрій Марків - 6-11-2005 у 16:54

Після покаяння перестав кохатися заради Христа, бо вважаю для себе неможливим секс поза шлюбом.

Галина Лев - 6-11-2005 у 18:19

А спермотоксикоз?

Tempika - 6-11-2005 у 20:48

...галю, невже таке буває? :-)))

Галина Лев - 8-11-2005 у 19:04

та не в мене ж, темпіко... Я питаю Ефеса стосовно чоловічої статі. Ще можна зрозуміти тих, хто ще не, але хто вже колись, а потім перестав, то, певно... ой, аж серце заболіло.

Наталка - 13-11-2005 у 17:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Ви що вже тут медичні терміни підключаєте?...


Ігоре, це - не медичний термін, а... я не знаю, що це, але на місці будь-якого чоловіка я б на таке образилася...:( Не думаю, що рішення, яке тут... г-м, якщо так можна сказати - обговорюється - було для людини простим, і в будь-якому випадку хлопець заслуговує на повагу і за те, що дотримується цього рішення, і за те, що поділився такими особистими речами з іншими... Але я б, приміром, прочитавши таку відповідь на свої откровення, разів сто подумала б, перш ніж писати тут ще щось - будь-що, взагалі...

Галина Лев - 13-11-2005 у 18:03

Нема питань. Прошу вибачення, але я абсолютно щиро дивуюся як хлопці терплять і то сказане було не зі смішком. У мене брат моряк далекого плавання. По 8 місяців проводить далеко від дому, дітей, а головне дружини. То й не приховує, що дах зносить і фізично, і морально, а сходити на ліво не дозволяє поки що мораль, і острах від досвіду інших, котрі десь в африканському порту разок вскочать у гречку, а потім місяць в Києві лікуються перед тим, як додому їхати.
Сама знаю, що морально важкувато навіть стійким людям, а тим, хто скажімо мав довготривалі стосунки з ким-небудь, просто по стінах напевно дертись хочеться. Людина стає психологічно залежною від близькості, тепла, можливості в будь-який момент до когось прихилитися. Простенький приклад: колись ніколи не боялася ходити ввечері на самоті, а після того, як хлопець регулярно проводив додому, стала затерпати від найменшого подуву вітру. Думаєш в такі моменти, що здав би ся хтось, але боїшся, що після того будеш боятися ще більше. Отак уже років ... ходжу без охорони і кожного вечора думаю про одне і те ж.
Тому, мабуть, більшість "вільних" (як я) бояться заводити з кимось щось серйозне, бо просто в разі розриву такого зв'язку буде дуже-дуже кепсько без істоти, до якої прив'язатися встиг, а потім постійно шукаєш заміну.... і не знаходиш... Боїшся обпектися.
І виходить, що вільний від залежності, але то чи не єдина залежність, котрої суспільство не засуджує.


До речі, я теж утримуюся і дуже довго, але не через релігійні переконання, а через відповідальність перед своїми дітьми. Заради них треба берегти своє здоров'я. І заради самої себе. Якщо нема людини, з котрою (чи за сприянням якої) плануєш сім'ю створити, то можна і потерпіти. І чим довше на дієті, тим довше її витримаєш.

Tempika - 13-11-2005 у 19:10

....галинко, як правило, такі речі заводять в тупик... якщо настроєна тільки
на щось серйозне, то в кінці кінців залишишся ні з чим.

Tempika - 13-11-2005 у 19:11

....галинко, як правило, такі речі заводять в тупик... якщо настроєна тільки
на щось серйозне, то в кінці кінців залишишся ні з чим.

Юрій Марків - 13-11-2005 у 19:38

Пробачте, що відразу не відповів - я в інтернет рідко заходжу.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А спермотоксикоз?


Якщо вживати медичні терміни, то наслідком (і виходом теж) є полюції.

Вибачення прийняті :)

Дякую за підтримку з боку Наталки, та насправді психологічний тиск як реакція друзів та оточуючих на моє рішення - близько року тому пройдений етап.

А спочатку справді було невимовно важко, так як перед тим зв'язки були нерозбірливі і про жодне утримання не йшлося. Потім, коли я зрозумів, що Бог призначив для мене секс у шлюбі, був період неприйняття волі Бога і спротив. Та після прийняття остаточного рішення почалося найважче - шалений тиск "отам" до перешкод в ходьбі при будь-якій думці про секс, "клейкі" очі до всіх осіб жіночої статі, хоча би трохи привабливих, часом навіть злість на тих, хто одягається занадто відверто. Мабуть, яскравіше можна було би написати під час переживання цих емоцій, та тоді було не до самоаналізу...

