Форум Рідного Міста

Буняка відправили у відставку

Юрій Сєров - 27-9-2005 у 14:20

Сьогодні, на сесії міська рада припинила повноваження міського голови Любомира Буняка. Детальніше тут: http://www.korrespondent.net/main/131863

Чи має це юридичну силу? І чи піде Буняк у відставку.

freewill - 27-9-2005 у 15:16

Туди йому й дорога, а через пів-року знову отримає копняка, але вже не від депутатів, а від громади. Рагуль мля...

Ярема П. - 27-9-2005 у 15:25

Туди йому дорога!!!!

Наталка - 27-9-2005 у 15:51

Цікаво, київська міська рада не хотіла б повторити подвиг своїх львівських колег? Я б тоді тішилася не лише за львів’ян, а й за киян також... Вже серце не витримує, й очам боляче дивитися на те, що Омельченко робить зі столиці.
А львів’яни - молодці!

Nazar - 27-9-2005 у 15:55

Був би Омельченко в БЮТі, може б і повторили, а так - лише заздріть нам.

Василь Яворський - 27-9-2005 у 16:15

Ну чому ж... Посада мера міста - посада чисто господарницька і мало відношення має до політичних партій і сил. Просто не варто звертати увагу хто в якій партії і хто в якому блоці, а дивитися який з нього мер. Буняка давно було пора копнути під зад, накінець-то таки копнули.

Галина Лев - 27-9-2005 у 17:47

Ато. В перший місяць "роботи" треба було копнути. Довів до повного с-чу, а тепер іде з високо піднятою головою, та такі діяння справді ніхто інший навіть навмисне не звершив би, йому є чим пишатись. Йому ще хіба не вистачило фантазії посеред проспекту Свободи скляних пірамідок понаставляти, таки пан Омельченко має більший хист до архітектури. Зате Бунячок на замках спец. Конан-варвар.
Шо ж він тепер буде робити, бідненький. Певно, замочки в пісочниці...:saint:
Але все ж свято.:sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing:

Юрій Сєров - 27-9-2005 у 18:07

Цитата:

Але все ж свято

Ніякого свята, ІМХО. За кілька місяців і так би пішов.
Мені цікаво, хто буде керувати господаркою міста в найскрутнішу пору року?

Tempika - 27-9-2005 у 20:01

...ну приємна новина, однак :-))

Андрій Пелещишин - 27-9-2005 у 20:45

Цитата:
Мені цікаво, хто буде керувати господаркою міста в найскрутнішу пору року?

Той хто і раніше. - НІХТО

vovka - 27-9-2005 у 21:14

Цитата:
Той хто і раніше. - НІХТО

:lol::lol::lol:

Блазень якийсь той Буняк... Добре зробили що відправили..
Але я навіть незнаю хто може бути замість нього з тих кандидатів що є.. Якісь всі такі неприємні.... Ну може ще хтось в останню мить намалюється більш-менш достойний....

Сергій Бєляєв - 28-9-2005 у 09:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Цікаво, київська міська рада не хотіла б повторити подвиг своїх львівських колег? Я б тоді тішилася не лише за львів’ян, а й за киян також... Вже серце не витримує, й очам боляче дивитися на те, що Омельченко робить зі столиці.

Мені все ж здається, що ситуація з Омельченком і Буняком - це епізоди з різних п'єс.

А щодо кандидатів. Оголошення недовіри Буняку, звичайно, тішить. Але, з позиції здорового глузду, такі дії депутатів - авантюра. Дострокові вибори вже оголошені не будуть (чергових недовго чекати). Реальних кандидатів майже немає. Відповідальність буде частково поділена між секретарем міської ради та заступниками міського голови. Легітимного виконкому, фактично, не існує. Отже, з Буняка, доброго чи поганого, хоч спитати можна було, як з відповідальної посадової особи. А зараз може скластися (чи вже склалася) ситуація колективної безвідповідальності. Звичайно область, як і раніше, не дасть місто заморозити, і від снігу почистити допоможе, але ...

Юрій Сєров - 28-9-2005 у 11:11

Цитата:

А щодо кандидатів. Оголошення недовіри Буняку, звичайно, тішить. Але, з позиції здорового глузду, такі дії депутатів - авантюра. Дострокові вибори вже оголошені не будуть (чергових недовго чекати). Реальних кандидатів майже немає. Відповідальність буде частково поділена між секретарем міської ради та заступниками міського голови. Легітимного виконкому, фактично, не існує. Отже, з Буняка, доброго чи поганого, хоч спитати можна було, як з відповідальної посадової особи. А зараз може скластися (чи вже склалася) ситуація колективної безвідповідальності. Звичайно область, як і раніше, не дасть місто заморозити, і від снігу почистити допоможе, але ...

... от і я про те ж...

Наталка - 28-9-2005 у 11:15

То добре, що можна було спитати з Буняка. Головне, щоби він відповідав. Львів’янам на місці, звісно, видніше, але, імхо безвідповідальність колективна не набагато гірша безвідповідальності індивідуальної...

Олександр Чорнобиль - 28-9-2005 у 11:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
А щодо кандидатів. Оголошення недовіри Буняку, звичайно, тішить. Але, з позиції здорового глузду, такі дії депутатів - авантюра. Дострокові вибори вже оголошені не будуть (чергових недовго чекати). Реальних кандидатів майже немає. Відповідальність буде частково поділена між секретарем міської ради та заступниками міського голови. Легітимного виконкому, фактично, не існує. Отже, з Буняка, доброго чи поганого, хоч спитати можна було, як з відповідальної посадової особи. А зараз може скластися (чи вже склалася) ситуація колективної безвідповідальності. Звичайно область, як і раніше, не дасть місто заморозити, і від снігу почистити допоможе, але ...


Може скластись така ситуація. Бо це Львів. ;)
Ти, Сергію, пам"ятаєш, що я певний час працював в Кам"янець-Подільському міськвиконкомі. Так от там, у 1997 році, в цей же час сталось те саме. Секретар міської ради виявився достатньо розумним і, скориставшись наданими йому законом повноваженнями, потужно попрацював. Після цього йому було достатньо файно прорекламувати свою роботу. Результат - він двічі обирався міським головою. Не буду його вихваляти, бо мене можна вважати зацікавленою особою - як не як працював у цього міського голови помічником, але його ніхто не збирався і не збирається відправляти у відставку.

Сергій Бєляєв - 28-9-2005 у 14:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
... але, імхо безвідповідальність колективна не набагато гірша безвідповідальності індивідуальної...

З точки зору наслідків для громади ці два різновиди безвідповідальності ідентичні.
Відмінність у притягненні до відповідальності винних. Міську раду або виконком за грати посадити не вдасться. Кримінальна відповідальність юридичних осіб не передбачена. А от міського голову притягнути можна.

Роман Ромашка - 29-12-2005 у 14:58

От вам знову цирк.
Спосатку суд признає звільнення незаконним: http://pravda.com.ua/news/2005/12/29/37152.htm
Через пару годин Буняку в друге дають копняка:
http://pravda.com.ua/news/2005/12/29/37156.htm

Олександр Чорнобиль - 29-12-2005 у 15:37

Ну що зробиш, якщо людина натяків не розуміє. :) Доводиться говорити прямим текстом. ;)