Форум Рідного Міста

Переведення грошей в "трубу"

Реплікант10322195 - 23-9-2005 у 14:02

Порадьте будь-ласка як бути в наступній ситуації. Я оплатив держмито на отримання закордонного паспорта, а кассир в ощадній касі перевів гроші не на той рахунок. На моє питання що мені тепер робити щоб гроші повернути на потрібний рахунок касир відповіла щоб йшов в "казначейство", адресу якого вона не знала. Адресу "казначейства" я і не знайшов. Якщо я піду туди взнавати ще раз адресу "казначейства", то думаю написати одразу скаргу. Може хтось підкаже шаблон скарги? В них на стіні вроді нічого такого не висить щоб підказувало як писати таке : )

PS. Квитанція, яка засвідчує перевід в "трубу" в мене зберіглася.

Яндрух - 23-9-2005 у 14:26

Це радше має бути якась заява, аніж скарга: що там скаржитися - треба відразу на них тиснути. Приперти їх до стінки треба так, щоби не мали змоги рипнутися. І доказом своїм - ну, тою квитанцією - перед носом помахати: ось, мовляв, видиш, шо в мене доказ - тепер нікуди ся не дінеш!
Ну, отака моя порада.

Олексій Мачехін - 23-9-2005 у 14:44

Це має бути запис у книгу скарг і пропозицій. Зазначена книга має бути надана за першою вимогою а також має бути надана ручка і місце для того, щоб написати скаргу. В книзі виписані права споживача.

УЗПС

Юрій Карпенко - 23-9-2005 у 19:55

1.
УЗПС -тобто Управління захисту прав споживачів. Маєте звернутися до них чи бодай налякати цим ощадкасу.

Не знаю як у Львові, але в Харкові це допомогає часто.

2.
Адреса казначейства у Львові.
Територіальні органи Державного казначейства України
телефон (032-2) 76-77-71
факс (032-2) 96-53-11
79005, м. Львів,
вул. К. Левицького, 18
Office@lv.treasury.gov.ua

До них я б не звертався. Переведення грошей в "трубу" то є не Ваша проблема, а проблема ощадкаси.

Тобто я би запропонував наступний алгоритм:

1. Поговорити в ощадкасі, сказати їм, що звернетеся до УЗПС.

2. Не допоможе, писати офіційну заяву на ім'я керівника відділення ощадкаси й звертатися до УЗПС.

3. Звертатися до казначейства я б не радив. Але це вже є справа смаку.