Взяти ще й "підтримку" друзів, котрі не прийняли такого ж рішення... Хоча наче з повагою і спробою розуміння віднеслися, та допускали фрази типу "Дивися, дивися, як ота довгонога дівчина у ботфортах на тебе глянула!", "А ось з Юлею в тебе би дуже легко все вийшло, якби тільки ти реагував на її знаки уваги" ...

Відверто кажучи, з початком літнього сезону кілька перших днів на пляжах переживання річної давності знову поверталися.

Та знаючи, чому і навіщо, дотримуватися рішення не так вже й важко - тим більше, що не на свої лише власні сили надіюся.

Галина Лев - 13-11-2005 у 23:00

темпіко, завжди можна народити дітей від породистого мужчини і виховувати ще більш породистих на благо світу. А якщо не ставитися до того серйозно, то як?
Можливо я занадто вразлива і чутлива в енергетичному плані, тому просто не можу не ставитися серйозно і бути бодай трішечки нерозважливою. Іноді не можу поруч з якоюсь людиною навіть стояти, то про що далі можна говорити?
Дехто думає лише про венеричні наслідки чи ще щось таке, але це ж не так просто. Контрацептив і курс антибіотиків не допоможуть. Кожна людина, що пройшла через Ваше тіло залишає там борону, як трактор на роки. І ви потім довго не зможете позбутися, дуже довго. Навіть коли вже здастся, що забули. Особливо жінки в цьому плані нестійкі, щоб Ви знали, ми, як губки, втягаємо в себе усю гадость.
Так, шо на статеві стосунки, навіть найменшої тривалості, не слід дивитися лише як на стосунки. І тому ставитися слід серйозно і обирати на роки!
Усім бажаю здорового сексу або ніякого.
Па-па.
У мене втече поїзд.
Львів чекає.

Tempika - 14-11-2005 у 07:51

...галинко, секрет в тому, що при зустрічі ніколи не скажеш, на роки тобі
зустрілася ця людина чи не на роки... і, боюсь, всі чоловіки при першій-
другій-третій зустрічі таким як ми, енергетично вразливим, здаються
зовсім чужими дядьками... не хочу, щоб ще одна красуня і розумниця
лишилася в старих дівах, чесно :-))))

Тарас Задорожний - 14-11-2005 у 18:04

Ігорку!!! Та ти шо? подумай собі, ото я такий молодий і нежонатий.... Ну не кожного тижня я явно кохаюсь, то шо мені вибрати? "А нашо то треба?" чи може "вже не кохаюсь?":(

Галина Лев - 15-11-2005 у 15:23

У жінок пакет безлімітний, а в чоловіків усе залежить мабуть від того, яке здоров'ячко їм батьки передали, і як вони себе бережуть протягом усього життя. Не треба витрачати себе марно, не слід підхоплювати усяких там хламідій, герпесів, уроплазмозів і т.д., тоді й ресурсів надовше вистачить.

Тарас Задорожний - 15-11-2005 у 15:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Бо може вже хтось і перестав. у через вік.
;)Доречі, а до скількох років людина може кохатися?


Щодо віку - то це, напевно, залежить від людини і її здоров"я. А от шо мав би я вибрати, шоб проголосувати, то так і не знаю. Не буду ж я брехати...

Тарас Задорожний - 15-11-2005 у 15:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
У жінок пакет безлімітний, а в чоловіків усе залежить мабуть від того, яке здоров'ячко їм батьки передали, і як вони себе бережуть протягом усього життя. Не треба витрачати себе марно, не слід підхоплювати усяких там хламідій, герпесів, уроплазмозів і т.д., тоді й ресурсів надовше вистачить.

На тему жіночої безлімітності. Не знаю чи це правда. Не завжди "можу" означає, що "роблю". Давненько не чув про 75-річну жіночку, яка користується цим "пакетом":D
А от щодо хламідій, герпесів і іншої біди, то переважно вона нам дістається як спам від ваших безліміток... Несправедливо, хоча...

