Форум Рідного Міста

Цікавий і ображаючий нонсенс-такого я явно не чекав!!!

Ярема П. - 20-9-2005 у 22:26

Хочете подивитися на щось? Висновки вже робіть самі: Лист з Citibankу в Варшаві

dr.Trollin - 21-9-2005 у 06:38

нє, ну вас же ж попереджували: "CitiBank - to bank z Tradycja"
:-)

Василь Яворський - 21-9-2005 у 10:04

... авторитет України у світі...

Ярема П. - 21-9-2005 у 12:50

dr.Trollin: це було влучно сказано!

Ярема П. - 22-9-2005 у 11:33

Авторитет ми самі собі створюємо... Руками наших обранців, вірніше їхніми словами і вчинками. Ображає просто сам факт, що після 15 років незалежності і існування як держави з назвою Україна ще знаходяться люди, які, напевно, мислять архаїзмами минулої епохи. Причому в в найближчій державі-сусіда, яка брала таку участь під час революції. Я от думаю, в чий город це камінь.

Василь Яворський - 22-9-2005 у 11:50

Камінь в наш город... В город України. Тут не справа одного політика чи урядовця і навіть не однієї команди. Це справа кожного українця по свому. Одні спілкуються з іноземцями на привтному рівні, інші на бізнесовому, треті на рівні спорту, літератури, музики і т.д. А в цілому ми контактуємо між собою, ми визначаємо які ми є. А якщо уряд не виражає того чим є його народ, то кому потрібен такий уряд.

Ярема П. - 22-9-2005 у 20:27

Подивимося, яка буде реакція на лист-віповідь до Citibankу

Галина Лев - 22-9-2005 у 21:55

То Ви б для повної белетристики подали свого листа-відповідь на форум, цікавіше буде слідкувати за розвитком сюжетної лінії.

Ярема П. - 23-9-2005 у 00:47

На жаль, лист писаний по польськи, та і не мною, а тією людиною, до якої прийшов той лист з Ситібанку, і примірника цього листа не маю, лише зміст знаю... Зміст неважко здогадатися:sing:

freewill - 23-9-2005 у 09:38

Абсолютно нічого дивного. Ви самі згадайте до недавнього часу деякі українські бланки - поштові, квитанції та інші.

Dmy - 23-9-2005 у 13:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Подивимося, яка буде реакція на лист-віповідь до Citibankу

Гадаєте, буде щось цікаве? Вибачаться люди, скажуть, бланки переплутали (помилково використали примірник з археологічного музею). Сподіваюсь.

Андрій Пелещишин - 23-9-2005 у 14:36

Бачив одне досить свіже положення, прийняте в моєму вузі (десь з рік тому). Там зустрів фразу "організація республіканських, всесоюзних та міжнародних наукових конференцій" ...

До Євросоюзу ми уже готові!

Користувач Олесь - 25-9-2005 у 13:38

Чого можна хотіти від закордонної установи... В Україні залізничні квитки які зараз? Вже українські? Бо ще пару років тому на поїзд з України мені продали квиток на радянському бланку. А скільки років після здобуття незалежності тривало, поки урядовці спромоглися на український закордонний паспорт і інші документи?

А для заспокоєння панові автору можу сказати, що на ці вихідні взяв напрокат авто і на рахунку в графі "Країна, що видала паспорт" в мене написано "El Salvador". :)

Ярема П. - 30-11-2005 у 14:26

Ну що ж, на даний момент ніякої відповіді-реакції взвгалі не було, і скоріш за все, і не буде: в цієї людини контракт закінчується і вона повертається на Україну.