Форум Рідного Міста

Gloria - Океан Ельзи

Олексій Мачехін - 26-9-2005 у 14:01

Багато на разі не скажу, бо на цей момент маю лише перші дві пісні, довантажую третю і ще дві чув у ротації М1.
Впевнено можна сказати лише про те, що ОЕ дещо змінює свій музичний імідж - слащавості якоїсь стало меньше, більше драйвових мотивів. Дорослішають чи що?

Юрій Сєров - 26-9-2005 у 14:35

Цитата:

Багато на разі не скажу, бо на цей момент маю лише перші дві пісні довантажую третю і ще дві чув у ротації М1

А я купив диск. :saint:
Всього 12 пісень. Я в музиці дилетант, але відчутно, що менше стало клавішних і більше ударних. Загальний стиль змінився, але не надто.
Найбільше сподобалися пісні: Ніколи, Відчуваю, Без Бою. Можливо, тому що найдрайвовіші. Але це лише перші враження, слухаю 3 день. Загалом, альбом сподобався. Планую потрапити на концерт.

Tempika - 26-9-2005 у 17:21

...а мені здалося, що сплошний самоповтор і натиск там, де того натиску не
тре... туфта.
я розчарована :-((

Ярема П. - 27-9-2005 у 10:15

Щось у мене теж таке саме враження. "Ніколи" - це мотиви Фреді Меркурі, якого Славко колись любив (зараз, бачу, теж), ще кілька пісень-відчутно мотиви попередніх альбомів. Єдине "Без бою" можу сказати без натяків на минуле, а щось нове. Загалом альбом нічо так, але не з тих, що я його буду слухати більше, ніж раз на місяць-два.

Ігор Баранік - 27-9-2005 у 10:23

А можна взнати назви всіх пісень, що є в цьому альбомі?

Юрій Сєров - 27-9-2005 у 11:09

Це не самоповтор. Це стиль. ІМХО в кожної групи є серії подібних за мелодикою, за ритмом пісень...

Tempika - 27-9-2005 у 11:12

...ну а тут одна сплошна довга пісня з вар*яціями... це зле :-)))

Олексій Мачехін - 27-9-2005 у 12:24

одна сплошна довга пісня з вар*яціями... це Макаревич :baddevil:

Tempika - 27-9-2005 у 12:56

...і макаревич теж :-)))

Ярема П. - 27-9-2005 у 15:42

Тут є всі пісні

Модель

Юрій Карпенко - 27-9-2005 у 18:54

А мені "Модель" загалом більше подобається. Поки що в GLORIA я сприймаю лише "Без бою". З деякими обмеженнями "Вище неба" й "Ніколи". Але маю ще послухати.

Відносно звучання й т.д. то як на мене в порівнянні с тією-ж Моделлю змінилося майже ВСЕ. На рівні відчуттів, та й на формальному рівні. Я не кажу, гарно це чи погано, просто все стало інакшим.

vovka - 27-9-2005 у 21:08

Як на мене то останній вдалий альбом Океану Ельзи - це "Модель".
Хороші пісні там були... Далі вже Вакарчук став вимахуватися своїм голосом - якось все дуже натягнуто получається, якось плаксиво, короче не для мене.

Василь - 28-9-2005 у 11:01

Майже одночасно до рук потрапила ця Глорія та альбом групи "Щастя". Так от "Щастя" мене набагато більше пре

Юрій Сєров - 28-9-2005 у 11:13

А мені Суперсиметрія більше подобається ніж Модель. Тоді якраз до них прийшов Шуров, звучання стало насиченішим. ІМХО, дуже вдалий був альбом.

Tempika - 28-9-2005 у 19:34

...так, мені теж більше всього подобається Суперсиметрія... більше того,
саме з цього альбому я взагалі почала сприймати їх музику... тим глибшим
було розчарування Глорією.

Nazar - 29-9-2005 у 08:51

Глорія найвдаліший, як на мене.
Океан тут вдарився більше в "непростість", Славковий вокал тут чи не вперше виглядає непопсово, в музичному плані в принципі проглядується менше яскравих ідей, хоча однозначно видно, що робилося не похапцем (як це було в Суперсиметрії), а добре виважено.
Як каже Вакарчук, альбом для багаторазового прослуховування, чого також не скажеш про СС.

Мені подобається, хоча маю сумну підозру, що як тільки композиції стануть хітами, то я їх буду уникати:)

root - 29-9-2005 у 20:15

> 'Славковий вокал тут чи не вперше виглядає непопсово'
Бугага - непопсово! :lol:
ОЕ непопсовий :o;):

Роман Ромашка - 1-12-2005 у 13:57

Прослухав весь альбом.
Те щоб дуже чимось вирізнвяся посеред інших, не скажу. Тончо так же не можу сказати який з альбомів був найкращий.
З пісень "Вище неба" мені найбільше сподобалась. А от пісні кращої ніж "Голос твій" С.В. в цьому альбомі незаспівав.