Руслан Кравець - 26-11-2005 у 15:32

Як мені подобається ця тема :), або трохи рефлексії.

Взагалі-то, в людини є багато різних фізіологічних (і не тільки) потреб.
І тем може бути неміряно - "як часто ви їсте, спите, чистите зуби, приймаєте душ,
читаєте книжки, пишете листи, думаєте, ходите туди-сюди по кімнаті, заклавши за спину руки,
перестеляєте постіль ну і так далі".

Але, як сказав би Лєнін, - "З усіх потреб найважливішою для нас є секс".
Просто даються взнаки століття заборон з боку релігії та моралі.

А може насправді все простіше.

Ну хочеться тобі сексу - піди й знайди собі партнершу.
Хочеш на один раз - знайди на один раз.
Хочеш постійну - домовся, може вона хоче того самого.
Не можеш без кохання - закохай себе в неї, а її в себе - може вона теж цього хоче.
Хочеш кохати і бути вірним - кохай і будь вірним - може вона теж цього хоче.
Хочеш, щоб вона була єдиною - вважай, що вона і є та єдина - може вона теж цього хоче.
Хочеш, щоб все було всерйоз і надовго - стався серйозно і не кидай - може вона теж цього хоче.

Ну хочеться тобі сексу - піди й знайди собі партнера.
Хочеш на один раз - знайди на один раз.
Хочеш постійного - домовся, може він хоче того самого.
Не можеш без кохання - закохай себе в нього, а його в себе - може він теж цього хоче.
Хочеш кохати і бути вірною - кохай і будь вірною - може він теж цього хоче.
Хочеш, щоб він був єдиним - вважай, що він і є той єдиний - може він теж цього хоче.
Хочеш, щоб все було всерйоз і надовго - стався серйозно і не кидай - може він теж цього хоче.

Варіантів багато - можливостей також - навколо стільки людей.

Tempika - 26-11-2005 у 19:19

...я так зрозуміла, найскладнішою є стадія домовляння... більшість вважають
поганим тоном ось так зразу заявити, чого хоче, і дізнатися, чого хоче
він (вона)... бо той, хто заявляє про свої потреби (почуття, бажання
довготривалих стосунків) перший, - той попав, як говориться :-)) тому триває
довге танго, на протязі якого шанси сторін дійти якоїсь домовленості
невмолимо падають :-)

Галина Лев - 29-11-2005 у 05:16

До Тараса Задорожнього: просто зазвичай коли жінці 75, її єдиний партнер, котрому зберігала вірність протягом усього подружнього життя, уже років 10-15, як розкладається в могилці, куди звело його надто інтенсивне статеве життя поза межами шлюбу.


До Дзвіна: слово "пакет" в цьому випадку - виключно художній засіб, а що ти там собі думав, я не знаю.

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 16:43

Це суто індивідуально! Невже ви хочете вивести якусь середню цифру? Для чого? Щоб думати "я краще, бо кохаюся частіше"?

Tempika - 18-12-2006 у 09:37

...раджу всім подивитися чудовий фільм *Роджер Доджер*, де піднімаються ці питання :-)

Анастасія Кулакова - 18-12-2006 у 13:42

А як відповідати, якщо не знайшла відповідного варіанта? Може було б варто додати запитання "інший варіант"?

Dmy - 18-12-2006 у 17:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нанушка
А як відповідати, якщо не знайшла відповідного варіанта? Може було б варто додати запитання "інший варіант"?

Є там такий варіант: "вже не кохаюся". Цілий тиждень!!!
По аналогії з відомою константацією Марка Твена: "Кинути палити дуже легко. Особисто я роблю це разів по 20 на дню."

Анастасія Кулакова - 18-12-2006 у 18:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нанушка
А як відповідати, якщо не знайшла відповідного варіанта? Може було б варто додати запитання "інший варіант"?

Є там такий варіант: "вже не кохаюся". Цілий тиждень!!!
По аналогії з відомою константацією Марка Твена: "Кинути палити дуже легко. Особисто я роблю це разів по 20 на дню."


Нема там такого варіанта. Я могла мати на увазі варіант "більше 7-ми разів на тиждень?

Dmy - 18-12-2006 у 19:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нанушка
Нема там такого варіанта. Я могла мати на увазі варіант "більше 7-ми разів на тиждень?

