Форум Рідного Міста

Фен-Шуй

Громов Сергій - 21-9-2005 у 11:32

Хочу запитатися у зацікавлених.

Передмова
--------------

Один з клієнтів нашого банку забажав позики, доволі великої. Керівництво звернулося до нас за порадою. Позика - під створення і рорповсюждення програми по нетрадиційній медицині Фен-Шуй (вже вибачте, якщо я неправильно говорю, але я не розуміюся на тім, а як в паперах - так і передаю).
От і хоче хлоп грошів на цю справу. На мій розсуд - абсолютно безпідставна справа, не вигорить.

Питання
-----------

Що може хтось скаже з приводу цього - наскільки такий проект може бути цікавим в межах львівського регіону чи України взагалі ?

Фен-Шуй

Рост - 21-9-2005 у 11:56

Фен-Шуй? Наскільки я знаю, це не медицина.

Фен-Шуй

Користувач Олесь - 21-9-2005 у 12:03

Це так би мовити, стиль життя :) який включає і ріжні методи оздоровлення. В принципі, це фіґня, але враховуючи любов публіки до подібного цілительства, йому може і вигоріти.

Фен-Шуй

Громов Сергій - 21-9-2005 у 12:12

Власне відповіддю моєю не може бути "може чи не може" :lol:, тому й питаю думки фахівців з цього питання.

Рост - 21-9-2005 у 14:00

Бізнес-план вивчати треба, бо прибуток можуть давати і на перший погляд зовсім шумашедші ідеї.

Tempika - 21-9-2005 у 14:30

...модна штука :-)
я колись попала на семінар, виявляється, проведення таких ось семінарів
по feng shui – вигідна справа... тітонька вже років 10 працює, відкрила
своє бьюрко і ваще... я думаю, важливо, не чим людина займається, а як...
варто перевірити професіоналізм тих, хто просить позику... якщо вже
нарід на пань олян ходить як тупа отара, то на фен шуй теж піде, просто
це та сама пані оляна для людей, які вважають себе ближчими до
вершків суспільства, а не просто молоко :-) або кефір.

Громов Сергій - 22-9-2005 у 14:06

Ходити на семінари і "пашляти" за них - "двє бальшіє разніци", як кажуть в Одесі ! Просто ходити заради вбиття часу ....... а ото продавати компакти з софтом .........



Отже, три крапки в кінці !

Василь Яворський - 22-9-2005 у 14:38

Тут все залежить від того як ту справу розкрутити... Бізнес-план "нужон", тільки тоді то можна оцінити. Як збираються розкручувати справу? Які канали розповсюдження послуг? І т.д.

Громов Сергій - 22-9-2005 у 14:46

Бізнес-план на рівні -0.00000000000001 - тобто, все про інет, про рекламу і тиражування компактів.

Василь Яворський - 22-9-2005 у 15:06

Ну то якщо Ви вже оцінили бізнес-план, то звідки у вас ще сумніви?:)
Фен-шуй далеко не нова тема, мода на нього навпаки починає схилятися до спаду... Якщо це щось таке, що передбачає собою просто рекламу в інеті, в ЗМІ, продажу компактів і книжок без якихось надзвичайно новаторських ідей - це приречене на провал. Взагалі можна заробляти навіть на продажах пилюки чи повітря, головне тут оригінальність ідеї, оригінальність в ракурсі її інтригуючої цінності. Якщо Ви вважаєте, що це зможе зацікавити людей, то воно піде, а якщо це банальщина, то конкретика бізнесу не грає ролі. Я знав одну людину, котра колись займалася продажем фільтрів на воду із збагаченням останньої сріблом або будь яким іншим елементом на вибір покупця, може бути взагалі без збагачення просто багаторівневе очищення. І ціна доступна, і товар корисний і потрібний... Прогорів, бо займався продажем на базарі, без належної інформаційної підтримки...