І справді нема :(
Але цей варіант також дуже вдало підпадає під універсальне правило містера Семюєля Клеменса, хоча й іншим боком.

А файно я спровокував на відвертість? А то тут дехто нарікає на нещирість.

Анастасія Кулакова - 18-12-2006 у 19:28

Абсолютно не спровокував на відвертість. Я також могла мати на увазі "менше 1 раза на тиждень", бо якщо взяти середньоарифметичне значення за місяць, то й таке може вийти. Чи не так?

Dmy - 18-12-2006 у 20:57

Останнє запитання до мене?! Складно мені підрахувати, у кого що виходить за місяць середньоарифметично (а як і знаю, то не признаюсь).
Аднака, обговорення набуває цікавих інтонацій.

Городецький - 11-1-2007 у 17:51

А можна відповідь "Час від часу, але як дитини нема вдома."? Не зміг порахувати середню тривалість її відсутности вдома, якась спорадична статистика виходить.

Ксенія Ромул - 14-6-2007 у 16:58

хм...хотіла додати
як говорить статистика, чоловіки частіше від жінок про це говорять, а жінки частіше це роблять....:cool:

Dmy - 14-6-2007 у 17:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ксенія Ромул
чоловіки частіше від жінок про це говорять, а жінки частіше це роблять

Нескромне інтимне запитання: з ким вони ЦЕ роблять?

Ксенія Ромул - 15-6-2007 у 09:32

справді...нескромне, інтимне запитання.....:saint:

Андрій Пелещишин - 15-6-2007 у 10:10

Наскільки я так зрозумів Дмитра, він "тонко натякає", що кількість "кохань" у чоловіків і жінок є "дещо корельованими" величинами....

Іван Лихобор - 15-6-2007 у 10:41

Чоловік і жінка - двоє різних світів, двоє первозданних начал...
Міркування п.Дмитра і Андрія Пелещешини з тої самої опери, що, мовляв, чоловік заради "інтиму" з жінкою згоден на все - навіть на кохання, а жінка заради кохання до чоловіка згодна на все, навіть на "інтим" із ним.

Dmy - 15-6-2007 у 11:34

Ой :o, це вже якась мудра китайська філософія.
А питання "як часто ви кохаєтеся?" стосується кохання чи інтиму?
Для довідки. Титульне повідомлення в цій темі:
Цитата:
Мені прийшла до голови чудова думка, в цій категорії є теми в основному про платонічні почуття, про романтику, і це чудово. Але в нашому житті ще є і така штука як СЕКС!, от про ньго тут можна і поговорити, висловитися

Андрій Пелещишин - 15-6-2007 у 11:54

Добре, пояснюю по складах.
Якщо є множина осіб жіночої статі F та множина осіб чоловічої статі M, і представники множини F здійснили N "актів кохання" з представниками множини M, то представники множини M також у сумі здійснили N "актів кохання".

Тому твердження, що за статистикою жінки частіше кохаються за чоловіків виглядає дещо сумнівним. То або така статистики, або то така вибірка бездарна (тобто знову - такі талановиті статистики).

Остап Шумин - 15-6-2007 у 12:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
...
Тому твердження, що за статистикою жінки частіше кохаються за чоловіків виглядає дещо сумнівним. То або така статистики, або то така вибірка бездарна (тобто знову - такі талановиті статистики).

Можливо поняття "займатися коханням" в чоловіків і жінок різні, як Ви думаєте? Це багато що пояснює :D

Юрій Сєров - 15-6-2007 у 13:57

Якщо є множина осіб жіночої статі F та множина осіб чоловічої статі M, і представники множини F здійснили N "актів кохання" з представниками множини M, то представники множини M також у сумі здійснили N "актів кохання".

В постановці задачі, невеличка неоднозначність. Цілком можливо, що представники множини F здійснили N (Ні, мало, візьмемо K :lol: ) "актів кохання" з представниками множини F...
Тоді як не крути, а чоловіки програють.... :)

Nazar - 15-6-2007 у 13:59

І щось те рівняння слабо відображає варіанти одностатевих показників.
Можливо, якщо зробити поправки, і перерахувати, то тоді буде видно домінування множників F...

Nazar - 15-6-2007 у 14:01

Запізнився з коментарем я :)

Ксенія Ромул - 15-6-2007 у 15:50

не згідна з твердженням "як часто викохаєтесь"
адже кохання - це світле, чисте і гаряче почуття, це розуміння, допомога, підтримка, ніжність....+злиття двох осіб воєдине. Тому, якк можна питати "як часто ви таке відчуваєте"? Якщо люди закохані, то весь час....Пропоную наступні варіанти:
-як часто Ви вступаєте в статеві стосунки з МЧ/ЖН
-як часто це відбувається з Вашими коханими
-як часто це відбувається в межах Вашої особи
- іт.д. іт.п.....

Така моя думка....:)

Остап Шумин - 15-6-2007 у 15:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ксенія Ромул
не згідна з твердженням "як часто викохаєтесь"
адже кохання - це світле, чисте і гаряче почуття, це розуміння, допомога, підтримка, ніжність....+злиття двох осіб воєдине. Тому, якк можна питати "як часто ви таке відчуваєте"? Якщо люди закохані, то весь час....Пропоную наступні варіанти:
-як часто Ви вступаєте в статеві стосунки з МЧ/ЖН
-як часто це відбувається з Вашими коханими
-як часто це відбувається в межах Вашої особи
- іт.д. іт.п.....

Така моя думка....:)

А Вам не спадало на думку, що "кохання" і "кохатися" різні речі, мені здається це очевидно :)
А питання тут стоїть саме про "кохатися" :P

Dmy - 15-6-2007 у 16:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ксенія Ромул
-як часто це відбувається в межах Вашої особи

Дуже цікаво! А можна докладніше?

Dmy - 15-6-2007 у 16:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Якщо є множина осіб жіночої статі F та множина осіб чоловічої статі M, і представники множини F здійснили N "актів кохання" з представниками множини M, то представники множини M також у сумі здійснили N "актів кохання".

В постановці задачі, невеличка неоднозначність. Цілком можливо, що представники множини F здійснили N (Ні, мало, візьмемо K :lol: ) "актів кохання" з представниками множини F...
Тоді як не крути, а чоловіки програють.... :)

Фу, яка гидота!
Був би я адміністратором - суворо би заборонив (бан без попередження :baddevil: ) на ФоРуМі усіляке ганебне лесбійство, фемінізм і різний інший гендер.

Юрій Сєров - 15-6-2007 у 21:26

Це не гидота, це реалії життя. :lol: Зрештою лесбійства нема, а лише його обговорення. :)
Якщо заборонити фемінізм, то мабуть усіх кобіт довелося б забанити...:saint:

Антон Бэгляров - 25-3-2008 у 14:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..а я чесно не знаю для чого це треба... :-) одноманітна короткотривала
гімнастика... вже краще кіно подивитися... :-)))

Скажіть.. е-е
Вам ця "гімнастика" просто набридла, чи неподобається взагалі. Загалом кохатись для здоров’я навіть корисно (хоча дивлячись як?)

Олександр Тирон - 17-4-2009 у 15:16

Менше, ніж моглося б, але більше, ніж хотілося :)

Галина Лев - 17-4-2009 у 23:16

Олександре, складається враження, що Вас експлуатують. Ви - сексуальний раб? Може повідомити у якісь органи?:rolleyes:

Соломія Федушко - 24-1-2010 у 00:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Якщо є множина осіб жіночої статі F та множина осіб чоловічої статі M, і представники множини F здійснили N "актів кохання" з представниками множини M, то представники множини M також у сумі здійснили N "актів кохання".

В постановці задачі, невеличка неоднозначність. Цілком можливо, що представники множини F здійснили N (Ні, мало, візьмемо K :lol: ) "актів кохання" з представниками множини F...
Тоді як не крути, а чоловіки програють.... :)

А я вважаю, що в другій постановці величенька неоднозначність :) Також цілком ймовірно, що представники множини М здійснили G "актів кохання" з представниками множини М, де N>G>K :saint:або в деяких випадках G> N>K :lol:

Юрій Сєров - 24-1-2010 у 00:43

Це офф-топ, але при таких постановках задачі, все зведеться до визначення кількості ґеїв і лесбіянок у суспільстві і їхньої статевої активності. :)


Соломія Федушко - 24-1-2010 у 15:32

Вибачте, я теж трішки пооффтоплю :) Давайте тоді залишимо цю задачу в початковому стані з її багатозначність, без змінних K i G. І не будемо розділяти так звані "акти кохання" за сексуальними уподобаннями :rolleyes: